sysstat-10.0.2 - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
lv: Lietošana: %s [izvēles] [<intervāls> [<skaits>]]

en: Options are:
    [ --debuginfo ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
lv: Izvēles ir:
    [ --debuginfo ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: Options are:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
lv: Izvēles ir:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: sysstat version %s
lv: sysstat versija %s

en: Cannot open %s: %s
lv: Nevar atvērt %s: %s

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -N ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -z ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ] [ --debuginfo ]
lv: Izvēles ir:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -N ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -z ]
    [ <ierīce> [...] | ALL ] [ -p [ <ierīce> [,...] | ALL ] ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -N ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -z ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
lv: Izvēles ir:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -N ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -z ]
    [ <ierīce> [...] | ALL ] [ -p [ <ierīce> [,...] | ALL ] ]

en: Cannot find disk data
lv: Nevar atrast diska datus

en: Options are:
    [ -A ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -u ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ON | ALL } ] [ -V ]
lv: Izvēles ir:
    [ -A ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -u ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ON | ALL } ] [ -V ]

en: Average:
lv: Vidēji:

en: Not that many processors!
lv: Ne tik daudz procesoru!

en: Options are:
    [ -C <command> ] [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -r ] [ -s ]
    [ -t ] [ -u ] [ -V ] [ -w ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
lv: Izvēles ir:
    [ -C <kommanda> ] [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -r ] [ -s ]
    [ -t ] [ -u ] [ -V ] [ -w ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]

en: Requested activities not available
lv: Pieprasītās darbības nav pieejamas

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Other devices not listed here
lv: Citas iekārtas, kas nav šai sarakstā

en: Cannot handle so many processors!
lv: Nevar vadīt tik daudz procesoru!

en: Error while reading system activity file: %s
lv: Kļūda lasot sistēmas aktivitātes failu: %s

en: End of system activity file unexpected
lv: Negaidītas beigas sistēmas aktivitātes failam

en: File created using sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
lv: Fails izveidots izmantojot sar/sadc no sysstat versijas %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
lv: Nederīgs sistēmas aktivitātes fails: %s

en: Current sysstat version can no longer read the format of this file (%#x)
lv: Patreizējā sysstat versija nav spējīga lasīt formātu šim failam (%#x)

en: Requested activities not available in file %s
lv: Pieprasītās darbības nav pieejamas failā %s

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
lv: Lietošana: %s [ izvēles ] [ <intervāls> [ <skaits> ] ] [ <izejasfails> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
lv: Izvēles ir:
    [ -C <komentārs> ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
lv: Nevar ierakstīt datus sistēmas aktivitātes failā: %s

en: Cannot write system activity file header: %s
lv: Nevar ierakstīt virsrakstu sistēmas aktivitātes failā: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
lv: Nevar apvienot datus sistēmas aktivitātes failā: %s

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> ]
lv: Lietošana: %s [ Izvēles ] [ <intervāls> [ <skaits> ] ] [ <datufails> ]

en: Options are:
    [ -d | -p | -x ] [ -C ] [ -H ] [ -h ] [ -T ] [ -t ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
lv: Izvēles ir:
    [ -d | -p | -x ] [ -C ] [ -H ] [ -h ] [ -T ] [ -t ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_iespējas> ]

en: System activity data file: %s (%#x)
lv: Sistēmas aktivitātes datu fails: %s (%#x)

en: Host:
lv: Resursdators:

en: Size of a long int: %d
lv: Izmērs lielajam int: %d

en: List of activities:
lv: Darbību saraksts:

en: 	[Unknown activity format]
lv: 	[Nezināms aktivitātes formāts]

en: Options are:
    [ -A ] [ -b ] [ -B ] [ -C ] [ -d ] [ -h ] [ -H ] [ -p ] [ -q ] [ -r ]
    [ -R ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -v ] [ -V ] [ -w ] [ -W ] [ -y ]
    [ -I { <int> [,...] | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ -o [ <filename> ] | -f [ <filename> ] ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
lv: Izvēles ir:
    [ -A ] [ -b ] [ -B ] [ -C ] [ -d ] [ -h ] [ -H ] [ -p ] [ -q ] [ -r ]
    [ -R ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -v ] [ -V ] [ -w ] [ -W ] [ -y ]
    [ -I { <int> [,...] | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -m { <atslēgu_vārds> [,...] | ALL } ] [ -n { <atslēgu_vārds> [,...] | ALL } ]
    [ -o [ <faila_nosaukums> ] | -f [ <faila_nosaukums> ] ]
    [ -i <intervāls> ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]

en: Main options and reports:
lv: Galvenās iespējas un ziņojumi:

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics
lv: 	-b	I/O un pārraides ātrums statistika

en: 	-B	Paging statistics
lv: 	-B	Lapošanas statistika

en: 	-d	Block device statistics
lv: 	-d	Bloku ierīces statistika

en: 	-H	Hugepages utilization statistics
lv: 	-H	Hugepages izmantošanas statistika

en: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Interrupts statistics
lv: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Pārtraukumu statistika

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics
    		Keywords are:
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
lv: 	-m { <atslēgu_vārds> [,...] | ALL }
    		Enerģijas vadības statistika
    		Atslēgu vārdi ir:
    		CPU	Procesora takts frekvence uz pieprasījuma brīdi
    		FAN	Ventilātora ātrums
    		FREQ	Procesora vidējā takts frekvence
    		IN	Sprieguma ievadi
    		TEMP	Ierīces tempratūra
    		USB	Pievienotās USB iekārtas

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
lv: 	-n { <atslēgas_vārds> [,...] | ALL }
    		Tīkla statistika
    		Atslēgas vārdi ir:
    		DEV	Tīkla interfeisi
    		EDEV	Tīkla interfeisi (kļūdas)
    		NFS	NFS klienti
    		NFSD	NFS serveri
    		SOCK	Soketi	(v4)
    		IP	IP plūsma	(v4)
    		EIP	IP plūsma	(v4) (kļūdas)
    		ICMP	ICMP plūsma	(v4)
    		EICMP	ICMP plūsma	(v4) (kļūdas)
    		TCP	TCP plūsma	(v4)
    		ETCP	TCP plūsma	(v4) (kļūdas)
    		UDP	UDP plūsma	(v4)
    		SOCK6	Soketi	(v6)
    		IP6	IP plūsma	(v6)
    		EIP6	IP plūsma	(v6) (kļūdas)
    		ICMP6	ICMP plūsma	(v6)
    		EICMP6	ICMP plūsam	(v6) (kļūdas)
    		UDP6	UDP plūsmas	(v6)

en: 	-q	Queue length and load average statistics
lv: 	-q	Rindas garums un vidējās noslodzes statistika

en: 	-r	Memory utilization statistics
lv: 	-r	Atmiņas izmantošanas statistika

en: 	-R	Memory statistics
lv: 	-R	Atmiņas statistika

en: 	-S	Swap space utilization statistics
lv: 	-S	Apmaiņas vietas izmantošanas statistika

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics
lv: 	-u [ ALL ]
    		CPU izmantošanas statistika

en: 	-v	Kernel table statistics
lv: 	-v	Kodola tabulas statistika

en: 	-w	Task creation and system switching statistics
lv: 	-w	Uzdevumu izveidošanas un sistemas pārslēgšanas statistika

en: 	-W	Swapping statistics
lv: 	-W	Apmaiņas statistika

en: 	-y	TTY device statistics
lv: 	-y	TTY ierīces statistika

en: End of data collecting unexpected
lv: Negaidītas datu vākšanas beigas

en: Invalid data format
lv: Nederīgs datu formāts

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
lv: Tiek izmantots nepareizs datu vācējs, no iepriekšējās sysstat versijas

en: Inconsistent input data
lv: Nesaderīgs datu ievads

en: -f and -o options are mutually exclusive
lv: -f un -o iespējas ir savstarpēji izslēdzošas

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
lv: Netiek lasīts no sistēmas aktivitātes faila (izmantojies -f iespēju)

en: Cannot find the data collector (%s)
lv: Nevar atrast datu vācēju (%s)
