sysstat 8.0.4 - en to ky translation catalogue (22 entries)

en: sysstat version %s
ky: sysstat версиясы %s

en: Usage: %s [ options... ] [ <interval> [ <count> ] ]
    Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -N ] [ -n ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ]
    [ <device> [ ... ] | ALL ] [ -p [ <device> | ALL ] ]
ky: Колдонуу: %s [ опциялар... ] [ <интервал> [ <эсептегич> ] ]
    Опциялар төмөнкүдөй:
    [ -c ] [ -d ] [ -N ] [ -n ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ]
    [ <жабдык> [ ... ] | ALL ] [ -p [ <жабдык> | ALL ] ]

en: Time: %s
ky: Убакыт: %s

en: Usage: %s [ options... ] [ <interval> [ <count> ] ]
    Options are:
    [ -P { <cpu> | ALL } ] [ -V ]
ky: Колдонуу: %s [ опциялар... ] [ <интервал> [ <эсептегич> ] ]
    Опциялар төмөнкүдөй:
    [ -P { <cpu> | ALL } ] [ -V ]

en: Average:
ky: Орточо:

en: Not that many processors!
ky: Мынча көп процессор эмес!

en: Usage: %s [ options... ] [ <interval> [ <count> ] ]
    Options are:
    [ -C <comm> ] [ -d ] [ -I ] [ -r ] [ -t ] [ -u ] [ -V ] [ -w ]
    [ -p { <pid> | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
ky: Колдонуу: %s [ опциялар... ] [ <интервал> [ <эсептегич> ] ]
    Опциялар төмөнкүдөй:
    [ -C <comm> ] [ -d ] [ -I ] [ -r ] [ -t ] [ -u ] [ -V ] [ -w ]
    [ -p { <pid> | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]

en: Requested activities not available
ky: Талап кылынган активдүүлүктөр жок

en: Error while reading system activity file: %s
ky: Системдик активдүүлүктү окууда ката чыкты: %s

en: End of system activity file unexpected
ky: Системдик активдүүлүк файлдын күтүлбөгөн соңу

en: Invalid system activity file: %s (%#x)
ky: Системдик активдүүлүк файлы туура эмес: %s (%#x)

en: Requested activities not available in file
ky: Талап кылынган активдүүлүктөр жок

en: Usage: %s [ options... ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
    Options are:
    [ -C <comment> ] [ -d ] [ -F ] [ -I ] [ -V ]
ky: Колдонуу: %s [ опциялар... ] [ <интервал> [ <эсептегич> ] ] [ <чыгыш_файлы> ]
    Опциялар төмөнкүдөй:
    [ -C <комментарий> ] [ -d ] [ -F ] [ -I ] [ -V ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
ky: Берилиштер  системдик активдүүлүк файлга жазаалынган жок: %s

en: Cannot write system activity file header: %s
ky: Системдик активдүүлүктүн башат файлы жазаалынган жок: %s

en: Cannot append data to that file
ky: Берилиштер тиги файлга кошоалынган жок

en: Usage: %s [ options... ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> ]
    Options are:
    [ -d | -D | -H | -p | -x ] [ -t ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_options...> ]
ky: Колдонуу: %s [ опциялар... ] [ <интервал> [ <эсептегич> ] ] [ <файл_аты> ]
    Опциялар төмөнкүдөй:
    [ -d | -D | -H | -p | -x ] [ -t ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_опциялар...> ]

en: Usage: %s [ options... ] [ <interval> [ <count> ] ]
    Options are:
    [ -A ] [ -b ] [ -B ] [ -c ] [ -C ] [ -d ] [ -i <interval> ] [ -p ] [ -q ]
    [ -r ] [ -R ] [ -t ] [ -u ] [ -v ] [ -V ] [ -w ] [ -W ] [ -y ]
    [ -I { <irq> | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> | ALL } ]
    [ -n { DEV | EDEV | NFS | NFSD | SOCK | ALL } ]
    [ -o [ <filename> ] | -f [ <filename> ] ]
    [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
ky: Колдонуу: %s [ опциялар... ] [ <интервал> [ <эсептегич> ] ]
    Опциялар төмөнкүдөй:
    [ -A ] [ -b ] [ -B ] [ -c ] [ -C ] [ -d ] [ -i <интервал> ] [ -p ] [ -q ]
    [ -r ] [ -R ] [ -t ] [ -u ] [ -v ] [ -V ] [ -w ] [ -W ] [ -y ]
    [ -I { <irq> | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> | ALL } ]
    [ -n { DEV | EDEV | NFS | NFSD | SOCK | ALL } ]
    [ -o [ <файл_аты> ] | -f [ <файл_аты> ] ]
    [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]

en: Not an SMP machine...
ky: Көп процессорлуу машина эмес...

en: Invalid data format
ky: Берилиштердин форматы туура эмес

en: -f and -o options are mutually exclusive
ky: -f жана -o опциялар бир бирин жойюшат

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
ky: Системдик активдүүлүктөн окуубай жатабыз (-f опциясын колдонуңуз)
