sysstat 10.0.4 - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
hr: Uporaba: %s [ opcije ] [ <interval> [ <broj> ] ]

en: Options are:
    [ --debuginfo ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
hr: Opcije su:
    [ --debuginfo ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: Options are:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
hr: Opcije su:
    [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: sysstat version %s
hr: sysstat inačica %s

en: Cannot open %s: %s
hr: Ne mogu otvoriti %s: %s

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -N ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -z ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ] [ --debuginfo ]
hr: Opcije su:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -N ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -z ]
    [ <uređaj> [...] | ALL ] [ -p [ <uređaj> [,...] | ALL ] ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -N ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -z ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
hr: Opcije su:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -N ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -z ]
    [ <uređaj> [...] | ALL ] [ -p [ <uređaj> [,...] | ALL ] ]

en: Cannot find disk data
hr: Ne mogu pronaći podatke o disku

en: Options are:
    [ -A ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -u ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ON | ALL } ] [ -V ]
hr: Opcije su:
    [ -A ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ] [ -u ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ON | ALL } ] [ -V ]

en: Average:
hr: Prosječno:

en: Not that many processors!
hr: Nema toliko procesora!

en: Options are:
    [ -C <command> ] [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -r ] [ -s ]
    [ -t ] [ -u ] [ -V ] [ -w ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
hr: Opcije su:
    [ -C <command> ] [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -r ] [ -s ]
    [ -t ] [ -u ] [ -V ] [ -w ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]

en: Requested activities not available
hr: Tražene aktivnosti nisu dostupne

en: Summary
hr: Sažetak

en: Other devices not listed here
hr: Ostali uređaji koji nisu na ovom popisu

en: Cannot handle so many processors!
hr: Ne mogu upravljati s toliko procesora!

en: Error while reading system activity file: %s
hr: Greška pri čitanju datoteke aktivnosti sustava: %s

en: End of system activity file unexpected
hr: Neočekivan završetak datoteke aktivnosti sustava

en: File created using sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
hr: Datoteka stvorena korištenjem sar/sadc iz sysstat inačice %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
hr: Neispravna datoteka aktivnosti sustava: %s

en: Current sysstat version can no longer read the format of this file (%#x)
hr: Trenutna sysstat inačica više ne može čitati oblik ove datoteke (%#x)

en: Requested activities not available in file %s
hr: Tražene aktivnosti nisu dostupne u datoteci %s

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
hr: Uporaba: %s [ opcije ] [ <interval> [ <broj> ] ] [ <izldatoteka> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
hr: Opcije su:
    [ -C <komentar> ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
hr: Ne mogu zapisati podatke u datoteku aktivnosti sustava: %s

en: Cannot write system activity file header: %s
hr: Ne mogu zapisati zaglavlje datoteke aktivnosti sustava: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
hr: Ne mogu dodati podatke u tu datoteku (%s)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> ]
hr: Uporaba: %s [ opcije ] [ <interval> [ <broj> ] ] [ <poddatoteka> ]

en: Options are:
    [ -d | -j | -p | -x ] [ -C ] [ -H ] [ -h ] [ -T ] [ -t ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
hr: Opcije su:
    [ -d | -j | -p | -x ] [ -C ] [ -H ] [ -h ] [ -T ] [ -t ] [ -V ]
    [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
    [ -- <sar_opcije> ]

en: System activity data file: %s (%#x)
hr: Datoteka podataka aktivnosti sustava: %s (%#x)

en: Host:
hr: Računalo:

en: Size of a long int: %d
hr: Veličina long int: %d

en: List of activities:
hr: Popis aktivnosti:

en: 	[Unknown activity format]
hr: 	[Nepoznat oblik aktivnosti]

en: Options are:
    [ -A ] [ -b ] [ -B ] [ -C ] [ -d ] [ -h ] [ -H ] [ -p ] [ -q ] [ -r ]
    [ -R ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -v ] [ -V ] [ -w ] [ -W ] [ -y ]
    [ -I { <int> [,...] | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ -o [ <filename> ] | -f [ <filename> ] ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]
hr: Opcije su:
    [ -A ] [ -b ] [ -B ] [ -C ] [ -d ] [ -h ] [ -H ] [ -p ] [ -q ] [ -r ]
    [ -R ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -v ] [ -V ] [ -w ] [ -W ] [ -y ]
    [ -I { <int> [,...] | SUM | ALL | XALL } ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -m { <ključnariječ> [,...] | ALL } ] [ -n { <ključnariječ> [,...] | ALL } ]
    [ -o [ <datoteka> ] | -f [ <datoteka> ] ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm:ss> ] ] [ -e [ <hh:mm:ss> ] ]

en: Main options and reports:
hr: Glavne opcije i izvještaji:

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics
hr: 	-b	Statistike U/I i brzine prijenosa

en: 	-B	Paging statistics
hr: 	-B	Statistike straničenja

en: 	-d	Block device statistics
hr: 	-d	Statistike blokovskih uređaja

en: 	-H	Hugepages utilization statistics
hr: 	-H	Statistike korištenja velikih stranica

en: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Interrupts statistics
hr: 	-I { <int> | SUM | ALL | XALL }
    		Statistike prekida

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics
    		Keywords are:
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
hr: 	-m { <ključnariječ> [,...] | ALL }
    		Statistike upravljanja potrošnjom energije
    		Ključne riječi su:
    		CPU	Trenutni takt procesora
    		FAN	Brzina ventilatora
    		FREQ	Prosječni takt procesora
    		IN	Ulazni naponi
    		TEMP	Temperature uređaja
    		USB	USB uređaji priključeni na sustav

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
hr: 	-n { <ključnariječ> [,...] | ALL }
    		Mrežne statistike
    		Ključne riječi su:
    		DEV	Mrežna sučelja
    		EDEV	Mrežna sučelja (greške)
    		NFS	NFS klijent
    		NFSD	NFS poslužitelj
    		SOCK	Utičnice	(v4)
    		IP	IP promet	(v4)
    		EIP	IP promet	(v4) (greške)
    		ICMP	ICMP promet	(v4)
    		EICMP	ICMP promet	(v4) (greške)
    		TCP	TCP promet	(v4)
    		ETCP	TCP promet	(v4) (greške)
    		UDP	UDP promet	(v4)
    		SOCK6	Utičnice	(v6)
    		IP6	IP promet	(v6)
    		EIP6	IP promet	(v6) (greške)
    		ICMP6	ICMP promet	(v6)
    		EICMP6	ICMP promet	(v6) (greške)
    		UDP6	UDP promet	(v6)

en: 	-q	Queue length and load average statistics
hr: 	-q	Duljina reda i prosječne statistike opterećenja

en: 	-r	Memory utilization statistics
hr: 	-r	Statistike korištenja memorije

en: 	-R	Memory statistics
hr: 	-R	Statistike memorije

en: 	-S	Swap space utilization statistics
hr: 	-S	Statistike korištenja swap prostora

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics
hr: 	-u [ ALL ]
    		Statistike korištenja procesora

en: 	-v	Kernel table statistics
hr: 	-v	Statistike tablice jezgre

en: 	-w	Task creation and system switching statistics
hr: 	-w	Statistike stvaranja zadataka i zamjene sustava

en: 	-W	Swapping statistics
hr: 	-W	Statistike upravljanja swap memorijom

en: 	-y	TTY device statistics
hr: 	-y	Statistike TTY uređaja

en: End of data collecting unexpected
hr: Neočekivan završetak prikupljanja podataka

en: Invalid data format
hr: Neispravan oblik podataka

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
hr: Koristim krivi sakupljač podataka iz različite sysstat inačice

en: Inconsistent input data
hr: Nedosljedni ulazni podaci

en: -f and -o options are mutually exclusive
hr: opcije -f i -o su međusobno isključive

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
hr: Ne čitam iz datoteke aktivnosti sustava (koristite opciju -f)

en: Cannot find the data collector (%s)
hr: Ne mogu pronaći sakupljač podataka (%s)
