gst-plugins-good 0.10.28.2 - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Failed to decode JPEG image
ca: Ha fallat en descodificar la imatge JPEG

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
ca: «%s» per «%s»

en: Could not connect to server
ca: No s'ha pogut connectar al servidor

en: No URL set.
ca: No s'ha indicat cap URL.

en: Could not resolve server name.
ca: No s'ha pogut resoldre el nom del servidor.

en: Could not establish connection to server.
ca: No s'ha pogut establir la connexió al servidor.

en: Secure connection setup failed.
ca: Ha fallat la configuració de connexió segura.

en: Server sent bad data.
ca: El servidor ha enviat dades errònies.

en: Server does not support seeking.
ca: El servidor no ademet les cerques.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
ca: Manca o no és vàlida l'entrada d'àudio, el flux AVI estarà malmès.

en: This file contains no playable streams.
ca: Aquest fitxer no conté cap flux reproduïble.

en: This file is invalid and cannot be played.
ca: Aquest fitxer no és vàlid i no es pot reproduir.

en: This file is corrupt and cannot be played.
ca: Aquest fitxer està malmès i no es pot reproduir.

en: Invalid atom size.
ca: La mida de l'àtom no és vàlida.

en: This file is incomplete and cannot be played.
ca: Aquest fitxer no està complet i no es pot reproduir.

en: The video in this file might not play correctly.
ca: El vídeo en aquest fitxer podria no reproduir-se correctament.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
ca: Aquest fitxer conté massa fluxos. Només s'estan reproduint els primers %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
ca: No s'ha trobat cap flux compatible. Podríeu necessitar instal·lar un connector d'extensió RTSP del GStreamer per a fluxos de multimèdia Real.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
ca: No s'ha trobat cap flux compatible. Podríeu necessitar permetre més protocols de transport o bé potser manca el connector d'extensió RTSP del GStreamer correcte.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu d'àudio per a la reproducció. Una altra aplicació està utilitzant el dispositiu.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu d'àudio per a la reproducció. No teniu permís per obrir el dispositiu.

en: Could not open audio device for playback.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu d'àudio per a la reproducció.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu d'àudio per a la reproducció. Aquesta versió de l'Open Sound System no és compatible amb aquest element.

en: Playback is not supported by this audio device.
ca: Aquest dispositiu d'àudio no permet la reproducció.

en: Audio playback error.
ca: S'ha produït un error al reproduir l'àudio.

en: Recording is not supported by this audio device.
ca: Aquest dispositiu d'àudio no permet l'enregistrament.

en: Error recording from audio device.
ca: S'ha produït un error a l'enregistrar des del dispositiu d'àudio.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu d'àudio per a l'enregistrament. No teniu permís per obrir el dispositiu.

en: Could not open audio device for recording.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu d'àudio per a l'enregistrament.

en: Record Source
ca: Font d'enregistrament

en: Microphone
ca: Micròfon

en: Line In
ca: Línia d'entrada

en: Internal CD
ca: CD intern

en: SPDIF In
ca: Entrada SPDIF

en: AUX 1 In
ca: Entrada AUX 1

en: AUX 2 In
ca: Entrada AUX 2

en: Volume
ca: Volum

en: Gain
ca: Guany

en: Built-in Speaker
ca: Altaveu incorporat

en: Headphone
ca: Auriculars

en: Line Out
ca: Línia de sortida

en: SPDIF Out
ca: Sortida SPDIF

en: AUX 1 Out
ca: Sortida AUX 1

en: AUX 2 Out
ca: Sortida AUX 2

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
ca: S'ha produït un error al llegir %d bytes des del dispositiu «%s».

en: Could not map buffers from device '%s'
ca: No s'han pogut mapejar les memòries intermèdies del dispositiu «%s»

en: Could not get parameters on device '%s'
ca: No s'han pogut obtenir els paràmetres del dispositiu «%s»

en: Failed to set input %d on device %s.
ca: No s'ha pogut establir l'entrada %d en el dispositiu %s.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
ca: S'ha produït un error en obtenir les capacitats del dispositiu «%s»: no és un controlador v4l2. Comproveu si és un controlador v4l1.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
ca: S'ha produït un error en consultar els atributs de l'entrada %d en el dispositiu %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
ca: No s'han pogut obtenir els paràmetres del sintonitzador %d en el dispositiu «%s».

en: Failed to query norm on device '%s'.
ca: S'ha produït un error en consultar la norma en el dispositiu «%s».

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
ca: No s'ha pogut obtenir els atributs dels controls en el dispositiu «%s».

en: Cannot identify device '%s'.
ca: No es pot identificar el dispositiu «%s».

en: This isn't a device '%s'.
ca: Això no és un dispositiu «%s».

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu «%s» per a lectura i l'escriptura.

en: Device '%s' is not a capture device.
ca: El dispositiu «%s» no és un dispositiu de captura.

en: Device '%s' is not a output device.
ca: El dispositiu «%s» no és un dispositiu de sortida.

en: Failed to set norm for device '%s'.
ca: No s'ha pogut establir la norma per al dispositiu «%s».

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
ca: No s'ha pogut obtenir la freqüència actual del sintonitzador per al dispositiu «%s».

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
ca: No s'ha pogut establir la freqüència actual del sintonitzador per al dispositiu «%s» a %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
ca: No s'ha pogut obtenir la intensitat del senyal per al dispositiu «%s».

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
ca: No s'ha pogut obtenir el valor per al control %d en el dispositiu «%s».

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
ca: No s'ha pogut establir el valor %d per al control %d en el dispositiu «%s».

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
ca: No s'ha pogut obtenir l'entrada actual en el dispositiu «%s». Potser és un dispositiu de ràdio

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
ca: No s'ha pogut obtenir la sortida actual en el dispositiu «%s». Potser és un dispositiu de ràdio

en: Failed to set output %d on device %s.
ca: No s'ha pogut establir la sortida %d en el dispositiu %s.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
ca: Encara no es permet el canvi de la resolució en temps d'execució.

en: Cannot operate without a clock
ca: No es pot operar sense un rellotge
