tar 1.29 - en to uk translation catalogue (580 entries)

en: invalid argument %s for %s
uk: некоректний аргумент %s для %s

en: ambiguous argument %s for %s
uk: неоднозначний аргумент %s для %s

en: Valid arguments are:
uk: Коректні аргументи:

en: ARGP_HELP_FMT: %s value is less than or equal to %s
uk: ARGP_HELP_FMT: значення %s є меншим або рівним за %s

en: %.*s: ARGP_HELP_FMT parameter requires a value
uk: %.*s: параметр ARGP_HELP_FMT вимагає значення

en: %.*s: Unknown ARGP_HELP_FMT parameter
uk: %.*s: невідомий параметр ARGP_HELP_FMT

en: Garbage in ARGP_HELP_FMT: %s
uk: Хибні дані в ARGP_HELP_FMT: %s

en: Mandatory or optional arguments to long options are also mandatory or optional for any corresponding short options.
uk: Аргументи, обов'язкові для довгих ключів, є обов'язковими й для коротких.

en: Usage:
uk: Використання:

en:   or:
uk:  чи:

en:  [OPTION...]
uk:  [ПАРАМЕТР...]

en: Try '%s --help' or '%s --usage' for more information.
uk: Віддайте команду «%s --help» або «%s --usage», щоб дізнатися більше.

en: Report bugs to %s.
uk: Про помилки звітуйте на <%s>.

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: give this help list
uk: вивести цю довідку

en: give a short usage message
uk: вивести коротке повідомлення про використання

en: NAME
uk: НАЗВА

en: set the program name
uk: встановити назву програми

en: SECS
uk: СЕКУНДИ

en: hang for SECS seconds (default 3600)
uk: зачекати вказану кількість секунд (типово 3600)

en: print program version
uk: вивести версію програми

en: (PROGRAM ERROR) No version known!?
uk: (ПОМИЛКА ПРОГРАМУВАННЯ) Невідома версія!?

en: %s: Too many arguments
uk: %s: забагато аргументів

en: (PROGRAM ERROR) Option should have been recognized!?
uk: (ПОМИЛКА ПРОГРАМУВАННЯ) Параметр мало бути розпізнано!?

en: write error
uk: помилка запису

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректна параметр -- '%c'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: параметр вимагає аргументу -- '%c'

en: memory exhausted
uk: пам'ять вичерпана

en: unable to record current working directory
uk: не вдалося змінити поточний каталог

en: failed to return to initial working directory
uk: не вдалося зберегти поточний каталог

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  For example, a French Unicode local should translate these to U+00AB (LEFT-POINTING DOUBLE ANGLE QUOTATION MARK), and
en: `
uk: «

en: '
uk: »

note: TRANSLATORS: A regular expression testing for an affirmative answer (english: "yes").  Testing the first character may be sufficient. Take care to consider upper and lower case. To enquire the regular expression that your system uses for this purpose, you can use the command locale -k LC_MESSAGES | 
en: ^[yY]
uk: ^[yYтТ]

note: TRANSLATORS: A regular expression testing for a negative answer (english: "no").  Testing the first character may be sufficient. Take care to consider upper and lower case. To enquire the regular expression that your system uses for this purpose, you can use the command locale -k LC_MESSAGES | grep 
en: ^[nN]
uk: ^[nNнН]

en: Packaged by %s (%s)
uk: Запаковано %s (%s)

en: Packaged by %s
uk: Запаковано %s

note: TRANSLATORS: Translate "(C)" to the copyright symbol (C-in-a-circle), if this symbol is available in the user's locale.  Otherwise, do not translate "(C)"; leave it as-is.
en: (C)
uk: ©

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
uk: Автор: %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
uk: Автори: %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s,
    %s та %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
uk: Автори: %s, %s, %s
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s та інші.

note: TRANSLATORS: The placeholder indicates the bug-reporting address for this package.  Please add _another line_ saying "Report translation bugs to <...>\n" with the address for translation bugs (typically your translation team's web or email address).
en: 
    Report bugs to: %s
uk: 
    Про помилки звітуйте на %s
    Про помилки у перекладі звітуйте за адресою <translation-team-uk@lists.sourceforge.net>

en: Report %s bugs to: %s
uk: Про помилки у програмі %s звітуйте на %s

en: %s home page: <%s>
uk: домашня сторінка %s: <%s>

note: TRANSLATORS: %s after `Cannot' is a function name, e.g. `Cannot open'. Directly translating this to another language will not work, first because %s itself is not translated. Translate it as `%s: Function %s failed'.
en: %s: Cannot %s
uk: %s: помилка у функції %s

note: TRANSLATORS: %s after `Cannot' is a function name, e.g. `Cannot open'. Directly translating this to another language will not work, first because %s itself is not translated. Translate it as `%s: Function %s failed'.
en: %s: Warning: Cannot %s
uk: %s: попередження: помилка у функції %s

en: %s: Cannot change mode to %s
uk: %s: не вдалося змінити права доступу на %s

en: %s: Cannot change ownership to uid %lu, gid %lu
uk: %s: не вдалося змінити власника на uid %lu, gid %lu

en: %s: Cannot hard link to %s
uk: %s: не вдалося створити жорстке посилання на %s

en: %s: Read error at byte %s, while reading %lu byte | %s: Read error at byte %s, while reading %lu bytes
uk[0]: %s: Помилка в позиції %s, під час читання %lu байту
uk[1]: %s: Помилка в позиції %s, під час читання %lu байтів
uk[2]: %s: Помилка в позиції %s, під час читання %lu байтів

en: %s: Warning: Read error at byte %s, while reading %lu byte | %s: Warning: Read error at byte %s, while reading %lu bytes
uk[0]: %s: Попередження: Помилка в позиції %s, під час читання %lu байту
uk[1]: %s: Попередження: Помилка в позиції %s, під час читання %lu байтів
uk[2]: %s: Попередження: Помилка в позиції %s, під час читання %lu байтів

en: %s: Cannot seek to %s
uk: %s: не вдалося виконати lseek до %s

en: %s: Warning: Cannot seek to %s
uk: %s: попередження: не вдалося виконати lseek до %s

en: %s: Cannot create symlink to %s
uk: %s: не вдалося створити символічне посилання на %s

en: %s: Wrote only %lu of %lu byte | %s: Wrote only %lu of %lu bytes
uk[0]: %s: вдалося записати тільки %lu з %lu байта
uk[1]: %s: вдалося записати тільки %lu з %lu байтів
uk[2]: %s: вдалося записати тільки %lu з %lu байтів

en: Removing leading `%s' from member names
uk: Видалення початкового префікса «%s» з назв файлів

en: Removing leading `%s' from hard link targets
uk: Видалення початкового префікса «%s» з назви цілі жорсткого посилання

en: Substituting `.' for empty member name
uk: Підстановка «.» замість порожньої назви файла

en: Substituting `.' for empty hard link target
uk: Замінюємо порожнє призначення жорсткого посилання на «.»

en: exec/tcp: Service not available
uk: exec/tcp: немає доступу до служби

en: Cannot connect to %s: resolve failed
uk: Не вдалося з'єднатись з %s: неможливо встановити адресу вузла

en: Cannot redirect files for remote shell
uk: Переспрямовування файлів для віддаленої оболонки не передбачено

en: Cannot execute remote shell
uk: Не вдалося запустити віддалену оболонку

en: Seek direction out of range
uk: Напрямок зміщення за межами діапазону

en: Invalid seek direction
uk: Помилковий напрям пошуку

en: Invalid seek offset
uk: Помилковий зсув у файлі

en: Seek offset out of range
uk: Зміщення за межами діапазону

en: Invalid byte count
uk: Помилкова кількість байтів

en: Byte count out of range
uk: Кількість байтів за межами діапазону

en: Premature eof
uk: Передчасне закінчення файла

en: Invalid operation code
uk: Некоректний код операції

en: Operation not supported
uk: Операція не підтримується

en: Unexpected arguments
uk: Неочікувані аргументи

en: Manipulate a tape drive, accepting commands from a remote process
uk: Керує стрічковим пристроєм, отримуючи команди від віддаленого процесу

en: NUMBER
uk: ЧИСЛО

en: set debug level
uk: встановити рівень налагоджування

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: set debug output file name
uk: встановити назву файла для виходу налагоджування

en: cannot open %s
uk: не вдалося відкрити %s

en: too many arguments
uk: забагато аргументів

en: Garbage command
uk: Хибна команда

en: This does not look like a tar archive
uk: Це не схоже на архів tar

en: Total bytes read
uk: Прочитано байтів загалом

en: Total bytes written
uk: Записано загалом

en: Total bytes deleted
uk: Загальна кількість вилучених байтів

en: (pipe)
uk: (канал)

en: Refusing to read archive contents from terminal (missing -f option?)
uk: Відмовляємося читати вміст архіву з термінала (не вказано параметр -f?)

en: Refusing to write archive contents to terminal (missing -f option?)
uk: Відмовляємося записувати вміст архіву до термінала (пропущено параметр -f?)

en: Invalid value for record_size
uk: Недійсне значення record_size

en: No archive name given
uk: Не вказано назви архіву

en: Cannot verify stdin/stdout archive
uk: Неможливо перевіряти архів, записаний до stdout

en: Archive is compressed. Use %s option
uk: Архів стиснено. Використовуйте параметр %s

en: Cannot update compressed archives
uk: Не можна оновлювати стиснені архіви

en: At beginning of tape, quitting now
uk: На початку стрічки, закінчуємо

en: Too many errors, quitting
uk: Надто багато помилок, виконання перервано

en: Record size = %lu block | Record size = %lu blocks
uk[0]: Розмір запису = %lu блок
uk[1]: Розмір запису = %lu блоки
uk[2]: Розмір запису = %lu блоків

en: Unaligned block (%lu byte) in archive | Unaligned block (%lu bytes) in archive
uk[0]: Невірне вирівнювання блоку (%lu байт) в архіві
uk[1]: Невірне вирівнювання блоку (%lu байти) в архіві
uk[2]: Невірне вирівнювання блоку (%lu байтів) в архіві

en: Cannot backspace archive file; it may be unreadable without -i
uk: Не вдалося переміститись назад у архіві; можливо архів не можна прочитати без параметра -i

en: rmtlseek not stopped at a record boundary
uk: rmtlseek не зупинився на межі запису

en: %s: contains invalid volume number
uk: %s: містить некоректний номер тому

en: Volume number overflow
uk: Переповнення номера тому

en: Prepare volume #%d for %s and hit return:
uk: Підготуйте том #%d архіву %s ї натисніть Enter:

en: EOF where user reply was expected
uk: Кінець файла, замість очікуваної відповіді

en: WARNING: Archive is incomplete
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: незавершений архів

en:  n name        Give a new file name for the next (and subsequent) volume(s)
     q             Abort tar
     y or newline  Continue operation
uk:  n назва   Вказати назву файла для наступного і подальших томів
     q          Перервати роботу
     у або новий рядок  Продовжувати

en:  !             Spawn a subshell
uk:  !          Викликати оболонку

en:  ?             Print this list
uk:  ?          Вивести цю довідку

en: No new volume; exiting.
uk: Новий том відсутній. Завершення.

en: File name not specified. Try again.
uk: Не вказано назви файла. Спробуйте ще раз.

en: Invalid input. Type ? for help.
uk: Недійсні вхідні дані. Наберіть ? щоб отримати підказку.

en: %s command failed
uk: збій виконання команди «%s»

en: %s is not continued on this volume
uk: %s не продовжується у цьому томі

en: %s is possibly continued on this volume: header contains truncated name
uk: %s можливо продовжується у цьому томі: заголовок містить обрізану назву

en: %s is the wrong size (%s != %s + %s)
uk: %s є неправильним розміром (%s != %s + %s)

en: This volume is out of sequence (%s - %s != %s)
uk: Цей том є за межами послідовності (%s - %s != %s)

en: Archive not labeled to match %s
uk: Назви тому відсутня в архіві. Не можна порівняти з %s

en: Volume %s does not match %s
uk: Етикетка тому %s не співпадає з %s

en: %s: file name too long to be stored in a GNU multivolume header, truncated
uk: %s: назва файла надто довга щоб зберегти її у заголовку тому GNU; назву обрізано

en: write did not end on a block boundary
uk: запис не закінчився на межі блоку

en: Could only read %lu of %lu byte | Could only read %lu of %lu bytes
uk[0]: Вдалося прочитати тільки %lu з %lu байта
uk[1]: Вдалося прочитати тільки %lu з %lu байтів
uk[2]: Вдалося прочитати тільки %lu з %lu байтів

en: Contents differ
uk: Різниця у змісті

en: Unexpected EOF in archive
uk: Неочікуваний кінець файла в архіві

en: File type differs
uk: Різниця у типі файла

en: Mode differs
uk: Різниця у правах доступу

en: Uid differs
uk: Різниця у значенні UID

en: Gid differs
uk: Різниця у значенні GID

en: Mod time differs
uk: Різниця у часі модифікації

en: Size differs
uk: Різниця у розмірі

en: Not linked to %s
uk: Не є посиланням до %s

en: Symlink differs
uk: Різниця у символічному посиланні

en: Device number differs
uk: Різниця у номері пристрою

en: Verify
uk: Перевірка

en: %s: Unknown file type '%c', diffed as normal file
uk: %s: невідомий тип файла «%c», порівняно як звичайний файл

en: Archive contains file names with leading prefixes removed.
uk: Архів містить назви файлів з вилученими початковими префіксами.

en: Archive contains transformed file names.
uk: У архіві містяться перетворені назви файлів.

en: Verification may fail to locate original files.
uk: Перевірка може не знайти первинних файлів.

en: VERIFY FAILURE: %d invalid header detected | VERIFY FAILURE: %d invalid headers detected
uk[0]: ПОМИЛКА ПЕРЕВІРКИ: знайдено %d некоректний заголовок
uk[1]: ПОМИЛКА ПЕРЕВІРКИ: знайдено %d невірних заголовки
uk[2]: ПОМИЛКА ПЕРЕВІРКИ: знайдено %d невірних заголовків

en: A lone zero block at %s
uk: Самотній блок нулів, зсув %s

en: %s: contains a cache directory tag %s; %s
uk: %s: містить мітку каталогу кешування «%s»; %s

en: value %s out of %s range %s..%s; substituting %s
uk: Значення %s поза межами діапазону типа %s %s..%s; заміна на %s

en: value %s out of %s range %s..%s
uk: значення %s за межами діапазону типа %s %s..%s

en: Generating negative octal headers
uk: Створення від'ємних вісімкових заголовків

en: %s: file name is too long (max %d); not dumped
uk: %s: назва файла занадто довга (макс. %d); не архівується

en: %s: file name is too long (cannot be split); not dumped
uk: %s: назва файла занадто довга (не вдалося розділити); не архівується

en: %s: link name is too long; not dumped
uk: %s: назва посилання занадто довга; не архівується

en: %s: File shrank by %s byte; padding with zeros | %s: File shrank by %s bytes; padding with zeros
uk[0]: %s: Файл скоротився на %s байт; заповнення нулями
uk[1]: %s: Файл скоротився на %s байти; заповнення нулями
uk[2]: %s: Файл скоротився на %s байтів; заповнення нулями

en: %s: file is on a different filesystem; not dumped
uk: %s: файл знаходиться в іншої файлової системі; не архівується

en: contents not dumped
uk: вміст не архівується

en: %s: Unknown file type; file ignored
uk: %s: Невідомий тип файла; Файл проігноровано

en: Missing links to %s.
uk: Відсутні деякі посилання до %s.

en: %s: file is unchanged; not dumped
uk: %s: файл не змінено; не архівується

en: %s: file is the archive; not dumped
uk: %s: файл є архівом; не архівується

en: directory not dumped
uk: каталог не архівується

en: %s: file changed as we read it
uk: %s: файл змінився під час читання

en: %s: socket ignored
uk: %s: сокет проігноровано

en: %s: door ignored
uk: %s: двері проігноровано

en: Skipping to next header
uk: Перехід до наступного заголовка

en: Deleting non-header from archive
uk: Видалення не-заголовка з архіву

en: %s: implausibly old time stamp %s
uk: %s: неймовірно стара дата %s

en: %s: time stamp %s is %s s in the future
uk: %s: мітка часу %s зсунута на %s сек. до майбутнього

en: %s: Unexpected inconsistency when making directory
uk: %s: Неочікувана суперечність під час створення каталогу

en: %s: skipping existing file
uk: %s: пропускаємо наявний файл

en: %s: Directory renamed before its status could be extracted
uk: %s: Каталог перейменовано перед тим, як tar встиг витягнути його стан

en: Extracting contiguous files as regular files
uk: Витягування безперервних файлів у звичайні

en: Attempting extraction of symbolic links as hard links
uk: Спроба перетворити символічні посилання на жорсткі

en: %s: Cannot extract -- file is continued from another volume
uk: %s: не вдалося витягнути -- файл починається в іншому томі

en: Unexpected long name header
uk: Неочікуваний кінець файла у заголовку довгої назви

en: %s: Unknown file type '%c', extracted as normal file
uk: %s: невідомий тип файла «%c», видобуто як звичайний файл

en: Current %s is newer or same age
uk: Поточний файл «%s» є новішим

en: %s: Member name contains '..'
uk: %s: Назва файла містить «..»

en: %s: Was unable to backup this file
uk: %s: Не вдалося створити резервну копію цього файла

en: Cannot rename %s to %s
uk: не вдалося перейменувати %s на %s

en: %s: Directory has been renamed from %s
uk: %s: Каталог перейменовано з %s

en: %s: Directory is new
uk: %s: Новий каталог

en: %s: directory is on a different filesystem; not dumped
uk: %s: каталог перебуває у іншій файловій системі; дамп не створено

en: %s: Directory has been renamed
uk: %s: каталог перейменовано

en: Invalid time stamp
uk: Некоректна часова позначка файла

en: Invalid modification time
uk: Некоректний час внесення змін

en: Invalid modification time (nanoseconds)
uk: Некоректний час модифікації (наносекунди)

en: Invalid device number
uk: Некоректний номер пристрою

en: Invalid inode number
uk: Некоректний номер і-вузла

en: %s: byte %s: %s %.*s... too long
uk: %s: байт %s: %s %.*s... задовгий

en: Unexpected EOF in snapshot file
uk: Неочікуваний кінець файла-знімка

en: %s: byte %s: %s %s followed by invalid byte 0x%02x
uk: %s: байт %s: за %s %s слідує некоректний байт 0x%02x

en: %s: byte %s: (valid range %s..%s)
    	%s %s
uk: %s: байт %s: (коректний діапазон %s..%s)
    	%s %s

en: %s: byte %s: %s %s
uk: %s: байт %s: %s %s

en: %s: byte %s: %s
uk: %s: байт %s: %s

en: Missing record terminator
uk: Бракує ознаки кінця запису

en: Bad incremental file format
uk: Неправильний формат файла знімку

en: Unsupported incremental format version: %<PRIuMAX>
uk: Такий інкрементний формат не підтримується: %<PRIuMAX>

en: Malformed dumpdir: expected '%c' but found %#3o
uk: Неправильно сформований dumpdir: очікувалося '%c' натомість знайдено %#3o

en: Malformed dumpdir: 'X' duplicated
uk: Неправильно сформований dumpdir: 'X' вказаний двічі

en: Malformed dumpdir: empty name in 'R'
uk: Некоректний формат dumpdir: пуста назва у «R»

en: Malformed dumpdir: 'T' not preceded by 'R'
uk: Некоректний формат dumpdir: «T» без попереднього «R»

en: Malformed dumpdir: empty name in 'T'
uk: Некоректний формат dumpdir: пуста назва у «T»

en: Malformed dumpdir: expected '%c' but found end of data
uk: Некоректний формат dumpdir: очікувалося «%c», натомість знайдено кінець файла

en: Malformed dumpdir: 'X' never used
uk: Некоректний формат dumpdir: «X» не використаний

en: Cannot create temporary directory using template %s
uk: не вдалося створити тимчасовий каталог використовуючи шаблон %s

en: %s: Not purging directory: unable to stat
uk: %s: Каталог не очищується: не вдалося виконати stat

en: %s: directory is on a different device: not purging
uk: %s: Каталог знаходиться на іншому пристрої: не очищується

en: %s: Deleting %s
uk: %s: вилучаємо %s

en: %s: Cannot remove
uk: %s: не вдалося вилучити

en: %s: Omitting
uk: %s: пропускаємо

en: block %s: ** Block of NULs **
uk: блок %s: ** Містить нулі **

en: block %s: ** End of File **
uk: блок %s: ** Кінець файла **

en: block %s:
uk: блок %s:

note: TRANSLATORS: %s is type of the value (gid_t, uid_t, etc.)
en: Blanks in header where numeric %s value expected
uk: Пробіли у заголовку замість очікуваного числового значення типу %s

note: TRANSLATORS: Second %s is a type name (gid_t,uid_t,etc.)
en: Archive octal value %.*s is out of %s range; assuming two's complement
uk: Вісімкове значення %.*s знаходиться поза межами діапазону типу %s; вважається, що це є двійкове доповнення

note: TRANSLATORS: Second %s is a type name (gid_t,uid_t,etc.)
en: Archive octal value %.*s is out of %s range
uk: Вісімкове значення %.*s знаходиться поза межами діапазону типу %s

en: Archive contains obsolescent base-64 headers
uk: Архів містить застарілі заголовки з основою 64

en: Archive signed base-64 string %s is out of %s range
uk: Архів містить знакову строку з основою 64 %s, що є поза допустимими межами типу %s

en: Archive base-256 value is out of %s range
uk: Значення з основою 256 поза допустимими межами типу %s

note: TRANSLATORS: Second %s is a type name (gid_t,uid_t,etc.)
en: Archive contains %.*s where numeric %s value expected
uk: Знайдено %.*s замість числового значення типу %s

note: TRANSLATORS: Second %s is type name (gid_t,uid_t,etc.)
en: Archive value %s is out of %s range %s..%s
uk: Значення %s поза допустимими межами типу %s %s..%s

en:  link to %s
uk: посилання до %s

en:  unknown file type %s
uk: невідомий тип файла %s

en: --Long Link--
uk: --Довге посилання--

en: --Long Name--
uk: --Довга назва--

en: --Volume Header--
uk: --Заголовок тому--

en: --Continued at byte %s--
uk: --Продовжується з байту %s--

en: Creating directory:
uk: Створення каталогу:

en: Renaming %s to %s
uk: Перейменовано %s у %s

en: %s: Cannot rename to %s
uk: %s: не вдалося перейменувати на %s

en: Renaming %s back to %s
uk: Перейменовано %s назад у %s

en: %s: File removed before we read it
uk: %s: Файл було вилучено перед тим як tar встиг його прочитати

en: child process
uk: процес-нащадок

en: interprocess channel
uk: канал між процесами

en: Local file name selection:
uk: Вибір локальних файлів:

en: add given FILE to the archive (useful if its name starts with a dash)
uk: долучити ФАЙЛ до архіву (корисне, якщо його назва починається з -)

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: change to directory DIR
uk: перейти до вказаного каталогу

en: get names to extract or create from FILE
uk: читати назви файлів для додання/видобування з вказаного файла

en: -T reads null-terminated names; implies --verbatim-files-from
uk: файл, вказаний з параметром -T, містить назви, відокремлені нульовими символами; вмикає --verbatim-files-from

en: disable the effect of the previous --null option
uk: відмінити дію попередньої параметра --null

en: unquote input file or member names (default)
uk: усувати лапки з назв вхідних файлів або файлів в архіві (типово)

en: do not unquote input file or member names
uk: не усувати лапки з назв вхідних файлів або файлів в архіві

en: -T treats file names starting with dash as options (default)
uk: -T вважає слова що починаються з риски опціями (поведінка за замовчуванням)

en: PATTERN
uk: ШАБЛОН

en: exclude files, given as a PATTERN
uk: не обробляти файли, назви яких відповідають вказаному шаблону

en: exclude patterns listed in FILE
uk: виключити назви що відповідають шаблонам, вказаним у файлі

en: exclude contents of directories containing CACHEDIR.TAG, except for the tag file itself
uk: не архівувати файли в каталогах, що містять CACHEDIR.TAG, з винятком самого файла

en: exclude everything under directories containing CACHEDIR.TAG
uk: не архівувати жодні файли в каталогах, що містять CACHEDIR.TAG

en: exclude directories containing CACHEDIR.TAG
uk: не архівувати каталоги, що містять CACHEDIR.TAG

en: exclude contents of directories containing FILE, except for FILE itself
uk: не архівувати файли в каталогах, що містять ФАЙЛ, з винятком самого файла

en: read exclude patterns for each directory from FILE, if it exists
uk: прочитати взірці виключення для кожного з каталогів із файла ФАЙЛ, якщо такий існує

en: read exclude patterns for each directory and its subdirectories from FILE, if it exists
uk: прочитати взірці виключення для кожного з каталогів і його підкаталогів із файла ФАЙЛ, якщо такий існує

en: exclude everything under directories containing FILE
uk: не архівувати жодні файли в каталогах, що містять ФАЙЛ

en: exclude directories containing FILE
uk: не архівувати каталоги, що містять ФАЙЛ

en: exclude version control system directories
uk: не архівувати каталоги систем керування версіями

en: read exclude patterns from the VCS ignore files
uk: прочитати взірці виключення із файлів ігнорування системи керування версіями

en: exclude backup and lock files
uk: не архівувати резерві файли та файли блокування

en: recurse into directories (default)
uk: рекурсивно проходити каталоги (типово)

en: avoid descending automatically in directories
uk: не заходити автоматично у каталоги

en: File name matching options (affect both exclude and include patterns):
uk: Керування порівнюванням назв (впливає на взірці як вилучення, так і долучення):

en: patterns match file name start
uk: порівнювати шаблони з назвами файлів починаючи від початку назви

en: patterns match after any '/' (default for exclusion)
uk: відповідність взірцям після усіх '/' (типово для виключення)

en: ignore case
uk: шаблони ігнорують відмінності у регістрі символів

en: case sensitive matching (default)
uk: шаблони враховують регістр (типово)

en: use wildcards (default for exclusion)
uk: користатися шаблонами (типово для вилучення)

en: verbatim string matching
uk: порівнювати назви буквально

en: wildcards match '/' (default for exclusion)
uk: шаблони стосуються '/' (типово для виключення)

en: wildcards do not match '/'
uk: шаблони не стосуються до '/'

en: The following options were used after any non-optional arguments in archive create or update mode.  These options are positional and affect only arguments that follow them.  Please, rearrange them properly.
uk: Наступні опції були використані після аргументів командного рядка у режимі створення або оновлення архіву. Ці опції є залежними від положення та впливають лише на аргументи що розташовані після них. Їх використання наприкінці рядка немає сенсу. Будь ласка, розташуйте ці опції належним чином.

en: -C %s has no effect
uk: -C %s не має дії

en: --%s %s has no effect
uk: --%s %s не має дії

en: --%s has no effect
uk: --%s не має дії

en: command line
uk: рядок команди

en: %s: file list requested from %s already read from %s
uk: %s: список файлів, запит щодо якого надіслано з %s, вже прочитано з %s

en: cannot split string '%s': %s
uk: не вдалося розділити рядок '%s': %s

en: %s: file name read contains nul character
uk: %s: прочитана назва файла містить нульовий символ

en: Pattern matching characters used in file names
uk: Назви файлів містять символи-шаблони

en: Use --wildcards to enable pattern matching, or --no-wildcards to suppress this warning
uk: Користайтеся параметром --wildcards аби увімкнути шаблони, або параметром --no-wildcards, щоб позбутися цього повідомлення

en: %s: Not found in archive
uk: %s: Не знайдено в архіві

en: %s: Required occurrence not found in archive
uk: %s: Потрібну копію у архіві не знайдено

en: Archive label mismatch
uk: Незгідність назви тому

en: Using -C option inside file list is not allowed with --listed-incremental
uk: Використання параметра -C у переліку файлів разом з параметром --listed-incremental не дозволяється

en: Only one -C option is allowed with --listed-incremental
uk: Разом з --listed-incremental можна використовувати лише один параметр -C

en: Options '%s' and '%s' both want standard input
uk: Обидва параметри, «%s» і «%s», вимагають доступу до стандартного входу

en: %s: Invalid archive format
uk: %s: некоректний формат архіву

en: GNU features wanted on incompatible archive format
uk: Формат архіву є несумісним з розширеними властивостями GNU

en: Unknown quoting style '%s'. Try '%s --quoting-style=help' to get a list.
uk: Невідомий стиль цитування «%s». Наберіть «%s --quoting-style=help», щоб отримати перелік стилів.

en: GNU 'tar' saves many files together into a single tape or disk archive, and can restore individual files from the archive.
    
    Examples:
      tar -cf archive.tar foo bar  # Create archive.tar from files foo and bar.
      tar -tvf archive.tar         # List all files in archive.tar verbosely.
      tar -xf archive.tar          # Extract all files from archive.tar.
uk: GNU tar записує будь-яку кількість файлів до архіву на стрічці або диску, а також може видобувати окремі файли з архіву.
    
    Приклади:
      tar -cf archive.tar foo bar  # Створює archive.tar з файлів foo та bar.
      tar -tvf archive.tar         # Виводить список усіх файлів у архіві
                                   # archive.tar
      tar -xf archive.tar          # Видобуває усі файли з archive.tar.

en: The backup suffix is '~', unless set with --suffix or SIMPLE_BACKUP_SUFFIX.
    The version control may be set with --backup or VERSION_CONTROL, values are:
    
      none, off       never make backups
      t, numbered     make numbered backups
      nil, existing   numbered if numbered backups exist, simple otherwise
      never, simple   always make simple backups
uk: Типовим суфіксом резервних копій є «~», його можна змінити за допомогою
    параметра --suffix або змінної середовища SIMPLE_BACKUP_SUFFIX.
    
    Створення резервних копій вмикається за допомогою параметра --backup або
    змінної середовища VERSION_CONTROL. Можливі значення:
    
      none, off       ніколи не створювати резервних копій
      t, numbered     створювати резервні копії з номерами
      nil, existing   створювати нумеровані копії, якщо такі вже існують,
                      інакше - прості
      never, simple   завжди створювати прості резервні копії

en: Main operation mode:
uk: Режими роботи:

en: list the contents of an archive
uk: вивести вміст архіву

en: extract files from an archive
uk: витягнути файли з архіву

en: create a new archive
uk: створити новий архів

en: find differences between archive and file system
uk: порівняти файли в архіві з файлами у файлової системі

en: append files to the end of an archive
uk: долучити файли до наявного архіву

en: only append files newer than copy in archive
uk: долучати тільки такі файли, що є новішими за їх копії в архіві

en: append tar files to an archive
uk: долучити архів до архіву

en: delete from the archive (not on mag tapes!)
uk: вилучити файли з архіву (не на стрічці!)

en: test the archive volume label and exit
uk: перевірити мітку тому та вийти

en: Operation modifiers:
uk: Модифікатори режиму роботи:

en: handle sparse files efficiently
uk: заощаджувати простір під час зберігання розсіяних файлів

en: TYPE
uk: ТИП

en: technique to detect holes
uk: техніка розпізнавання дір

en: MAJOR[.MINOR]
uk: ГОЛОВНИЙ[.ДРУГОРЯДНИЙ]

en: set version of the sparse format to use (implies --sparse)
uk: встановлює версію формату розсіяних файлів (вмикає --sparse)

en: handle old GNU-format incremental backup
uk: обробка старого формату інкрементного архіву GNU

en: handle new GNU-format incremental backup
uk: обробка нового формату інкрементного архіву GNU

en: dump level for created listed-incremental archive
uk: рівень архівної копії для створення інкрементного архіву

en: do not exit with nonzero on unreadable files
uk: ігнорувати помилки читання файлів

en: process only the NUMBERth occurrence of each file in the archive; this option is valid only in conjunction with one of the subcommands --delete, --diff, --extract or --list and when a list of files is given either on the command line or via the -T option; NUMBER defaults to 1
uk: обробляти тільки вказане входження кожного файла в архіві. Ця параметр є дійсною тільки разом з одним з параметрів --delete, --diff, --extract, --list і з переліком файлів (у командному рядку або за допомогою параметра -T). Типове ЧИСЛО: 1.

en: archive is seekable
uk: архів підтримує операцію seek

en: archive is not seekable
uk: архів не підтримує операцію seek

en: do not check device numbers when creating incremental archives
uk: не перевіряти номери пристрою під час створювання інкрементних архівів

en: check device numbers when creating incremental archives (default)
uk: перевіряти номери пристрою під час створювання інкрементних архівів (типово)

en: Overwrite control:
uk: Керування перезаписом:

en: attempt to verify the archive after writing it
uk: перевірити архів після запису в нього

en: remove files after adding them to the archive
uk: вилучати файли після додавання до архіву

en: don't replace existing files when extracting, treat them as errors
uk: не заміняти наявні файли під час видобування, вважати наявність файла помилкою

en: don't replace existing files when extracting, silently skip over them
uk: не заміняти наявні файли під час видобування, мовчки пропускати такі файли

en: don't replace existing files that are newer than their archive copies
uk: не заміняти наявні файли що є новішими за їх копії у архіві

en: overwrite existing files when extracting
uk: перезаписувати наявні файли під час видобування

en: remove each file prior to extracting over it
uk: вилучяти кожний файл перед видобуванням його копії

en: empty hierarchies prior to extracting directory
uk: спорожняти старий каталог перед видобуванням його копії з архіву

en: preserve metadata of existing directories
uk: зберігати мета-дані наявних каталогів

en: overwrite metadata of existing directories when extracting (default)
uk: перезаписувати метадані наявних каталогів під час видобування (типово)

en: preserve existing symlinks to directories when extracting
uk: зберігати наявні символічні посилання на каталоги під час видобування

en: create a subdirectory to avoid having loose files extracted
uk: створити підкаталог для уникнення втрати видобутих файлів

en: Select output stream:
uk: Вибір вихідного потоку:

en: extract files to standard output
uk: видобувати файли у стандартний вивід

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: pipe extracted files to another program
uk: передавати витягнуті файли до стандартного вводу іншої програми

en: ignore exit codes of children
uk: ігнорувати коди завершення процесів-нащадків

en: treat non-zero exit codes of children as error
uk: вважати ненульовий код завершення нащадка помилкою

en: Handling of file attributes:
uk: Обробка атрибутів файла:

en: force NAME as owner for added files
uk: встановлення вказаного користувача власником доданих файлів

en: force NAME as group for added files
uk: встановлення групи з вказаною назвою групою власника доданих файлів

en: use FILE to map file owner UIDs and names
uk: читати мапу трансляції імен користувачів та значень UID з ФАЙЛА

en: use FILE to map file owner GIDs and names
uk: читати мапу трансляції імен груп та значень GID з ФАЙЛА

en: DATE-OR-FILE
uk: ДАТА-АБО-ФАЙЛ

en: set mtime for added files from DATE-OR-FILE
uk: встановлення часу останньої зміни доданих файлів

en: only set time when the file is more recent than what was given with --mtime
uk: встановлювати час лише для файлів що є новіші за файл вказаний з --mtime

en: CHANGES
uk: ПРАВА

en: force (symbolic) mode CHANGES for added files
uk: встановлення вказаних символічно прав доступу для доданих файлів

en: METHOD
uk: МЕТОД

en: preserve access times on dumped files, either by restoring the times after reading (METHOD='replace'; default) or by not setting the times in the first place (METHOD='system')
uk: відтворювати час доступу до доданих файлів через відновлювання часу після читання (типово, МЕТОД='replace'), або через запобігання оновленню часу (МЕТОД='system')

en: don't extract file modified time
uk: не видобувати час модифікації файлів

en: try extracting files with the same ownership as exists in the archive (default for superuser)
uk: встановлювати власників файлів за даними з архіву (типово для супер-користувача)

en: extract files as yourself (default for ordinary users)
uk: стати власником витягнутих файлів (типово для звичайного користувача)

en: always use numbers for user/group names
uk: завжди використовувати числа замість назв власника/групи

en: extract information about file permissions (default for superuser)
uk: встановлювати права доступу згідно з даними архіву (типово для супер-користувача)

en: apply the user's umask when extracting permissions from the archive (default for ordinary users)
uk: встановлювати права доступу згідно зі значенням umask (типово для звичайного користувача)

en: member arguments are listed in the same order as the files in the archive
uk: назви файлів вказано у тому самому порядку, що і файли у архіві

en: delay setting modification times and permissions of extracted directories until the end of extraction
uk: затримати встановлення часу модифікації та прав доступу до каталогів до кінця видобування

en: cancel the effect of --delay-directory-restore option
uk: відмінити дії параметра --delay-directory-restore

en: ORDER
uk: ПОРЯДОК

en: directory sorting order: none (default), name or inode
uk: спосіб упорядковування каталогів: none (немає, типовий), name (за назвою) або inode (за номером вузла)

en: directory sorting order: none (default) or name
uk: спосіб упорядковування каталогів: none (немає, типовий) або name (за назвою)

en: Handling of extended file attributes:
uk: Обробка розширених атрибутів файлів:

en: Enable extended attributes support
uk: Увімкнути підтримку розширених атрибутів

en: Disable extended attributes support
uk: Вимкнути підтримку розширених атрибутів

en: MASK
uk: МАСКА

en: specify the include pattern for xattr keys
uk: вказати взірець включення для ключів xattr

en: specify the exclude pattern for xattr keys
uk: вказати взірець виключення для ключів xattr

en: Enable the SELinux context support
uk: Увімкнути підтримку контекстів SELinux

en: Disable the SELinux context support
uk: Вимкнути підтримку контекстів SELinux

en: Enable the POSIX ACLs support
uk: Увімкнути підтримку ACL POSIX

en: Disable the POSIX ACLs support
uk: Вимкнути підтримку ACL POSIX

en: Device selection and switching:
uk: Вибір та зміна пристрою:

en: ARCHIVE
uk: АРХІВ

en: use archive file or device ARCHIVE
uk: використовувати вказаний файл або пристрій

en: archive file is local even if it has a colon
uk: файл архіву є локальним, навіть якщо його назва містить двокрапку

en: use given rmt COMMAND instead of rmt
uk: використовувати вказану команду замість rmt

en: use remote COMMAND instead of rsh
uk: використовувати вказану команду замість rsh

en: specify drive and density
uk: визначає пристрой та густину

en: create/list/extract multi-volume archive
uk: створити, виводити зміст або видобувати файли з багатотомного архіву

en: change tape after writing NUMBER x 1024 bytes
uk: змінити стрічку після запису ЧИСЛА x 1024 байтів

en: run script at end of each tape (implies -M)
uk: запускати сценарій наприкінці кожної стрічки (вмикає -M)

en: use/update the volume number in FILE
uk: використовувати/оновлювати номер тому у ФАЙЛІ

en: Device blocking:
uk: Блокування пристрою:

en: BLOCKS
uk: ЧИСЛО-БЛОКІВ

en: BLOCKS x 512 bytes per record
uk: розмір запису ЧИСЛО-БЛОКІВ x 512 байтів

en: NUMBER of bytes per record, multiple of 512
uk: встановити розмір запису у блоках по 512 байтів

en: ignore zeroed blocks in archive (means EOF)
uk: ігнорувати нульові блоки в архіві (звичайно вказують кінець файла)

en: reblock as we read (for 4.2BSD pipes)
uk: розбивати на блоки під час читання (для каналів 4.2BSD)

en: Archive format selection:
uk: Вибір формату архіву:

en: FORMAT
uk: ФОРМАТ

en: create archive of the given format
uk: створити архів у вказаному форматі

en: FORMAT is one of the following:
uk: ФОРМАТ будь-який з наступних:

en: old V7 tar format
uk: старий формат V7

en: GNU format as per tar <= 1.12
uk: формат GNU, сумісний з версією tar <= 1.12

en: GNU tar 1.13.x format
uk: формат GNU, сумісний з версією tar 1.13.x

en: POSIX 1003.1-1988 (ustar) format
uk: формат POSIX 1003.1-1988 (ustar)

en: POSIX 1003.1-2001 (pax) format
uk: формат POSIX 1003.1-2001 (pax)

en: same as pax
uk: те ж, що і pax

en: same as --format=v7
uk: те ж, що і --format=v7

en: same as --format=posix
uk: те ж, що і --format=posix

en: keyword[[:]=value][,keyword[[:]=value]]...
uk: ключове_слово[[:]=значення][,ключове_слово[[:]=значення], ...]"

en: control pax keywords
uk: керування ключовими словами pax

en: TEXT
uk: ТЕКСТ

en: create archive with volume name TEXT; at list/extract time, use TEXT as a globbing pattern for volume name
uk: створити архів з назвою тому "ТЕКСТ". Під час виводу змісту або видобування, використовувати ТЕКСТ як шаблон пошуку тому

en: Compression options:
uk: Параметри стиснення:

en: use archive suffix to determine the compression program
uk: вибирати програму стиснення за суфіксом архіву

en: do not use archive suffix to determine the compression program
uk: не використовувати суфікс для вибору програми стиснення

en: PROG
uk: ПРОГРАМА

en: filter through PROG (must accept -d)
uk: використовувати ПРОГРАМУ для стиснення/розтискання архіву

en: Local file selection:
uk: Вибір файлів:

en: stay in local file system when creating archive
uk: залишатися у локальної файлової системі під час створення архіву

en: don't strip leading '/'s from file names
uk: не вилучати початкову похилу риску, '/', з назв файлів

en: follow symlinks; archive and dump the files they point to
uk: Йти за символьними посиланнями: долучати файли, на яки вони вказують

en: follow hard links; archive and dump the files they refer to
uk: Йти за жорсткими посиланнями: долучати файли, на яки вони вказують

en: MEMBER-NAME
uk: НАЗВА-ФАЙЛУ

en: begin at member MEMBER-NAME when reading the archive
uk: починати читання архіву з вказаного файла

en: only store files newer than DATE-OR-FILE
uk: долучати тільки такі файли, що є новіші за вказану дату або файл

en: DATE
uk: ДАТА

en: compare date and time when data changed only
uk: порівнювати тільки дату і час зміни даних

en: CONTROL
uk: РЕЖИМ

en: backup before removal, choose version CONTROL
uk: перед вилученням створювати резервні файли у вказаному режимі

en: STRING
uk: РЯДОК

en: backup before removal, override usual suffix ('~' unless overridden by environment variable SIMPLE_BACKUP_SUFFIX)
uk: перед вилученням створювати резервні файли з указаним суфіксом (типово '~', якщо не перевизначено змінною середовища SIMPLE_BACKUP_SUFFIX)

en: File name transformations:
uk: Перетворювання назв файлів:

en: strip NUMBER leading components from file names on extraction
uk: вилучяти вказане ЧИСЛО компонентів з початку назв файлів

en: EXPRESSION
uk: ВИРАЗ

en: use sed replace EXPRESSION to transform file names
uk: перетворювати назви файлів за допомогою вказаного виразу заміни

en: Informative output:
uk: Інформативний вивід:

en: verbosely list files processed
uk: виводити докладну інформацію про оброблені файли

en: KEYWORD
uk: КЛ.-СЛОВО

en: warning control
uk: керування попередженнями

en: display progress messages every NUMBERth record (default 10)
uk: виводити контрольне повідомлення кожне ЧИСЛО записів (типово 10)

en: ACTION
uk: ДІЯ

en: execute ACTION on each checkpoint
uk: виконати вказану дію у контрольному пункті

en: print a message if not all links are dumped
uk: виводити повідомлення якщо до архіву було додано не всі посилання

en: SIGNAL
uk: СИГНАЛ

en: print total bytes after processing the archive; with an argument - print total bytes when this SIGNAL is delivered; Allowed signals are: SIGHUP, SIGQUIT, SIGINT, SIGUSR1 and SIGUSR2; the names without SIG prefix are also accepted
uk: друкувати статистику після завершення роботи; якщо вказаний аргумент СИГНАЛ - друкувати статистику по отриманню цього сигналу; дозволеними сигналами є SIGHUP, SIGQUIT, SIGINT, SIGUSR1 і SIGUSR2, а також ці назви без префікса SIG

en: print file modification times in UTC
uk: друкувати час модифікації файлів у UTC

en: print file time to its full resolution
uk: друкувати час модифікації файлів у повній вирізняльної здатності

en: send verbose output to FILE
uk: виводити детальну інформацію у ФАЙЛ

en: show block number within archive with each message
uk: попереджувати кожне повідомлення номером блоку в архіві

en: ask for confirmation for every action
uk: Запитувати підтвердження кожної дії

en: show tar defaults
uk: вивести типові налаштування

en: show valid ranges for snapshot-file fields
uk: вивести коректні діапазони для полів файлів-знімків

en: when listing or extracting, list each directory that does not match search criteria
uk: під час виведення змісту або видобування файлів друкувати назви каталогів що не відповідають критеріям пошуку

en: show file or archive names after transformation
uk: показувати перетворені назви файлів

en: STYLE
uk: СТИЛЬ

en: set name quoting style; see below for valid STYLE values
uk: встановити стиль цитування; дозволені стилі див. нижче

en: additionally quote characters from STRING
uk: цитувати також вказані символи

en: disable quoting for characters from STRING
uk: вимкнути цитування вказаних символів

en: Compatibility options:
uk: Параметри сумісності:

en: when creating, same as --old-archive; when extracting, same as --no-same-owner
uk: під час створення архіву, те ж саме, що і --old-archive. Під час видобування, те ж саме, що --no-same-owner

en: Other options:
uk: Інші параметри:

en: disable use of some potentially harmful options
uk: заборонити користування деякими потенційно небезпечними параметрами

note: TRANSLATORS: Both %s in this statement are replaced with option names.
en: '%s' cannot be used with '%s'
uk: '%s' не можна використовувати разом з '%s'

en: You may not specify more than one '-Acdtrux', '--delete' or  '--test-label' option
uk: Не можна вказувати більш одного параметра з набору '-Acdtrux', '--delete' та  '--test-label'

en: Conflicting compression options
uk: Конфлікт параметрів стискання

en: Unknown signal name: %s
uk: Невідомий тип файла %s

en: Date sample file not found
uk: Не знайдено файл-зразок дати

en: Substituting %s for unknown date format %s
uk: Використовується %s замість невідомого формату дати %s

en: Option %s: Treating date '%s' as %s
uk: Параметр %s: дату «%s» сприйнято як %s

en: filter the archive through %s
uk: фільтрувати архів через %s

en: Valid arguments for the --quoting-style option are:
uk: Допустимими аргументами параметра --quoting-style є:

en: 
    *This* tar defaults to:
uk: 
    Типові налаштування *цієї* копії програми:

en: Invalid owner or group ID
uk: Некоректний ідентифікатор власника або групи

en: Invalid blocking factor
uk: Неправильний фактор блокування

en: Invalid tape length
uk: Неправильна довжина стрічки

en: Invalid incremental level value
uk: Недійсне значення для рівня архівації

en: More than one threshold date
uk: Більш ніж одна гранична дата

en: Invalid sparse version value
uk: Недійсна версія формату розсіяних файлів

en: --atime-preserve='system' is not supported on this platform
uk: параметр --atime-preserve='system' не підтримується на цій платформі

en: --checkpoint value is not an integer
uk: аргумент --checkpoint мусить бути цілим числом

en: Invalid mode given on option
uk: Некоректний формат прав доступу

en: Invalid number
uk: Невірне число

en: Invalid record size
uk: Некоректний розмір запису

en: Record size must be a multiple of %d.
uk: Розмір запису має ділитися на %d.

en: Invalid number of elements
uk: Некоректна кількість елементів

en: Only one --to-command option allowed
uk: Дозволяється лише одна параметр --to-command

en: Malformed density argument: %s
uk: Некоректний аргумент вказання густини: «%s»

en: Unknown density: '%c'
uk: Невідома густина: '%c'

en: Options '-[0-7][lmh]' not supported by *this* tar
uk: Підтримки параметрів '-[0-7][lmh]' у *цій* версії tar не передбачено

en: %s:%lu: location of the error
uk: %s:%lu: місце помилки

en: error parsing %s
uk: помилка розбору %s

en: [FILE]...
uk: [ФАЙЛ]...

en: non-option arguments in %s
uk: неопціональний аргумент для %s

en: cannot split TAR_OPTIONS: %s
uk: не вдалося розділити значення TAR_OPTIONS: %s

en: Old option '%c' requires an argument.
uk: Параметр старого стилю «%c» потребує аргументу.

en: --occurrence is meaningless without a file list
uk: вказання --occurrence не має сенсу без вказання переліку файлів

en: Multiple archive files require '-M' option
uk: Для визначення декількох файлів архівів слід використати параметр '-M'

en: --level is meaningless without --listed-incremental
uk: Використання --level разом з --listed-incremental не має сенсу

en: %s: Volume label is too long (limit is %lu byte) | %s: Volume label is too long (limit is %lu bytes)
uk[0]: %s: Мітка тому є надто довга (обмеження в %lu байт)
uk[1]: %s: Мітка тому є надто довга (обмеження в %lu байти)
uk[2]: %s: Мітка тому є надто довга (обмеження в %lu байтів)

en: Cannot verify multi-volume archives
uk: Не можна перевіряти багатотомні архіви

en: Cannot verify compressed archives
uk: Не можна перевіряти стиснені архіви

en: Cannot use multi-volume compressed archives
uk: Не можна використовувати стиснення багатотомних архівів

en: Cannot concatenate compressed archives
uk: Не можна з'єднувати стиснені архіви

en: --clamp-mtime needs a date specified using --mtime
uk: --clamp-mtime вимагає подання дати з опцією --mtime

en: --pax-option can be used only on POSIX archives
uk: Параметр --pax-option використовується тільки з архівами у форматі POSIX

en: --acls can be used only on POSIX archives
uk: Параметр --acls можна використовувати лише для архівів у форматі POSIX

en: --selinux can be used only on POSIX archives
uk: Параметр --selinux можна використовувати лише для архівів у форматі POSIX

en: --xattrs can be used only on POSIX archives
uk: Параметр --xattr можна використовувати лише для архівів у форматі POSIX

en: Cannot deduce top-level directory name; please set it explicitly with --one-top-level=DIR
uk: Не вдалося визначити назву каталогу верхнього рівня. Будь ласка, вкажіть її явним чином за допомогою параметра --one-top-level=КАТАЛОГ

en: Volume length cannot be less than record size
uk: Розмір тому не може бути більшим від розміру запису

en: Cowardly refusing to create an empty archive
uk: Полохливо відмовляюся створювати пустий архів

en: Options '-Aru' are incompatible with '-f -'
uk: Параметри '-Aru' несумісні з '-f -'

en: You must specify one of the '-Acdtrux', '--delete' or '--test-label' options
uk: Слід вказати один з параметрів, '-Acdtrux', '--delete' або '--test-label'

en: Exiting with failure status due to previous errors
uk: Невдачне завершення внаслідок попередніх помилок

en: %s: File shrank by %s byte | %s: File shrank by %s bytes
uk[0]: %s: Файл скоротився на %s байт
uk[1]: %s: Файл скоротився на %s байти
uk[2]: %s: Файл скоротився на %s байтів

en: Keyword %s is unknown or not yet implemented
uk: Ключове слово %s не є відоме або ще не реалізоване

en: Time stamp is out of allowed range
uk: Значення позначки часу поза допустимими межами

en: Pattern %s cannot be used
uk: Шаблон %s забороняється уживати

en: Keyword %s cannot be overridden
uk: Не можна перевизначити ключове слово %s

en: Malformed extended header: missing length
uk: Невірно сформований розширений заголовок: бракує довжини

en: Extended header length %*s is out of range
uk: Довжина розширеного заголовку %*s перебуває за межами діапазону

en: Malformed extended header: missing blank after length
uk: Невірно сформований розширений заголовок: відсутній пробіл після довжини

en: Malformed extended header: missing equal sign
uk: Невірно сформований розширений заголовок: відсутній знак рівності

en: Malformed extended header: missing newline
uk: Невірно сформований розширений заголовок: відсутній знак нового рядка

en: Ignoring unknown extended header keyword '%s'
uk: Ігноруємо невідоме ключове слово розширеного заголовка, «%s»

en: Generated keyword/value pair is too long (keyword=%s, length=%s)
uk: Створена пара ключове слово/значення є задовгою (ключ=%s, довжина=%s)

note: TRANSLATORS: The first %s is the pax extended header keyword (atime, gid, etc.).
en: Extended header %s=%s is out of range %s..%s
uk: Значення розширеного заголовку %s=%s лежить поза допустимими межами типу %s..%s

en: Malformed extended header: invalid %s=%s
uk: Невірно сформований розширений заголовок: некоректна змінна %s=%s

en: Malformed extended header: excess %s=%s
uk: Невірно сформований розширений заголовок: зайвий %s=%s

en: Malformed extended header: invalid %s: unexpected delimiter %c
uk: Невірно сформований розширений заголовок: змінна %s: неочікуваний розділювач %c

en: Malformed extended header: invalid %s: odd number of values
uk: Невірно сформований розширений заголовок %s: непарна кількість значень

en: %s: not a valid timeout
uk: %s: некоректне обмеження часу очікування

en: %s: unknown checkpoint action
uk: %s: незнана дія

en: write
uk: запис

en: read
uk: читання

note: TRANSLATORS: This is a "checkpoint of write operation", *not* "Writing a checkpoint". E.g. in Spanish "Punto de comprobaci@'on de escritura", *not* "Escribiendo un punto de comprobaci@'on"
en: Write checkpoint %u
uk: Контрольна відмітка запису %u

note: TRANSLATORS: This is a "checkpoint of read operation", *not* "Reading a checkpoint". E.g. in Spanish "Punto de comprobaci@'on de lectura", *not* "Leyendo un punto de comprobaci@'on"
en: Read checkpoint %u
uk: Контрольна відмітка читання %u

en: genfile manipulates data files for GNU paxutils test suite.
    OPTIONS are:
uk: genfile - програма обробки файлів з набору перевірок комплекту програм GNU paxutils
    Перелік параметрів:

en: File creation options:
uk: Параметри створювання файлів:

en: SIZE
uk: РОЗМІР

en: Create file of the given SIZE
uk: Створити файл заданого розміру

en: Write to file NAME, instead of standard output
uk: Писати у вказаний файл, замість стандартного виводу

en: Read file names from FILE
uk: Читати назви файлів з вказаного файла

en: -T reads null-terminated names
uk: файл, вказаний з параметром -T, містить назви, відокремлені нульовими символами

en: Fill the file with the given PATTERN. PATTERN is 'default' or 'zeros'
uk: Взірець заповнення файла: 'default' (типовий) або 'zeros' (заповнення нулями)

en: Size of a block for sparse file
uk: Розмір блока розсіяного файла

en: Generate sparse file. Rest of the command line gives the file map.
uk: Створити розсіяний файл. Решта аргументів дає мапу файла.

en: OFFSET
uk: ЗСУВ

en: Seek to the given offset before writing data
uk: Перед записом даних перейти до вказаного зсуву в файлі

en: Suppress non-fatal diagnostic messages
uk: Не видавати повідомлення про не фатальні помилки

en: File statistics options:
uk: Статистика файлів:

en: Print contents of struct stat for each given file. Default FORMAT is:
uk: Виводити вміст структури stat для кожного файла. Типовий формат:

en: Synchronous execution options:
uk: Синхронне виконання:

en: OPTION
uk: ПАРАМЕТР

en: Execute ARGS. Useful with --checkpoint and one of --cut, --append, --touch, --unlink
uk: Виконати вказану команду. Для використання з параметрами --cut, --append, --touch або --unlink

en: Perform given action (see below) upon reaching checkpoint NUMBER
uk: Виконати вказану операцію (див. нижче) по досягненню контрольної відмітки

en: Set date for next --touch option
uk: Встановлює дати для наступної параметра --touch

en: Display executed checkpoints and exit status of COMMAND
uk: Друкувати виконані операції і код завершення команди

en: Synchronous execution actions. These are executed when checkpoint number given by --checkpoint option is reached.
uk: Операції синхронного виконання. Виконуються по досягненню контрольної відмітки, вказаної параметром --checkpoint.

en: Truncate FILE to the size specified by previous --length option (or 0, if it is not given)
uk: Обрізати файл до розміру, вказаного попередньою параметром --length (до 0, якщо її не було вказано)

en: Append SIZE bytes to FILE. SIZE is given by previous --length option.
uk: Додати до файла кількість байтів, вказану попередньою параметром --length.

en: Update the access and modification times of FILE
uk: Поновити час доступу та модифікації файла

en: Execute COMMAND
uk: Виконати КОМАНДУ

en: Delete FILE
uk: Вилучити ФАЙЛ

en: Invalid size: %s
uk: Некоректний розмір: %s

en: Number out of allowed range: %s
uk: Число поза допустимими межами: %s

en: Negative size: %s
uk: Від'ємний розмір: %s

en: stat(%s) failed
uk: збій виконання stat(%s)

en: requested file length %lu, actual %lu
uk: замовлений розмір файла %lu, справжній -- %lu

en: created file is not sparse
uk: створений файл не є розсіяним

en: Error parsing number near `%s'
uk: Помилка розбору числа біля «%s»

en: Unknown date format
uk: Невідомий формат дати

en: [ARGS...]
uk: [АРГУМЕНТИ...]

en: cannot open `%s'
uk: не вдалося відкрити «%s»

en: cannot seek
uk: не вдалося виконати lseek

en: file name contains null character
uk: назва файла містить нульовий символ

en: cannot generate sparse files on standard output, use --file option
uk: неможливо створювати розсіяні файли на стандартному виводі; користайтеся параметром --file

en: incorrect mask (near `%s')
uk: некоректна маска (біля «%s»)

en: Unknown field `%s'
uk: Невідоме поле «%s»

en: cannot set time on `%s'
uk: не вдалося встановити часову позначку файла «%s»

en: cannot truncate `%s'
uk: не вдалося обрізати «%s»

en: command failed: %s
uk: помилка команди: %s

en: cannot stat `%s'
uk: не вдається виконати stat «%s»

en: cannot remove directory `%s'
uk: не вдалося видалити каталог «%s»

en: cannot unlink `%s'
uk: не вдалося вилучити «%s»

en: Command exited successfully
uk: Виконання команди успішно завершено

en: Command failed with status %d
uk: Не вдалося виконати команду. Стан %d

en: Command terminated on signal %d
uk: Команда завершилася за сигналом %d

en: Command stopped on signal %d
uk: Команда зупинилася за сигналом %d

en: Command dumped core
uk: Команда скинула відбиток пам'яті

en: Command terminated
uk: Команда завершилася

en: --stat requires file names
uk: параметр --stat вимагає назв файлів
