gstreamer-1.10.0 - en to hr translation catalogue (364 entries)

en: "%s" is a directory.
hr: „%s“ je direktorij.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
hr[0]: %d stavka popisa zabrana (crne liste)
hr[1]: %d stavke popisa zabrana (crne liste)
hr[2]: %d stavki popisa zabrana (crne liste)

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
hr[0]: %d zabranjena datoteka
hr[1]: %d zabranjene datoteke
hr[2]: %d zabranjenih datoteka

en: %d feature | %d features
hr[0]: %d značajka
hr[1]: %d značajke
hr[2]: %d značajki

en: %d plugin | %d plugins
hr[0]: %d plugin
hr[1]: %d plugina
hr[2]: %d plugina

en: A lot of buffers are being dropped.
hr: Puno međuspremnika je odbačeno.

en: Additional debug info:
    %s
hr: Dodatne informacije za debugiranje:
    %s

en: An error happened while waiting for EOS
hr: Dogodila se greška pri čekanju na EOS

en: Application used to create the media
hr: Program korišten za izradu medija

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
hr: Proizvoljni programski podaci uključeni u medij

en: Blacklisted files:
hr: Zabranjene datoteke (crna lista):

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
hr: Punjenje međuspremnika, postavljam cjevovod u PAUSED ...

en: Caps Change Mode
hr: Način izmjena mogućnosti

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
hr: Mijenja način bojenja dnevnika debugiranja. Mogući načini su: off, on, disable, auto, unix

en: Check if the specified element or plugin exists
hr: Provjerite ako specificirani element ili plugin postoji

en: Colon-separated paths containing plugins
hr: Dvotočkom odvojene putanje koje sadržavaju plugin

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
hr: Popis zarezom odvojenih parova category_name:level za postavljanje posebnih razina za pojedine kategorije. Primjer: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
hr: Zarezima odvojen popis priključaka koji će se učitati uz popis spremljen u varijablu okoline GST_PLUGIN_PATH

en: Could not close resource.
hr: Nije moguće zatvoriti resurs.

en: Could not close supporting library.
hr: Pomoćnu biblioteku nije moguće zatvoriti.

en: Could not configure supporting library.
hr: Pomoćnu biblioteku nije moguće konfigurirati.

en: Could not create temp file "%s".
hr: Privremenu datoteku „%s“ nije moguće napraviti (kreirati).

en: Could not decode stream.
hr: Stream (tok podataka) se ne može dekodirati.

en: Could not demultiplex stream.
hr: Stream (tok podataka) se ne može demultipleksirati.

en: Could not determine type of stream.
hr: Nije moguće odrediti vrstu ovog streama (toka podataka).

en: Could not encode stream.
hr: Stream (tok podataka) se ne može kodirati.

en: Could not get info on "%s".
hr: Ne mogu se dobiti podaci o „%s“.

en: Could not get/set settings from/on resource.
hr: Nije moguće dohvatiti ili prilagoditi postavke resursa.

en: Could not initialize supporting library.
hr: Pomoćnu biblioteku nije moguće inicijalizirati.

en: Could not load plugin file: %s
hr: Nije moguće učitati plugin datoteku: %s

en: Could not multiplex stream.
hr: Stream (tok podataka) se ne može multipleksirati.

en: Could not open file "%s" for reading.
hr: Datoteku „%s“ nije moguće otvoriti za čitanje.

en: Could not open file "%s" for writing.
hr: Datoteku „%s“ nije moguće otvoriti za pisanje.

en: Could not open resource for reading and writing.
hr: Resurs nije moguće otvoriti za čitanje i pisanje.

en: Could not open resource for reading.
hr: Resurs nije moguće otvoriti za čitanje.

en: Could not open resource for writing.
hr: Resurs nije moguće otvoriti za pisanje.

en: Could not perform seek on resource.
hr: Nije moguće izvršiti traganje na resursu.

en: Could not read from resource.
hr: Nije moguće čitati iz resursa.

en: Could not synchronize on resource.
hr: Nije moguće sinkronizirati se na resursu.

en: Could not write to resource.
hr: Nije moguće pisati u resurs.

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
hr: Zadana razina debugiranja od 1 (samo greške) do 9 (sve) ili 0 bez ispisa

en: Delayed linking failed.
hr: Odgođeno povezivanje nije uspjelo.

en: Disable colored debugging output
hr: Onemogući obojeni ispis debugiranja

en: Disable debugging
hr: Onemogući debugiranje

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
hr: Onemogući stvaranje pomoćnog procesa pri pretraživanju registra

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
hr: Onemogući hvatanje segmentacijskih grešaka pri učitavanju plugina

en: Disable updating the registry
hr: Onemogući ažuriranje registra

en: Do not install a fault handler
hr: Ne instaliraj rukovatelj greškama

en: Do not output status information for the specified property if verbose output is enabled (can be used multiple times)
hr: Ako je omogućen opširni ispis, onda ne ispisuj obavijesti o statusu za specificirano svojstvo (ovo se može višekratno upotrijebiti)

en: Do not print any progress information
hr: Ne ispisuj informacije o progresu

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
hr: Gotovo je spremanje u međuspremnik, postavljam cjevovod u PLAYING ...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
hr: EOS pri zatvaranju omogućen -- EOS se prinuđuje na cjevovod

en: EOS on shutdown enabled -- waiting for EOS after Error
hr: EOS pri zatvaranju omogućen -- čekanje na EOS nakon greške

en: EOS received - stopping pipeline...
hr: EOS primljen - zaustavljanje cjevovoda...

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
hr: GREŠKA: Cjevovod ne želi pauzirati.

en: ERROR: from element %s: %s
hr: GREŠKA: iz elementa %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
hr: GREŠKA: Cjevovod se ne može konstruirati.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
hr: GREŠKA: Cjevovod se ne može konstruirati: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
hr: GREŠKA: cjevovod ne želi reproducirati (play).

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
hr: GREŠKA: cjevovod se ne želi pripremiti (preroll).

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
hr: GREŠKA: ‘cjevovodni’ element nije pronađen.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
hr: Element ne implementira manipuliranje ovim streamom (tokom podataka). Molim prijavite kao grešku.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
hr: Omogući opširnu dijagnozu pri učitavanju plugina (plugin)

en: Encoding error.
hr: Greška u kodiranju.

en: Error closing file "%s".
hr: Greška zatvaranja datoteke „%s“.

en: Error while seeking in file "%s".
hr: Greška pri traganju u datoteci „%s“.

en: Error while writing to download file.
hr: Greška pri pisanju u preuzetu datoteku.

en: Error while writing to file "%s".
hr: Greška pri pisanju u datoteku „%s“.

en: Error writing registry cache to %s: %s
hr: Greška pri zapisivanju u međuspremnik registra u %s: %s

en: Execution ended after %
hr: Izvršenje je završilo nakon %

en: FOUND TAG
hr: PRONAĐEN TAG

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
hr: PRONAĐEN TAG: pronađen elementom „%s“.

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
hr: PRONAĐEN TAG: pronađen objektom „%s“.

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
hr: PRONAĐEN TAG: pronađen s ‘pad’-om (spojištem) „%s:%s“.

en: FOUND TOC
hr: PRONAĐEN TOC

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
hr: PRONAĐEN TOC: pronađen elementom „%s“.

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
hr: PRONAĐEN TOC: pronađen objektom „%s“.

en: Failed after iterations as requested.
hr: Greška (neuspjeh) nakon iteracija, kao što je i zatraženo.

en: Failed to map buffer.
hr: Nije uspjelo preslikati (map) međuspremnik.

en: File "%s" is a socket.
hr: Datoteka „%s“ je utičnica (pristupna točka, socket).

en: Filter caps
hr: Filtriranje mogućnosti

en: Filter caps change behaviour
hr: Filtriranje ponašanja izmjena mogućnosti

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
hr: Prisili EOS na sources (izvore) prije zatvaranja cjevovoda

en: Freeing pipeline ...
hr: Cjevovod se prazni...

en: GStreamer Options
hr: Opcije GStreamer-a

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
hr: Stvaraoci GStreamer-a bili su lijeni da dodijele kȏd ovoj grešci.

en: GStreamer encountered a general core library error.
hr: GStreamer je naišao na opću grešku u osnovnoj biblioteci.

en: GStreamer encountered a general resource error.
hr: GStreamer je naišao na opću grešku resursa.

en: GStreamer encountered a general stream error.
hr: GStreamer je naišao na opću stream (tok podataka) grešku.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
hr: GStreamer je naišao na opću grešku u pomoćnoj biblioteci.

en: GStreamer error: clock problem.
hr: GStreamer greška: problem s vremenom (sinkronizacija).

en: GStreamer error: negotiation problem.
hr: GStreamer greška: problem u dogovaranju (povezivanje elemenata).

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
hr: GStreamer greška: nije uspjela promjena stanja i neki element nije uspio poslati pravilnu poruku o grešci s razlogom za neuspjeh.

en: Gather and print index statistics
hr: Prikupi i ispiši statistike indeksa

en: Got EOS from element "%s".
hr: Dobio EOS od elementa „%s“.

en: Got context from element '%s': %s=%s
hr: Dobiven kontekst od elementa ‘%s’: %s=%s

en: Got message #%u (%s):
hr: Dobio poruku #%u (%s):

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
hr: Dobio poruku #%u od elementa „%s“ (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
hr: Dobio poruku #%u od objekta „%s“ (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
hr: Dobivena poruka #%u od ‘pad’-a (spojišta) „%s:%s“ (%s):

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
hr: Grupira povezane medije koji se protežu kroz više pjesama, kao npr. različiti stavci koncerta. To je viša razina od pjesme, ali niža od albuma

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
hr: Početna stranica ovog medija (npr. početna stranica izvođača ili filma)

en: How the image should be rotated or flipped before display
hr: Kako se slika treba rotirati ili preokrenuti prije prikaza

en: INFO:
    %s
hr: INFORMACIJE:
    %s

en: Implemented Interfaces:
hr: Implementirana sučelja:

en: Index statistics
hr: Statistike indeksa

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
hr: Informacije o ljudima koji su radili na remiksu i sličnim obradama

en: Internal GStreamer error: caps problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem s mogućnostima.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
hr: Interna GStreamer greška: kȏd nije implementiran.

en: Internal GStreamer error: event problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem s događajem (event).

en: Internal GStreamer error: pad problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem s ‘pad’-om (spojištem; ulaz/izlaz elemenata).

en: Internal GStreamer error: seek problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem u traganju.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem s tagovima (oznakama).

en: Internal GStreamer error: thread problem.
hr: Interna GStreamer greška: problem s niti (thread).

en: Internal clock error.
hr: Interna greška u vremenu (sinkronizacije).

en: Internal data flow error.
hr: Interna greška protoka podataka.

en: Internal data flow problem.
hr: Problem unutrašnjeg protoka podataka.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
hr: International Standard Recording Code - pogledajte http://www.ifpi.org/isrc/

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
hr: U prekidu dok se čeka na EOS - zaustavljanje cjevovoda ...

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
hr: Prekid: Zaustavljam cjevovod ...

en: LEVEL
hr: RAZINA

en: LIST
hr: POPIS

en: List the plugin contents
hr: Ispiši sadržaj plugina

en: Make all warnings fatal
hr: Učini sva upozorenja fatalnim

en: Manufacturer of the device used to create this media
hr: Proizvođač uređaja kojim je napravljen medij

en: Midi note number of the audio track.
hr: Broj note MIDI na audio zapisu.

en: Missing element: %s
hr: Nedostaje element %s

en: Model of the device used to create this media
hr: Model uređaja korišten za izradu medija

en: Name of the label or publisher
hr: Ime studija ili izdavača

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
hr: Ime serije ili tv/podcast emisije iz koje je medij

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
hr: Ime serije ili tv/podcast emisije iz koje je medij (za sortiranje)

en: No Temp directory specified.
hr: Nijedan privremeni direktorij nije specificiran.

en: No URI handler for the %s protocol found
hr: Za protokol %s nije pronađen URI rukovatelj

en: No error message for domain %s.
hr: Nema poruke o grešci za domenu %s.

en: No file name specified for reading.
hr: Nije specificirana datoteka za čitanje.

en: No file name specified for writing.
hr: Nije specificirana datoteka za pisanje.

en: No space left on the resource.
hr: Nema više prostora na resursu.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
hr: Nema standardne poruke o grešci za domenu %s i kȏd %d.

en: No such element or plugin '%s'
hr: Nema takvog elementa ili plugina „%s“

en: Not authorized to access resource.
hr: Pristup resursu nije autoriziran.

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
hr: Podrijetlo medija kao URI (mjesto, gdje se nalazi originalna datoteka ili stream (tok podataka))

en: Output TOC (chapters and editions)
hr: Prikaži TOC (poglavlja i izdanja)

en: Output messages
hr: Ispisuj poruke

en: Output status information and property notifications
hr: Prikaži informaciju o statusu i priopćenja o svojstvima

en: Output tags (also known as metadata)
hr: Izlazni tagovi (oznake, poznate i kao metapodaci)

en: PATHS
hr: PUTANJE

en: PROPERTY-NAME
hr: IME-SVOJSTVA

en: Pipeline is PREROLLED ...
hr: Cjevovod je pripremljen (PREROLLED) ...

en: Pipeline is PREROLLING ...
hr: Cjevovod se priprema (PREROLLING)....

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
hr: Cjevovod je živ i ne treba PREROLL (pripravu)...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
hr: Pripremljen, čekanje da završi punjenje međuspremnika...

en: Prerolled, waiting for progress to finish...
hr: Pripremljen, čekanje da se završi progres...

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
hr: Ispiši strojno čitljiv popis značajki specificiranog plugina ili svih plugina.
                                    Korisno pri povezivanju s vanjskim mehanizmima za automatsku instalaciju plugina

en: Print all elements
hr: Ispiši sve elemente

en: Print available debug categories and exit
hr: Ispiši dostupne kategorije debugiranja i iziđi

en: Print list of blacklisted files
hr: Ispiši popis zabranjenih datoteka (crnu listu)

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
hr: Ispiši podržane URI sheme, s elementima koji ih implementiraju

en: Print the GStreamer version
hr: Ispiši inačicu GStreamer-a

en: Private data
hr: Privatni podaci

en: Progress: (%s) %s
hr: Progres: (%s) %s

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
hr: Ocjena koju je dodijelio korisnik. Što je veća, korisniku se više sviđa medij

en: Redistribute latency...
hr: Preraspodjela latencije...

en: Resource busy or not available.
hr: Resurs je zauzet ili nedostupan.

en: Resource not found.
hr: Resurs nije pronađen.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
hr: Ograniči dopuštene mogućnosti (NULL znači ANY). Postavljanje ovog svojstva prosljeđuje referenciju na navedeni GstCaps objektu.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
hr: Odabrani takt (sat) se ne može koristiti u cjevovodu.

en: Setting pipeline to NULL ...
hr: Cjevovod se postavlja u stanje NULL ...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
hr: Cjevovod se postavlja u stanje PAUSED ...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
hr: Cjevovod je postavljen u stanje PLAYING ...

en: Setting pipeline to READY ...
hr: Cjevovod se postavlja u stanje READY ...

en: Setting state to %s as requested by %s...
hr: Postavljam stanje u %s kao što traži %s...

en: Show GStreamer Options
hr: Prikaži opcije GStreamer-a

en: Stream contains no data.
hr: Stream (tok podataka) ne sadrži podatke.

en: Stream doesn't contain enough data.
hr: Stream (tok podataka) ne sadrži dovoljno podataka.

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
hr: Izvođač cijelog albuma (za prikaz)

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
hr: Izvođač cijelog albuma (za sortiranje)

en: The episode number in the season the media is part of
hr: Broj epizode u sezoni iz koje je medij

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
hr: Tekstovi medija, koristi se obično za pjesme

en: The season number of the show the media is part of
hr: Broj sezone emisije iz koje je medij

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
hr: Stream (tok podataka) je kriptiran i ne može se dekriptirati jer nije dobiven prikladan ključ.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
hr: Stream (tok podataka) je kriptiran, a dekriptiranje nije podržano.

en: The stream is in the wrong format.
hr: Stream (tok podataka) je u krivom formatu.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
hr: Stream (tok podataka) je vrste kojom ovaj element ne može manipulirati.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
hr: Nema kodeka (codec) koji može manipulirati ovom vrstom streama (toka podataka).

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
hr: Aplikacija pokušava koristiti GStreamer funkciju koja je bila onemogućena.

en: Total count:
hr: Ukupan broj:

en: URI scheme '%s' not supported
hr: URI shema ‘%s’ nije podržana

en: URI to the copyright notice of the data
hr: URI adresa s napomenom o autorskim pravima na podatke

en: URI to the license of the data
hr: URI adresa za licenciju podataka

en: Unknown option
hr: Nepoznata opcija

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
hr: UPOZORENJE: cjevovod je sklon greškama: %s

en: WARNING: from element %s: %s
hr: UPOZORENJE: od elementa %s: %s

en: Waiting for EOS...
hr: Čekanje na EOS...

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
hr: Prilikom provjere da li element ili plugin postoji, također provjerite da je njegova inačica barem ona koja je specificirana

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
hr: Vašoj GStreamer instalaciji nedostaje plug-in.

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
hr: mjesto u gradu gdje je medij snimljen ili produciran (npr. gradska četvrt)

en: album artist
hr: izvođač albuma

en: album artist sortname
hr: izvođač albuma (sortiranje)

en: album containing this data
hr: album koji sadrži ove podatke

en: album containing this data for sorting purposes
hr: album koji sadrži ove podatke (za sortiranje)

en: album gain in db
hr: razina glasnoće albuma u decibelima

en: album sortname
hr: album (sortiranje)

en: application data
hr: programski podaci

en: application name
hr: ime programa

en: artist
hr: izvođač

en: artist sortname
hr: izvođač (sortiranje)

en: attachment
hr: prilog

en: audio codec
hr: audio kodek

en: beats per minute
hr: otkucaja u minuti (tempo)

en: bitrate
hr: brzina

en: buffering...
hr: punjenje međuspremnika...

en: caps
hr: mogućnosti

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
hr: promjenjivo u stanja NULL, READY, PAUSED ili PLAYING

en: changeable only in NULL or READY state
hr: promjenjivo samo u stanja NULL ili READY

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
hr: promjenjivo samo u stanja NULL, READY ili PAUSED

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
hr: grad (englesko ime) gdje je medij snimljen ili produciran

en: codec
hr: kodek

en: codec the audio data is stored in
hr: kodek u kojem su spremljeni audio podaci

en: codec the data is stored in
hr: kodek u kojem su spremljeni podaci

en: codec the subtitle data is stored in
hr: kodek u kojem su spremljeni podaci o titlovima

en: codec the video data is stored in
hr: kodek u kojem su spremljeni video podaci

en: comma separated keywords describing the content
hr: zarezima odvojene ključne riječi koje opisuju sadržaj

en: comment
hr: komentar

en: commonly used title
hr: uobičajeno korišteni naslov

en: commonly used title for sorting purposes
hr: uobičajeno korišteni naslov (za sortiranje)

en: composer
hr: skladatelj

en: composer sortname
hr: skladatelj (sortiranje)

en: conductor
hr: dirigent

en: conductor/performer refinement
hr: dirigent/naročiti izvođač

en: contact
hr: kontakt

en: contact information
hr: informacije o kontaktu

en: container format
hr: format kontejnera

en: container format the data is stored in
hr: format kontejnera u kojem su spremljeni podaci

en: controllable
hr: upravljivo

en: copyright notice of the data
hr: napomena o autorskim pravima podataka

en: could not link %s to %s
hr: nije moguće povezati %s sa %s

en: could not parse caps "%s"
hr: Mogućnost „%s“ nije moguće obraditi

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
hr: Nije moguće postaviti svojstvo „%s“ u elementu „%s“ sa „%s“

en: count of discs inside collection this disc belongs to
hr: broj diskova u kolekciji kojoj pripada ovaj disk

en: count of tracks inside collection this track belongs to
hr: broj pjesama u kolekciji kojoj pripada ova pjesma

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
hr: država (englesko ime) gdje je medij snimljen ili produciran

en: date
hr: datum

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
hr: datum i vrijeme stvaranja podataka (u obliku GstDateTime strukture)

en: date the data was created (as a GDate structure)
hr: datum stvaranja podataka (u obliku GDate strukture)

en: datetime
hr: datum-vrijeme

en: deprecated
hr: zastarjelo

en: description
hr: opis

en: detected capabilities in stream
hr: otkrivene su mogućnosti u streamu (toku podataka)

en: device manufacturer
hr: proizvođač uređaja

en: device model
hr: model uređaja

en: disc count
hr: broj diskova

en: disc number
hr: redni broj diska

en: disc number inside a collection
hr: redni broj diska u kolekciji

en: duration
hr: trajanje

en: empty pipeline not allowed
hr: prazan cjevovod nije dopušten

en: encoded by
hr: kodirao

en: encoder
hr: koder

en: encoder used to encode this stream
hr: koder upotrebljen za kodiranje ovog streama (toka podataka)

en: encoder version
hr: inačica kodera

en: episode number
hr: broj epizode

en: exact or average bitrate in bits/s
hr: točna ili prosječna brzina u bitovima po sekundi

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
hr: očekivana greška mjere vodoravnog položaja (u metrima)

en: extended comment
hr: prošireni komentar

en: file attached to this stream
hr: datoteka priložena ovom streamu (toku podataka)

en: force caps
hr: prisili mogućnosti

en: force caps without doing a typefind
hr: prisili mogućnosti bez upotrebe ‘typefind’

en: free text commenting the data
hr: slobodan tekst koji opisuje podatke

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
hr: slobodan tekst koji opisuje podatke u obliku ključ=vrijednost ili ključ[hr]=komentar

en: freeform name of the language this stream is in
hr: uobičajeno ime jezika u kojem je ovaj stream (tok podataka)

en: genre
hr: žanr

en: genre this data belongs to
hr: žanr kojem pripadaju podaci

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
hr: nadmorska visina mjesta gdje je medij snimljen ili produciran, u metrima prema WGS84 (nula je prosječna razina mora)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
hr: geografska širina mjesta gdje je medij snimljen ili produciran, u stupnjevima prema WGS84 (nula na ekvatoru, negativne vrijednosti za južnu polutku)

en: geo location capture direction
hr: geolokacijski smjer snimanja

en: geo location city
hr: geolokacijski položaj grada

en: geo location country
hr: geolokacijski položaj države

en: geo location elevation
hr: geolokacijska visina

en: geo location horizontal error
hr: geolokacijska vodoravna greška

en: geo location latitude
hr: geolokacijska širina

en: geo location longitude
hr: geolokacijska dužina

en: geo location movement direction
hr: geolokacijski smjer kretanja

en: geo location movement speed
hr: geolokacijska brzina kretanja

en: geo location name
hr: geolokacijsko ime mjesta

en: geo location sublocation
hr: geolokacijski položaj djela grada

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
hr: geografska dužina mjesta gdje je medij snimljen ili produciran, u stupnjevima prema WGS84 (nula na nultom meridijanu Greenwich/UK, negativne vrijednosti za zapadne dužine)

en: grouping
hr: grupiranje

en: homepage
hr: početna stranica

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
hr: Čitljiv opis mjesta gdje je medij snimljen ili produciran

en: image
hr: slika

en: image orientation
hr: orijentacija slike

en: image related to this stream
hr: slika povezana s ovim streamom (tokom podataka)

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
hr: označava usmjerenje uređaja koji snima medij. Prikazan je u stupnjevima u prikazu s decimalnim zarezom, 0 označava zemljopisni sjever i povećava se u smjeru kazaljke na satu

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
hr: označava smjer kretanja uređaja koji snima medij. Prikazan je u stupnjevima u prikazu s decimalnim zarezom, 0 označava zemljopisni sjever i povećava se u smjeru kazaljke na satu

en: interpreted-by
hr: obrada

en: keywords
hr: ključne riječi

en: language code
hr: jezični kȏd

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
hr: jezični kȏd za ovaj stream (tok podataka), u skladu s ISO-639-1 ili ISO-639-2

en: language name
hr: ime jezika

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
hr: dužina u GStreamer vremenskim jedinicama (nanosekunde)

en: license
hr: licencija

en: license of data
hr: licencija za podatke

en: license uri
hr: uri licencija

en: link has no sink [source=%s@%p]
hr: veza nema sink (cilj) [source=%s@%p]

en: link has no source [sink=%s@%p]
hr: veza nema source (izvor) [sink=%s@%p]

en: location
hr: mjesto

en: lyrics
hr: tekstovi

en: maximum bitrate
hr: najveća brzina

en: maximum bitrate in bits/s
hr: najveća brzina u bitovima po sekundi

en: minimum
hr: najmanje

en: minimum bitrate
hr: najmanja brzina

en: minimum bitrate in bits/s
hr: najmanja brzina u bitovima po sekundi

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
hr: brzina kretanja uređaja za snimanje pri snimanju, u m/s

en: name of the encoding person or organization
hr: ime osobe ili organizacije koja je kodirala

en: no bin "%s", unpacking elements
hr: nema spremnika „%s“, raspakiravanje elemenata

en: no element "%s"
hr: nema elementa „%s“

en: no property "%s" in element "%s"
hr: nema svojstva „%s“ u elementu „%s“

en: no sink element for URI "%s"
hr: ne postoji sink element za adresu URI „%s“

en: no source element for URI "%s"
hr: ne postoji source (izvor) element za adresu URI „%s“

en: nominal bitrate
hr: nominalna brzina

en: nominal bitrate in bits/s
hr: nominalna brzina u bitovima po sekundi

en: number of beats per minute in audio
hr: broj otkucaja u minuti (tempo) zvučnog zapisa

en: organization
hr: organizacija

en: peak of the album
hr: vršna razina glasnoće albuma

en: peak of the track
hr: vršna razina glasnoće pjesme

en: performer
hr: izvođač

en: person(s) performing
hr: osoba koja izvodi

en: person(s) responsible for the recording
hr: osoba odgovorna za snimku

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
hr: osoba odgovorna za snimku (za sortiranje)

en: person(s) who composed the recording
hr: osoba koja je skladala snimku / osobe koje se skladale snimku

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
hr: osoba koja je skladala snimku (za sortiranje)

en: preview image
hr: sličica

en: preview image related to this stream
hr: sličica povezana s ovim streamom (tokom podataka)

en: private-data
hr: privatni-podaci

en: publisher
hr: izdavač

en: readable
hr: čitljivo

en: reference level of track and album gain values
hr: referentna razina za prilagodbu glasnoće pjesme i albuma

en: replaygain album gain
hr: prilagodba (replaygain) glasnoće albuma

en: replaygain album peak
hr: prilagodba (replaygain) vršne glasnoće albuma

en: replaygain reference level
hr: prilagodba (replaygain) referentne glasnoće

en: replaygain track gain
hr: prilagodba glasnoće (replaygain) pjesme (track)

en: replaygain track peak
hr: prilagodba (replaygain) vršne glasnoće pjesme (track)

en: season number
hr: broj sezone

en: serial
hr: serijski broj

en: serial number of track
hr: serijski broj pjesme

en: short text describing the content of the data
hr: sažetak koji opisuje sadržaj podataka

en: show name
hr: ime emisije

en: show sortname
hr: ime emisije (sortiranje)

en: specified empty bin "%s", not allowed
hr: specificiran je prazni spremnik „%s“; to nije dopušteno

en: subtitle codec
hr: kodek titlova

en: syntax error
hr: greška u sintaksi

en: title
hr: naslov

en: title sortname
hr: naslov (za sortiranje)

en: track count
hr: broj pjesama

en: track gain in db
hr: razina glasnoće pjesme (track) u decibelima

en: track number
hr: redni broj pjesme

en: track number inside a collection
hr: redni broj pjesme u kolekciji

en: unexpected pad-reference "%s" - ignoring
hr: neočekivan ‘pad-reference’ (referencija na spojište) „%s“ - zanemaruje se

en: unexpected reference "%s" - ignoring
hr: neočekivana referencija „%s“ - zanemaruje se

en: user rating
hr: korisnička ocjena

en: version
hr: inačica

en: version of the encoder used to encode this stream
hr: inačica kodera upotrebljenog za kodiranje ovog streama (toka podataka)

en: version of this data
hr: inačica ovih podataka

en: video codec
hr: video kodek

en: writable
hr: zapisivo
