gstreamer-0.10.26.2 - en to eu translation catalogue (291 entries)

en: Print the GStreamer version
eu: Erakutsi GStreamer-en bertsioa

en: Make all warnings fatal
eu: Bihurtu abisu guztiak errore larri

en: Print available debug categories and exit
eu: Erakutsi arazte-kategoria erabilgarriak, eta irten

en: LEVEL
eu: MAILA

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
eu: Kategoria bakoitzari maila jakin bat ezartzeko, erabili komaz bereizitako kategoriaren_izena:maila pareen zerrenda. Adibidea: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: LIST
eu: ZERRENDA

en: Disable colored debugging output
eu: Desgaitu koloreak arazketako irteeretan

en: Disable debugging
eu: Desgaitu arazketa

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
eu: Gaitu pluginen kargatze-diagnostiko xehatua

en: Colon-separated paths containing plugins
eu: Pluginak dituzten bide-izenak, bi punturekin bereizita

en: PATHS
eu: BIDE-IZENAK

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
eu: Aurrez kargatzeko pluginen zerrenda komaz bereizita, GST_PLUGIN_PATH ingurumen-aldagaian gordetako zerrendaz gain

en: PLUGINS
eu: PLUGINAK

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
eu: Desgaitu segmentazio-hutsegiteen tranpak pluginak kargatzen diren bitartean

en: Disable updating the registry
eu: Desgaitu erregistroa eguneratzea

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
eu: Desgaitu prozesu laguntzailea abiaraztea erregistroa eskaneatzen den bitartean

en: GStreamer Options
eu: GStreamer-en aukerak

en: Show GStreamer Options
eu: Erakutsi GStreamer-en aukerak

en: Unknown option
eu: Aukera ezezaguna

en: GStreamer encountered a general core library error.
eu: Nukleo-liburutegiaren errore orokorra topatu du GStreamer-ek

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
eu: GStreamer-en garatzaileak alferregiak ziren errore honi errore-kode bat esleitzeko.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
eu: GStreamer-en barne-errorea: kodea ez dago inplementatua.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
eu: GStreamer-en barne-errorea: egoeraren aldaketak huts egin du eta elementu batzuk huts egin dute dagokion hutsegitearen berri ematen duen errorearen mezua igortzean.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
eu: GStreamer-en barne-errorea: betegarri-arazoa.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
eu: GStreamer-en barne-errorea: hari-arazoa.

en: Internal GStreamer error: event problem.
eu: GStreamer-en barne-errorea: gertaera-arazoa.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
eu: GStreamer-en barne-errorea: bilaketa-arazoa.

en: Internal GStreamer error: caps problem.
eu: GStreamer-en barne-errorea: ahalmen-arazoa.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
eu: GStreamer-en barne-errorea: etiketa-arazoa.

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
eu: GStreamer-en instalazioari plugin bat falta zaio.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
eu: GStreamer-en funtzionalitate desgaitu bat erabiltzen saiatzen ari da aplikazio hau.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
eu: Euskarri-liburutegiaren errore orokorra topatu du GStreamer-ek.

en: Could not initialize supporting library.
eu: Ezin izan da euskarri-liburutegia hasieratu.

en: Could not close supporting library.
eu: Ezin izan da euskarri-liburutegia itxi.

en: Could not configure supporting library.
eu: Ezin izan da euskarri-liburutegia konfiguratu.

en: GStreamer encountered a general resource error.
eu: Baliabide-errore orokorra topatu du GStreamer-ek.

en: Resource not found.
eu: Ez da baliabidea aurkitu.

en: Resource busy or not available.
eu: Baliabidea lanpetua dago edo ez dago erabilgarri.

en: Could not open resource for reading.
eu: Ezin izan da baliabidea ireki irakurtzeko.

en: Could not open resource for writing.
eu: Ezin izan da baliabidea ireki idazteko.

en: Could not open resource for reading and writing.
eu: Ezin izan da baliabidea ireki irakurtzeko eta idazteko.

en: Could not close resource.
eu: Ezin izan da baliabidea itxi.

en: Could not read from resource.
eu: Ezin izan da baliabidea irakurri.

en: Could not write to resource.
eu: Ezin izan da baliabidean idatzi.

en: Could not perform seek on resource.
eu: Ezin izan da bilaketa egin baliabidean.

en: Could not synchronize on resource.
eu: Ezin izan da baliabidean sinkronizatu.

en: Could not get/set settings from/on resource.
eu: Ezin izan dira ezarpenak eskuratu/ezarri baliabidetik/baliabidean.

en: No space left on the resource.
eu: Ez da lekurik geratzen baliabidean.

en: GStreamer encountered a general stream error.
eu: Korronte-errore orokorra topatu du GStreamer-ek.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
eu: Elementuak ez du korronte horren maneiatzailerik inplementatzen. Egin errorearen txostena.

en: Could not determine type of stream.
eu: Ezin izan da korronte mota zehaztu.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
eu: Korronte hori ez da elementu honek maneiatzen dituen korronteen mota berekoa.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
eu: Ez dago korronte mota hori maneia dezakeen kodek erabilgarririk.

en: Could not decode stream.
eu: Ezin izan da korrontea deskodetu.

en: Could not encode stream.
eu: Ezin izan da korrontea kodetu.

en: Could not demultiplex stream.
eu: Ezin izan da korrontea demultiplexatu.

en: Could not multiplex stream.
eu: Ezin izan da korrontea multiplexatu.

en: The stream is in the wrong format.
eu: Korrontearen formatua ez da zuzena.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
eu: Korrontea enkriptatuta dago eta desenkriptatzea ez dago onartuta.

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
eu: Korrontea enkriptatuta dago eta ezin da desenkriptatu, ez baita gako egokirik eman.

en: No error message for domain %s.
eu: Ez dago errore-mezurik %s domeinuarentzat.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
eu: Ez dago errore-mezu estandarrik %s domeinua eta %d kodea dutenentzat.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
eu: Hautatutako erlojua ezin da kanalizazioan erabili.

en: title
eu: izenburua

en: commonly used title
eu: normalean erabiltzen den izenburua

en: title sortname
eu: tituluarekiko ordenatu

en: commonly used title for sorting purposes
eu: tituluaren arabera ordenatzea

en: artist
eu: artista

en: person(s) responsible for the recording
eu: grabazioaren arduraduna(k)

en: artist sortname
eu: artistarekiko ordenatu

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
eu: grabazioaren arduradunekiko ordenatzea

en: album
eu: albuma

en: album containing this data
eu: datu hauek dituen albuma

en: album sortname
eu: albumarekiko ordenatu

en: album containing this data for sorting purposes
eu: datu hauek dituen albumarekiko ordenatzeko

en: album artist
eu: albuma artista

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
eu: Album osoko artista, bistaratu beharko litzatekeen bezala

en: album artist sortname
eu: albuma artistarekiko ordenatu

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
eu: Album osoko artistaren arabera ordenatzea

en: date
eu: data

en: date the data was created (as a GDate structure)
eu: datuak (GDate egitura gisa) sortu zireneko data

en: genre
eu: generoa

en: genre this data belongs to
eu: datu horiek zer generotakoak diren

en: comment
eu: iruzkina

en: free text commenting the data
eu: datuei buruzko iruzkina (testu librea)

en: extended comment
eu: iruzkin hedatua

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
eu: datuen iruzkina duen testu librea, gakoa=balioa edo key[en]=iruzkina formakoa

en: track number
eu: pista-zenbakia

en: track number inside a collection
eu: pista-zenbakia, bilduma batean

en: track count
eu: pista-kopurua

en: count of tracks inside collection this track belongs to
eu: pista-kopurua, pista hori daukan bilduman

en: disc number
eu: disko-zenbakia

en: disc number inside a collection
eu: disko-zenbakia, bilduma batean

en: disc count
eu: disko-kopurua

en: count of discs inside collection this disc belongs to
eu: disko-kopurua, disko hori daukan bilduman

en: location
eu: kokalekua

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
eu: Multimediaren jatorria URI gisa (jatorriko fitxategia edo korrontea dagoen kokalekua)

en: homepage
eu: orrialde nagusia

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
eu: Multimedia honen orrialde nagusia (adib. artistaren edo filmaren webgunea)

en: description
eu: deskribapena

en: short text describing the content of the data
eu: datuen edukia deskribatzen duen testu laburra

en: version
eu: bertsioa

en: version of this data
eu: datu horien bertsioa

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
eu: Nazioarteko estandarrean oinarritutako grabatze-kodea (ISRC) - ikus http://www.ifpi.org/isrc/

en: organization
eu: erakundea

en: copyright
eu: copyrighta

en: copyright notice of the data
eu: datuen egile-eskubideei buruzko informazioa

en: copyright uri
eu: copyrightaren URIa

en: URI to the copyright notice of the data
eu: datuen egile-eskubideei buruzko informazioa atzitzeko URIa

en: contact
eu: kontaktua

en: contact information
eu: kontaktuari buruzko informazioa

en: license
eu: lizentzia

en: license of data
eu: datuen lizentzia

en: license uri
eu: lizentziaren URIa

en: URI to the license of the data
eu: datuen lizentzia atzitzeko URIa

en: performer
eu: interpretea

en: person(s) performing
eu: interpretatzen ari d(ir)ena(k)

en: composer
eu: konpositorea

en: person(s) who composed the recording
eu: grabazioa konposatu zuen arduraduna

en: duration
eu: iraupena

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
eu: iraupena GStreamer-en denbora-unitateetan (nanosegundoak)

en: codec
eu: kodeka

en: codec the data is stored in
eu: datuak zer kodeketan gordeak dauden

en: video codec
eu: bideo-kodeka

en: codec the video data is stored in
eu: bideo-datuak zer kodeketan gordeak dauden

en: audio codec
eu: audio-kodeka

en: codec the audio data is stored in
eu: audio-datuak zer kodeketan gordeak dauden

en: subtitle codec
eu: azpitituluaren kodeka

en: codec the subtitle data is stored in
eu: azpitituluak zer kodeketan gordeak dauden

en: container format
eu: ontziaren formatua

en: container format the data is stored in
eu: datuak zein ontzi formatuan gordeak dauden

en: bitrate
eu: bit-emaria

en: exact or average bitrate in bits/s
eu: bit-emari zehatza edo batez bestekoa (bit/s)

en: nominal bitrate
eu: bit-emari izendatua

en: nominal bitrate in bits/s
eu: bit-emari izendatua (bit/s)

en: minimum bitrate
eu: gutxieneko bit-emaria

en: minimum bitrate in bits/s
eu: gutxieneko bit-emari izendatua (bit/s)

en: maximum bitrate
eu: gehienezko bit-emaria

en: maximum bitrate in bits/s
eu: gehienezko bit-emaria (bit/s)

en: encoder
eu: kodetzailea

en: encoder used to encode this stream
eu: korronte hau kodetzeko erabili den kodetzailea

en: encoder version
eu: kodetzailearen bertsioa

en: version of the encoder used to encode this stream
eu: korronte hau kodetzeko erabili den kodetzailearen bertsioa

en: serial
eu: seriekoa

en: serial number of track
eu: pistaren serie-zenbakia

en: replaygain track gain
eu: replaygain pista-irabazia

en: track gain in db
eu: pista-irabazia (db)

en: replaygain track peak
eu: replaygain pista-gailurra

en: peak of the track
eu: pistaren gailurra

en: replaygain album gain
eu: replaygain album-irabazia

en: album gain in db
eu: album-irabazia (db)

en: replaygain album peak
eu: replaygain album-gailurra

en: peak of the album
eu: albumaren gailurra

en: replaygain reference level
eu: replaygain erreferentzia-maila

en: reference level of track and album gain values
eu: pistaren eta albumaren irabazi-balioen erreferentzia-maila

en: language code
eu: hizkuntza-kodea

en: image
eu: irudia

en: image related to this stream
eu: korronte honi lotutako irudia

note: TRANSLATORS: 'preview image' = image that shows a preview of the full image
en: preview image
eu: aurrebista-irudia

en: preview image related to this stream
eu: korronte honi lotutako aurrebista-irudia

en: attachment
eu: eranskina

en: file attached to this stream
eu: korronte honi erantsitako fitxategia

en: beats per minute
eu: golpe minutuko

en: number of beats per minute in audio
eu: minutuko golpe kopurua, audioan

en: keywords
eu: gako-hitzak

en: comma separated keywords describing the content
eu: edukia deskribatzen duten komaz bereiztutako gako-hitzak

en: geo location name
eu: geolokalizazioaren izena

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
eu: multimedia grabatu edo ekoiztu den kokalekuaren azalpena gizakiok irakurtzeko

en: geo location latitude
eu: geolokalizazioaren latitudea

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
eu: multimedia grabatu edo ekoiztu den lekuaren geolokalizazioaren latitudea gradutan WGS84 estandarraren arabera (zero ekuatorea da, balio negatiboak hegoaldeko latitudeak dira)

en: geo location longitude
eu: geolokalizazioaren longitudea

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
eu: multimedia grabatu edo ekoiztu den lekuaren geolokalizazioaren longitudea gradutan WGS84 estandarraren arabera (zero meridiano nagusia da Britainia Handiko Greenwich-en, balio negatiboak mendebaldeko longitudeak dira)

en: geo location elevation
eu: geolokalizazioaren altitudea

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
eu: multimedia grabatu edo ekoiztu den lekuaren geolokalizazioaren altitudea metrotan WGS84 estandarraren arabera (zero batez besteko itsasoaren maila da)

en: geo location country
eu: geolokalizazioaren estatua

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
eu: muldimedia grabatu edo ekoiztu den estatua (ingelesezko izena)

en: geo location city
eu: geolokalizazioaren herria

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
eu: muldimedia grabatu edo ekoiztu den herria (ingelesezko izena)

en: geo location sublocation
eu: geolokalizazioaren azpikokalekua

note: TRANSLATORS: 'show name' = 'TV/radio/podcast show name' here
en: show name
eu: ikuskizunaren izena

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
eu: Tb/podcast/serieen ikuskizunaren izena

note: TRANSLATORS: 'show sortname' = 'TV/radio/podcast show name as used for sorting purposes' here
en: show sortname
eu: ikuskizunaren ordenatze-izena

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
eu: Tb/podcast/serieen ikuskizunaren izena, ordenatzeko helburuarekin

en: episode number
eu: pasartearen zenbakia

en: The episode number in the season the media is part of
eu: Denboraldiko pasartearen zenbakia

en: season number
eu: denboraldiaren zenbakia

en: The season number of the show the media is part of
eu: Ikuskizunaren denboraldiaren zenbakia

en: lyrics
eu: lirika

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
eu: Multimediaren lirika, batik bat abestietan erabilita

en: composer sortname
eu: konpositorearen ordenatze-izena

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
eu: grabazioaren konposatu zuten pertsonak, ordenatzeko helburuarekin

en: grouping
eu: taldekatzea

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
eu: Zerikusia dituzten pistak elkartzen ditu, kontzertu bateko zati desberdinak bezala. Pista bat baino gehiago da, baina ez da iristen album baten tamainara

en: user rating
eu: erabiltzailearen balorazioa

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
eu: Erabiltzaile batek emandako balorazioa. Puntuazioa zenbat eta altuagoa izan, are eta gehiago atsegin zaio erabiltzaileari multimedia hau

en: ERROR: from element %s: %s
eu: ERROREA: %s elementuarena: %s

en: Additional debug info:
    %s
eu: Arazketa-informazio gehigarria:
    %s

en: no property "%s" in element "%s"
eu: ez dago "%s" propietaterik "%s" elementuan

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
eu: ezin izan da ezarri "%2$s" elementuko "%1$s" propietatea honela: "%3$s"

en: could not link %s to %s
eu: ezin izan da %s estekatu hona: %s

en: no element "%s"
eu: ez dago "%s" elementua

en: could not parse caps "%s"
eu: ezin izan da "%s" edukiera analizatu

en: no sink element for URI "%s"
eu: ez da kolektore-elementurik ezarri "%s" URIarentzat

en: no source element for URI "%s"
eu: ez da iturburu-elementurik ezarri "%s" URIarentzat

en: specified empty bin "%s", not allowed
eu: "%s" zehaztutako ontzi hutsa, ez da onartzen

en: empty pipeline not allowed
eu: ez dira onartzen kanalizazio hutsak

en: A lot of buffers are being dropped.
eu: Buffer asko jaregiten ari dira.

en: Internal data flow problem.
eu: Datu-fluxuaren barne-arazoa.

en: Internal data flow error.
eu: Datu-fluxuaren barne-errorea.

en: Internal clock error.
eu: Erlojuaren barne-errorea.

en: Filter caps
eu: Iragazpen-ahalmena

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
eu: Mugatu onar daitezkeen ahalmenak (NULLek EDOZER adierazten du). Propietate hori ezartzen bada, emandako GstCaps objektuaren erreferentzia hartzen du.

en: No Temp directory specified.
eu: Ez da aldi baterako direktoriorik zehaztu.

en: Could not create temp file "%s".
eu: Ezin izan da "%s" aldi baterako fitxategia sortu.

en: Could not open file "%s" for reading.
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia ireki irakurtzeko.

en: No file name specified for writing.
eu: Ez da fitxategi-izenik zehaztu idazteko.

en: Could not open file "%s" for writing.
eu: Ezin izan da "%s" fitxategia ireki idazteko.

en: Error closing file "%s".
eu: Errorea gertatu da "%s" fitxategia ixtean.

en: Error while seeking in file "%s".
eu: Errorea gertatu da "%s" fitxategian bilaketa egitean.

en: Error while writing to file "%s".
eu: Errorea gertatu da "%s" fitxategian idaztean.

en: No file name specified for reading.
eu: Ez da fitxategi-izenik zehaztu irakurtzeko.

en: Could not get info on "%s".
eu: Ezin izan da "%s"(e)ko informazioa eskuratu.

en: "%s" is a directory.
eu: "%s" direktorioa da.

en: File "%s" is a socket.
eu: "%s" fitxategia socket-a da.

en: Failed after iterations as requested.
eu: Huts egin du eskatutako iterazioak egin ondoren.

en: caps
eu: ahalmenak

en: detected capabilities in stream
eu: ahalmenak detektatu dira korrontean

en: minimum
eu: gutxienekoa

en: force caps
eu: derrigortu gaitasunak

en: force caps without doing a typefind
eu: derrigortu gaitasunak motaren bilaketa landu gabe

en: Stream contains no data.
eu: Korronteak ez du daturik.

en: Implemented Interfaces:
eu: Inplementatutako interfazeak:

en: readable
eu: irakur daitekeena

en: writable
eu: idatz daitekeena

en: controllable
eu: kontrola daitekeena

en: Blacklisted files:
eu: Zerrenda beltzeko fitxategiak:

en: Total count:
eu: Kopuru osoa:

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
eu[0]: zerrenda beltzeko fitxategi %d
eu[1]: zerrenda beltzeko %d fitxategi

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
eu[0]: zerrenda beltzeko sarrera %d
eu[1]: zerrenda beltzeko %d sarrera

en: %d feature | %d features
eu[0]: %d eginbide
eu[1]: %d eginbide

en: Print all elements
eu: Inprimatu elementu guztiak

en: Print list of blacklisted files
eu: Erakutsi zerrenda beltzeko fitxategien zerrenda

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
eu: Erakutsi zehaztutako pluginaren eginbide-zerrenda, makina batek analizatzeko modukoa.
                                           Baliagarria da kanpoko pluginak automatikoki instalatzeko mekanismoen konexioetan

en: List the plugin contents
eu: Zerrendatu pluginen edukiak

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
eu: Erakutsi onartutako URI eskemak, haiek inplementatzen dituzten elementuekin

en: Could not load plugin file: %s
eu: Ezin izan da plugin fitxategia kargatu: %s

en: No such element or plugin '%s'
eu: '%s' elementua edo plugina ez da existitzen

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
eu: "%2$s" (%3$s) elementuaren %1$u. mezua jaso da:

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
eu: "%2$s:%3$s" (%4$s) plataformaren %1$u. mezua jaso da:

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
eu: "%2$s" (%3$s) objektuaren %1$u. mezua jaso da:

en: Got message #%u (%s):
eu: %u. (%s) mezua jaso da:

en: Got EOS from element "%s".
eu: "%s" elementuaren EOS bat jaso da.

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
eu: ETIKETA AURKITU DA: "%s" elementuak aurkitu du.

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
eu: ETIKETA AURKITU DA: "%s:%s" plataformak aurkitu du.

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
eu: ETIKETA AURKITU DA: "%s" objektuak aurkitu du.

en: FOUND TAG
eu: ETIKETA AURKITU DA

en: INFO:
    %s
eu: INFORMAZIOA:
    %s

en: WARNING: from element %s: %s
eu: ABISUA,  %s elementuarena: %s

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
eu: Prestatu da; bufferreratzen bukatu zain...

en: buffering...
eu: bufferreratzen...

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
eu: Bufferreratu da; kanalizazioaren ezarpena ERREPRODUZITZEA gisa jartzen...

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
eu: Bufferreratzen; kanalizazioa PAUSARAZIA gisa ezartzen...

en: Redistribute latency...
eu: Latentzia birbanatzen...

en: Setting state to %s as requested by %s...
eu: Egoera %s(e)ra ezartzen %s(e)k eskatu bezala...

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
eu: Eten: Kanalizazioa gelditzen...

en: Output tags (also known as metadata)
eu: Erakutsi etiketak (metadatu gisa ere ezagutzen direnak)

en: Output status information and property notifications
eu: Erakutsi egoerari buruzko informazioa eta propietateen jakinarazpenak

en: Do not print any progress information
eu: Ez erakutsi inolako jarraipenen informaziorik

en: Output messages
eu: Erakutsi mezuak

en: Do not install a fault handler
eu: Ez instalatu akats-maneiatzailerik

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
eu: Derrigortu EOS iturburuetan kanalizazioa itzali aurretik

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
eu: ERROREA: ezin izan da kanalizazioa eraiki: %s.

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
eu: ERROREA: ezin izan da kanalizazioa eraiki.

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
eu: ABISUA,  kanalizazio akastuna: %s

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
eu: ERROREA: ezin izan da 'kanalizazio' elementua aurkitu.

en: Setting pipeline to PAUSED ...
eu: Kanalizazioa PAUSARAZIA gisa ezartzen...

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
eu: ERROREA: ezin da kanalizazioa pausarazi.

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
eu: Kanalizazioa aktibo dago eta ez du PRESTATU beharrik...

en: Pipeline is PREROLLING ...
eu: Kanalizazioa PRESTATZEN ari da...

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
eu: ERROREA: ezin da kanalizazioa prestatu.

en: Pipeline is PREROLLED ...
eu: Kanalizazioa PRESTATUA dago...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
eu: Kanalizazioa ERREPRODUZITZEA gisa ezartzen...

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
eu: ERROREA: ezin da kanalizazioa erreproduzitu.

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
eu: EOS itzaltzean gaituta -- EOS derrigortzen kanalizazioan

en: Waiting for EOS...
eu: EOSren zain...

en: EOS received - stopping pipeline...
eu: EOSa jasota - kanalizazioa gelditzen...

en: An error happened while waiting for EOS
eu: Errorea gertatu da EOSren zain egotean

en: Execution ended after %
eu: Erreprodukzioa amaitu egin da %

en: Setting pipeline to READY ...
eu: Kanalizazioa PREST gisa ezartzen...

en: Setting pipeline to NULL ...
eu: Kanalizazioa NULUA gisa ezartzen...

en: Freeing pipeline ...
eu: Kanalizazioa askatzen...
