grilo master - en to fur translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
fur: Nissune definizion de simulazion cjatade

en: Could not find mock content %s
fur: Impussibil cjatâ i contignûts de simulazion %s

en: Could not access mock content: %s
fur: Impussibil acedi al contignût mock: %s

en: Cannot connect to the server
fur: Impussibil conetisi al servidôr

en: Cannot connect to the proxy server
fur: Impussibil conetisi al servidôr proxy

en: Invalid request URI or header: %s
fur: Header o URI domandât no valit: %s

en: Authentication required: %s
fur: Autenticazion necessarie: %s

en: The requested resource was not found: %s
fur: La risorse domandade no je stade cjatade: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
fur: L'element al è stât modificât di cuant che al è stât scjariât: %s

en: Operation was cancelled
fur: La operazion e je stade scancelade

en: Unhandled status: %s
fur: Stât no gjestît: %s

en: Data not available
fur: Dâts no disponibii

en: Invalid URL %s
fur: URL %s no valit

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
fur: Percors, separâts di un pont e virgule, che a tegnin i plugin di Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
fur: Percors, separâts di doi ponts, che a tegnin i plugin di Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
fur: Liste, separade da doi ponts, dai plugin par Grilo di doprâ

en: Grilo Options
fur: Opzions di Grilo

en: Show Grilo Options
fur: Mostre Opzions di Grilo

en: No searchable sources available
fur: No je disponibil nissune sorzint di ricercje

en: Could not resolve media for URI '%s'
fur: Impussibil risolvi il contignût multimediâl par l'URI '%s'

en: Plugin '%s' is already loaded
fur: Il plugin '%s' al è za cjariât

en: Failed to initialize plugin from %s
fur: Iniziazion dal plugin da %s falide

en: Metadata key '%s' already registered in different format
fur: La clâf di metadâts '%s' e je za regjistrade in formât diferent

en: Metadata key '%s' cannot be registered
fur: La clâf di metadâts '%s' no pues jessi regjistrade

en: Source with id '%s' was not found
fur: La risorse cun id '%s' no je stade cjatade

en: Failed to load plugin from %s
fur: Impussibil cjariâ plugin da %s

en: Invalid plugin file %s
fur: file di plugin %s no valit

en: '%s' is not a valid plugin file
fur: '%s' nol è un file di plugin valit

en: Plugin '%s' already exists
fur: Il plugin '%s' al esist za

en: Invalid path %s
fur: Percors %s no valit

en: All configured plugin paths are invalid
fur: Ducj i percors di plugin configurâts no son valits

en: Plugin '%s' not available
fur: Plugin '%s' no disponibil

en: Plugin not found: '%s'
fur: Plugin no cjatât: '%s'

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
fur: La configurazion dal plugin no à il riferiment 'plugin-id'

en: Some keys could not be written
fur: Cualchi clâf no pues jessi scrite

en: None of the specified keys are writable
fur: Nissune des clâfs specificadis e pues jessi scrite

en: Media has no 'id', cannot remove
fur: Il contignût multimediâl nol à 'id', impussibil gjavâlu
