gammu 1.32.0 - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Where is backup filename and location?
ro: Unde este numele și locația punctului de restaurare?

en: Calendar note not found in file
ro: Nota din calendar nu a fost găsită în fișier

en: WAP bookmark not found in file
ro: Semnul de carte WAP nu a fost găsit în fișier

en: Note not found in file
ro: Nota nu a fost găsită în fișier

en: Todo note not found in file
ro: Nota "de făcut" nu a fost găsită în fișier

en: Where is backup filename and location and memory type?
ro: Unde este numele, locația și tipul de memorie al punctului de restaurare?

en: Phonebook entry not found in file
ro: Intrarea în agenda telefonica nu a fost găsită în fișier

en: Unknown memory type: "%s"
ro: Tip de memorie necunoscut: "%s"

en: Unknown backup format: "%s"
ro: Format backup necunoscut: %s

en: Error while opening file for writing!
ro: Eroare la deschiderea fişierului pentru scriere!

en: Error while writing file!
ro: Eroare la scrierea în fişier!

en: Error while closing file!
ro: Eroare la închiderea fişierului!

en: Reading
ro: Se citeşte

en: Only part of data saved, please increase the limit.
ro: Doar o parte din date salvate, trebuie să creşti limita.

en: Reading:
ro: Se citeşte:

en: %i percent
ro: %i procent

en: Press Ctrl+C to break...
ro: Apasă Ctrl+C pentru a întrerupe...

en: Use Unicode subformat of backup file?
ro: Foloseşti subformatul Unicode al fişierului de backup?

en: Checking phone phonebook
ro: Se verifică agenda telefonului

en: Backup phone phonebook?
ro: Faci backup la agenda telefonului?

en: Checking SIM phonebook
ro: Se verifică agenda SIM

en: Backup SIM phonebook?
ro: Faci backup la agenda SIM?

en: Checking phone calendar
ro: Se verifică calendarul telefonului

en: Backup phone calendar notes?
ro: Faci backup la calendarul telefonului?
