atftp_0.7.dfsg-1 - en to nl translation catalogue (26 entries)

note: Type: boolean Description
en: Should the server be started by inetd?
nl: Moet de server door inetd worden gestart?

note: Type: boolean Description
en: atftpd can be started by the inetd superserver or as a daemon and handle incoming connections by itself. The latter is only recommend for very high usage server.
nl: atftpd kan worden gestart door de inetd-superserver of als een achtergronddienst en zelf binnenkomende verbindingen afhandelen. Dit laatste wordt enkel aanbevolen voor een zeer veel gebruikte server.

note: Type: string Description
en: Server timeout:
nl: Server wachttijd:

note: Type: string Description
en: How many seconds the main thread waits before exiting.
nl: Hoeveel seconden de hoofddraad moet wachten alvorens af te sluiten.

note: Type: string Description
en: Retry timeout:
nl: Wachttijd tussen pogingen:

note: Type: string Description
en: How many seconds to wait for a reply before retransmitting a packet.
nl: Hoeveel seconden atftpd moet wachten op een antwoord alvorens een pakket opnieuw te verzenden.

note: Type: string Description
en: Maximum number of threads:
nl: Maximum aantal draden:

note: Type: string Description
en: Maximum number of concurrent threads that can be running.
nl: Maximum aantal draden die tegelijk kunnen uitvoeren.

note: Type: select Description
en: Verbosity level:
nl: Woordenrijkheidsniveau (verbosity):

note: Type: select Description
en: Level of logging. 7 logs everything including debug logs. 1 will log only the system critical logs. 5 (LOG_NOTICE) is the default value.
nl: Bewaarniveau. 7 bewaart alles, ook debug-berichten. 1 zal enkel de systeemkritieke berichten bewaren. 5 (LOG_NOTICE) is de standaardwaarde.

note: Type: boolean Description
en: Enable 'timeout' support?
nl: 'timeout'-ondersteuning activeren?

note: Type: boolean Description
en: Enable 'tsize' support?
nl: 'tsize'-ondersteuning activeren?

note: Type: boolean Description
en: Enable 'block size' support?
nl: 'blokgrootte'-ondersteuning activeren?

note: Type: boolean Description
en: Enable multicast support?
nl: 'Multicast'-ondersteuning activeren?

note: Type: string Description
en: TTL for multicast packets:
nl: TTL (Time To Level) voor multicast-pakketten:

note: Type: string Description
en: Port to listen for tftp request:
nl: Poort waarnaar moet geluisterd worden voor tftp-aanvragen:

note: Type: string Description
en: Port range for multicast file transfer:
nl: Poortbereik voor multicast-bestandsuitwisseling:

note: Type: string Description
en: Multicast transfer will use any available port in a given set. For example, "2000-2003, 3000" allow atftpd to use port 2000 to 2003 and 3000.
nl: Multicast-overdracht zal elke beschikbare poort in een gegeven verzameling gebruiken. Bijvoorbeeld, "2000-2003, 3000" staat atftpd toe om poorten 2000 tot 2003 en 3000 te gebruiken.

note: Type: string Description
en: Address range for multicast transfer:
nl: Adresbereik voor multicast-uitwisseling:

note: Type: string Description
en: Multicast transfer will use any available addresses from a given set of addresses. Syntax is "a.b.c.d-d,a.b.c.d,..."
nl: Multicast-overdracht zal elk beschikbaar adres van een gegeven verzameling adressen gebruiken. De syntax is "a.b.c.d-d,a.b.c.d,..."

note: Type: boolean Description
en: Log to file instead of syslog?
nl: In bestand bewaren in plaats van in syslog?

note: Type: boolean Description
en: If your server does intensive tftp file serving, it is a good idea to  accept here. That will avoid cluttering your syslog with tftpd logs.
nl: Als uw server intensieve tftp-bestandsbediening doet, is het een goed idee om hier te aanvaarden. Dit zal voorkomen dat uw syslog een warboel wordt van tftpd-berichten.

note: Type: string Description
en: Log file:
nl: Logbestand:

note: Type: string Description
en: A file where atftpd will write its logs. This file will be made writable for the user 'nobody' and group 'nogroup'.
nl: Een bestand waar atftpd de logboeken in schrijft. Dit bestand zal schrijfbaar gemaakt worden voor gebruiker 'nobody' en groep 'nogroup'.

note: Type: string Description
en: Base directory:
nl: Basismap:

note: Type: string Description
en: The directory tree from where atftpd can serve files. That directory must be world readable.
nl: De mapstructuur waar atftpd bestanden kan bedienen. Deze map moet leesbaar zijn voor de wereld.
