Linux-PAM - en to as translation catalogue (119 entries)

en:  from %.*s
as:  %.*s ৰ পৰা

en:  on %.*s
as:  %.*s ত

en: %s failed: caught signal %d%s
as: %s বিফল: %d%s সঙ্কেত ধৰা গ'ল

en: %s failed: exit code %d
as: %s বিফল: প্ৰস্থানৰ কোড %d

en: %s failed: unknown status 0x%x
as: %s বিফল: অজ্ঞাত অৱস্থা 0x%x

en: %s: Bad number given to --reset=
as: %s: --reset= লৈ বেয়া সংখ্যা দিয়া গৈছে

en: %s: Can't reset all users to non-zero
as: %s: সকলো ব্যৱহাৰকৰোঁতাক শূণ্য নোহোৱা অৱস্থালৈ পুনঃ প্ৰতিষ্ঠা কৰিব নোৱাৰি

en: %s: Unrecognised option %s
as: %s: অপৰিচিত বিকল্প %s

en: (current) UNIX password:
as: (বৰ্ত্তমানৰ) UNIX গুপ্তশব্দ:

en: ...Sorry, your time is up!
as: ...ক্ষমা কৰিব, আপোনাৰ বাবে সময় অন্ত হ'ল!

en: ...Time is running out...
as: ...সময় পাৰ হৈ গৈছে...

en: Access granted (last access was %ld seconds ago).
as: অভিগম্যতাৰ অনুমতি (শেহতীয়া অভিগম্যতা %ld ছেকেণ্ড আগতে) ।

en: Account locked due to %u failed logins
as: %u বিফল প্ৰৱেশৰ বাবে হিচাপ লক কৰা হৈছে

en: Account temporary locked (%ld seconds left)
as: হিচাপ অস্থায়ীৰূপে লক কৰা হৈছে (%ld ছেকেণ্ড আৰু আছে)

en: Application needs to call libpam again
as: অনুপ্ৰয়োগে আকৌ libpam ক মাতিব লাগে

en: Authentication error
as: প্ৰমাণীকৰণত ভুল

en: Authentication failure
as: প্ৰমাণীকৰণত বিফল

en: Authentication information cannot be recovered
as: প্ৰমাণীকৰণৰ তথ্য উদ্ধাৰ কৰিব পৰা ন'গ'ল

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
as: প্ৰমাণীকৰণৰ সেৱাই প্ৰমাণীকৰণৰ তথ্য উদ্ধাৰ কৰিব নোৱাৰিলে

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ প্ৰশংসা পত্ৰ প্ৰমাণীকৰন সেৱাই উদ্ধাৰ কৰিব পৰা নাই

en: Authentication token aging disabled
as: প্ৰমাণীকৰণ প্ৰতীক চিহ্নৰ পুৰণি হোৱা নিষ্ক্ৰীয় কৰা হ'ল

en: Authentication token expired
as: প্ৰমাণীকৰণৰ প্ৰতীক চিহ্ন পুৰণি হ'ল

en: Authentication token is no longer valid; new one required
as: প্ৰমাণীকৰণৰ প্ৰতীক চিহ্ন বৈধ নহয়; নতুন এটাৰ প্ৰয়োজন

en: Authentication token lock busy
as: প্ৰমাণীকৰণ প্ৰতীক চিহ্নৰ লক ব্যস্ত

en: Authentication token manipulation error
as: প্ৰমাণীকৰণ প্ৰতীক চিহ্নৰ পৰিবৰ্ত্তনত (মেনিপুলেশন) ভুল

en: BAD PASSWORD: %s
as: বেয়া গুপ্তশব্দ: %s

en: Bad item passed to pam_*_item()
as: pam_*_item() লৈ বেয়া পদাৰ্থ আগবঢ়োৱা হ'ল

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
as: নিৰ্দ্দিষ্ট অধিবেশনৰ এটা নিবেশ বনাব/আঁতৰাব নোৱাৰি

en: Changing STRESS password for %s.
as: %s ৰ বাবে STRESS গুপ্তশব্দ সলনি কৰা হৈছে ।

en: Changing password for %s.
as: %s ৰ বাবে গুপ্তশব্দ সলনি কৰা হৈছে ।

en: Conversation error
as: সম্বাদৰ ভুল

en: Conversation is waiting for event
as: সম্বাদ কোনো ঘটনাৰ বাবে অপেক্ষা কৰিছে

en: Creating directory '%s'.
as: '%s' পঞ্জিকা সৃষ্টি কৰা হৈছে ।

en: Critical error - immediate abort
as: গুৰুত্বপূৰ্ণ ভুল - অবিলম্ব বন্ধ কৰক

en: Default Security Context %s
as: অবিকল্পিত সুৰক্ষাৰ সন্দৰ্ভ %s

en: Enter new STRESS password:
as: নতুন STRESS গুপ্তশব্দ দিয়ক:

en: Enter new UNIX password:
as: নতুন UNIX গুপ্তশব্দ দিয়ক:

en: Error in service module
as: সেৱাৰ অংশত ভুল

en: Failed preliminary check by password service
as: গুপ্তশব্দ সেৱাৰ দ্বাৰা প্ৰাৰম্ভিক পৰীক্ষা বিফল

en: Failed to load module
as: অংশ তুলি লওঁতে বিফল

en: Failure setting user credentials
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ প্ৰশংসা পত্ৰ প্ৰতিষ্ঠা কৰাত বিফল

en: Have exhausted maximum number of retries for service
as: সেৱাৰ বাবে সৰ্বাধিক পুনঃ চেষ্টাৰ সংখ্যাও আজৰাই দিয়া হ'ল

en: Insufficient credentials to access authentication data
as: প্ৰমাণীকৰণৰ তথ্য উপক্ৰম কৰিবলৈ প্ৰশংসা পত্ৰৰ অভাৱ

en: Key Creation Context %s Assigned
as: চাবি নিৰ্মাণৰ সন্দৰ্ভ %s নিযুক্ত কৰা হ'ল

en: Last failed login:%s%s%s
as: শেহতীয়া প্ৰৱেশ বিফল:%s%s%s

en: Last login:%s%s%s
as: শেহতীয়া প্ৰৱেশ:%s%s%s

en: Login           Failures Latest failure     From
as: প্ৰৱেশ           বিফল শেহতীয়া বিফলতা     -ৰ পৰা

en: Memory buffer error
as: স্মৃতিশক্তি প্ৰশমকৰ ভুল

en: Module is unknown
as: অজ্ঞাত অংশ

en: NIS password could not be changed.
as: NIS গুপ্তশব্দ সলনি কৰিব পৰা নহয় ।

en: New %s%spassword:
as: নতুন %s%s গুপ্তশব্দ:

en: No default type for role %s
as: %s ভূমিকা বাবে অবিকল্পিত ধৰণ নাই

en: No mail.
as: কোনো ডাক নাই ।

en: No module specific data is present
as: কোনো অংশ নিৰ্দ্দিষ্ট তথ্য নাই

en: No password supplied
as: কোনো গুপ্তশব্দ দিয়া হোৱা নাই

en: Not a valid security context
as: এটা বৈধ সুৰক্ষাৰ সন্দৰ্ভ নহয়

en: Password change aborted.
as: গুপ্ত শব্দ সলনি কৰা বাতিল কৰা হ'ল ।

en: Password has been already used.
as: পাছৱাৰ্ড ইতিমধ্যে ব্যৱহাৰ হৈছে।

en: Password has been already used. Choose another.
as: গুপ্তশব্দ ইতিমধ্যে ব্যৱহৃত । অন্য এটা বাচি লওক ।

en: Password unchanged
as: গুপ্ত শব্দ অপৰিবৰ্ত্তিত

en: Password:
as: গুপ্তশব্দ:

en: Permission denied
as: আজ্ঞা নাই

en: Retype %s
as: %s পুনঃ লিখক

en: Retype new %s%spassword:
as: নতুন %s%s গুপ্তশব্দ পুনঃ লিখক:

en: Retype new STRESS password:
as: নতুন STRESS গুপ্তশব্দ পুনঃ লিখক:

en: Retype new UNIX password:
as: নতুন UNIX গুপ্তশব্দ পুনঃ লিখক:

en: Security Context %s Assigned
as: সুৰক্ষাৰ সন্দৰ্ভ %s নিযুক্ত কৰা হ'ল

en: Service error
as: সেৱাৰ ভুল

en: Sorry, passwords do not match.
as: ক্ষমা কৰিব, গুপ্তশব্দৰ অমিল

en: Success
as: সফলতা

en: Symbol not found
as: প্ৰতিকৃতি পোৱা ন'গ'ল

en: System error
as: ব্যৱস্থাপ্ৰণালীৰ ভুল

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
as: PAM dispatch ৰ দ্বাৰা প্ৰত্যুত্তৰৰ মান আওকাণ কৰিব লাগে

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
as[0]: শেহতীয়া সফল প্ৰৱেশৰ পিছত %d বিফল হোৱা প্ৰৱেশৰ চেষ্টা চলোৱা হৈছিল ।
as[1]: শেহতীয়া সফল প্ৰৱেশৰ পিছত %d বিফল হোৱা প্ৰৱেশৰ চেষ্টা চলোৱা হৈছিল ।

en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
as: শেহতীয়া সফল প্ৰৱেশৰ পিছত %d বিফল হোৱা প্ৰৱেশৰ চেষ্টা চলোৱা হৈছিল ।

en: Too many logins for '%s'.
as: '%s' ৰ বাবে বহুতো প্ৰৱেশ ।

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
as: %s পঞ্জিকা সৃষ্টি আৰু আৰম্ভ কৰিব পৰা নাই ।

en: Unable to get valid context for %s
as: %s ৰ বাবে বৈধ সন্দৰ্ভ পোৱা ন'গ'ল

en: Unknown PAM error
as: অজ্ঞাত PAM ভুল

en: Unknown error
as: অজ্ঞাত ভুল

en: Unknown user
as: অজ্ঞাত ব্যৱহাৰকৰোঁতা

en: User account has expired
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ হিচাপ শেষ হ'ল

en: User credentials expired
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ প্ৰশংসা পত্ৰ অন্ত হ'ল

en: User not known to the underlying authentication module
as: অন্তৰ্নিহিত প্ৰমাণীকৰণ অংশৰ বাবে ব্যৱহাৰকৰোঁতা অপৰিচিত

en: Verification mis-typed; password unchanged
as: সত্যৰ প্ৰতিপাদন ভুলকৈ লিখা গ'ল;গুপ্তশব্দ অপৰিবৰ্ত্তিত

en: Warning: your password will expire in %d day | Warning: your password will expire in %d days
as[0]: সকীয়নী: আপোনাৰ গুপ্তশব্দ %d দিনত অন্ত হ'ব
as[1]: সকীয়নী: আপোনাৰ গুপ্তশব্দ %d দিনত অন্ত হ'ব

en: Warning: your password will expire in %d days
as: সকীয়নী: আপোনাৰ গুপ্তশব্দ %d দিনত অন্ত হ'ব

en: Welcome to your new account!
as: আপোনাৰ নতুন হিচাপলৈ স্বাগতম!

en: Would you like to enter a different role or level?
as: বেলেগ এটা সুৰক্ষাৰ ভূমিকা বা স্তৰ নিবেশ কৰিব খোজে নেকি ?

en: You are required to change your password immediately (password aged)
as: আপুনি আপোনাৰ গুপ্তশব্দ সলনি কৰাটো প্ৰয়োজনীয় হৈ পৰিছে (গুপ্তশব্দ পুৰণি হ'ল)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
as: আপুনি আপোনাৰ গুপ্তশব্দ সলনি কৰাটো প্ৰয়োজনীয় হৈ পৰিছে (ৰূটৰ দ্বাৰা বলবৎ)

en: You have mail in folder %s.
as: %s ফোল্ডাৰত আপোনাৰ ডাক আছে ।

en: You have mail.
as: আপোনাৰ ডাক আহিছে ।

en: You have new mail in folder %s.
as: %s ফোল্ডাৰত আপোনাৰ নতুন ডাক আছে ।

en: You have new mail.
as: আপোনাৰ নতুন ডাক আহিছে ।

en: You have no mail in folder %s.
as: %s ফোল্ডাৰত আপোনাৰ কোনো ডাক নাই ।

en: You have old mail in folder %s.
as: %s ফোলডাৰত আপোনাৰ পুৰণি ডাক আছে ।

en: You have old mail.
as: আপেনাৰ ওচৰত পুৰণি ডাক আছে ।

en: You must choose a longer password
as: আপুনি ইয়াতকৈ এটা দীঘল গুপ্তশব্দ নিৰ্ব্বাচন কৰিব লাগিব

en: You must wait longer to change your password
as: আপোনাৰ গুপ্তশব্দ সলনি কৰিবলৈ আপুনি আৰু কিছু পৰ অপেক্ষা কৰিব লাগিব

en: Your account has expired; please contact your system administrator
as: আপোনাৰ হিচাপ অন্ত হ'ল; অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ ব্যৱাস্থাপ্ৰণালীৰ

en: case changes only
as: অকল কেচ সলনি কৰা

en: contains the user name in some form
as: কিবা ধৰনত ব্যৱহাৰকৰ্তাৰ নাম আছে

en: contains too long of a monotonic character sequence
as: অতি দীঘল একেধৰণৰ আখৰ ক্ৰমৰ অন্তৰ্ভুক্ত কৰে

en: contains too many same characters consecutively
as: এটাৰ পিছত এটা বহুতো একেই আখৰ আছে

en: erroneous conversation (%d)
as: ভুল সম্বাদ (%d)

en: failed to initialize PAM
as: PAM আৰম্ভ কৰাত বিফল

en: failed to pam_set_item()
as: pam_set_item() কৰোঁতে বিফল

en: is a palindrome
as: এটা অনুলোম‌-বিলোম বাক্য

en: is rotated
as: পকোৱা হৈছে

en: is the same as the old one
as: পুৰণিটোৰ সৈতে একেই

en: is too similar to the old one
as: পৰণিটোৰ সৈতে বহুত একেই

en: is too simple
as: বৰ সৰল

en: level:
as: স্তৰ:

en: login:
as: প্ৰৱেশ:

en: login: failure forking: %m
as: প্ৰৱেশ: forking ত বিফল: %m

en: memory allocation error
as: মেমৰি আবন্টন ত্ৰুটি

en: not enough character classes
as: পৰ্যাপ্ত character classes নাই

en: role:
as: ভূমিকা:
