wget 1.18.109 - en to uk translation catalogue (609 entries)

en: 
        The file is already fully retrieved; nothing to do.
uk: 
        Файл вже повністю завантажено; нема чого робити.

en: 
    %*s[ skipping %sK ]
uk: 
    %*s[ пропуск %sK ]

en: 
    Originally written by Hrvoje Niksic <hniksic@xemacs.org>.
uk: 
    Автор: Hrvoje Niksic <hniksic@xemacs.org>.

en: 
    REST failed, starting from scratch.
uk: 
    Команда REST не вдалась, починаємо з нуля.

en: 
    Redirecting output to %s.
uk: 
    Перенаправляємо виведення до %s.

en:        --accept-regex=REGEX        regex matching accepted URLs
uk:        --accept-regex=ВИРАЗ        формальний вираз прийнятних адрес

en:        --ask-password              prompt for passwords
uk:        --ask-password              запитувати пароль

en:        --auth-no-challenge         send Basic HTTP authentication information
                                         without first waiting for the server's
                                         challenge
uk:        --auth-no-challenge         надіслати основні дані щодо розпізнавання HTTP,
                                         не чекаючи на запит з сервера

en:        --backups=N                 before writing file X, rotate up to N backup files
uk:        --backups=N                 до записування файла X, послідовно створити N файлів резервних копій

en:        --bind-address=ADDRESS      bind to ADDRESS (hostname or IP) on local host
uk:        --bind-address=АДРЕСА       прив'язка до адреси (назва вузла або IP)
                                         локального вузла

en:        --bind-dns-address=ADDRESS  bind DNS resolver to ADDRESS (hostname or IP) on local host
uk:        --bind-dns-address=АДРЕСА   пов’язати засіб визначення назв DNS із адресою (назва вузла або IP)
                                         локального вузла

en:        --body-data=STRING          send STRING as data. --method MUST be set
uk:        --body-data=РЯДОК           надіслати РЯДОК як дані. МАЄ бути встановлено --method

en:        --body-file=FILE            send contents of FILE. --method MUST be set
uk:        --body-file=ФАЙЛ            надіслати вміст файла ФАЙЛ. СЛІД встановити параметр --method

en:        --ca-certificate=FILE       file with the bundle of CAs
uk:        --ca-certificate=ФАЙЛ       файл з комплектом CA

en:        --ca-directory=DIR          directory where hash list of CAs is stored
uk:        --ca-directory=КАТАЛОГ      каталог, у якому зберігається список хешів служб сертифікації (CA)

en:        --certificate-type=TYPE     client certificate type, PEM or DER
uk:        --certificate-type=TYPE    тип сертифіката клієнта, PEM або DER

en:        --certificate=FILE          client certificate file
uk:        --certificate=ФАЙЛ          файл сертифіката клієнта

en:        --config=FILE               specify config file to use
uk:        --config=FILE               вказати файл налаштувань.

en:        --connect-timeout=SECS      set the connect timeout to SECS
uk:        --connect-timeout=СЕКУНДИ   встановити час очікування на з’єднання

en:        --content-disposition       honor the Content-Disposition header when
                                         choosing local file names (EXPERIMENTAL)
uk:        --content-disposition       зважати на заголовок Content-Disposition під
                                         час вибору назв локальних файлів (ТЕСТОВА МОЖЛИВІСТЬ)

en:        --content-on-error          output the received content on server errors
uk:        --content-on-error          виводити отримані дані у разі помилок з сервером

en:        --convert-file-only         convert the file part of the URLs only (usually known as the basename)
uk:        --convert-file-only         перетворювати лише частину адреси, яка стосується файла (зазвичай, її називають «базовою назвою»)

en:        --crl-file=FILE             file with bundle of CRLs
uk:        --crl-file=ФАЙЛ             файл з комлектом CRL.

en:        --cut-dirs=NUMBER           ignore NUMBER remote directory components
uk:        --cut-dirs=ЧИСЛО            ігнорувати певне ЧИСЛО компонентів каталогу

en:        --default-page=NAME         change the default page name (normally
                                         this is 'index.html'.)
uk:        --default-page=НАЗВА        змінити типову назву сторінки (зазвичай,
                                         назвою є «index.html».)

en:        --delete-after              delete files locally after downloading them
uk:        --delete-after              локально вилучити отримані файли.

en:        --dns-servers=ADDRESSES     list of DNS servers to query (comma separated)
uk:        --dns-servers=АДРЕСИ        список серверів DNS для надсилання запитів (відокремлених комами)

en:        --dns-timeout=SECS          set the DNS lookup timeout to SECS
uk:        --dns-timeout=СЕКУНДИ       встановити час очікування на визначення DNS

en:        --egd-file=FILE             file naming the EGD socket with random data
uk:        --egd-file=ФАЙЛ             назва файла сокета EGD з псевдовипадковими даними

en:        --exclude-domains=LIST      comma-separated list of rejected domains
uk:        --exclude-domains=СПИСОК    список виключених доменів відокремлених комами

en:        --follow-ftp                follow FTP links from HTML documents
uk:        --follow-ftp                переходити за посиланнями на ресурси FTP з документів HTML

en:        --follow-tags=LIST          comma-separated list of followed HTML tags
uk:        --follow-tags=СПИСОК        розділений комами список теґів HTML, за яким слід здійснювати перехід

en:        --ftp-password=PASS         set ftp password to PASS
uk:        --ftp-password=ПАРОЛЬ       встановити ПАРОЛЬ користувача для ftp

en:        --ftp-stmlf                 use Stream_LF format for all binary FTP files
uk:        --ftp-stmlf                 використовувати формат Stream_LF для всіх бінарних файлів FTP

en:        --ftp-user=USER             set ftp user to USER
uk:        --ftp-user=ІМ'Я             встановити ІМ'Я користувача для ftp.

en:        --ftps-clear-data-connection    cipher the control channel only; all the data will be in plaintext
uk:        --ftps-clear-data-connection    шифрувати лише канал керування; усі дані передаватимуться у режимі простого тексту

en:        --ftps-fallback-to-ftp          fall back to FTP if FTPS is not supported in the target server
uk:        --ftps-fallback-to-ftp          використовувати FTP, якщо на сервері не передбачено підтримки FTPS

en:        --ftps-implicit                 use implicit FTPS (default port is 990)
uk:        --ftps-implicit                 використовувати неявний FTPS (типовий порт -- 990)

en:        --ftps-resume-ssl               resume the SSL/TLS session started in the control connection when
                                             opening a data connection
uk:        --ftps-resume-ssl               відновити сеанс SSL/TLS, розпочати у керівному з’єднанні під час
                                             відкриття з’єднання для обміну даними

en:        --header=STRING             insert STRING among the headers
uk:        --header=РЯДОК              вставляти РЯДОК в HTTP-заголовки

en:        --hsts-file                 path of HSTS database (will override default)
uk:        --hsts-file                 шлях до бази даних HSTS (перевизначає типовий)

en:        --http-password=PASS        set http password to PASS
uk:        --http-password=ПАРОЛЬ      встановити ПАРОЛЬ для http-запитів

en:        --http-user=USER            set http user to USER
uk:        --http-user=ІМ'Я            встановити ІМ'Я http-користувача

en:        --https-only                only follow secure HTTPS links
uk:        --https-only                переходити лише за безпечними посиланнями HTTPS

en:        --ignore-case               ignore case when matching files/directories
uk:        --ignore-case               ігнорувати регістр при перегляді
                                         файлів/каталогів

en:        --ignore-length             ignore 'Content-Length' header field
uk:        --ignore-length             ігнорувати поле заголовку `Content-Length'

en:        --ignore-tags=LIST          comma-separated list of ignored HTML tags
uk:        --ignore-tags=СПИСОК        розділений комами список теґів HTML, які слід ігнорувати

en:        --input-metalink=FILE       download files covered in local Metalink FILE
uk:        --input-metalink=ФАЙЛ       файли отримання у локальному файлі Metalink

en:        --keep-badhash              keep files with checksum mismatch (append .badhash)
uk:        --keep-badhash              не вилучати файли із невідповідними контрольними сумами (долучення .badhash)

en:        --keep-session-cookies      load and save session (non-permanent) cookies
uk:        --keep-session-cookies      завантажувати і зберігати (тимчасово) куки сеансів

en:        --limit-rate=RATE           limit download rate to RATE
uk:        --limit-rate=ШВИДКІСТЬ      обмежити швидкість завантаження

en:        --load-cookies=FILE         load cookies from FILE before session
uk:        --load-cookies=ФАЙЛ         перед сесією брати куки з ФАЙЛа

en:        --local-encoding=ENC        use ENC as the local encoding for IRIs
uk:        --local-encoding=КДН        використовувати локальне кодування КДН для IRI

en:        --max-redirect              maximum redirections allowed per page
uk:        --max-redirect              максимальна кількість переспрямувань на сторінку

en:        --metalink-index=NUMBER     Metalink application/metalink4+xml metaurl ordinal NUMBER
uk:        --metalink-index=ЧИСЛО      вказати порядковий номер метаадреси програми metalink або metalink4+xml

en:        --metalink-over-http        use Metalink metadata from HTTP response headers
uk:        --metalink-over-http        використовувати метадані Metalink із заголовків HTTP-відповіді

en:        --method=HTTPMethod         use method "HTTPMethod" in the request
uk:        --method=МетодHTTP      використовувати у запиті спосіб «МетодHTTP»

en:        --no-cache                  disallow server-cached data
uk:        --no-cache                  заборонити кешування даних на боці сервера

en:        --no-check-certificate      don't validate the server's certificate
uk:        --no-check-certificate      не перевіряти серверний сертифікат

en:        --no-config                 do not read any config file
uk:        --no-config                 не читати дані з файла налаштувань

en:        --no-cookies                don't use cookies
uk:        --no-cookies                не використовувати куки

en:        --no-dns-cache              disable caching DNS lookups
uk:        --no-dns-cache              вимкнути кешування DNS запитів

en:        --no-glob                   turn off FTP file name globbing
uk:        --no-glob                   вимкнути універсалізацію назв файлів FTP

en:        --no-hsts                   disable HSTS
uk:        --no-hsts                   вимкнути HSTS

en:        --no-http-keep-alive        disable HTTP keep-alive (persistent connections)
uk:        --no-http-keep-alive        заборонити HTTP keep-alive (постійні з'єднання)

en:        --no-if-modified-since      don't use conditional if-modified-since get
                                         requests in timestamping mode
uk:        --no-if-modified-since      не використовували умовні запити якщо-змінено-з
                                         у режимі часових позначок

en:        --no-iri                    turn off IRI support
uk:        --no-iri                    вимкнути підтримку IRI

en:        --no-passive-ftp            disable the "passive" transfer mode
uk:        --no-passive-ftp            вимкнути "пасивний" тип передавання

en:        --no-proxy                  explicitly turn off proxy
uk:        --no-proxy                  вимкнути проксі явним чином

en:        --no-remove-listing         don't remove '.listing' files
uk:        --no-remove-listing         не вилучати файли .listing

en:        --no-use-server-timestamps  don't set the local file's timestamp by
                                         the one on the server
uk:        --no-use-server-timestamps  не встановлювати часову позначку локального
                                         файла за даними з сервера

en:        --no-warc-compression       do not compress WARC files with GZIP
uk:        --no-warc-compression       не стискати файли WARC за допомогою GZIP

en:        --no-warc-digests           do not calculate SHA1 digests
uk:        --no-warc-digests           не обчислювати контрольні суми SHA1

en:        --no-warc-keep-log          do not store the log file in a WARC record
uk:        --no-warc-keep-log          не зберігати назви файла журналу у записі WARC

en:        --no-xattr                  turn off storage of metadata in extended file attributes
uk:        --no-xattr                  вимкнути зберігання метаданих у розширених атрибутах файла

en:        --password=PASS             set both ftp and http password to PASS
uk:        --password=ПАРОЛЬ           встановити ПАРОЛЬ користувача для ftp та http

en:        --pinnedpubkey=FILE/HASHES  Public key (PEM/DER) file, or any number
                                       of base64 encoded sha256 hashes preceded by
                                       'sha256//' and separated by ';', to verify
                                       peer against
uk:        --pinnedpubkey=ФАЙЛ/ХЕШІ    Файл відкритого ключа (PEM/DER) або довільна
                                       кількість закодованих у base64 хешів sha256,
                                       перед якими вказано «sha256//», які відокремлено
                                       «;», і які слід використовувати для перевірки
                                       вузла

en:        --post-data=STRING          use the POST method; send STRING as the data
uk:        --post-data=РЯДОК           використовувати метод POST; надіслати РЯДОК як дані

en:        --post-file=FILE            use the POST method; send contents of FILE
uk:        --post-file=ФАЙЛ            використовувати метод POST; надіслати вміст ФАЙЛа

en:        --prefer-family=FAMILY      connect first to addresses of specified family,
                                         one of IPv6, IPv4, or none
uk:        --prefer-family=FAMILY      спершу підключатися до вказаного сімейства
                                         адрес: IPv6, IPv4, або none

en:        --preferred-location        preferred location for Metalink resources
uk:        --preferred-location        бажане місце для ресурсів Metalink

en:        --preserve-permissions      preserve remote file permissions
uk:        --preserve-permissions      зберігати права доступу до файла

en:        --private-key-type=TYPE     private key type, PEM or DER
uk:        --private-key-type=ТИП      тип закритого ключа, PEM або DER

en:        --private-key=FILE          private key file
uk:        --private-key=ФАЙЛ          файл закритого ключа

en:        --progress=TYPE             select progress gauge type
uk:        --progress=ТИП              задати ТИП індикатора візуалізації
                                         процесу роботи

en:        --protocol-directories      use protocol name in directories
uk:        --protocol-directories      використовувати назву протоколу у назвах каталогів

en:        --proxy-password=PASS       set PASS as proxy password
uk:        --proxy-password=ПАРОЛЬ     встановити ПАРОЛЬ для проксі-сервера

en:        --proxy-user=USER           set USER as proxy username
uk:        --proxy-user=ІМ'Я           встановити ІМ'Я користувача для проксі-сервера

en:        --random-file=FILE          file with random data for seeding the SSL PRNG
uk:        --random-file=ФАЙЛ          файл з псевдовипадковими даними для ініціювання PRNG SSL

en:        --random-wait               wait from 0.5*WAIT...1.5*WAIT secs between retrievals
uk:        --random-wait               зачекати 0.5*WAIT...1.5*WAIT cек. між спробами

en:        --read-timeout=SECS         set the read timeout to SECS
uk:        --read-timeout=СЕКУНДИ      встановити час очікування на читання

en:        --referer=URL               include 'Referer: URL' header in HTTP request
uk:        --referer=URL               включити заголовок «Referer: URL» заголовок до HTTP-запиту

en:        --regex-type=TYPE           regex type (posix)
uk:        --regex-type=ТИП            тип формального виразу (posix)

en:        --regex-type=TYPE           regex type (posix|pcre)
uk:        --regex-type=ТИП            тип формального виразу (posix|pcre)

en:        --reject-regex=REGEX        regex matching rejected URLs
uk:        --reject-regex=ВИРАЗ        формальний вираз відкинутих адрес

en:        --rejected-log=FILE         log reasons for URL rejection to FILE
uk:        --rejected-log=ФАЙЛ         записувати до журналу причини відмови в адресі у ФАЙЛі

en:        --remote-encoding=ENC       use ENC as the default remote encoding
uk:        --remote-encoding=КДН       використовувати КДН як типове віддалене кодування

en:        --report-speed=TYPE         output bandwidth as TYPE.  TYPE can be bits
uk:        --report-speed=ТИП          вивести ширину каналу у форматі ТИП. ТИПом може бути «bits».

en:        --restrict-file-names=OS    restrict chars in file names to ones OS allows
uk:        --restrict-file-names=OS    обмежити символи у назвах файлів дозволеними
                                         у відповідній ОС

en:        --retr-symlinks             when recursing, get linked-to files (not dir)
uk:        --retr-symlinks             при рекурсії, отримувати пов’язані символічними
                                         посиланнями файли (не каталоги)

en:        --retry-connrefused         retry even if connection is refused
uk:        --retry-connrefused         повторювати, навіть якщо у з'єднанні відмовлено

en:        --save-cookies=FILE         save cookies to FILE after session
uk:        --save-cookies=ФАЙЛ         в кінці сесії записати куки у ФАЙЛ

en:        --save-headers              save the HTTP headers to file
uk:        --save-headers              записувати HTTP-заголовки до файла

en:        --show-progress             display the progress bar in any verbosity mode
uk:        --progress=ТИП              задати ТИП індикатора візуалізації
                                         процесу роботи

en:        --spider                    don't download anything
uk:        --spider                    нічого не завантажувати

en:        --start-pos=OFFSET          start downloading from zero-based position OFFSET
uk:        --start-pos=ЗСУВ            почати отримання з позиції ЗСУВ (відлік від нуля)

en:        --strict-comments           turn on strict (SGML) handling of HTML comments
uk:        --strict-comments           увімкнути жорстку (SGML) обробку коментарів HTML

en:        --trust-server-names        use the name specified by the redirection
                                         URL's last component
uk:   --trust-server-names             використовувати назву, вказану адресою
                                       переспрямування останнього компонента

en:        --unlink                    remove file before clobber
uk:        --unlink                    вилучати файл до перезапису

en:        --use-askpass=COMMAND       specify credential handler for requesting 
                                         username and password.  If no COMMAND is 
                                         specified the WGET_ASKPASS or the SSH_ASKPASS 
                                         environment variable is used.
uk:        --use-askpass=КОМАНДА       вказати обробник реєстраційних даних для запитів 
                                         щодо імені користувача і пароля. Якщо КОМАНДУ 
                                         не вказано, буде використано змінну середовища 
                                         WGET_ASKPASS або SSH_ASKPASS.

en:        --user=USER                 set both ftp and http user to USER
uk:        --user=ІМ'Я                 встановити ІМ'Я користувача для ftp та http

en:        --waitretry=SECONDS         wait 1..SECONDS between retries of a retrieval
uk:        --waitretry=СЕКУНД          зачекати 1...СЕКУНД між спробами отримання

en:        --warc-cdx                  write CDX index files
uk:        --warc-cdx                  записувати файли покажчика CDX

en:        --warc-dedup=FILENAME       do not store records listed in this CDX file
uk:        --warc-dedup=НАЗВА_ФАЙЛА    не зберігати записи зі списку, визначеному у цьому файлі CDX

en:        --warc-file=FILENAME        save request/response data to a .warc.gz file
uk:        --warc-file=НАЗВА_ФАЙЛА     зберегти дані запиту і відповіді до файла .warc.gz

en:        --warc-header=STRING        insert STRING into the warcinfo record
uk:        --warc-header=РЯДОК         вставити РЯДОК до запису warcinfo

en:        --warc-max-size=NUMBER      set maximum size of WARC files to NUMBER
uk:        --warc-max-size=ЧИСЛО       встановити максимальний розмір файлів WARC у значення ЧИСЛО

en:        --warc-tempdir=DIRECTORY    location for temporary files created by the
                                         WARC writer
uk:        --warc-tempdir=КАТАЛОГ      розташування тимчасових файлів, створених
                                         засобом запису WARC

en:        --wdebug                    print Watt-32 debug output
uk:        --wdebug                    вивести діагностичні дані у форматі Watt-32

en:     %s (env)
uk:     %s (середовище)

en:     %s (system)
uk:     %s (система)

en:     %s (user)
uk:     %s (користувач)

en:     %s: certificate common name %s doesn't match requested host name %s.
uk:     %s: загальна назва об’єкта сертифікації, %s, не відповідає потрібній назві вузла %s.

en:     %s: certificate common name is invalid (contains a NUL character).
        This may be an indication that the host is not who it claims to be
        (that is, it is not the real %s).
uk:     %s: загальна назва сертифіката є некоректною (містить символ NUL).
        Це може означати, що автентичність вузла викликає сумніви
        (тобто це насправді не %s).

en:     eta %s
uk:     час %s

en:     in
uk:     за

en:   -4,  --inet4-only                connect only to IPv4 addresses
uk:   -4,  --inet4-only                з'єднуватись лише з IPv4 адресами

en:   -6,  --inet6-only                connect only to IPv6 addresses
uk:   -6,  --inet6-only                з'єднуватись лише з IPv6 адресами

en:   -A,  --accept=LIST               comma-separated list of accepted extensions
uk:   -A,  --accept=СПИСОК             список розширень на включення

en:   -B,  --base=URL                  resolves HTML input-file links (-i -F)
                                         relative to URL
uk:   -B,  --base=АДРЕСА               визначає посилання у HTML на вхідні файли (-i -F)
                                       відносно адреси АДРЕСА.

en:   -D,  --domains=LIST              comma-separated list of accepted domains
uk:   -D,  --domains=СПИСОК            список дозволених доменів

en:   -E,  --adjust-extension          save HTML/CSS documents with proper extensions
uk:   -E,  --adjust-extension          зберігати HTML/CSS документи із відповідним
                                         розширенням

en:   -F,  --force-html                treat input file as HTML
uk:   -F,  --force-html               вважати файл вхідних даних файлом HTML

en:   -H,  --span-hosts                go to foreign hosts when recursive
uk:   -H,  --span-hosts                переходити до інших вузлів під час рекурсивної обробки

en:   -I,  --include-directories=LIST  list of allowed directories
uk:   -I,  --include-directories=LIST  вказати список дозволених каталогів

en:   -K,  --backup-converted          before converting file X, back up as X.orig
uk:   -K,  --backup-converted          до перетворення файла X створити резервну копію X.orig

en:   -K,  --backup-converted          before converting file X, back up as X_orig
uk:   -K,  --backup-converted          до перетворення файла X створити резервну копію X_orig

en:   -L,  --relative                  follow relative links only
uk:   -L,  --relative                  переходити лише за відносними посиланнями

en:   -N,  --timestamping              don't re-retrieve files unless newer than
                                         local
uk:   -N,  --timestamping              не завантажувати файли, які старші, ніж
                                         локальні

en:   -O,  --output-document=FILE      write documents to FILE
uk:   -O   --output-document=ФАЙЛ      записувати документи до ФАЙЛа

en:   -P,  --directory-prefix=PREFIX   save files to PREFIX/..
uk:   -P,  --directory-prefix=PREFIX   зберігати файли в PREFIX/..

en:   -Q,  --quota=NUMBER              set retrieval quota to NUMBER
uk:   -Q,  --quota=ЧИСЛО               встановити квоту отримання у значення ЧИСЛО

en:   -R,  --reject=LIST               comma-separated list of rejected extensions
uk:   -R,  --reject=СПИСОК             список розширень на виключення

en:   -S,  --server-response           print server response
uk:   -S,  --server-response           виводити відповідь сервера

en:   -T,  --timeout=SECONDS           set all timeout values to SECONDS
uk:   -T,  --timeout=СЕКУНДИ           встановити час очікування відповіді

en:   -U,  --user-agent=AGENT          identify as AGENT instead of Wget/VERSION
uk:   -U,  --user-agent=АГЕНТ          задати ім'я АГЕНТа замість Wget/ВЕРСІЯ

en:   -V,  --version                   display the version of Wget and exit
uk:   -V,  --version                   показати дані щодо версії Wget і вийти

en:   -X,  --exclude-directories=LIST  list of excluded directories
uk:   -X,  --exclude-directories=LIST  вказати список виключених каталогів

en:   -a,  --append-output=FILE        append messages to FILE
uk:   -a,  --append-output=ФАЙЛ        додавати повідомлення до ФАЙЛа.

en:   -b,  --background                go to background after startup
uk:   -b,  --background                перейти в фоновий режим після запуску

en:   -c,  --continue                  resume getting a partially-downloaded file
uk:   -c,  --continue                  продовжити завантаження частково завантаженого
                                         файлу

en:   -d,  --debug                     print lots of debugging information
uk:   -d,  --debug                     виводити багато діагностичної інформації.

en:   -e,  --execute=COMMAND           execute a `.wgetrc'-style command
uk:   -e,  --execute=КОМАНДА           виконати команду типу .wgetrc

en:   -h,  --help                      print this help
uk:   -h,  --help                      вивести цю підказку

en:   -i,  --input-file=FILE           download URLs found in local or external FILE
uk:   -i,  --input-file=ФАЙЛ           читати URL з локального або зовнішнього файла

en:   -k,  --convert-links             make links in downloaded HTML or CSS point to
                                         local files
uk:   -k,  --convert-links             перетворити посилання в отриманих файлах HTML і CSS
                                         так, щоб вони вказували на локальні файли

en:   -l,  --level=NUMBER              maximum recursion depth (inf or 0 for infinite)
uk:   -l,  --level=ЧИСЛО               максимальна глибина рекурсії (0 - без обмеження).

en:   -m,  --mirror                    shortcut for -N -r -l inf --no-remove-listing
uk:   -m,  --mirror                    скорочена форма для набору -N -r -l inf --no-remove-listing

en:   -nH, --no-host-directories       don't create host directories
uk:   -nH, --no-host-directories       не створювати каталоги з назвами вузлів

en:   -nc, --no-clobber                skip downloads that would download to
                                         existing files (overwriting them)
uk:   -nc, --no-clobber                пропускати файли, які вже існують
                                        (не перезаписувати).

en:   -nd, --no-directories            don't create directories
uk:   -nd, --no-directories            не створювати каталоги

en:   -np, --no-parent                 don't ascend to the parent directory
uk:   -np, --no-parent                 не підніматися до батьківського каталогу

en:   -nv, --no-verbose                turn off verboseness, without being quiet
uk:   -nv, --no-verbose                вимкнути докладні повідомлення, але не вимикати повідомлення взагалі.

en:   -o,  --output-file=FILE          log messages to FILE
uk:   -o,  --output-file=ФАЙЛ          записувати повідомлення у ФАЙЛ

en:   -p,  --page-requisites           get all images, etc. needed to display HTML page
uk:   -p,  --page-requisites           отримати всі зображення, і т.п. для показу HTML

en:   -q,  --quiet                     quiet (no output)
uk:   -q,  --quiet                     працювати без виведення повідомлень

en:   -r,  --recursive                 specify recursive download
uk:   -r,  --recursive                 встановити рекурсивний режим завантаження

en:   -t,  --tries=NUMBER              set number of retries to NUMBER (0 unlimits)
uk:   -t,  --tries=ЧИСЛО               обмежити кількість повторних спроб (0 — не обмежувати)

en:   -v,  --verbose                   be verbose (this is the default)
uk:   -v,  --verbose                   докладне виведення (типове)

en:   -w,  --wait=SECONDS              wait SECONDS between retrievals
uk:   -w,  --wait=СЕКУНДИ              встановити затримку між завантаженнями

en:   -x,  --force-directories         force creation of directories
uk:   -x,  --force-directories         примусове створення каталогів

en:   Issued certificate has expired.
uk:   Виданий сертифікат прострочений.

en:   Issued certificate not yet valid.
uk:   Виданий сертифікат ще не дійсний.

en:   Self-signed certificate encountered.
uk:   Виявлено самопідписаний сертифікат.

en:   Unable to locally verify the issuer's authority.
uk:   Неможливо локально перевірити чинність запису видавця.

en:  (%s bytes)
uk:  (%s байт)

en:  (unauthoritative)
uk:  (не точно)

en:  [following]
uk:  [перехід]

en: %d redirections exceeded.
uk: %d зациклень - більше, ніж допустимо.

en: %s (%s) - %s saved [%s/%s]
uk: %s (%s) - %s збережено [%s/%s]

en: %s (%s) - %s saved [%s]
uk: %s (%s) - %s збережено [%s]

en: %s (%s) - Connection closed at byte %s.
uk: %s (%s) - З'єднання закрито в позиції %s байт.

en: %s (%s) - Data connection: %s;
uk: %s (%s) - З'єднання: %s;

en: %s (%s) - Read error at byte %s (%s).
uk: %s (%s) - Помилка читання в позиції %s (%s).

en: %s (%s) - Read error at byte %s/%s (%s).
uk: %s (%s) - Помилка читання в позиції %s/%s (%s).

en: %s (%s) - written to stdout %s[%s/%s]
uk: %s (%s) - запис до stdout %s[%s/%s]

en: %s (%s) - written to stdout %s[%s]
uk: %s (%s) - записаний до stdout %s[%s]

en: %s ERROR %d: %s.
uk: %s ПОМИЛКА %d: %s.

en: %s has sprung into existence.
uk: %s почав своє існування.

en: %s request sent, awaiting response...
uk: %s-запит надіслано, очікуємо на відповідь…

en: %s subprocess
uk: Підпроцес %s

en: %s subprocess failed
uk: Помилка підпроцесу %s

en: %s subprocess got fatal signal %d
uk: Підпроцесом %s отримано сигнал щодо аварійного завершення %d

en: %s: %s must only be used once
uk: %s: %s має бути використано лише один раз

en: %s: %s, closing control connection.
uk: %s: %s, закриття керівного з'єднання.

en: %s: %s: Failed to allocate %ld bytes; memory exhausted.
uk: %s: %s: Не вдалося виділити %ld байт; недостатньо пам'яті.

en: %s: %s: Failed to allocate enough memory; memory exhausted.
uk: %s: %s: Не вдалося виділити достатньо пам'яті; недостатньо пам'яті.

en: %s: %s: Invalid %s; use `on', `off' or `quiet'.
uk: %s: %s: некоректне значення %s; мало бути «on», «off» або «quiet».

en: %s: %s: Invalid WARC header %s.
uk: %s: %s: некоректний заголовок WARC, %s.

en: %s: %s: Invalid boolean %s; use `on' or `off'.
uk: %s: %s: Некоректне булеве %s, вкажіть `on' чи `off'.

en: %s: %s: Invalid byte value %s
uk: %s: %s: Некоректне значення байта %s

en: %s: %s: Invalid header %s.
uk: %s: %s: Некоректний заголовок %s.

en: %s: %s: Invalid number %s.
uk: %s: %s: Некоректне число %s.

en: %s: %s: Invalid progress type %s.
uk: %s: %s: Некоректний тип стиля показу поступу %s.

en: %s: %s: Invalid restriction %s,
        use [unix|vms|windows],[lowercase|uppercase],[nocontrol],[ascii].
uk: %s: %s: Некоректне обмеження %s,
        вкажіть [unix|vms|windows],[lowercase|uppercase],[nocontrol],[ascii].

en: %s: %s: Invalid time period %s
uk: %s: %s: Некоректний період часу %s

en: %s: %s: Invalid value %s.
uk: %s: %s: Некоректне значення %s.

en: %s: %s:%d: unknown token "%s"
uk: %s: %s:%d: невідома лексема "%s"

en: %s: %s:%d: warning: %s token appears before any machine name
uk: %s: %s:%d: попередження: лексема %s перед назвою машини

en: %s: %s; disabling logging.
uk: %s: %s; вимикаємо протоколювання.

en: %s: Cannot read %s (%s).
uk: %s: Неможливо прочитати %s (%s).

en: %s: Cannot resolve incomplete link %s.
uk: %s: не вдалося розібрати неповне посилання %s.

en: %s: Couldn't find usable socket driver.
uk: %s: не вдалося знайти потрібний драйвер.

en: %s: Error in %s at line %d.
uk: %s: Помилка в %s (рядок %d).

en: %s: Invalid --execute command %s
uk: %s: некоректна команда в --execute %s

en: %s: Invalid URL %s: %s
uk: %s: Некоректний URL %s: %s

en: %s: No certificate presented by %s.
uk: %s: %s не надано жодних сертифікатів.

en: %s: Syntax error in %s at line %d.
uk: %s: помилка синтаксису у %s (рядок %d).

en: %s: The certificate of %s has been revoked.
uk: %s: сертифікат %s було відкликано.

en: %s: The certificate of %s has expired.
uk: %s: строк дії сертифіката %s вичерпано.

en: %s: The certificate of %s hasn't got a known issuer.
uk: %s: сертифікат %s видано невідомим видавцем.

en: %s: The certificate of %s is not trusted.
uk: %s: Сертифікат %s не довірений.

en: %s: The certificate of %s is not yet activated.
uk: %s: сертифікат %s ще не активовано.

en: %s: The certificate of %s was signed using an insecure algorithm.
uk: %s: сертифікат %s було підписано за допомогою незахищеного алгоритму.

en: %s: The certificate signer of %s was not a CA.
uk: %s: підписувачем сертифіката %s не є служба сертифікації.

en: %s: Unknown command %s in %s at line %d.
uk: %s: Невідома команда %s в %s (рядок %d).

en: %s: Warning: Both system and user wgetrc point to %s.
uk: %s: Увага: Як системний wgetrc так і wgetrc користувача вказують на %s.

en: %s: aprintf: text buffer is too big (%d bytes), aborting.
uk: %s: aprintf: текстовий буфер завеликий (%d байт), перериваємо обробку.

en: %s: cannot stat %s: %s
uk: %s: не вдалося виконати stat %s: %s

en: %s: cannot verify %s's certificate, issued by %s:
uk: %s: не вдалося перевірити сертифікат %s, випущений %s:

en: %s: corrupt time-stamp.
uk: %s: пошкоджена мітка часу.

en: %s: illegal option -- `-n%c'
uk: %s: невірний параметр -- `-n%c'

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректний параметр -- '%c'

en: %s: missing URL
uk: %s: не вказано URL

en: %s: no certificate subject alternative name matches
    	requested host name %s.
uk: %s: жоден з варіантів призначення сертифіката не
    	відповідає потрібній назві вузла, %s.

en: %s: option '%c%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра '%c%s' не передбачено

en: %s: option '%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s» не є однозначним

en: %s: option '%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: неоднозначний параметр '%s';  можливі варіанти:

en: %s: option '--%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра '--%s' не передбачено

en: %s: option '--%s' requires an argument
uk: %s: до параметра '--%s' слід додати аргумент

en: %s: option '-W %s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра '-W %s' не передбачено

en: %s: option '-W %s' is ambiguous
uk: %s: неоднозначний параметр '-W %s'

en: %s: option '-W %s' requires an argument
uk: %s: до параметра '-W %s' слід додати аргумент

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: до параметра слід додати аргумент -- '%c'

en: %s: unable to resolve bind address %s; disabling bind.
uk: %s: неможливо визначити адресу bind %s; вимикаємо bind.

en: %s: unable to resolve host address %s
uk: %s: неможливо розв'язати адресу вузла %s

en: %s: unknown/unsupported file type.
uk: %s: невідомий тип файлу (або не підтримується).

en: %s: unrecognized option '%c%s'
uk: %s: нерозпізнаний параметр '%c%s'

en: %s: unrecognized option '--%s'
uk: %s: нерозпізнаний параметр '--%s'

en: '
uk: »

en: (no description)
uk: (без опису)

en: (try:%2d)
uk: (спроба:%2d)

en: , %s (%s) remaining
uk: , %s (%s) залишилось

en: , %s remaining
uk: , %s залишилось

en: --convert-links or --convert-file-only can be used together only if outputting to a regular file.
uk: --convert-links і --convert-file-only можна використовувати разом, лише якщо дані записуються до звичайного файла.

en: -O not supported for metalink download. Ignoring.
uk: Підтримки -O для отримання даних з метапосиланням не передбачено. Ігноруємо цей параметр.

en: -k or -r can be used together with -O only if outputting to a regular file.
uk: -k або -r можна використовувати разом з -O, лише якщо дані записуються до звичайного файла.

en: ==> CWD not needed.
uk: ==> CWD не потрібно.

en: ==> CWD not required.
uk: ==> CWD не вимагається.

en: Address family for hostname not supported
uk: Підтримки сімейства назв вузлів не передбачено

en: All requests done
uk: Всі запити виконано

en: Already have correct symlink %s -> %s
uk: Символьне посилання %s -> %s вже існує.

en: Argument buffer too small
uk: Буфер аргументів є занадто малим

en: Authentication selected: %s
uk: Вибраний спосіб розпізнавання: %s

en: BODY data file %s missing: %s
uk: Не вистачає файла даних BODY %s: %s

en: Bad port number
uk: Невірний номер порту

en: Bad value for ai_flags
uk: Помилкове значення для ai_flags

en: Bind error (%s).
uk: Помилка зв'язування (%s).

en: Both --no-clobber and --convert-file-only were specified, only --convert-file-only will be used.
uk: Одночасно вказано --no-clobber і -convert-file-only, буде використано лише -convert-file-only.

en: Both --no-clobber and --convert-links were specified, only --convert-links will be used.
uk: Одночасно вказано --no-clobber і --convert-links, буде використано лише --convert-links.

en: CDX file does not list checksums. (Missing column 'k'.)
uk: У файлі CDX немає списку контрольних сум. (Не вказано стовпчик «k».)

en: CDX file does not list original urls. (Missing column 'a'.)
uk: У файлі CDX немає списку початкових адрес. (Не вказано стовпчик «a».)

en: CDX file does not list record ids. (Missing column 'u'.)
uk: У файлі CDX немає списку ідентифікаторів записів. (Не вказано стовпчик «u».)

en: Can't be verbose and quiet at the same time.
uk: Режими verbose та quiet не можна використовувати одночасно.

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time.
uk: Режими підтримки міток часу та збереження старих файлів несумісні.

en: Cannot back up %s as %s: %s
uk: Не вдалося зберегти копію %s із назвою %s: %s

en: Cannot convert links in %s: %s
uk: Не вдалося перетворити посилання у %s: %s

en: Cannot convert timestamp to http format. Falling back to time 0 as last modification time.
uk: Не вдалося перетворити часову позначку у формат http. Використовуємо час 0, як час внесення останніх змін.

en: Cannot create pipe
uk: Не вдалося створити канал

en: Cannot get REALTIME clock frequency: %s
uk: Не вдається отримати значення таймеру реального часy: %s

en: Cannot initiate PASV transfer.
uk: Не вдалося ініціювати PASV-передачу.

en: Cannot open %s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

en: Cannot open cookies file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл з куками %s: %s

en: Cannot parse PASV response.
uk: Помилка синтаксичного аналізу відповіді PASV.

en: Cannot specify both --ask-password and --password.
uk: Не можна одночасно використовувати параметри --ask-password і --password.

en: Cannot specify both --inet4-only and --inet6-only.
uk: Не можливо вказати одночасно --inet4-only та --inet6-only.

en: Cannot specify both -k or --convert-file-only and -O if multiple URLs are given, or in combination
    with -p or -r. See the manual for details.
uk: Не можна задавати одразу -k або -convert-file-only і -O, якщо вказано декілька адрес, або у поєднанні
    з -p або -r. Докладніші відомості можна знайти на сторінці підручника (man).

en: Cannot unlink %s (%s).
uk: неможливо видалити %s (%s).

en: Cannot write to %s (%s).
uk: Помилка запису в %s (%s).

en: Cannot write to WARC file.
uk: Не вдалося записати дані до файла WARC.

en: Cannot write to temporary WARC file.
uk: Не вдалося виконати запис до тимчасового файла WARC.

en: Certificate must be X.509
uk: Сертифікат має належати до типу X.509

en: Checksum matches.
uk: Контрольні суми збігаються.

en: Checksum mismatch for file %s.
uk: Невідповідність контрольних сум для файла %s.

en: Compile:
uk: Збірка:

en: Computing checksum for %s
uk: Обчислюємо контрольну суму для %s

en: Computing size for %s
uk: Обчислюємо розмір %s

en: Connecting to %s:%d...
uk: Встановлення з'єднання з %s:%d...

en: Connecting to %s|%s|:%d...
uk: Встановлення з'єднання з %s|%s|:%d...

en: Connecting to [%s]:%d...
uk: Встановлення з'єднання з [%s]:%d...

en: Continuing in background, pid %d.
uk: Продовжуємо у фоновому режимі, номер процесу %d.

en: Continuing in background, pid %lu.
uk: Продовжуємо у фоновому режимі, номер процесу %lu.

en: Continuing in background.
uk: Продовжуємо у фоновому режимі.

en: Control connection closed.
uk: Керівне з'єднання закрито.

en: Conversion from %s to %s isn't supported
uk: Підтримки перетворення з %s на %s не передбачено

en: Converted links in %d files in %s seconds.
uk: Перетворено посилання у %d файлах за %s секунд.

en: Converting links in %s...
uk: Перетворення посилань у форматі %s...

en: Cookie coming from %s attempted to set domain to
uk: Кука, що надійшла з %s, визначає домен

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
uk: © Free Software Foundation, Inc., %s

en: Could not create temporary file. Skipping signature download.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл. Пропускаємо отримання підпису.

en: Could not download all resources from %s.
uk: Не вдалося отримати усі ресурси з %s.

en: Could not find Metalink data in HTTP response. Downloading file using HTTP GET.
uk: Не вдалося знайти дані Metalink у HTTP-відповіді. Отримуємо файл за допомогою GET HTTP.

en: Could not find acceptable digest for Metalink resources.
    Ignoring them.
uk: Не вдалося знайти прийнятну контрольну суму для ресурсів Metalink.
    Ігноруємо їх.

en: Could not get downloaded file's size.
uk: Не вдалося отримати дані щодо розміру отримуваного файла.

en: Could not initialize SSL. It will be disabled.
uk: Не вдалося ініціалізувати SSL. Протокол буде вимкнено.

en: Could not open CDX file for output.
uk: Не вдалося відкрити файл CDX для виведення даних.

en: Could not open WARC file.
uk: Не вдалося відкрити файл WARC.

en: Could not open downloaded file for signature verification.
uk: Не вдалося відкрити отриманий файл для перевірки підпису.

en: Could not open downloaded file.
uk: Не вдалося відкрити отриманий файл.

en: Could not open temporary WARC file.
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл WARC.

en: Could not open temporary WARC log file.
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл журналу WARC.

en: Could not open temporary WARC manifest file.
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл маніфесту WARC.

en: Could not read CDX file %s for deduplication.
uk: Не вдалося прочитати файл CDX %s для усування дублювання.

en: Could not seed PRNG; consider using --random-file.
uk: Не вдалося створити початкове значення PRNG. Вам варто скористатися --random-file.

en: Creating symlink %s -> %s
uk: Створюємо символьне посилання %s -> %s

en: Data matches signature, but signature is not trusted.
uk: Дані відповідають підпису, але підпис не є надійним.

en: Data transfer aborted.
uk: Передачу даних перервано.

en: Debugging support not compiled in. Ignoring --debug flag.
uk: Підтримку діагностики не реалізовано під час збирання. Ігноруємо прапорець --debug.

en: Digests are disabled; WARC deduplication will not find duplicate records.
uk: Контрольні суми вимкнено; засоби уникнення дублювання WARC не зможуть знайти записи-дублікати.

en: Directories:
uk: Каталоги:

en: Directory
uk: Каталог

en: Disabling SSL due to encountered errors.
uk: Вимикаємо SSL через помилки.

en: Download quota of %s EXCEEDED!
uk: ВИЧЕРПАНО обмеження на завантаження (%s)!

en: Download:
uk: Завантаження:

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: ERROR: Cannot open directory %s.
uk: ПОМИЛКА: не вдалося відкрити каталог %s.

en: ERROR: Failed to load CRL file '%s': (%d)
uk: ПОМИЛКА: не вдалося завантажити файл CRL «%s»: (%d).

en: ERROR: Failed to open cert %s: (%d).
uk: ПОМИЛКА: не вдалося відкрити сертифікат %s: (%d).

en: ERROR: GnuTLS requires the key and the cert to be of the same type.
uk: ПОМИЛКА: GnuTLS вимагає, щоб ключ і сертифікат належали до одного типу.

en: ERROR: Redirection (%d) without location.
uk: ПОМИЛКА: Перенаправлення (%d) без вказування адреси.

en: Encoding %s isn't valid
uk: Кодування %s є некоректним

en: Error closing %s: %s
uk: Помилка закриття %s: %s

en: Error in handling the address list.
uk: Помилка під час обробки списку адрес.

en: Error in proxy URL %s: Must be HTTP.
uk: Помилка в адресі проксі-сервера %s: має бути HTTP.

en: Error in server greeting.
uk: Помилка в привітанні сервера.

en: Error in server response, closing control connection.
uk: Помилка в реакції сервера, закриття керівного з'єднання.

en: Error initializing X509 certificate: %s
uk: Помилка ініціалізації сертифікату X509: %s

en: Error initializing spawn file actions for use-askpass: %d
uk: Помилка під час спроби ініціалізувати дії з поновлення файлів для use-askpass: %d

en: Error matching %s against %s: %s
uk: Помилка встановлення відповідності %s %s: %s

en: Error opening GZIP stream to WARC file.
uk: Помилка під час спроби відкрити потік даних GZIP до файла WARC.

en: Error opening WARC file %s.
uk: Помилка під час спроби відкрити файл WARC %s.

en: Error parsing certificate: %s
uk: Помилка розбору сертифікату: %s.

en: Error parsing proxy URL %s: %s.
uk: Помилка розбору адреси проксі %s: %s.

en: Error reading response from command "%s %s": %s
uk: Помилка під час спроби читання відповіді від команди «%s %s»: %s

en: Error setting spawn file actions for use-askpass: %d
uk: Помилка під час спроби встановити дії з поновлення файлів для use-askpass: %d

en: Error while matching %s: %d
uk: Помилка під час спроби встановлення відповідності %s: %d

en: Error writing to %s: %s
uk: Помилка запису в %s: %s

en: Error writing warcinfo record to WARC file.
uk: Помилка під час спроби запису warcinfo до файла WARC.

en: Exiting due to error in %s
uk: Завершуємо роботу через помилку у %s

en: FINISHED --%s--
    Total wall clock time: %s
    Downloaded: %d files, %s in %s (%s)
uk: ЗАКІНЧЕНО --%s--
    Загальний час: %s
    Завантажено: %d файлів, %s за %s (%s)

en: FTP options:
uk: Параметри FTP:

en: FTPS options:
uk: Параметри FTPS:

en: Failed reading proxy response: %s
uk: Не вдалось прочитати відповідь від проксі: %s

en: Failed to convert to lower: %d: %s
uk: Не вдалося перетворити на нижній регістр: %d: %s

en: Failed to download %s. Skipping metaurl.
uk: Не вдалося отримати %s. Пропускаємо метаадресу.

en: Failed to download %s. Skipping resource.
uk: Не вдалося отримати %s. Пропускаємо ресурс.

en: Failed to init c-ares channel
uk: Не вдалося ініціалізувати канал c-ares

en: Failed to init libcares
uk: Не вдалося ініціалізувати libcares

en: Failed to parse IP address '%s'
uk: Не вдалося обробити IP-адресу «%s»

en: Failed to set DNS server(s) '%s' (%d)
uk: Не вдалося встановити сервери DNS «%s» (%d)

en: Failed to set permissions for %s.
uk: Не вдалося встановити права доступу для %s.

en: Failed to unlink symlink %s: %s
uk: Не вдалося видалити символьне посилання %s: %s

en: Failed writing HTTP request: %s.
uk: Помилка запису HTTP-запиту: %s.

en: File
uk: Файл

en: File %s already there; not retrieving.
uk: Файл %s вже є тут, не завантажуємо.

en: File %s already there; not retrieving.
uk: Файл '%s' вже є тут, не завантажуємо.

en: File %s exists.
uk: Файл %s існує.

en: File %s not modified on server. Omitting download.
uk: Файл %s не змінено на сервері. Пропускаємо процедуру отримання.

en: File %s retrieved but checksum does not match.
uk: Файл %s отримано, але його контрольна сума не збігається із еталонною.

en: File %s retrieved but signature does not match.
uk: Файл %s отримано, але його підпис не збігається із еталонним.

en: File %s retrieved but size does not match.
uk: Файл %s отримано, але його розмір не збігається із еталонним.

en: File `%s' already there; not retrieving.
uk: Файл `%s' вже є, не завантажуємо.

en: File has already been retrieved.
uk: Файл вже отримано.

en: File size not declared. Skipping check.
uk: Розмір файла не оголошено. Пропускаємо перевірку.

en: Found exact match in CDX file. Saving revisit record to WARC.
uk: У файлі CDX виявлено точний відповідник. Зберігаємо запис повторного відвідування до WARC.

en: GNU Wget %s built on %s.
uk: GNU Wget %s, зібрано %s.

en: GNU Wget %s, a non-interactive network retriever.
uk: GNU Wget %s, Автоматичний завантажувач файлів з мережі.

en: Giving up.
uk: Аварійне завершення.

en: GnuTLS: unimplemented 'secure-protocol' option value %d
uk: GnuTLS: нереалізоване у програмі значення параметра «secure-protocol», %d

en: HSTS options:
uk: Параметри HSTS:

en: HTTP options:
uk: Параметри HTTP:

en: HTTPS (SSL/TLS) options:
uk: Параметри HTTPS (SSL/TLS):

en: HTTPS support not compiled in
uk: Підтримку HTTPS не скомпільовано

en: IPv6 addresses not supported
uk: IPv6 не підтримується

en: Incomplete or invalid multibyte sequence encountered
uk: Виявлено неповну або некоректну багатобайтову послідовність

en: Index of /%s on %s:%d
uk: Покажчик каталогу /%s на %s:%d

en: Interrupted by a signal
uk: Перервано за сигналом

en: Invalid IPv6 numeric address
uk: Некоректна числова IPv6 адреса

en: Invalid PORT.
uk: Некоректний PORT.

en: Invalid back reference
uk: Некоректне зворотне посилання

en: Invalid character class name
uk: Некоректна назва класу символів

en: Invalid collation character
uk: Некоректний символ об’єднання

en: Invalid content of \{\}
uk: Некоректний вміст \{\}

en: Invalid dot style specification %s; leaving unchanged.
uk: Некоректне вказання стилю %s; лишаємо без зміни.

en: Invalid host name
uk: Некоректна назва вузла

en: Invalid name of the symlink, skipping.
uk: Некоректна назва символьного посилання, пропускаємо.

en: Invalid preceding regular expression
uk: Помилка у попередньому формальному виразі

en: Invalid pri value. Assuming %d.
uk: Некоректне значення pri. Припускаємо значення %d.

en: Invalid range end
uk: Некоректне завершення діапазону

en: Invalid regular expression
uk: Помилка у формальному виразі

en: Invalid regular expression %s, %s
uk: Некоректний формальний вираз %s, %s

en: Invalid signature. Rejecting resource.
uk: Некоректний підпис. Відмовляємо ресурсу.

en: Invalid user name
uk: Некоректне ім'я користувача

en: Last-modified header invalid -- time-stamp ignored.
uk: Некоректний заголовок last-modified -- ігноруємо мітки часу.

en: Last-modified header missing -- time-stamps turned off.
uk: Відсутній заголовок last-modified -- мітки часу вимкнено.

en: Length:
uk: Довжина:

en: Length: %s
uk: Довжина: %s

en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later
    <http://www.gnu.org/licenses/gpl.html>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Умови ліцензування викладено у GPLv2+: GNU GPL версії 2 або новішій, <http://www.gnu.org/licenses/gpl.html>
    Це вільне програмне забезпечення: ви можете вільно змінювати і поширювати його.
    Вам не надається ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, окрім гарантій передбачених законодавством.

en: Link
uk: Посилання

en: Link:
uk: Посилання:

en: Loaded %d record from CDX.
    
     | Loaded %d records from CDX.
uk[0]: З CDX завантажено %d запис.
uk[1]: З CDX завантажено %d записи.
uk[2]: З CDX завантажено %d записів.
uk[3]: З CDX завантажено %d запис.

en: Loaded CA certificate '%s'
uk: Завантажено сертифікат CA «%s»

en: Loaded CRL file '%s'
uk: Завантажено файл CRL «%s»

en: Loading robots.txt; please ignore errors.
uk: Завантажуємо файл robots.txt; не зважайте на помилки.

en: Locale:
uk: Локаль:

en: Location: %s%s
uk: Розміщення: %s%s

en: Logged in!
uk: Реєстрація вдалась!

en: Logging and input file:
uk: Протоколювання та вхідний файл:

en: Logging in as %s ...
uk: Входимо як %s ...

en: Logically impossible section reached in getftp()
uk: У getftp() виявлено логічно неможливий розділ

en: Login incorrect.
uk: Некоректне ім’я користувача.

en: Mail bug reports and suggestions to <bug-wget@gnu.org>
uk: Повідомлення про помилки та пропозиції надсилайте до <bug-wget@gnu.org>

en: Malformed status line
uk: Несформований рядок стану

en: Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
uk: Аргументи, що обов'язкові для довгих ключів, є обов'язковими та для коротких.

en: Memory allocation failure
uk: Помилка під час спроби отримання пам’яті

en: Memory allocation problem
uk: Проблема з розподілом пам’яті

en: Memory exhausted
uk: Пам’ять вичерпано

en: Metalink headers found. Switching to Metalink mode.
uk: Виявлено заголовки Metalink. Перемикаємося у режим Metalink.

en: Metaurls processing returned with error.
uk: Спроба обробити метаадреси завершилася повідомленням про помилку.

en: Name or service not known
uk: Назва або служба невідома

en: No URLs found in %s.
uk: В %s не знайдено посилань.

en: No address associated with hostname
uk: З цією назвою вузла не пов'язано жодної адреси

en: No certificate found
uk: Сертифікат не знайдено

en: No checksums found.
uk: Контрольних сум не знайдено.

en: No data received.
uk: Не отримано даних.

en: No error
uk: Без помилок

en: No headers, assuming HTTP/0.9
uk: Відсутні заголовки, припускається, що це HTTP/0.9

en: No match
uk: Немає відповідників

en: No matches on pattern %s.
uk: Немає збігів з шаблоном %s.

en: No previous regular expression
uk: Не виявлено попереднього формального виразу

en: No such directory %s.
uk: Каталог %s відсутній.

en: No such file %s.
uk: Файл %s відсутній.

en: No such file %s.
uk: Файл %s відсутній.

en: No such file or directory %s.
uk: Файл чи каталог %s відсутній.

en: Non-recoverable failure in name resolution
uk: Критична помилка під час спроби визначення назв

en: Not descending to %s as it is excluded/not-included.
uk: Не виконуємо вхід до %s, оскільки його виключено або не включено.

en: Not sure
uk: Неточно

en: OpenSSL: unimplemented 'secure-protocol' option value %d
uk: OpenSSL: не реалізоване значення параметра «secure-protocol», %d

en: Opening WARC file %s.
uk: Відкриваємо файл WARC %s.

en: Output will be written to %s.
uk: Виведення буде записано до %s.

en: Parameter string not correctly encoded
uk: Помилкове кодування рядка параметрів

en: Parsing system wgetrc file (env SYSTEM_WGETRC) failed.  Please check
    '%s',
    or specify a different file using --config.
uk: Спроба обробки файла системи wgetrc (змінна SYSTEM_WGETRC) зазнала невдачі. Перевірте
    «%s»,
    або вкажіть інший файл за допомогою --config.

en: Parsing system wgetrc file failed.  Please check
    '%s',
    or specify a different file using --config.
uk: Спроба обробки файла системи wgetrc зазнала невдачі. Перевірте
    «%s»,
    або вкажіть інший файл за допомогою --config.

en: Password for '%s%s@%s':
uk: Пароль до «%s%s@%s»:

en: Password for user %s:
uk: Пароль для користувача %s:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Planned metalink file: %s
uk: Запланований файл метапосилань: %s

en: Please report this issue to bug-wget@gnu.org
uk: Будь ласка, повідомте про цю ваду за адресою bug-wget@gnu.org

en: Please send bug reports and questions to <bug-wget@gnu.org>.
uk: Повідомлення про помилки та пропозиції надсилайте до <bug-wget@gnu.org>.

en: Premature end of regular expression
uk: Неочікуване завершення формального виразу

en: Processing metaurl %s...
uk: Обробляємо метаадресу %s…

en: Processing request in progress
uk: Виконується обробка запиту

en: Proxy tunneling failed: %s
uk: Помилка тунелювання проксі-сервера: %s

en: Read error (%s) in headers.
uk: Помилка читання в заголовках (%s).

en: Recursion depth %d exceeded max. depth %d.
uk: Глибина рекурсії %d перевищила максимальну глибину %d.

en: Recursive accept/reject:
uk: Рекурсивне включення/виключення файлів:

en: Recursive download:
uk: Рекурсивне завантаження:

en: Regular expression too big
uk: Занадто об’ємний формальний вираз

en: Rejecting %s.
uk: Пропускаємо %s.

en: Rejecting metalink file. Unsafe name.
uk: Відкидаємо файл metalink. Назва не є безпечною.

en: Rejecting metaurl file %s. Unsafe name.
uk: Відкидаємо файл метаадреси %s. Назва не є безпечною.

en: Remote file does not exist -- broken link!!!
uk: Віддалений файл не існує -- пошкоджене посилання!!!

en: Remote file exists and could contain further links,
    but recursion is disabled -- not retrieving.
uk: Віддалений файл існує і може містити подальші посилання,
    але рекурсію вимкнено -- не завантажуємо.

en: Remote file exists and could contain links to other resources -- retrieving.
uk: Віддалений файл існує і може містити посилання на інші ресурси -- отримання.

en: Remote file exists but does not contain any link -- not retrieving.
uk: Віддалений файл існує, але не містить посилань -- не завантажуємо.

en: Remote file exists.
uk: Віддалений файл існує.

en: Remote file is newer than local file %s -- retrieving.
uk: Файл %s на сервері новіший -- завантажуємо.

en: Remote file is newer, retrieving.
uk: Файл новіший, ніж локальний, завантажуємо.

en: Remote file no newer than local file %s -- not retrieving.
uk: Локальний файл %s новіший -- не завантажуємо його.

en: Removed %s.
uk: %s вилучено.

en: Removing %s since it should be rejected.
uk: Вилучення %s, оскільки його треба пропустити.

en: Removing %s.
uk: Вилучення %s.

en: Renaming %s to %s.
uk: Перейменовуємо %s на %s.

en: Request canceled
uk: Запит скасовано

en: Request not canceled
uk: Запит не скасовано

en: Required attribute missing from Header received.
uk: У отриманому заголовку не вистачає потрібного для роботи атрибута.

en: Resolving %s...
uk: Визначення назви %s...

en: Resource type %s not supported, ignoring...
uk: Підтримки ресурсів типу %s не передбачено, ігноруємо...

en: Retrying.
uk: Продовження спроб.

en: Reusing existing connection to %s:%d.
uk: Повторне використання зв'язку з %s:%d.

en: Reusing existing connection to [%s]:%d.
uk: Повторне використання зв'язку з [%s]:%d.

en: Saving to: %s
uk: Зберігаємо до %s

en: Scheme missing
uk: Схема відсутня

en: Secured metalink file: %s
uk: Безпечний файл metalink: %s

en: Server did not accept the 'PBSZ 0' command.
uk: Сервер не прийняв команду «PBSZ 0».

en: Server did not accept the 'PROT %c' command.
uk: Сервер не прийняв команду «PROT %c».

en: Server error, can't determine system type.
uk: Помилка сервера, не вдалося визначити тип системи.

en: Server file no newer than local file %s -- not retrieving.
uk: Локальний файл %s новіший -- не завантажуємо його.

en: Server ignored If-Modified-Since header for file %s.
    You might want to add --no-if-modified-since option.
uk: Сервер ігнорує заголовок If-Modified-Since для файла %s.
    Ймовірно, слід додати до команди параметр --no-if-modified-since.

en: Servname not supported for ai_socktype
uk: Servname не підтримується для ai_socktype

en: Signature validation succeeded.
uk: Перевірку підписів пройдено.

en: Size matches.
uk: Розміри збігаються.

en: Size mismatch for file %s.
uk: Невідповідність розмірів для файла %s.

en: Skipping directory %s.
uk: Пропускаємо каталог %s.

en: Specifying both --start-pos and --continue is not recommended; --continue will be disabled.
uk: Не рекомендуємо використовувати одночасно --start-pos і --continue; --continue буде вимкнено.

en: Spider mode enabled. Check if remote file exists.
uk: Увімкнено режим «павука». Перевірка, чи існує файл на віддаленому комп'ютері.

en: Startup:
uk: Запуск:

en: Success
uk: Виконано

en: Symlinks not supported, skipping symlink %s.
uk: Символьні посилання не підтримуються, пропускаємо їх %s.

en: Syntax error in Set-Cookie: %s at position %d.
uk: Синтаксична помилка в куках: %s в позиції %d.

en: System error
uk: Помилка системи

en: Temporary failure in name resolution
uk: Тимчасова помилка розв'язання назв

en: The certificate has expired
uk: Сертифікат прострочений

en: The certificate has not yet been activated
uk: Сертифікат ще не було активовано

en: The certificate's owner does not match hostname %s
uk: Запис власника сертифіката не відповідає назві вузла %s

en: The public key does not match pinned public key!
uk: Відкритий ключ не збігається із приєднаним відкритим ключем!

en: The server refuses login.
uk: Сервер відмовив у реєстрації.

en: The sizes do not match (local %s) -- retrieving.
uk: Довжини файлів не збігаються (локальний %s) -- завантажуємо.

en: The sizes do not match (local %s) -- retrieving.
uk: Розмір файлів не збігається (локальний: %s) -- завантажуємо.

en: This version does not have support for IRIs
uk: Поточна версія не має підтримки IRI

en: To connect to %s insecurely, use `--no-check-certificate'.
uk: Для з’єднання з %s без захисту, скористайтеся параметром «--no-check-certificate».

en: Too many fds open.  Cannot use select on a fd >= %d
uk: Відкрито надто багато файлових дескрипторів. Не можна використовувати вибір для файлового дескриптора >= %d

en: Trailing backslash
uk: Зворотна похила риска наприкінці

en: Try `%s --help' for more options.
uk: Спробуйте `%s --help' для отримання детальної інформації.

en: Unable to delete %s: %s
uk: Не вдалося вилучити %s: %s

en: Unable to establish SSL connection.
uk: Не вдалося встановити SSL-з'єднання.

en: Unable to get cookie for %s
uk: Не вдалося отримати кукі для %s

en: Unable to parse metalink file %s.
uk: Не вдалося обробити файл метапосилань %s.

en: Unable to parse metaurl file %s.
uk: Не вдалося обробити файл метаадреси: %s

en: Unable to read signature content from temporary file. Skipping.
uk: Не вдалося прочитати вміст підпису до тимчасового файла. Пропускаємо.

en: Unhandled errno %d
uk: Неопрацьована помилка (errno %d)

en: Unknown authentication scheme.
uk: Невідома схема аутентифікації.

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown host
uk: Невідомий вузол

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: Unknown type `%c', closing control connection.
uk: Невідомий тип `%c', закриття керівного з'єднання.

en: Unmatched ( or \(
uk: Неврівноважена дужка ( або \(

en: Unmatched ) or \)
uk: Неврівноважена дужка ) або \)

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Вираз без парних [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched \{
uk: Неврівноважена дужка \{

en: Unsupported algorithm '%s'.
uk: Непідтримуваний алгоритм «%s».

en: Unsupported listing type, trying Unix listing parser.
uk: Тип лістингу невідомий, спроба розібрати в стилі лістингу Unix.

en: Unsupported quality of protection '%s'.
uk: Непідтримувана якість захисту «%s».

en: Unsupported scheme %s
uk: Схема %s не підтримується

en: Unterminated IPv6 numeric address
uk: Незакінчена числова IPv6 адреса

en: Usage: %s NETRC [HOSTNAME]
uk: Використання: %s NETRC [НАЗВА ВУЗЛА]

en: Usage: %s [OPTION]... [URL]...
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР]... [URL]...

en: Username for '%s%s':
uk: Ім’я користувача «%s%s»:

en: Username/Password Authentication Failed.
uk: Спроба пройти розпізнавання за іменем користувача і паролем зазнала невдачі.

en: Using %s as listing tmp file.
uk: Список буде збережено до тимчасового файла %s.

en: WARC options:
uk: Параметри, пов'язані з WARC:

en: WARC output does not work with --continue or --start-pos, they will be disabled.
uk: Виведення до WARC не працює з параметром --continue або --start-pos. Їх буде вимкнено.

en: WARC output does not work with --no-clobber, --no-clobber will be disabled.
uk: Виведення до WARC не працює з --no-clobber, --no-clobber буде вимкнено.

en: WARC output does not work with --spider.
uk: Виведення до WARC не працює з параметром --spider.

en: WARC output does not work with timestamping, timestamping will be disabled.
uk: Виведення до WARC не працює з використанням часових позначок, часові позначки буде вимкнено.

en: WARNING
uk: УВАГА

en: WARNING: combining -O with -r or -p will mean that all downloaded content
    will be placed in the single file you specified.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: поєднання -O з -r або -p означає, що всі отримані дані
    буде розташовано у вказаному вами єдиному файлі.

en: WARNING: timestamping does nothing in combination with -O. See the manual
    for details.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: використання часових позначок не працює з -O. Докладніші
    відомості можна знайти на сторінці підручника (man).

en: WARNING: using a weak random seed.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: використовується слабкий засіб створення псевдовипадкових чисел.

en: Warning: wildcards not supported in HTTP.
uk: Увага: в HTTP не підтримуються шаблони.

en: When downloading signature:
    %s: %s.
uk: Під час отримання підпису:
    %s: %s.

en: Will not retrieve dirs since depth is %d (max %d).
uk: Не завантажуємо каталоги оскільки глибина вже %d (максимум %d).

en: Write failed, closing control connection.
uk: Помилка запису, закриття керівного з'єднання.

en: Wrote HTML-ized index to %s [%s].
uk: Покажчик у форматі HTML записано до файла %s [%s].

en: Wrote HTML-ized index to %s.
uk: Покажчик у форматі HTML записано до файла %s.

en: You cannot specify both --body-data and --body-file.
uk: Не можна одночасно визначати --body-data і --body-file.

en: You cannot specify both --post-data and --post-file.
uk: Не можна одночасно використовувати параметри --post-data і --post-file.

en: You cannot use --post-data or --post-file along with --method. --method expects data through --body-data and --body-file options
uk: Не можна використовувати --post-data або --post-file без --method. Параметру --method потрібні дані, передані за допомогою параметрів --body-data і --body-file.

en: You must specify a method through --method=HTTPMethod to use with --body-data or --body-file.
uk: Вам слід вказати метод за допомогою параметра --method=МетодHTTP, щоб скористатися --body-data або --body-file.

en: Your OpenSSL version is too old to support TLSv1.1
uk: Ваша версія бібліотеки OpenSSL є надто старою, підтримку TLSv1.1 у ній не реалізовано

en: Your OpenSSL version is too old to support TLSv1.2
uk: Ваша версія бібліотеки OpenSSL є надто старою, підтримку TLSv1.2 у ній не реалізовано

en: _open_osfhandle failed
uk: Помилка _open_osfhandle

en: `
uk: «

en: ai_family not supported
uk: ai_family не підтримується

en: ai_socktype not supported
uk: ai_socktype не підтримується

en: cannot create pipe
uk: не вдалося створити канал

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
uk: не вдалося відновити файловий дескриптор %d: помилка dup2

en: connected.
uk: з’єднано.

en: couldn't connect to %s port %d: %s
uk: не вдалося під'єднатися до %s:%d: %s

en: done.
uk: зроблено.

en: done.
uk: зроблено.

en: done.
uk: зроблено.

en: failed: %s.
uk: невдача: %s.

en: failed: No IPv4/IPv6 addresses for host.
uk: невдача: Для вузла відсутня IPv4/IPv6 адреса.

en: failed: timed out.
uk: невдача: тайм-аут.

en: fake_fork() failed
uk: помилка fake_fork()

en: fake_fork_child() failed
uk: помилка fake_fork_child()

en: gmtime failed. This is probably a bug.
uk: Помилка gmtime. Ймовірно, маємо справу із вадою у програмі.

en: idn_encode failed (%d): %s
uk: Помилка у idn_encode (%d): %s

en: ignored
uk: ігнорується

en: ioctl() failed.  The socket could not be set as blocking.
uk: Помилка ioctl(). Не вдалося встановити блокування за сокетом.

en: locale_to_utf8: locale is unset
uk: locale_to_utf8: локаль не встановлено

en: memory exhausted
uk: недостатньо пам'яті

en: nothing to do.
uk: нема чого робити.

en: setsockopt SO_RCVBUF failed: %s
uk: помилка SO_RCVBUF setsockopt: %s

en: setsockopt SO_REUSEADDR failed: %s
uk: помилка SO_REUSEADDR setsockopt: %s

en: time unknown
uk: час невідомий

en: unspecified
uk: не вказано

en: use-askpass requires a string or either environment variable WGET_ASKPASS or SSH_ASKPASS to be set.
uk: use-askpass потребує рядка або встановлення змінної середовища WGET_ASKPASS або SSH_ASKPASS.
