sysstat 11.5.6 - en to hr translation catalogue (75 entries)

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ]
hr: Uporaba: %s [ opcije ] [ <interval> [ <broj> ] ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]
hr: Opcije su:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <ime_grupe> ] [ -p [ <uređaj> [,...] | ALL ] ]
    [ <uređaj> [...] | ALL ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <group_name> ] [ -p [ <device> [,...] | ALL ] ]
    [ <device> [...] | ALL ]
hr: Options are:
    [ -c ] [ -d ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -N ] [ -t ] [ -V ] [ -x ] [ -y ] [ -z ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ] [ --human ] [ -o JSON ]
    [ [ -H ] -g <ime_grupe> ] [ -p [ <uređaj> [,...] | ALL ] ]
    [ <uređaj> [...] | ALL ]

en: Cannot find disk data
hr: Podaci na disku se ne mogu pronaći.

en: Invalid type of persistent device name
hr: Vrsta imena postojanog uređaja nije ispravna.

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <outfile> ]
hr: Uporaba: %s [ opcije ] [ <interval> [ <broj> ] ] [ <izlazna_datoteka> ]

en: Options are:
    [ -C <comment> ] [ -D ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]
hr: Opcije su:
    [ -C <komentar> ] [ -D ] [ -F ] [ -L ] [ -V ]
    [ -S { INT | DISK | IPV6 | POWER | SNMP | XDISK | ALL | XALL } ]

en: Cannot write data to system activity file: %s
hr: Nije moguće zapisati podatke u datoteku aktivnosti sustava: %s

en: Cannot write system activity file header: %s
hr: Nije moguće zapisati zaglavlje datoteke aktivnosti sustava: %s

en: Cannot open %s: %s
hr: Nije moguće otvoriti %s: %s

en: Cannot append data to that file (%s)
hr: Nije moguće pridodati podatke u ovu datoteku (%s)

en: sysstat version %s
hr: sysstat inačica %s

en: Options are:
    [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]
hr: Opcije su:
    [ --human ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ --debuginfo ]

en: Options are:
    [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]
hr: Opcije su:
    [ --human ] [ -h ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ]

en: Options are:
    [ -A ] [ -n ] [ -u ] [ -V ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ]
    [ -N { <node_list> | ALL } ] [ -o JSON ] [ -P { <cpu_list> | ON | ALL } ]
hr: Opcije su:
    [ -A ] [ -u ] [ -V ] [ -I { SUM | CPU | SCPU | ALL } ]
    [ -o JSON ] [ -P { <cpu_list> | ON | ALL } ]

en: Average:
hr: Prosjek:

en: Usage: %s [ options ] [ <interval> [ <count> ] ] [ <datafile> | -[0-9]+ ]
hr: Uporaba: %s [ opcije ] [ <interval> [ <broj> ] ] [ <data_datoteka> | -[0-9]+ ]

en: Options are:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opts> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <sar_options> ]
hr: Opcije su:
    [ -C ] [ -c | -d | -g | -j | -p | -r | -x ] [ -H ] [ -h ] [ -T | -t | -U ] [ -V ]
    [ -O <opts> [,...] ] [ -P { <cpu> [,...] | ALL } ]
    [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
    [ -- <sar_options> ]

en: Summary:
hr: Sažetak:

en: Other devices not listed here
hr: Ostali uređaji koji nisu na ovom popisu.

en: Options are:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -q ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ --human ] [ --sadc ]
    [ -I { <int_list> | SUM | ALL } ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <keyword> [,...] | ALL } ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <filename> ] | -o [ <filename> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]
hr: Opcije su:
    [ -A ] [ -B ] [ -b ] [ -C ] [ -D ] [ -d ] [ -F [ MOUNT ] ] [ -H ] [ -h ]
    [ -p ] [ -q ] [ -r [ ALL ] ] [ -S ] [ -t ] [ -u [ ALL ] ] [ -V ]
    [ -v ] [ -W ] [ -w ] [ -y ] [ --human ] [ --sadc ]
    [ -I { <int_list> | SUM | ALL } ] [ -P { <cpu_list> | ALL } ]
    [ -m { <keyword> [,...] | ALL } ] [ -n { <ključna_rije> [,...] | ALL } ]
    [ -j { ID | LABEL | PATH | UUID | ... } ]
    [ -f [ <naziv_datoteke> ] | -o [ <naziv_datoteke> ] | -[0-9]+ ]
    [ -i <interval> ] [ -s [ <hh:mm[:ss]> ] ] [ -e [ <hh:mm[:ss]> ] ]

en: Main options and reports:
hr: Glavne opcije i izvještaji:

en: 	-B	Paging statistics
hr: 	-B	Paging (razmjena RAM ↔ disk) statistika

en: 	-b	I/O and transfer rate statistics
hr: 	-b	Statistika U/I i brzine prijenosa

en: 	-d	Block devices statistics
hr: 	-d	Statistika blokovskih uređaja

en: 		Filesystems statistics
hr: 	-R	Statistika datotečnih sustava

en: 	-H	Hugepages utilization statistics
hr: 	-H	Statistika upotrebe velikih stranica

en: 	-I { <int_list> | SUM | ALL }
    		Interrupts statistics
hr: 	-I { <int_list> | SUM | ALL }
    		Statistika prekida

en: 	-m { <keyword> [,...] | ALL }
    		Power management statistics
    		Keywords are:
    		CPU	CPU instantaneous clock frequency
    		FAN	Fans speed
    		FREQ	CPU average clock frequency
    		IN	Voltage inputs
    		TEMP	Devices temperature
    		USB	USB devices plugged into the system
hr: 	-m { <ključnariječ> [,...] | ALL }
    		Statistika upravljanja potrošnjom energije
    		Ključne riječi su:
    		CPU	Trenutni takt procesora
    		FAN	Brzina ventilatora
    		FREQ	Prosječni takt procesora
    		IN	Ulazni naponi
    		TEMP	Temperature uređaja
    		USB	USB uređaji priključeni na sustav

en: 	-n { <keyword> [,...] | ALL }
    		Network statistics
    		Keywords are:
    		DEV	Network interfaces
    		EDEV	Network interfaces (errors)
    		NFS	NFS client
    		NFSD	NFS server
    		SOCK	Sockets	(v4)
    		IP	IP traffic	(v4)
    		EIP	IP traffic	(v4) (errors)
    		ICMP	ICMP traffic	(v4)
    		EICMP	ICMP traffic	(v4) (errors)
    		TCP	TCP traffic	(v4)
    		ETCP	TCP traffic	(v4) (errors)
    		UDP	UDP traffic	(v4)
    		SOCK6	Sockets	(v6)
    		IP6	IP traffic	(v6)
    		EIP6	IP traffic	(v6) (errors)
    		ICMP6	ICMP traffic	(v6)
    		EICMP6	ICMP traffic	(v6) (errors)
    		UDP6	UDP traffic	(v6)
    		FC	Fibre channel HBAs
    		SOFT	Software-based network processing
hr: 	-n { <ključnariječ> [,...] | ALL }
    		Mrežna statistika
    		Ključne riječi su:
    		DEV	Mrežna sučelja
    		EDEV	Mrežna sučelja (greške)
    		NFS	NFS klijent
    		NFSD	NFS poslužitelj
    		SOCK	Utičnice	(v4)
    		IP	IP promet	(v4)
    		EIP	IP promet	(v4) (greške)
    		ICMP	ICMP promet	(v4)
    		EICMP	ICMP promet	(v4) (greške)
    		TCP	TCP promet	(v4)
    		ETCP	TCP promet	(v4) (greške)
    		UDP	UDP promet	(v4)
    		SOCK6	Utičnice	(v6)
    		IP6	IP promet	(v6)
    		EIP6	IP promet	(v6) (greške)
    		ICMP6	ICMP promet	(v6)
    		EICMP6	ICMP promet	(v6) (greške)
    		UDP6	UDP promet	(v6)
    		FC	Fibre kanal (FC) HBAs
    		SOFT	Softverska obrada mrežnih procesa (softnet-stat)

en: 	-q	Queue length and load average statistics
hr: 	-q	Duljina reda i statistika prosjeka opterećenja

en: 	-r [ ALL ]
    		Memory utilization statistics
hr: 	-r	Statistika upotrebe memorije

en: 	-S	Swap space utilization statistics
hr: 	-S	Statistika upotrebe swap prostora

en: 	-u [ ALL ]
    		CPU utilization statistics
hr: 	-u [ ALL ]
    		Statistika uporabe procesora (CPU-a)

en: 	-v	Kernel tables statistics
hr: 	-v	Statistika jezgrinih tablica

en: 	-W	Swapping statistics
hr: 	-W	Statistika upravljanja swap memorijom

en: 	-w	Task creation and system switching statistics
hr: 	-w	Statistika stvaranja zadataka i prebacivanja sustava

en: 	-y	TTY devices statistics
hr: 	-y	Statistika TTY uređaja

en: Data collector will be sought in PATH
hr: Skupljač podataka će se tražiti na putanji PATH.

en: Data collector found: %s
hr: Skupljač podataka pronađen: %s

en: End of data collecting unexpected
hr: Neočekivan svršetak prikupljanja podataka.

en: Using a wrong data collector from a different sysstat version
hr: Upotrebljava se pogrešan skupljač podataka od neke druge sysstat inačice.

en: Inconsistent input data
hr: Ulazni podaci su nedosljedni.

en: Requested activities not available
hr: Tražene aktivnosti nisu dostupne.

en: -f and -o options are mutually exclusive
hr: Opcije -f i -o se međusobno isključuju.

en: Not reading from a system activity file (use -f option)
hr: Ne čita se iz datoteke aktivnosti sustava (za čitanje upotrijebite opciju -f).

en: Cannot find the data collector (%s)
hr: Nije moguće pronaći skupljač podataka (%s)

en: Cannot convert the format of this file
hr: Nije moguće pretvoriti format ove datoteke.

en: 
    CPU activity not found in file. Aborting...
hr: 
    U datoteci nisu nađeni podaci o aktivnosti CPU-a. Prekidam...

en: 
    Invalid data found. Aborting...
hr: 
    Nađeni su neispravni podaci. Prekidam...

en: Statistics:
hr: Statistika:

en: 
    File successfully converted to sysstat format version %s
hr: 
    Datoteka je uspješno pretvorena u format sysstat inačice %s

en: Options are:
    [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <username> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <command> ] [ -G <process_name> ] [ --human ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]
hr: Opcije su:
    [ -d ] [ -h ] [ -I ] [ -l ] [ -R ] [ -r ] [ -s ] [ -t ] [ -U [ <korisnik> ] ]
    [ -u ] [ -V ] [ -v ] [ -w ] [ -C <naredba> ] [ -G <ime_procesa> ] [ --human ]
    [ -p { <pid> [,...] | SELF | ALL } ] [ -T { TASK | CHILD | ALL } ]

en: Error while reading system activity file: %s
hr: Greška pri čitanju datoteke aktivnosti sustava: %s

en: End of system activity file unexpected
hr: Neočekivan svršetak datoteke aktivnosti sustava.

en: File created by sar/sadc from sysstat version %d.%d.%d
hr: Datoteku je napravio sar/sadc iz sysstat inačice %d.%d.%d

en: Invalid system activity file: %s
hr: Datoteka aktivnosti sustava je neispravna: %s

en: Endian format mismatch
hr: Endian format je neusklađen (neusklađena sekvencija bajtova).

en: Current sysstat version cannot read the format of this file (%#x)
hr: Aktualna sysstat inačica ne može čitati datoteku (%#x) u ovom formatu.

en: Please check if data collecting is enabled
hr: Provjerite ako je skupljanje podataka omogućeno.

en: Requested activities not available in file %s
hr: Tražene aktivnosti nisu dostupne u datoteci %s

en: Options are:
    [ --human ] [ -k | -m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]
hr: Opcije su:
    [ --human ] [ -k ] [ m ] [ -t ] [ -V ] [ -y ] [ -z ]

en: No tape drives with statistics found
hr: Uređaj s magnetskom vrpcom sa statistikom nije pronađen.

en: Cannot handle so many processors!
hr: Nije moguće obrađivati toliko procesora!

en: System activity data file: %s (%#x)
hr: Datoteka s podacima o aktivnosti sustava: %s (%#x)

en: Genuine sa datafile: %s (%x)
hr: Autentična datoteka s podacima o aktivnosti sustava (data_datoteka): %s (%x)

en: no
hr: ne

en: yes
hr: da

en: Host:
hr: Računalo:

en: Number of CPU for last samples in file: %u
hr: Broj CPU-a za zadnji uzorak u datatoteci: %u

en: File date: %s
hr: Datotečni datum: %s

en: File time:
hr: Datotečno vrijeme:

en: Size of a long int: %d
hr: Veličina long int: %d

en: List of activities:
hr: Popis aktivnosti:

en: 	[Unknown activity format]
hr: 	[Nepoznat format aktivnosti]
