seahub - en to el translation catalogue (511 entries)

en: Name is too long (maximum is 64 characters)
el: Το όνομα είναι πολύ μεγάλο (μέγιστο μέγεθος 64 χαρακτήρες)

en: Name should not include '/'.
el: To όνομα δεν πρέπει να περιέχει '/'.

en: Department is too long (maximum is 512 characters)
el: Το τμήμα είναι πολύ μεγάλο (μέγιστο μέγεθος 512 χαρακτήρες)

en: Space quota can't be empty
el: Το πεδίο όριο χώρου δεν μπορεί να είναι κενό

en: Space quota is too low (minimum value is 0)
el: Το πεδίο όριο χώρου είναι πολύ μκρό (μικρότερη τιμή είναι 0)

en: My Library
el: Η βιβλιοθήκη μου

en: Group name can only contain letters, numbers, blank, hyphen or underscore
el: Το όνομα ομάδας μπορεί να περιέχει γράμματα, αριθμούς, κενά, παύλες και κάτω παύλες

en: There is already a group with that name.
el: Υπάρχει ήδη ομάδα με αυτό το όνομα.

en: Email %s invalid.
el: Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου %s μη έγκυρη.

en: Invalid destination path
el: Εσφαλμένη διαδρομή προορισμού

en: Cancel failed
el: Αποτυχία ακύρωσης

en: File is locked
el: Το αρχείο είναι κλειδωμένο

en: Internal Server Error
el: Εσωτερικό σφάλμα διακομιστή

en: Permission denied.
el: Απαγόρευση πρόσβασης.

en: Error
el: Σφάλμα

en: Wrong password
el: Λάθος κωδικός

en: Internal server error
el: Εσωτερικό σφάλμα διακομιστή

en: Decrypt library error
el: Πρόβλημα αποκρυπτογράφησης βιβλιοθήκης

en: Wrong old password
el: Εσφαλμένο παλιό συνθηματικό

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
el: Η αποστολή του συνδέσμου απέτυχε. Η υπηρεσία email δεν είναι σωστά ρυθμισμένη, παρακαλώ επικοινωνήστε με το διαχειριστή.

en: file
el: αρχείο

en: A file is shared to you on %s
el: Ένα αρχείο είναι σε κοινή χρήση μαζί σας στο %s

en: directory
el: φάκελος

en: A directory is shared to you on %s
el: Ένας φάκελος είναι σε κοινή χρήση μαζί σας στο %s

en: An upload link is shared to you on %s
el: Ένας σύνδεσμος μεταφόρτωσης είναι σε κοινή χρήση μαζί σας στο %s

en: Password is too short.
el: Το συνθηματικό είναι πολύ μικρό

en: Password is too short
el: Ο κωδικός είναι πολυ μικρός

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
el: Η %(ext)s δεν είναι σωστή επέκταση. Οι εξουσιοδοτημένες επεκτάσεις είναι : %(valid_exts_list)s

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
el: Το αρχείο είναι πολύ μεγάλο (%(size)s), το μέγιστο μέγεθος αρχείο είναι %(max_valid_size)s

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
el: Ήδη έχετε %(nb_avatars)d avatars, και ο μέγιστος αριθμός είναι %(nb_max_avatars)d.

en: Personal info
el: Προσωπικές πληροφορίες

en: Permissions
el: Δικαιώματα

en: Important dates
el: Σημαντικές ημερομηνίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Password changed successfully.
el: Ο κωδικός άλλαξε με επιτυχία.

en: Change password: %s
el: Αλλαγή κωδικού: %s

en: Please log in.
el: Παρακαλώ συνδεθείτε.

en: Email or Username
el: Ηλ. Ταχυδρομείο ή όνομα χρήστη

en: Password
el: Κωδικός

en: Please enter a correct email/username and password. Note that both fields are case-sensitive.
el: Παρακαλώ εισάγετε ένα σωστό e-mail/όνομα χρήστη και κωδικό.  Σημειώστε ότι και στα δύο πεδία ισχύει ο διαχωρισμός πεζών-κεφαλαίων.

en: This account is inactive.
el: Αυτός ο λογαριασμός δεν είναι ενεργός.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
el: Το πρόγραμμα περιήγησής σας έχει τα cookies απενεργοποιημένα.  Τα cookies είναι απαραίτητα για να συνδεθείτε.

en: E-mail
el: Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
el: Αποτυχία αποστολής μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, η υπηρεσία email δεν είναι διαμορφωμένη, επικοινωνήστε με το διαχειριστή.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
el: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρ. ταχυδρομείου δεν είναι συνδεμένη με κάποιο λογαριασμό. Είστε σίγουροι πως έχετε εγγραφεί;

en: Can not reset password, please contact LDAP admin.
el: Δεν μπορώ να επαναφέρω τον κωδικό, παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του LDAP.

en: Reset Password on %s
el: Επαναφορά κωδικού πρόσβασης στο %s

en: New password
el: Νέος κωδικός πρόσβασης

en: New password confirmation
el: Επιβεβαίωση νέου κωδικού πρόσβασης

en: The two password fields didn't match.
el: Οι δύο κωδικοί δεν ταιριάζουν.

en: Old password
el: Παλαιός κωδικός

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
el: Ο παλιός κωδικός είναι λάθος.  Παρακαλώ εισάγετέ τον ξανά.

en: Password (again)
el: Κωδικός (ξανά)

en: Enter a valid e-mail address.
el: Εισάγετε μία σωστή διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Logged out
el: Αποσυνδέθηκε

en: Failed to send email, please contact administrator.
el: Αποτυχία αποστολής email, παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή.

en: Can not update password, please contact LDAP admin.
el: Δεν είναι δυνατή η αλλαγή κωδικού, παρακαλώ επικοινωνήστε με το διαχειριστή LDAP.

en: Avatar for %s
el: Avatar για τον %s

en: Upload Avatar
el: Ανέβασμα avatar

en: Your current avatar:
el: Το τωρινό σας avatar:

en: Upload New Avatar:
el: Ανέβασμα καινούριου avatar:

en: Upload New Image
el: Ανέβασμα νέας εικόνας

en: Please select the avatars that you would like to delete.
el: Παρακαλώ επιλέξτε τα avatars που θέλετε να διαγράψετε.

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
el: Δεν έχετε κάποιο avatar για να διαγράψετε. Παρακαλώ  <a href="%(avatar_change_url)s">αωεβάστε ένα</a> τώρα.

en: Delete These
el: Διαγραφή αυτών

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
el: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> ενημέρωσε το avatar του/της <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
el: Ενημερώσατε το avatar σας <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: Successfully uploaded a new avatar.
el: Επιτυχημένο ανέβασμα νέου avatar.

en: Successfully updated your avatar.
el: Το avatar σας ανέβηκε με επιτυχία.

en: Successfully deleted the requested avatars.
el: Τα επιλεγμένα avatars διεγράφησαν με επιτυχία.

en: Email address
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: This value must be of length 40
el: Αυτή η τιμή πρέπει να έχει μήκος 40

en: Enter a valid email address.
el: Εισάγετε μία σωστή διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομίου.

en: Invalid user id.
el: Άκυρο id χρήστη.

en: name
el: όνομα

en: department
el: τμήμα

en: telephone
el: τηλέφωνο

en: note
el: σημείωση

en: Files in this library can not be viewed online.
el: Τα αρχεία αυτής της βιβλιοθήκης δεν μπορούν να προβληθούν online.

en: Email
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Name
el: όνομα

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Yes
el: Ναι

en: Added
el: Προστέθηκε

en: Deleted
el: Διεγράφη

en: Removed
el: Διαγράφτηκε

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Renamed
el: Μετονομάστηκε

en: Moved
el: Μετακιινήθηκε

en: Added directory
el: Προστέθηκε φάκελος

en: Removed directory
el: Αφαιρέθηκε φάκελος

en: Renamed directory
el: Μετονομάστηκε φάκελος

en: Moved directory
el: Μετακινήθηκε φάκελος

en: Added or modified
el: Προστέθηκε ή τροποποιήθηκε

en: Reverted library to status at
el: Η βιβλιοθήκη επαναφέρθηκε στην κατάσταση που είχε στις

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
el: Επαναφέρθηκε το/τα αρχεί/α "%(file)s" στην κατάσταση που είχαν στις %(time)s.

en: Recovered deleted directory
el: Ανακτήθηκε ο διαγραφείς φάκελος

en: Changed library name or description
el: Αλλάχθηκε το όνομα ή η περιγραφή της βιβλιοθήκης

en: Auto merge by seafile system
el: Αυτόματη ένωση από το σύστημα seafile

en: Just now
el: Μόλις τώρα

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
el[0]: πριν από %(days)d μέρα
el[1]: πριν από %(days)d μέρες

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
el[0]: πριν από %(hours)d ώρα
el[1]: πριν από %(hours)d ώρες

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
el[0]: πριν από %(minutes)d λεπτό
el[1]: πριν από %(minutes)d λεπτά

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
el[0]: πριν από %(seconds)d δευτερόλεπτο
el[1]: πριν από %(seconds)d δευτερόλεπτα

en: Read-Write
el: Ανάγνωση-Εγγραφή

en: Read-Only
el: Μόνο ανάγνωση

en: Email is required.
el: Η διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου είναι απαραίτητη

en: Contacts
el: Επαφές

en: Add Contacts
el: Εισαγωγή επαφών

en: Email
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Note
el: Σημείωση

en: Operations
el: Διεργασίες

en: Edit
el: Τροποποίηση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: You don't have any contacts
el: Δεν έχετε επαφές

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
el: Εισάγετε τις επαφές σας ώστε να μπορείτε να μοιράζεστε βιβλιοθήκες και να στέλνετε συνδέσμους για κοινόχρηστα αρχεία.

en: Note(optional)
el: Σημείωση (προεραιτικά)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit Contact
el: Τροποποίηση επαφής

en: Failed. Please check the network.
el: Αποτυχία. Παρακαλώ ελέγξτε τη σύνδεση.

en: Delete Contact
el: Διαγραφή επαφής

en: You cannot add yourself.
el: Δεν μπορείτε να προσθέσετε τον εαυτό σας.

en: %s is not a valid email.
el: Το %s δεν είναι σωστή διεύθυνση ηλεκτρ. ταχυδρομείου.

en: %s is already in your contacts.
el: Ο/Η %s είναι ήδη στις επαφές σας.

en: Successfully added %s to contacts.
el: Ο/Η %s εισήχθη επιτυχώς στις επαφές.

en: Failed to add %s to contacts.
el: Η εγγραφή του/της %s στις επαφές απέτυχε.

en: Successfully edited %s.
el: Επιτυχής τροποποίηση του %s.

en: Successfully Deleted %s
el: Επιτυχής διαγραφή του %s

en: A user with this email already exists.
el: Υπάρχει ήδη χρήστης με αυτό το email.

en: The two passwords didn't match.
el: Δεν ταιριάζουν οι δύο κωδικοί.

en: Name can't be empty
el: Το όνομα δεν μπορεί να είναι κενό.

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
el: Το όνομα είναι πολύ μεγάλο (μέγ. μέγεθος 255 χαρακτήρες)

en: Description can't be empty
el: Η περιγραφή δεν μπορεί να είναι κενή

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
el: Η περιγραφή είναι πολύ μεγάλη (μέγ. μέγεθος 100 χαρακτήρες)

en: Name %s is not valid
el: Το όνομα %s δεν είναι σωστό

en: Argument missing
el: Λείπει επιλογή

en: Oldname is required
el: Η παλαιά ονομασία είναι απαραίτητη

en: It's too long.
el: Είναι πολύ μεγάλο.

en: It's required.
el: Είναι απαραίτητο.

en: Name "%s" is not valid
el: Το όνομα "%s" δεν είναι σωστό

en: Library name is required
el: Το πεδίο όνομα βιβλιοθήκης είναι απαραίτητο

en: Please enter a number
el: Παρακαλώ εισάγετε έναν αριθμό

en: Name is required
el: Το όνομα απαιτείται

en: Please enter a valid number
el: Παρακαλούμε εισάγετε έγκυρο αριθμό

en: The group has already created
el: Αυτή η ομάδα έχει ήδη δημιουργήσει

en: Failed to create group
el: Αποτυχία δημιουργίας ομάδας

en: The group has already created in this org.
el: Αυτή η ομάδα έχει ήδη δημιουργήσει σε αυτό τον οργανισμό

en: Failed to create org group.
el: Αποτυχία δημιουργίας ομάδας οργανισμού.

en: Permission error: only group staff can add member
el: Πρόβλημα δικαιωμάτων: μόνο η ομάδα staff μπορεί να προσθέσει μέλη

en: Group does not exist
el: Η ομάδα δεν υπάρχει

en: Group is full
el: Η ομάδα είναι γεμάτη

en: Failed to add member to group
el: Αποτυχία προσθήκης μέλους στην ομάδα

en: Only group staff can remove member
el: Μόνο τα μέλη της ομάδας staff μπορούν να αφαιρέσουν το μέλος

en: Can not remove myself
el: Δεν μπορώ να αφαιρέσω τον εαυτό μου

en: Group name can't be empty
el: Το όνομα της ομάδας δεν μπορεί να είναι κενό

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
el: Το όνομα της ομάδας είναι πολύ μεγάλο (μέγ. μέγεθος 255 χαρακτήρες)

en: Verification message can't be empty
el: Το μήνυμα επιβεβαίωσης δεν μπορεί να είναι κενό

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
el: Το μήνυμα επιβεβαίωσης είναι πολύ μεγάλο (μέγ. μέγεθος 255 χαρακτήρες)

en: "%s" is not a valid name
el: "%s" δεν είναι σωστό όνομα

en: Hi,
el: Γειά σου,

en: Close
el: Κλείσιμο

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
el: Ο %(user)s θέλει να γίνει μέλος στην Ομάδα "%(group_name)s", αυτό είναι το μήνυμα επιβεβαίωσης:

en: Thanks for using our site!
el: Ευχαριστούμε που χρησιμοποιήσατε την ιστοσελίδα μας!

en: The %(site_name)s team
el: Η ομάδα του %(site_name)s

en: Wiki Index
el: Ευρετήριο Wiki

en: No index now.
el: Δεν υπάρχει ευρετήριο τώρα.

en: Create
el: Δημιουργία

en: This group currently has no wiki
el: Αυτή η ομάδα δεν έχει τώρα wiki

en: Seafile Wiki enables you to organize your knowledge in a simple way. The contents of wiki is stored in a normal library with pre-defined file/folder structure. This enables you to edit your wiki in your desktop and then sync back to the server.
el: Το Seafile Wiki σας επιτρέπει να οργανώσετε τις γνώσεις σας με έναν εύκολο τρόπο. Τα δεδομένα του wiki αποθηκεύονται σε μία κανονική βιβλιοθήκη με προρυθμισμένη μορφή αρχείων/φακέλων.  Αυτό σας επιτρέπει να επεξεργάζεστε το wiki σας στον υπολογιστή σας και μετά να το συγχρονίζετε με το server.

en: Create Wiki Now
el: Δημιουργία Wiki τώρα

en: Choose a library as wiki
el: Επιλέγξτε μια βιβλιοθήκη ως wiki

en: Create Wiki
el: Δημιουργία Wiki

en: Description
el: Περιγραφή

en: Wiki Pages
el: Σελίδες Wiki

en: Choose a library as wiki:
el: Επιλέγξτε μία βιβλιοθήκη ως wiki:

en: Please click and choose a library.
el: Παρακαλώ κάντε κλικ και επιλέγξτε μια βιβλιοθήκη

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Home
el: Αρχική σελίδα

en: Pages
el: Σελίδες

en: Wiki History
el: Ιστορικό Wiki

en: New Page
el: Νέα Σελίδα

en: Delete Page
el: Διαγραφή Σελίδας

en: Edit Page
el: Επεξεργασία Σελίδας

en: Page History
el: Ιστορικό Σελίδας

en: Last modified by %(modifier)s, %(modify_time)s
el: Τελευταία τροποποίηση από %(modifier)s, στις %(modify_time)s

en: Are you sure you want to delete this page?
el: Είστε σίγουροι πως θέλετε να διαγράψετε αυτή τη σελίδα;

en: Name is required.
el: Το όνομα είναι απαραίτητο.

en: Description is required.
el: Η περιγραφή είναι απαραίτητη.

en: Permission denied
el: Απαγόρευση πρόσβασης

en: You are invited to join a group on %s
el: Έχετε προσκληθεί να συμμετάσχετε στην ομάδα %s

en: Failed to create: the group does not exist.
el: Αποτυχία δημιουργίας: η ομάδα δεν υπάρχει.

en: Failed to create: you are not in the group.
el: Αποτυχία δημιουργίας: δεν είστε μέλος στην ομάδα.

en: Failed to create
el: Αποτυχία δημιουργίας

en: Failed to create: internal error.
el: Αποτυχία δημιουργίας: εσωτερικό λάθος.

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
el: Αποτυχία δημιουργίας σελίδας wiki. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Wiki does not exists.
el: Το Wiki δεν υπάρχει.

en: Failed to create home page. Please retry later
el: Αποτυχία δημιουργίας οικιακής σελίδας. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα

en: Failed to set wiki library.
el: Αποτυχία επιλογής βιβλιοθήκης wiki.

en: Wiki is not found.
el: Το Wiki δεν βρέθηκε.

en: Page "%s" already exists.
el: Η σελίδα "%s" υπάρχει ήδη.

en: Successfully deleted "%s".
el: Το "%s" διαγράφτηκε με επιτυχία.

en: Failed to delete "%s". Please retry later.
el: Αποτυχία διαγραφής του "%s". Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

en: Proxy settings
el: Ρυθμίσεις διαμεσολαβητή

en: File conflicts
el: Ασυμφωνία αρχείων

en: Excluding files
el: Αποκλεισμός αρχείων από το συγχρονισμό

en: Security and Encryption
el: Ασφάλεια και κρυπτογράφηση

en: Excluding files/folders from syncing
el: Αποκλεισμός αρχείων/φακέλων από τον συγχρονισμό

en: A blank line matches no files.
el: Μία κενή γραμμή δεν επιλέγει κανένα αρχείο.

en: A line starting with # serves as a comment.
el: Μία γραμμή που ξεκινά με # προσθέτει ένα σχόλιο.

en: Seafile supports wildcards in the pattern. For example, "foo/*" matches "foo/1" and "foo/hello". "foo/?" matches "foo/1" but not "foo/hello". Note that the wildcard character * recursively matches all the paths under a folder. For instance, "foo/*.html" matches "foo/a.html" and "foo/templates/b.html".
el: Το Seafile υποστηρίζει wildcards στα μοτίβα.  Για παράδειγμα, "foo/*" επιλέγει το "foo/1" και "foo/hello". Το "foo/?" επιλέγει το "foo/1" αλλά όχι το "foo/hello". Σημειώστε ότι ο χαρακτήρας wildcard * επιλέγει όλα τα path σε ένα φάκελο. Για παράδειγμα, το "foo/*.html" επιλέγει το "foo/a.html" και το "foo/templates/b.html".

en: If a pattern doesn't end with a slash or a wildcard, it would not match a folder. For example, "foo" can only match regular file "foo" or a symbolic link; while "foo/" and "foo*" match a folder and paths under it.
el: Αν ένα μοτίβο δεν τελειώνει με slash, δεν επιλέξει φάκελο.  Δηλαδή, το "foo" θα επιλέξει το αρχείο "foo" ή ένα συμβολικό δεσμό. Αλλά το "foo/" και "foo*" θα επιλέξει ένα φάκελο και τους υποφακέλους του.

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: The seafile-ignore.txt file only controls which files to exclude on the client side. You can still create a file from seahub web interface that's excluded on the client. In this case,
el: Το αρχείο seafile-ignore.txt ορίζει ποια αρχεία θα εξαιρεθούν στην πλευρά του πελάτη. Εξακολουθείτε να μπορείτε να δημιουργήσετε κάποιο αρχείο στο web κομμάτι το οποίο να εξαιρείται από το συγχρονισμό με τον πελάτη.  Σε αυτή την περίπτωση,

en: The created file will still be synced back to clients. But any later local changes to those files will be ignored.
el: Το αρχείο που δημιουργείται θα συγχρονίζεται στους πελάτες.  Αλλά οποιοσδήποτε τοπικές αλλαγές σε αυτά τα αρχεία θα αγνοούνται.

en: If the file is modified on seahub, the new version will also be synced back to clients; If the file on the client is also modified, a conflict file will be generated on the client.
el: Αν το αρχείο τροποποιηθεί στο seahub, η νέα έκδοση θα συγχρονιστεί στους πελάτες. Αν το αρχείο στον πελάτη έχει τροποποιηθεί, θα δημιουργηθεί ένα αντικρουώμενο αρχείο στον πελάτη.

en: seafile-ignore.txt only ignores files that are not synced yet. If a file is already synced, and some time later you add it to the ignore list, its existing versions won't be removed.
el: το seafile-ignore.txt απλά εξαιρεί τα αρχεία που δεν έχουν ακόμα συγχρονιστεί.  Αν το αρχείο έχει συγχρονιστεί και σε κάποια στιγμή αργότερα το προσθέσετε στην λίστα αγνόησης, οι υπάρχουσες εκδόσεις δεν θα αφαιρεθούν.

en: After downloading Seafile client program, you have 3 steps left to get it up and running.
el: Αφού κατεβάσετε το πρόγραμμα πελάτη Seafile, πρέπει να κάνετε 3 βήματα για να το ρυθμίσετε και να το χρησιμοποιήσετε.

en: 1. Select a disk partition to store local Seafile data
el: 1. Επιλέγξτε ένα διαμέρισμα στο δίσκο για να αποθηκεύονται τα αρχεία του Seafile

en: 2. Add an account
el: 2. Εισάγετε ένα λογαριασμό

en: Add an account on your private Seafile server or our public server.
el: Προσθέστε ένα λογαριασμό στον προσωπικό σας Seafile server ή στον δικό μας δημόσιο server.

en: 3. Sync a library
el: 3. Συγχρονίστε μία βιβλιοθήκη

en: Click the "Sync this library" button to sync it with a local folder.
el: Κάντε κλικ στο κουμπί "Συγχρονιστε αυτή τη βιβλιοθήκη" για να την συγχρονίσετε σε έναν τοπικό φάκελο.

en: Then you add some files into the library. They will be automatically synced with cloud platform.
el: Έπειτα, προσθέτετε κάποια αρχεία στην βιβλιοθήκη.  Θα συγχρονιστούν αυτόματα με την πλατφόρμα cloud.

en: 4. (Optional) Create a library
el: 4. (Προεραιτικά) Δημιουργήστε μία βιβλιοθήκη

en: You can also create a library from a local folder.
el: Μπορείτε επίσης να δημιουργήσετε μια βιβλιοθήκη από έναν τοπικό φάκελο.

en: Users
el: Χρήστες

en: Search users...
el: Αναζήτηση χρηστών...

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: Total Users
el: Συνολικοί χρήστες

en: Profile
el: Προφίλ

en: Owned Libs
el: Δικές σας βιβλιοθήκες

[ctx: true name]
en: Name
el: Όνομα

en: Department
el: Τμήμα

en: Telephone
el: Τηλέφωνο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Last Update
el: Τελευταία τροποποίηση

en: Empty
el: Άδειο

en: Edit succeeded
el: Επιτυχημένη επεξεργασία

en: Edit failed.
el: Αποτυχία επεξεργασίας.

en: Search User
el: Αναζήτηση χρήστη

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Member
el: Μέλος

en: New notice on %s
el: Νέα ειδοποίηση στο %s

en: %(user)s has shared a library named <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> to you.
el: Ο %(user)s έχει μοιραστεί μία βιβλιοθήκη με όνομα <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> με εσάς.

en: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> has a new discussion.
el: Η <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> έχει μια νέα συζήτηση.

en: %(user)s posted a new discussion in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.
el: Ο %(user)s άνοιξε μια καινούρια συζήτηση στην ομάδα <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> has asked to join group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verification message: %(join_request_msg)s
el: Ο χρήστης <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> ζήτησε να γίνει μέλος της ομάδας <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, μήνυμα επιβεβαίωσης: %(join_request_msg)s

en: Hi, %(name)s
el: Γεια σου, %(name)s

en: 
    You've got 1 new notice on %(site_name)s:
     | 
    You've got %(num)s new notices on %(site_name)s:
el[0]: 
    Έχετε 1 νέα ειδοποίηση στο %(site_name)s:
el[1]: 
    Έχετε %(num)s νέες ειδοποιήσεις στο %(site_name)s:

en: Message
el: Μήνυμα

en: Time
el: Ώρα

en: %(user)s posted a new discussion in <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>
el: Ο %(user)s άνοιξε μια καινούρια συζήτηση στην <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>

en: %(user)s has shared a library named <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> to you.
el: Ο %(user)s έχει μοιραστεί μία βιβλιοθήκη με όνομα <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> με εσάς.

en: You have received a <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">new message</a> from %(user)s.
el: Έχετε λάβει ένα  <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">νέο μήνυμα</a> από τον %(user)s.

en: A file named <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> is uploaded to your folder <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.
el: Ένα αρχείο με το όνομα <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> έχει ανεβεί στον φάκελό σας <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.

en: User <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> has asked to join group <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, verification message: %(msg)s
el: Ο χρήστης <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> ζήτησε να γίνει μέλος της ομάδας <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, μήνυμα επιβεβαίωσης: %(msg)s

en: Go check out at the following page:
el: Πάτε και ελέγξτε την επόμενη σελίδα:

en: All Notifications
el: Όλες οι ειδοποιήσεις

en: Add new notification
el: Προσθήκη νέας ειδοποίησης

en: Notification Detail
el: Λεπτομέρειες ειδοποίησης

en: (current notification)
el: (τωρινή ειδοποίηση)

en: Set to current
el: Ρύθμιση ως ενεργή

en: Delete Notification
el: Διαγραφή ειδοποίησης

en: Notices
el: Ειδοποιήσεις

en: Mark all read
el: Σήμανση όλων ως ανεγνωσμένων

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: More
el: Περισσότερα

en: Successfully cleared all notices.
el: Όλες οι ειδοποιήσεις σβήστηκαν επιτυχώς.

en: Please choose how to view encrypted libraries online:
el: Παρακαλώ επιλέξτε πως θα προβάλονται οι κρυπτογραφημένες βιβλιοθήκες online:

en: Send passwords to the server.
el: Αποστολή κωδικών πρόσβασης στον διακομιστή.

en: Files will be decrypted in the server before being sent to you.
el: Τα αρχεία θα αποκρυπτογραφούνται στον διακομιστή πριν αποσταλλούν σε εσάς.

en: Save passwords in your browser.
el: Αποθήκευση κωδικών χρήσης στο πρόγραμμα περιήγησής σας.

en: Files will be decrypted in your browser when you download them.
el: Τα αρχεία θα αποκρυπτογραφούνται στο πρόγραμμα περιήγησής σας όταν τα κατεβάσετε.

en: Tip: the latter way is more secure, but it is not supported well by all browsers. We advise you to use the latest version of Chrome or Firefox.
el: Συμβουλή: ο τελευταίος τρόπος είναι ο πιο ασφαλής, αλλά δεν υποστηρίζεται από όλα τα προγράμματα περιήγησης.  Σας προτείνουμε να χρησιμοποιήσετε την τελευταία έκδοση του Chrome ή του Firefox.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Language
el: Γλώσσα

en: Default Library
el: Προεπιλεγμένη βιβλιοθήκη

en: Two-Factor Authentication
el: Πιστοποίηση δυο παραγόντων

en: Delete Account
el: Διαγραφή λογαριασμού

en: Profile Setting
el: Ρύθμιση προφίλ

en: Change
el: Αλλαγή

en: Password:
el: Κωδικός:

en: Update
el: Ανανέωση

[ctx: true name]
en: Name:
el: Όνομα:

en: Username:
el: Όνομα χρήστη:

en: You can use this field at login.
el: Μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτό το πεδίο κατά την είσοδο.

en: Contact Email:
el: E-mail επικοινωνίας

en: Your notifications will be sent to this email.
el: Οι γνωστοποιήσεις θα αποστέλλονται σε αυτό το e-mail.

en: Department:
el: Τμήμα:

en: Telephone:
el: Τηλέφωνο:

en: Language Setting
el: Ρύθμιση γλώσσας

en: Default Library Setting
el: Ρύθμιση προεπιλεγμένης βιβλιοθήκης

en: Your default library:
el: Η προεπιλεγμένη βιβλιοθήκη σας:

en: Default library is the default place to store your personal documents and pictures.
el: Η προεπιλεγμένη βιβλιοθήκη είναι ο προεπιλεγμένος χώρος για αποθήκευση των προσωπικών εγγράφων και των φωτογραφιών σας.

en: Choose Default Library
el: Επιλογή προεπιλεγμένης βιβλιοθήκης

en: Choose default library:
el: Επιλέξτε προεπιλεγμένη βιβλιοθήκη:

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
el: Αυτή η λειτουργία δεν μπορεί να αναιρεθεί.  Παρακαλώ ξανασκεφτείτε το!

en: Really want to delete your account?
el: Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε τον λογαριασμό σας;

en: Successfully edited profile.
el: Επιτυχής τροποποίηση του προφίλ.

en: Failed to edit profile
el: Αποτυχία επεξεργασίας προφίλ

en: Has not accepted invitation yet
el: Δεν έχει αποδεχτεί την πρόσκληση ακόμη

en: Demo account can not be deleted.
el: Ο Δοκιμαστικός λογαριασμός δεν μπορεί να διαγραφεί.

en: Failed to set default library.
el: Αποτυχία επιλογής προεπιλεγμένης βιβλιοθήκης.

en: Can not set encrypted library as default library.
el: Δεν μπορεί να επιλεγεί κρυπτογραφημένη βιβλιοθήκη ως προεπιλεγμένη.

en: Successfully set "%s" as your default library.
el: Επιτυχής ρύθμιση της "%s" ως προεπιλεγμένης βιβλιοθήκης.

en: Email is required
el: Η διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου είναι απαραίτητη

en: Email is not longer than 512 characters
el: Το email δεν είναι μεγαλύτερο από 512 χαρακτήρες

en: Password can't be empty
el: Ο κωδικός δεν μπορεί να είναι κενός

en: Please enter a correct password.
el: Παρακαλώ εισάγετε ένα σωστό κωδικό.

en: Internal server error, or please check the email(s) you entered
el: Σφάλμα διακομιστή, ή παρακαλώ ελέγξτε τα email που εισάγατε

en: Please choose a directory.
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα φάκελο.

en: Successfully saved.
el: Αποθηκεύτηκε με επιτυχία.

en: Sending shared upload link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
el: Η αποστολή του συνδέσμου μεταφόρτωσης απέτυχε. Η υπηρεσία email δεν είναι σωστά ρυθμισμένη, παρακαλώ επικοινωνήστε με το διαχειριστή.

en: Library does not exist.
el: Η βιβλιοθήκη δεν υπάρχει.

en: Directory does not exist.
el: Ο φάκελος δεν υπάρχει.

en: Only the owner of the library has permission to share it.
el: Μόνο ο ιδιοκτήτης της βιβλιοθήκης έχει δικαίωμα διαμοιρασμού.

en: Please check the email(s) you entered
el: Παρακαλώ ελέγξτε τα email που εισάγατε

en: Sorry, but the requested page could not be found.
el: Συγγνώμη, αλλά η σελίδα που ζητήσατε δεν μπορεί να βρεθεί.

en: System Admin
el: Διαχειριστής συστήματος

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: No
el: Όχι

en: We no longer support this version of IE. Please upgrade it to version 10 or above.
el: Αυτή η έκδοση του IE δεν υποστηρίζετε πλεόν. Παρακαλώ αναβαθμίστε τον IE στην έκδοση 10 ή παραπάνω.

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Signup
el: Δημιουργία λογαριασμού

en: Create a personal account
el: Δημιουργήστε έναν προσωπικό λογαριασμό

en: Create an organization account
el: Δημιουργήστε ένα λογαριασμό για έναν οργανισμό

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
el: Αυτή η βιβλιοθήκη είναι κρυπτογραφημένη. Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό σας αν θέλετε να την προβάλετε online. Ο κωδικός θα μείνει στον διακομιστή για μόλις 1 ώρα.

en: Password:
el: Κωδικός:

en: Please enter the password.
el: Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό.

en: Download
el: Λήψη

en: Current Path:
el: Τωρινή διαδρομή:

en: User
el: Χρήστης

en: Type
el: Τύπος

en: Device Name
el: Όνομα συσκευής

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Anonymous User
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Per page:
el: Ανά σελίδα:

en: Current path:
el: Τωρινή διαδρομή:

en: Draft saved.
el: Σώθηκε το πρόχειρο.

en: Library
el: Βιβλιοθήκη

en: is encrypted
el: είναι κρυπτογραφημένο

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
el: Ο κωδικός θα παραμείνει στον διακομιστή μόνο για 1 ώρα.

en: Draft Available
el: Υπάρχει πρόχειρο

en: There's a saved draft for this file, would you like to load it?
el: Υπάρχει ένα σωσμένο πρόχειρο για αυτό το αρχείο, θέλετε να το φορτώσετε;

en: Load
el: Φόρτωση

en: Discard
el: Απόρριψη

en: Failed to save draft, exceeded max quota
el: Αποτυχία αποθήκευσης προχείρου, υπέρβαση ορίου

en: Draft successfully loaded
el: Το πρόχειρο φορτώθηκε με επιτυχία

en: Please check the network.
el: Παρακαλώ ελέγξτε τη σύνδεσή σας με το δίκτυο.

en: Bold
el: Έντονα

en: Italic
el: Πλάγια

en: Heading 1
el: Επικεφαλίδα 1

en: Heading 2
el: Επικεφαλίδα 2

en: Heading 3
el: Επικεφαλίδα 3

en: Heading 4
el: Επικεφαλίδα 4

en: File
el: Αρχείο

en: Submit failed. Please check the network.
el: Αποτυχία υποβολής. Παρακαλώ ελέγξτε τη σύνδεσή σας.

en: Password is required.
el: Ο κωδικός είναι απαραίτητος.

en: History
el: Ιστορικό

en: <span class="op-target">%(u_filename)s</span> Version History
el: <span class="op-target">%(u_filename)s</span> Ιστορικό έκδοσης

en: Tip: a new version will be generated after each modification, and you can restore the file to a previous version.
el: Συμβουλή: καινούρια έκδοση θα δημιουργείται μετά από κάθε τροποποίηση, και μπορείτε να επαναφέρετε το αρχείο σε προηγούμενη έκδοση.

en: a week
el: την εβδομάδα

en: a month
el: τον μήνα

en: all
el: όλα

en: Modifier
el: Τροποποιητής

en: (current version)
el: (τωρινή έκδοση)

en: (Renamed or moved from %(old_path)s)
el: (Μετονομάστηκε ή μεταφέρθηκε από %(old_path)s)

en: Restore
el: Επαναφορά

en: View
el: Προβολή

en: Diff
el: Διαφορές

en: Plan
el: Σχέδιο

en: Files
el: Αρχεία

en: All Groups
el: Όλες οι ομάδες

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Favorites
el: Αγαπημένα

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: Personal Wiki
el: Προσωπικό Wiki

en: Linked Devices
el: Συνδεδεμένες συσκευές

en: Invite People
el: Πρόσκληση ατόμων

en: Share Admin
el: Διαχειριστής κοινόχρηστων

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Enable Modules
el: Ενεργοποίηση μονάδων

en: Upload Folder
el: Φάκελος μεταφόρτωσης

en: Add auto expiration
el: Προσθήκη αυτόματης λήξης

en: Days
el: Ημέρες

en: Shared Links
el: Σύνδεσμοι κοινής χρήσης

en: View and manage all the shared links in this library.
el: Προβάλετε και διαχειριστείτε όλους τους συνδέσμους κοινής χρήσης σε αυτή τη βιβλιοθήκη.

en: Shared Libs
el: Κοινόχρηστες βιβλιοθήκες

en: New Folder
el: Νέος φάκελος

en: Current Library
el: Τωρινή βιβλιοθήκη

en: Other Libraries
el: Άλλες βιβλιοθήκες

en: Please click and choose a directory.
el: Παρακαλώ κάντε κλικ και επιλέξτε ένα φάκελο.

en: File Upload
el: Μεταφόρτωση αρχείου

en: Cancel All
el: Ακύρωση όλων

en: Saving...
el: Αποθήκευση...

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Devices
el: Συσκευές

en: Organizations
el: Οργανισμοί

en: Institutions
el: Ινστιτούτα

en: Errors
el: Σφάλματα

en: Platform
el: Πλατφόρμα

en: Version
el: Έκδοση

en: Last Access
el: Τελευταία σύνδεση

en: Unlink
el: Αποσύνδεση

en: All
el: Όλα

en: System
el: Σύστημα

en: Trash
el: Κάδος ανακύκλωσης

en: New Library
el: Νέα βιβλιοθήκη

en: Files / Size
el: Αρχεία / Μέγεθος

en: Transfer
el: Μεταφορά

en: New Group
el: Νέα Ομάδα

en: Export Excel
el: Εξαγωγή Excel

en: Permission
el: Δικαίωμα

en: Group
el: Ομάδα

en: Members
el: Μέλη

en: Shared By
el: Κοινή χρήση από

en: Unshare
el: Απενεργοποίηση κοινής χρήσης

en: Rename
el: Μετονομασία

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Upload Files
el: Μεταφόρτωση αρχείων

en: New File
el: Νέο αρχείο

en: unstarred
el: χωρίς αστέρι

en: Leave Share
el: Αποσύνδεση από κοινή χρήση

en: Discussion
el: Συζήτηση

en: File Name
el: Όνομα αρχείου

en: Created library
el: Δημιουργήθηκε η βιβλιοθήκη

en: No library is shared to this group
el: Δεν υπάρχει βιβλιοθήκη σε κοινή χρήση με αυτή την ομάδα

en: Reply
el: Απάντηση

en: Dismiss
el: Παράβλεψη

en: Leave group
el: Αποχώρηση από την ομάδα

en: Rename Group To
el: Μετονομασία Ομάδας Σε

en: Transfer Group To
el: Μεταφορά Ομάδας Σε

en: Download Links
el: Σύνδεσμοι λήψης

en: Upload Links
el: Σύνδεσμοι μεταφόρτωσης

en: Visits
el: Επισκέψεις

en: Directory icon
el: Εικονίδιο φακέλου

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: See All Notifications
el: Δες όλες τις Ειδοποιήσεις

en: Share To
el: Κοινή χρήση με

en: all members
el: όλα τα μέλη

en: You can share a single folder with a registered user if you don't want to share a whole library.
el: Μπορείτε να κάνετε κοινή χρήση ενός φακέλου με ένα χρήστη αν δεν θέλετε να μοιραστείτε όλη τη βιβλιοθήκη.

en: Expiration
el: Λήξη

en: You have not created any libraries
el: Δεν έχετε δημιουργήσει βιβλιοθήκες

en: You can create a library to organize your files. For example, you can create one for each of your projects. Each library can be synchronized and shared separately.
el: Μπορείτε να δημιουργήσετε μία βιβλιοθήκη για να οργανώσετε τα αρχεία σας. Για παράδειγμα, μπορείτε να δημιουργήσετε μία για κάθε ένα από τα έργα σας. Κάθε βιβλιοθήκη μπορεί να συγχρονιστεί και να μπει σε κοινή χρήση ξεχωριστά.

en: Add Library
el: Προσθήκη βιβλιοθήκης

en: Share existing libraries
el: Κοινή χρήση υπάρχουσων βιβλιοθηκών

en: Create a new library
el: Δημιουργία μίας νέας βιβλιοθήκης

en: My Groups
el: Οι Ομάδες μου

en: You can share libraries by clicking the "New Library" button above or the "Share" icon on your libraries list.
el: Μπορείτε να κάνετε κοινή χρήση βιβλιοθηκών επιλέγοντας το κουμπί "Νέα Βιβλιοθήκη" ή το εικονίδιο "Κοινή Χρήση" στην λίστα βιβλιοθηκών σας.

en: Libraries shared as writable can be downloaded and synced by other group members. Read only libraries can only be downloaded, updates by others will not be uploaded.
el: Οι βιβλιοθήκες που είναι σε κοινή χρήση ως εγγράψιμες μπορούν να κατεβούν και να συγχρονιστούν από άλλα μέλη της ομάδας.  Μη εγγράψιμες βιβλιοθήκες μπορούν μόνο να κατεβούν, οι αλλαγές από άλλους δεν θα ανεβαίνουν.

en: Add a discussion...
el: Προσθήκη συζήτησης....

en: You don't have any starred files yet
el: Δεν έχετε αρχεία επισημασμένα με αστεράκι ακόμη

en: You do not have connected devices
el: Δεν έχετε συνδεδεμένες συσκευές

en: Your clients (Desktop/Android/iOS) will be listed here.
el: Οι συσκευές σας (Desktop/Android/iOS) θα προβάλλονται εδώ.

en: Help
el: Βοήθεια

en: Server Version:
el: Έκδοση διακομιστή:

en: About Us
el: Σχετικά με εμάς

en: Delete Time
el: Χρόνος διαγραφής

en: None
el: Κανένα

en: Directory
el: Φάκελος

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Please enter 1 or more character
el: Παρακαλώ εισάγετε 1 ή περισσότερους χαρακτήρες

en: No matches
el: Δεν υπάρχουν αποτελέσματα

en: Searching...
el: Αναζητείται...

en: Loading failed
el: Αποτυχία φόρτωσης

en: You cannot select any more choices
el: Δεν μπορείτε να επιλέξετε άλλες επιλογές

en: Incorrect password
el: Εσφαλμένο συνθηματικό

en: Tip:
el: Συμβουλή:

en: Admins
el: Διαχειριστές

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Active Users
el: Ενεργοί χρήστες

en: Activated
el: Ενεργοποιήθηκε

en: Version Number
el: Αριθμός έκδοσης

en: Month:
el: Μήνας:

en: Database
el: Βάση δεδομένων

en: Delete users
el: Διαγραφή χρηστών

en: Add admin
el: Προσθήκη διαχειριστή

en: Add admins
el: Προσθήκη διαχειριστών

en: Enter
el: Εισάγετε

en: emails, separated by ','
el: διευθύνσεις email, διαχωρισμένες με κόμμα ","

en: Virus File
el: Αρχείο ιού

en: Password: %(password)s
el: Συνθηματικό: %(password)s

en: Organization
el: Οργανισμός

en: Set user name
el: Ορισμός ονόματος χρήστη

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Loading...
el: Φόρτωση

en: The owner of this library has run out of space.
el: Ο ιδιοκτήτης αυτής της βιβλιοθήκης δεν έχει άλλο ελεύθερο χώρο.

en: File is too big
el: Το αρχείο είναι πολύ μεγάλο

en: File is too small
el: Το αρχείο είναι πολύ μικρό

en: Filetype not allowed
el: Ο τύπος αρχείου δεν επιτρέπεται

en: Max number of files exceeded
el: Έχετε υπερβεί τον μέγιστο αριθμό αρχείων

en: Uploaded bytes exceed file size
el: Τα μεταφορτωμένα bytes υπερβαίνουν το μέγεθος του αρχείου

en: Empty file upload result
el: Αποτέλεσμα μεταφόρτωσης αρχείου κενό

en: uploaded
el: μεταφορτώθηκε

en: canceled
el: ακυρώθηκε

en: Start
el: Έναρξη

en: Failed to get upload url
el: Αποτυχία παραλαβής συνδέσμου μεταφόρτωσης

en: permission error
el: σφάλμα δικαιωμάτων

en: Library does not exist
el: Η βιβλιοθήκη δεν υπάρχει.

en: Internal Error
el: Εσωτερικό σφάλμα

en: File does not exist
el: Το αρχείο δεν υπάρχει.
