libsoup master - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Connection terminated unexpectedly
tr: Bağlantı beklenmeyen bir şekilde sonlandı

en: Invalid seek request
tr: Geçersiz arama talebi

en: Cannot truncate SoupBodyInputStream
tr: SoupBodyInputStream kesilemiyor

en: Network stream unexpectedly closed
tr: Ağ akışı beklenmeyen bir şekilde sonlandı

en: Failed to completely cache the resource
tr: Özkaynak tamamen önbelleğe alınamadı

en: Output buffer is too small
tr: Çıkış arabelleği çok küçük

en: Could not parse HTTP response
tr: HTTP cevabı ayrıştırılamadı

en: Unrecognized HTTP response encoding
tr: HTTP cevabı tanınmayan bir şekilde kodlanmış

en: Operation would block
tr: İşlem bloke edebilir

en: Operation was cancelled
tr: İşlem iptal edildi

en: Could not parse HTTP request
tr: HTTP talebi ayrıştırılamadı

en: No URI provided
tr: URI verilmedi

en: Invalid '%s' URI: %s
tr: Geçersiz '%s' URI: %s

en: Can't create a TLS server without a TLS certificate
tr: Bir TLS sertifikası olmadan TLS sunucusu oluşturulamaz

en: Could not listen on address %s, port %d:
tr: %s adresinin %d bağlantı noktası dinlenemedi:

en: Could not parse URI '%s'
tr: URI '%s' ayrıştırılamadı

en: Unsupported URI scheme '%s'
tr: Desteklenmeyen URI şeması '%s'

en: Not an HTTP URI
tr: HTTP URI değil

en: The server did not accept the WebSocket handshake.
tr: Sunucu WebSocket el sıkışmasını kabul etmedi.

en: Can't import non-socket as SoupSocket
tr: SoupSocket olmayan soket içe aktarılamıyor

en: Could not import existing socket:
tr: Mevcut soket içe aktarılamadı:

en: Can't import unconnected socket
tr: Bağlı olmayan soket içe aktarılamıyor

en: WebSocket handshake expected
tr: WebSocket el sıkışması bekleniyor

en: Unsupported WebSocket version
tr: Desteklenmeyen WebSocket sürümü

en: Invalid WebSocket key
tr: Geçersiz WebSocket anahtarı

en: Incorrect WebSocket "%s" header
tr: Hatalı WebSocket "%s" başlığı

en: Unsupported WebSocket subprotocol
tr: Desteklenmeyen WebSocket alt iletişim kuralı

en: Server rejected WebSocket handshake
tr: Sunucu WebSocket el sıkışmasını reddetti

en: Server ignored WebSocket handshake
tr: Sunucu WebSocket el sıkışmasını yoksaydı

en: Server requested unsupported protocol
tr: Sunucu desteklenmeyen iletişim kuralı isteğinde bulundu

en: Server requested unsupported extension
tr: Sunucu desteklenmeyen eklenti isteğinde bulundu

en: Server returned incorrect "%s" key
tr: Sunucu hatalı "%s" anahtarı döndürdü

en: Hostname is an IP address
tr: Makine adı bir IP adresi

en: Invalid hostname
tr: Geçersiz makine adı

en: Hostname has no base domain
tr: Ana makinenin temel etki alanı yok

en: Not enough domains
tr: Yeterli etki alanı yok
