gst-plugins-ugly 0.10.17.2 - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
sl: S CD-ja ni mogoče brati.

en: Could not open CD device for reading.
sl: Naprave CD ni mogoče odpreti za branje.

en: Disc is not an Audio CD.
sl: Disk ni zvočni CD.

en: Could not open DVD
sl: DVD-ja ni mogoče odpreti

en: Could not open DVD title %d
sl: DVD naslova %d ni mogoče odpreti.

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
sl: Napaka med odpiranjem poglavja %d DVD naslova %d.

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
sl: DVD naslova %d ni mogoče odpreti. Interaktivni naslovi niso podprti.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
sl: DVD-ja ni mogoče prebrati. Verjetno je DVD šifriran, knjižnica za dešifriranje pa ni nameščena.

en: Could not read DVD.
sl: DVD-ja ni mogoče prebrati.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
sl: Napaka med nastavljanjem zvočnega kodirnika mp3 LAME. Preverite parametre kodiranja.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
sl: Zahtevana bitna hitrost %d kbit/s za lastnost "%s" ni dovoljena. Bitna hitrost je bila spremenjena na %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
sl: Napaka med nastavljanjem kodirnika TwoLAME. Preverite parametre kodiranja.

en: This stream contains no data.
sl: Pretok ne vsebuje podatkov.

en: Internal data stream error.
sl: Notranja napaka pretoka podatkov.
