gst-plugins-ugly 0.10.14.2 - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Could not read from CD.
ro: Nu s-a putut citi de pe CD.

en: Could not open CD device for reading.
ro: Nu s-a putut deschide dispozitivul CD pentru citire.

en: Disc is not an Audio CD.
ro: Discul nu este un CD audio.

en: Could not open DVD
ro: Nu s-a putut deschide DVD

en: Could not open DVD title %d
ro: Nu s-a putut deschide titlul DVD %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
ro: Nu s-a putut sări la capitolul %d al titlului DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
ro: Nu s-a putut deschide titlul DVD %d. Titlurile interactive nu sunt suportate de acest element

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
ro: Rata de biți solicitată de %d kbiți/s pentru proprietatea „%s” nu este permisă. Rata de biți a fost modificată la %d kbiți/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
ro: Nu s-a putut configura codorul TwoLAME. Verificați parametrii de codare.

en: This stream contains no data.
ro: Fluxul acesta nu conține date.

en: Internal data stream error.
ro: Eroare internă a fluxului de date.
