gst-plugins-ugly 1.5.1 - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
nl: Kan niet van de CD lezen.

en: Could not open CD device for reading.
nl: Kan het CD-apparaat niet openen voor lezen.

en: Disc is not an Audio CD.
nl: De schrijf is geen audio-CD

en: Could not open DVD
nl: Kan DVD niet openen

en: Could not open DVD title %d
nl: Kan DVD-titel %d niet openen

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
nl: Kan niet naar hoofdstuk %d van DVD-titel %d gaan

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
nl: Kan de DVD-titel %d niet openen. Interactieve titels worden door dit element niet ondersteund

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
nl: Kon dvd niet lezen. Dit kan veroorzaakt zijn omdat de dvd versleuteld is en een bibliotheek voor ontcijferen van een dvd niet is geïnstalleerd.

en: Could not read DVD.
nl: Kon dvd niet lezen

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
nl: Instellen van de LAME mp3-encoder is mislukt. Controleer uw parameters voor codering.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
nl: De gevraagde bitsnelheid %d kbits/s voor eigenschap '%s' is niet toegestaan. De bitsnelheid is gewijzigd in %d kbits/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
nl: Kan de TwoLAME-encoder niet configureren. Controleer uw encodingparameters.

en: This stream contains no data.
nl: Deze stroom bevat geen gegevens.

en: Internal data stream error.
nl: Fout met interne gegevensstroom.
