gst-plugins-ugly 1.0.3 - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
hu: A CD nem olvasható.

en: Could not open CD device for reading.
hu: Nem nyitható meg a CD eszköz olvasásra.

en: Disc is not an Audio CD.
hu: A lemez nem hang CD.

en: Could not open DVD
hu: A DVD nem nyitható meg

en: Could not open DVD title %d
hu: Nem nyitható meg a(z) %d. DVD cím

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
hu: A(z) $%2d. DVD cím $%1d. fejezetére ugrás meghiúsult

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
hu: Nem nyitható meg a(z) %d. DVD cím. Ez az elem nem támogatja az interaktív címeket.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
hu: Nem olvasható a DVD. Ezt az okozhatja, hogy a DVD titkosított, és a DVD-visszafejtő programkönyvtár nincs telepítve.

en: Could not read DVD.
hu: Nem olvasható a DVD.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
hu: A LAME MP3 hangkódoló beállítása meghiúsult. Ellenőrizze a kódolás beállításait.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
hu: A kért %d kbit/s bitsebesség nem engedélyezett a(z) „%s” tulajdonsághoz. A bitsebesség módosítva %d kbit/s-re.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
hu: A TwoLAME kódoló beállítása meghiúsult. Ellenőrizze a kódolás beállításait.

en: This stream contains no data.
hu: Ez az adatfolyam nem tartalmaz adatokat.

en: Internal data stream error.
hu: Belső adatfolyam-hiba.
