gst-plugins-ugly 1.7.1 - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Could not read from CD.
hr: CD nije moguće čitati.

en: Could not open CD device for reading.
hr: CD uređaj nije moguće otvoriti za čitanje.

en: Disc is not an Audio CD.
hr: Disk nije Audio CD.

en: Could not open DVD
hr: DVD nije moguće otvoriti

en: Could not open DVD title %d
hr: DVD naslov %d nije moguće otvoriti

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
hr: Greška pri otvaranju poglavlja %d od DVD naslova %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
hr: Nije moguće otvoriti DVD naslov %d. Ovaj element ne podržava interaktivne naslove

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
hr: DVD nije moguće pročitati. DVD je možda kriptiran, a biblioteka za dekriptiranje DVD-a nije instalirana.

en: Could not read DVD.
hr: DVD nije moguće čitati.

en: Failed to configure LAME mp3 audio encoder. Check your encoding parameters.
hr: Konfiguracija LAME mp3 audiokodera nije uspjela. Provjerite parametre kodiranja.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
hr: Tražena brzina (bitrate) %d kbit/s za svojstvo ‘%s’ nije dopuštena. Brzina (bitrate) je promijenjena u %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
hr: Konfiguracija TwoLAME kodera nije uspjela. Provjerite parametre kodiranja.

en: This stream contains no data.
hr: Ovaj stream (tok podataka) ne sadrži podatke.

en: Internal data stream error.
hr: Interna greška toka (stream) podataka.
