gst-plugins-ugly 0.10.17.2 - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Could not read from CD.
ca: No s'ha pogut llegir des del CD.

en: Could not open CD device for reading.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu de CD per a lectura.

en: Disc is not an Audio CD.
ca: El disc no és un CD d'àudio.

en: Could not open DVD
ca: No s'ha pogut obrir el DVD

en: Could not open DVD title %d
ca: No s'ha pogut obrir el títol %d del DVD

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
ca: No s'ha pogut anar al capítol %d del títol %d del DVD.

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
ca: No s'ha pogut obrir el títol %d del DVD. Els títols interactius no són compatibles amb aquest element

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ca: No s'ha pogut llegir el DVD. Possiblement el DVD està encriptat i la biblioteca de desencriptació de DVD no està instal·lada.

en: Could not read DVD.
ca: No s'ha pogut llegir el DVD.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
ca: La taxa de bits %d kbit/s per a la propietat «%s» no és permesa. S'ha canviat la taxa de bits a %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
ca: No s'ha pogut configurar el codificador TwoLAME. Comproveu els paràmetres de codificació.

en: This stream contains no data.
ca: Aquest flux no conté dades.

en: Internal data stream error.
ca: S'ha produït un error intern de flux de dades.
