gst-plugins-good 0.10.28.2 - en to eo translation catalogue (10 entries)

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
eo: '%s' de '%s'

en: Could not connect to server
eo: Ne eblis konekti al servilo

en: Internal data stream error.
eo: Interna datumflu-eraro.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
eo: Ne eblis malfermi la sonaparaton por reproduktado. Ĝi estas uzate de alia aplikaĵo.

en: Could not open audio device for playback.
eo: Ne eblis malfermi la sonaparaton por reproduktado.

en: Could not open audio device for recording.
eo: Ne eblis malfermi sonaparaton por registrado.

en: Microphone
eo: Mikrofono

en: Volume
eo: Laŭteco

en: Monitor
eo: Ekrano

en: This isn't a device '%s'.
eo: Tio ne estas '%s'-aparato.
