gst-plugins-base 0.10.32.2 - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Could not open device for playback in mono mode.
eo: Ne eblis malfermi aparaton por reproduktado per unukanala reĝimo.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
eo: Ne eblis malfermi aparaton por reproduktado per dukanala reĝimo.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
eo: Ne eblis malfermi la aparaton por reproduktado per %d-kanala reĝimo.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
eo: Ne eblis malfermi la sonaparaton por reproduktado. Ĝi estas uzate de alia aplikaĵo.

en: Could not open audio device for playback.
eo: Ne eblis malfermi la sonaparaton por reproduktado.

en: Could not open device for recording in mono mode.
eo: Ne eblis malfermi la aparaton por registrado per unukanala reĝimo.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
eo: Ne eblis malfermi la aparaton por registrado per dukanala reĝimo.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
eo: Ne eblis malfermi la aparaton por registrado per %d-kanala reĝimo.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
eo: Ne eblis malfermi la aparaton por registrado. Ĝi estas uzate de alia aplikaĵo.

en: Could not open audio device for recording.
eo: Ne eblis malfermi sonaparaton por registrado.

en: Could not open CD device for reading.
eo: Ne eblis malfermi KD-aparaton por legado.

en: Could not seek CD.
eo: Ne eblis traserĉi la KD-n.

en: Could not read CD.
eo: Ne eblis legi la KD-n.

en: Internal data stream error.
eo: Interna datumflu-eraro.

en: Could not determine type of stream
eo: Ne eblis rekoni la tipon de la fluo

en: This appears to be a text file
eo: Tio ŝajnas esti tekstdosiero

en: No volume control found
eo: Ne trovis laŭtec-regilon

en: Invalid URI "%s".
eo: Nevalida URI "%s".

en: Source element is invalid.
eo: Font-elemento estas nevalide.

en: Error while sending data to "%s:%d".
eo: Eraro dum sendado de datumoj al "%s:%d".

en: Can't record audio fast enough
eo: Ne eblas registri la sonon sufiĉe rapide

en: DivX MPEG-4 Version %d
eo: "DivX MPEG-4"-versio %d

en: Audio CD source
eo: Son-KD-fonto

en: DVD source
eo: DVD-fonto

en: %s protocol source
eo: %s protokolfonto

en: Unknown source element
eo: Nekonata fontelemento

en: Unknown element
eo: Nekonata elemento

en: album ID
eo: album-ID
