gst-plugins-base-1.7.90 - en to cs translation catalogue (188 entries)

en: Could not open device for playback in mono mode.
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení pro přehrávání v režimu mono.

en: Could not open device for playback in stereo mode.
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení pro přehrávání v režimu stereo.

en: Could not open device for playback in %d-channel mode.
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení pro přehrávání v %dkanálovém režimu.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
cs: Nezdařilo se otevřít zvukového zařízení pro přehrávání. Zařízení je používáno jinou aplikací.

en: Could not open audio device for playback.
cs: Nezdařilo se otevřít zvukového zařízení pro přehrávání.

en: Error outputting to audio device. The device has been disconnected.
cs: Chyba výstupu do zvukového zařízení. Zařízení bylo odpojeno.

en: Could not open device for recording in mono mode.
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení pro nahrávání v režimu mono.

en: Could not open device for recording in stereo mode.
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení pro nahrávání v režimu stereo.

en: Could not open device for recording in %d-channel mode
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení pro nahrávání v %dkanálovém režimu.

en: Could not open audio device for recording. Device is being used by another application.
cs: Nezdařilo se otevřít zvukového zařízení pro nahrávání. Zařízení je používáno jinou aplikací.

en: Could not open audio device for recording.
cs: Nezdařilo se otevřít zvukového zařízení pro nahrávání.

en: Error recording from audio device. The device has been disconnected.
cs: Chyba nahrávání ze zvukového zařízení. Zařízení bylo odpojeno.

en: Could not open CD device for reading.
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení CD pro čtení.

en: Could not seek CD.
cs: Nezdařilo přeskočit na CD.

en: Could not read CD.
cs: Nezdařilo čtení z CD.

en: Internal data stream error.
cs: Vnitřní chyba datového proudu.

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
cs: Schází prvek „%s“ – zkontrolujte prosím instalaci systému GStreamer.

en: Could not determine type of stream
cs: Nezdařilo se určit typ proudu

en: This appears to be a text file
cs: Zdá se, že se jedná o textový soubor

en: Could not create "uridecodebin" element.
cs: Nelze vytvořit prvek „uridecodebin“.

en: Both autovideosink and %s elements are missing.
cs: Schází jak prvek autovideosink, tak %s.

en: The autovideosink element is missing.
cs: Schází prvek autovideosink.

en: Configured videosink %s is not working.
cs: Nefunguje nastavený spotřebič videa %s.

en: Both autovideosink and %s elements are not working.
cs: Nefunguje ani prvek autovideosink, ani %s.

en: The autovideosink element is not working.
cs: Nefunguje prvek autovideosink.

en: Custom text sink element is not usable.
cs: Vlastní prvek spotřebiče textu není použitelný.

en: No volume control found
cs: Nebylo nalezeno žádné ovládání hlasitosti

en: Both autoaudiosink and %s elements are missing.
cs: Schází jak prvek autoaudiosink, tak %s.

en: The autoaudiosink element is missing.
cs: Schází prvek autoaudiosink.

en: Configured audiosink %s is not working.
cs: Nefunguje prvek audiosink %s.

en: Both autoaudiosink and %s elements are not working.
cs: Nefunguje ani prvek autoaudiosink, ani %s.

en: The autoaudiosink element is not working.
cs: Nefunguje prvek autoaudiosink.

en: Can't play a text file without video or visualizations.
cs: Textový soubor nelze přehrát bez videa nebo vizualizací.

en: No decoder available for type '%s'.
cs: K typu „%s“ není dostupný dekodér.

en: No URI specified to play from.
cs: Nezadána žádná adresa URI, ze které se má přehrávat.

en: Invalid URI "%s".
cs: Neplatná adresa URI „%s“.

en: This stream type cannot be played yet.
cs: Tento typ proudu zatím nemůže být přehrán.

en: No URI handler implemented for "%s".
cs: U „%s“ není prováděna obsluha URI.

en: Source element is invalid.
cs: Zdrojový prvek je neplatný.

en: Error while sending data to "%s:%d".
cs: Chyba při odesílání dat na „%s:%d“.

en: Can't record audio fast enough
cs: Zvuk nelze nahrávat dostatečnou rychlostí

en: This CD has no audio tracks
cs: Toto CD nemá žádné zvukové stopy

en: ID3 tag
cs: Štítek ID3

en: APE tag
cs: Štítek APE

en: ICY internet radio
cs: Internetové rádio ICY

en: CYUV Lossless
cs: Bezeztrátový CYUV

en: Lossless MSZH
cs: Bezeztrátové MSZH

en: Run-length encoding
cs: RLE (Run-Length Encoding)

en: Subtitle
cs: Titulek

en: MPL2 subtitle format
cs: Formát titulků MPL2

en: DKS subtitle format
cs: Formát titulků DKS

en: QTtext subtitle format
cs: Formát titulků QTtext

en: Sami subtitle format
cs: Formát titulků Sami

en: TMPlayer subtitle format
cs: Formát titulků TMPlayer

en: Kate subtitle format
cs: Formát titulků Kate

en: Uncompressed video
cs: Nekomprimované video

en: Uncompressed gray
cs: Nekomprimované stupně šedi

en: Uncompressed packed YUV %s
cs: Nekomprimovaný zabalený YUV %s

en: Uncompressed semi-planar YUV %s
cs: Nekomprimovaný poloplanární YUV %s

en: Uncompressed planar YUV %s
cs: Nekomprimovaný planární YUV %s

en: Uncompressed palettized %d-bit %s
cs: Nekomprimovaný %dbitový %s s paletou

en: Uncompressed %d-bit %s
cs: Nekomprimovaný %dbitový %s

en: DivX MPEG-4 Version %d
cs: DivX MPEG-4, verze %d

en: Uncompressed audio
cs: Nekomprimovaný zvuk

en: Raw %d-bit %s audio
cs: Surový %dbitový zvuk %s

en: Audio CD source
cs: Zdroj zvukové CD

en: DVD source
cs: Zdroj DVD

en: Real Time Streaming Protocol (RTSP) source
cs: Zdroj Real Time Streaming Protocol (RTSP)

en: Microsoft Media Server (MMS) protocol source
cs: Zdroj protokolu Microsoft Media Server (MMS)

en: %s protocol source
cs: Zdroj protokolu %s

en: %s video RTP depayloader
cs: Depayloader RTP %s, video

en: %s audio RTP depayloader
cs: Depayloader RTP %s, audio

en: %s RTP depayloader
cs: Depayloader RTP %s

en: %s demuxer
cs: Demultiplexer %s

en: %s decoder
cs: Dekodér %s

en: %s video RTP payloader
cs: Payloader RTP %s, video

en: %s audio RTP payloader
cs: Payloader RTP %s, audio

en: %s RTP payloader
cs: Payloader RTP %s

en: %s muxer
cs: Multiplexer %s

en: %s encoder
cs: Kodér %s

en: GStreamer element %s
cs: Prvek systému GStreamer %s

en: Unknown source element
cs: Neznámý zdrojový prvek

en: Unknown sink element
cs: Neznámý spotřebičový prvek

en: Unknown element
cs: Neznámý prvek

en: Unknown decoder element
cs: Neznámý dekodérový prvek

en: Unknown encoder element
cs: Neznámý kodérový prvek

en: Plugin or element of unknown type
cs: Zásuvný modul nebo prvek neznámého typu

en: Failed to read tag: not enough data
cs: Selhalo čtení značky: nedostatek dat

en: track ID
cs: ID stopy

en: MusicBrainz track ID
cs: ID stopy z MusicBrainz

en: artist ID
cs: ID umělce

en: MusicBrainz artist ID
cs: ID umělce z MusicBrainz

en: album ID
cs: ID alba

en: MusicBrainz album ID
cs: ID alba z MusicBrainz

en: album artist ID
cs: ID umělce alba

en: MusicBrainz album artist ID
cs: ID umělce alba z MusicBrainz

en: track TRM ID
cs: ID stopy TRM

en: MusicBrainz TRM ID
cs: ID stopy TRM z MusicBrainz

en: capturing shutter speed
cs: rychlost závěrky při zachytávání

en: Shutter speed used when capturing an image, in seconds
cs: Rychlost závěrky při zachytávání obrazu, v sekundách

en: capturing focal ratio
cs: ohnisková vzdálenost při zachytávání

en: Focal ratio (f-number) used when capturing the image
cs: Clonové číslo (číslo F) použité při zachytávání obrazu

en: capturing focal length
cs: ohnisková vzdálenost při zachytávání

en: Focal length of the lens used capturing the image, in mm
cs: Ohnisková vzdálenost čoček použitá při záchytávání obrazu, v mm

en: capturing digital zoom ratio
cs: stupeň digitálního přiblížení při zachytávání

en: Digital zoom ratio used when capturing an image
cs: Stupeň digitálního přiblížení použitého při zachytávání obrazu

en: capturing iso speed
cs: rychlost ISO při zachytávání

en: The ISO speed used when capturing an image
cs: Rychlost ISO použitá při zachytávání obrazu

en: capturing exposure program
cs: program expozice při zachytávání

en: The exposure program used when capturing an image
cs: Program expozice použitý při zachytávání obrazu

en: capturing exposure mode
cs: režim expozice při zachytávání

en: The exposure mode used when capturing an image
cs: Režim expozice použitý při zachytávání obrazu

en: capturing exposure compensation
cs: kompenzace expozice při zachytávání

en: The exposure compensation used when capturing an image
cs: Kompenzace expozice použitá při zachytávání obrazu

en: capturing scene capture type
cs: typ zachycení scény při zachytávání

en: The scene capture mode used when capturing an image
cs: Režim zachycení scény použitý při zachytávání obrazu

en: capturing gain adjustment
cs: úprava zesílení při zachytávání

en: The overall gain adjustment applied on an image
cs: Úprava celkového zesílení při zachytávání obrazu

en: capturing white balance
cs: vyvážení bílé při zachytávání

en: The white balance mode set when capturing an image
cs: Režim vyvážení bílé nastavený při zachytávání obrazu

en: capturing contrast
cs: kontrast při zachytávání

en: The direction of contrast processing applied when capturing an image
cs: Nastavené zpracování kontrastu použité při zachytávání obrazuj

en: capturing saturation
cs: sytost při zachytávání

en: The direction of saturation processing applied when capturing an image
cs: Nastavené zpracování sytosti použité při zachytávání obrazu

en: capturing sharpness
cs: ostrost při zachytávání

en: The direction of sharpness processing applied when capturing an image
cs: Nastavené zpracování ostrosti použité při zachytávání obrazu

en: capturing flash fired
cs: použití blesku při zachytávání

en: If the flash fired while capturing an image
cs: Zda byl při zachytávání obrazu použit blesk

en: capturing flash mode
cs: režim blesku při zachytávání

en: The selected flash mode while capturing an image
cs: Režim blesku vybraný při zachytávání obrazu

en: capturing metering mode
cs: režim měření při zachytávání

en: The metering mode used while determining exposure for capturing an image
cs: Režim měření použitý pro určení expozice při zachytávání obrazu

en: capturing source
cs: zdroj při zachytávání

en: The source or type of device used for the capture
cs: Zdroj nebo typ zařízení použitého při zachytávání

en: image horizontal ppi
cs: pixelů na palec vodorovně v obrazu

en: Media (image/video) intended horizontal pixel density in ppi
cs: Zamýšlená hustota pixelů multimédia (image/video) vodorovně v pixelech na palec

en: image vertical ppi
cs: pixelů na palec svisle v obrazu

en: Media (image/video) intended vertical pixel density in ppi
cs: Zamýšlená hustota pixelů multimédia (image/video) svisle v pixelech na palec

en: ID3v2 frame
cs: Rámec ID3v2

en: unparsed id3v2 tag frame
cs: nezpracovaný rámec štítků id3v2

en: musical-key
cs: klíčové místo skladby

en: Initial key in which the sound starts
cs: Počáteční klíčové místo, od kterého se má zvuk spouštět

en: Print version information and exit
cs: Vypsat informace o verzi a skončit

en: Don't exit after showing the initial device list, but wait for devices to added/removed.
cs: Po zobrazení počátečního seznamu zařízení neskončit, ale ček na přidání/odebrání zařízení.

en: Volume: %.0f%%
cs: Hlasitost: %.0f %%

en: Buffering...
cs: Ukládá se do vyrovnávací paměti…

en: Clock lost, selecting a new one
cs: Bylo ztraceno časování, vybírá se nové

en: Reached end of play list.
cs: Dosažen konec seznamu k přehrání

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Now playing %s
cs: Nyní se přehrává %s

en: About to finish, preparing next title: %s
cs: Blíží se konec, připravuje se následující titul: %s

en: Playback rate: %.2f
cs: Rychlost přehrávání: %.2f

en: Could not change playback rate to %.2f
cs: Nezdařilo se změnit rychlost přehrávání na %.2f

en: space
cs: mezerník

en: pause/unpause
cs: pozastavit/pokračovat

en: q or ESC
cs: q nebo ESC

en: quit
cs: ukončit

en: > or n
cs: > nebo n

en: play next
cs: přehrát následující

en: < or b
cs: < nebo b

en: play previous
cs: přehrát předchozí

en: seek forward
cs: posounout vpřed

en: seek backward
cs: posunout zpět

en: volume up
cs: zvýšit hlasitost

en: volume down
cs: snížit hlasitost

en: increase playback rate
cs: zvýšit rychlost přehrávání

en: decrease playback rate
cs: snížti rychlost přehrávání

en: change playback direction
cs: změnit směr přehrávání

en: enable/disable trick modes
cs: zapnout/vypnout trikový režim

en: change audio track
cs: změnit stopu zvuku

en: change video track
cs: změnit stopu videa

en: change subtitle track
cs: změnit stopu titulků

en: seek to beginning
cs: přeskočit na začátek

en: show keyboard shortcuts
cs: zobrazit klávesové zkratky

en: Interactive mode - keyboard controls:
cs: Interaktivní režim – ovládání klávesnicí:

en: Output status information and property notifications
cs: Vypsat upozornění na vlastnosti a stavové informace

en: Control playback behaviour setting playbin 'flags' property
cs: Vlastnost „flags“ nastavení chování pro ovládání přehrávání u prvku playbin

en: Video sink to use (default is autovideosink)
cs: Spotřebič videa, který se má použít (výchozí je autovideosink)

en: Audio sink to use (default is autoaudiosink)
cs: Spotřebič zvuku, který se má použít (výchozí je autoaudiosink)

en: Enable gapless playback
cs: Zapnout přehrávání bez mezer

en: Shuffle playlist
cs: Náhodně zamíchat seznam k přehrání

en: Disable interactive control via the keyboard
cs: Zakázat interaktivní ovládání klávesnicí

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Playlist file containing input media files
cs: Soubor se seznamem k přehrání obsahující vstupní multimediální soubory

en: Do not print any output (apart from errors)
cs: Nevypisovat žádný výstup (mimo chyb)

en: Usage: %s FILE1|URI1 [FILE2|URI2] [FILE3|URI3] ...
cs: Použítí: %s SOUBOR1|URI1 [SOUBOR2|URI2] [SOUBOR3|URI3] …

en: You must provide at least one filename or URI to play.
cs: Musíte zadat minimálně jeden název souboru nebo adresu URI k přehrání.

en: Press 'k' to see a list of keyboard shortcuts.
cs: Zmáčknutím „k“ si zobrazíte seznam klávesových zkratek.
