gst-plugins-bad 1.6.0 - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: format wasn't negotiated before get function
uk: формат не було узгоджено до виклику функції get

en: OpenCV failed to load template image
uk: OpenCV не вдалося завантажити зображення шаблону

en: Could not read title information for DVD.
uk: Не вдалося прочитати дані щодо записів на DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
uk: Не вдалося відкрити пристрій DVD «%s».

en: Failed to set PGC based seeking.
uk: Не вдалося позиціювання на основі програмної послідовності.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
uk: Не вдалося прочитати DVD. Причиною може бути те, що DVD зашифровано, а бібліотеку розшифрування DVD не встановлено.

en: Could not read DVD.
uk: Не вдалося прочитати DVD.

en: This file contains no playable streams.
uk: Файл не містить потоків, які можна відтворити.

en: Could not open sndfile stream for reading.
uk: Не вдалося відкрити потік sndfile для читання.

en: Could not establish connection to sndio
uk: Не вдалося встановити з’єднання з sndio

en: Failed to query sndio capabilities
uk: Не вдалося виконати опитування щодо можливостей sndio

en: Could not configure sndio
uk: Не вдалося налаштувати sndio

en: Could not start sndio
uk: Не вдалося задіяти sndio

en: Internal data flow error.
uk: Помилка внутрішнього перенесення даних.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
uk: Створений файл має більше значення випереджувального просування даних ніж тривалість відтворення збережених у ньому потоків даних

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
uk: Відсутній елемент «%s». Перевірте, чи встановлено GStreamer належним чином.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
uk: Значенням розташування файла є NULL. Будь ласка, встановіть чинне значення назви файла.

en: Digitalzoom element couldn't be created
uk: Не вдалося створити елемент цифрового масштабування

en: Subpicture format was not configured before data flow
uk: Формат підзображення не було налаштовано до створення потоку даних

en: Failed to get fragment URL.
uk: Не вдалося отримати адреси фрагмента.

en: Internal data stream error.
uk: Помилка внутрішнього потоку даних.

en: Couldn't download fragments
uk: Не вдалося отримати фрагменти

en: No file name specified for writing.
uk: Не вказано назви файла для запису.

en: Given file name "%s" can't be converted to local file name encoding.
uk: Вказану назву файла, «%s», не можна перетворити у локальне кодування назв файлів.

en: Could not open file "%s" for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл «%s» для запису.

en: Device "%s" does not exist.
uk: Пристрою «%s» не існує.

en: Could not open frontend device "%s".
uk: Не вдалося відкрити пристрій відтворення «%s».

en: Could not get settings from frontend device "%s".
uk: Не вдалося отримати параметри пристрою відтворення «%s».

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
uk: Не вдалося виконати нумерування систем надання даних для інтерфейсного пристрою «%s».

en: Could not open file "%s" for reading.
uk: Не вдалося відкрити файл «%s» для читання.

en: Couldn't find DVB channel configuration file
uk: Не вдалося знайти файла налаштувань каналів DVB

en: Couldn't load DVB channel configuration file: %s
uk: Не вдалося завантажити файл налаштувань каналів DVB: %s

en: DVB channel configuration file doesn't contain any channels
uk: У файлі налаштувань каналів DVB не міститься даних щодо жодного каналу

en: Couldn't find details for DVB channel %s
uk: Не вдалося знайти параметрів каналу DVB %s
