gst-plugins-bad 0.10.7.2 - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Internal data stream error.
sq: Gabim i brendshëm tek stream i të dhënave.

en: No file name specified for writing.
sq: Asnjë emër file specifikuar për shkrim.

en: Could not open file "%s" for writing.
sq: E pamundur hapja e file "%s" në shkrim.

en: Device "%s" does not exist.
sq: Dispozitivi "%s" nuk ekziston.

en: Could not open frontend device "%s".
sq: E pamundur hapja e dispozitivit frontend "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
sq: E pamundur marrja e rregullimeve nga dispozitivi frontend "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
sq: E pamundur hapja e file "%s" për lexim.
