gst-plugins-bad 1.7.2 - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: format wasn't negotiated before get function
nl: formaat is niet onderhandeld vóór get-functie

en: OpenCV failed to load template image
nl: OpenCV kon sjabloonafbeelding niet laden

en: Could not read title information for DVD.
nl: Kan de titelinformatie voor de DVD niet lezen.

en: Failed to open DVD device '%s'.
nl: Kan het DVD-apparaat '%s' niet openen.

en: Failed to set PGC based seeking.
nl: Het instellen van het zoeken op basis van PGC is mislukt.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
nl: Kon de dvd niet lezen. Dit kan zo zijn omdat de dvd versleuteld is en een bibliotheek voor ontcijferen niet is geïnstalleerd

en: Could not read DVD.
nl: Kon de dvd niet lezen.

en: This file contains no playable streams.
nl: Dit bestand bevat geen af te spelen streams.

en: Could not open sndfile stream for reading.
nl: Kan sndfile-stream niet openen om te lezen.

en: Could not establish connection to sndio
nl: Kon geen verbinding opzetten naar sndio

en: Failed to query sndio capabilities
nl: Opvragen van de mogelijkheden van sndio is mislukt

en: Could not configure sndio
nl: Kon sndio niet instellen

en: Could not start sndio
nl: Kon sndio niet starten

en: Internal data flow error.
nl: Interne fout met gegevensdoorvoer.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
nl: Gegenereerd bestand heeft een grotere voorlooptijd dan de duur van zijn streams

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
nl: Ontbrekend element '%s' - controleer uw installatie van GStreamer.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
nl: Locatie van bestand is op NUL gezet, stel het in op een geldige bestandsnaam

en: Digitalzoom element couldn't be created
nl: Digitalzoom-element kon niet gemaakt worden

en: Subpicture format was not configured before data flow
nl: Het format van de subafbeelding was niet ingesteld voor de gegevensstroom

en: Failed to get fragment URL.
nl: Verkrijgen van de URL van het fragment is mislukt.

en: Internal data stream error.
nl: Interne fout in gegevensstroom.

en: Couldn't download fragments
nl: Kan fragmenten niet downloaden

en: No file name specified for writing.
nl: Geen bestandsnaam gespecificeerd voor de uitvoer.

en: Given file name "%s" can't be converted to local file name encoding.
nl: Ingegeven bestandsnaam "%s" kan niet geconverteerd worden naar de codering van een lokale bestandsnaam.

en: Could not open file "%s" for writing.
nl: Kan bestand "%s" niet openen voor uitvoer.

en: Device "%s" does not exist.
nl: Apparaat "%s" bestaat niet.

en: Could not open frontend device "%s".
nl: Kan het frontend-apparaat "%s" niet openen.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
nl: Kan de instellingen van het frontend-apparaat "%s" niet verkrijgen.

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
nl: Kan de afleversystemen van het frontend-apparaat "%s" niet opnoemen.

en: Could not open file "%s" for reading.
nl: Kan bestand "%s" niet openen om te lezen.

en: Couldn't find DVB channel configuration file
nl: Kon het instellingenbestand van het DVB-kanaal niet vinden

en: Couldn't load DVB channel configuration file: %s
nl: Kon het instellingenbestand "%s" van het DVB-kanaal niet laden

en: DVB channel configuration file doesn't contain any channels
nl: Het instellingenbestand van het DVB-kanaal bevat geen kanalen

en: Couldn't find details for DVB channel %s
nl: Kon de details voor het DVB-kanaal %s niet vinden
