gst-plugins-bad 0.10.21.2 - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Could not read title information for DVD.
eo: Ne eblis legi la titol-informojn de la DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
eo: Fiaskis malfermi la DVD-aparaton "%s".

en: Failed to set PGC based seeking.
eo: PGC-bazita serĉo fiaskis.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
eo: Ne eblis legi la DVD-n. Eble la DVD estas ĉifrita sed biblioteko por malĉifrado ne estas instalite.

en: Could not read DVD.
eo: Ne eblis legi la DVD-n.

en: Internal data flow error.
eo: Interna datum-flu-eraro.

en: Internal data stream error.
eo: Interna datum-flu-eraro.

en: No file name specified for writing.
eo: Neniu dosiernomo estas specifite por skribi.

en: Could not open file "%s" for writing.
eo: Ne eblis malfermi la dosieron "%s" por skribi.

en: Device "%s" does not exist.
eo: Aparato "%s" ne ekzistas.

en: Could not open file "%s" for reading.
eo: Ne eblis malfermi la dosieron "%s" por legi.
