gst-plugins-bad 0.10.21.2 - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Could not read title information for DVD.
ca: No s'ha pogut llegir la informació del títol del DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu de DVD «%s».

en: Failed to set PGC based seeking.
ca: No s'ha pogut establir la cerca basada en PGC.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
ca: No s'ha pogut llegir el DVD. Possiblement el DVD està encriptat i la biblioteca de desencriptació de DVD no està instal·lada.

en: Could not read DVD.
ca: No s'ha pogut llegir el DVD.

en: Internal data flow error.
ca: S'ha produït un error intern de flux de dades.

en: Internal data stream error.
ca: S'ha produït un error intern de flux de dades.

en: No file name specified for writing.
ca: No s'ha especificat cap nom de fitxer per a l'escriptura.

en: Could not open file "%s" for writing.
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer «%s» per a l'escriptura.

en: Device "%s" does not exist.
ca: El dispositiu «%s» no existeix.

en: Could not open frontend device "%s".
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu frontal «%s».

en: Could not get settings from frontend device "%s".
ca: No s'ha pogut obtenir els paràmetres des del dispositiu frontal «%s».

en: Could not open file "%s" for reading.
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer «%s» per a la lectura.
