grilo-plugins master - en to sl_SI translation catalogue (131 entries)

en: Bookmarks
sl_SI: Zaznamki

en: A source for organizing media bookmarks
sl_SI: Vir za organiziranje zaznamkov predstavnih predmetov

en: Failed to get bookmark metadata
sl_SI: Pridobivanje metapodatkov zaznamka je spodletelo

en: Failed to find bookmarks: %s
sl_SI: Ni mogoče najti zaznamkov: %s

en: Failed to remove: %s
sl_SI: Ni mogoče odstraniti: %s

en: Failed to store: %s
sl_SI: Ni mogoče shraniti: %s

en: No database connection
sl_SI: Ni povezave z zbirko podatkov

en: A source for browsing the DLNA server '%s'
sl_SI: Vir za brskanje po strežniku DLNA '%s'

en: Upload failed, target source destroyed
sl_SI: Pošiljanje vzorca je spodletelo, ciljni vir je uničen

en: Upload failed, '%s', transferred %lu of %lu bytes
sl_SI: Pošiljanje je spodletelo, '%s', preneseno %lu od %lu bajtov

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
sl_SI: Ni mogoče pridobiti podrobnosti predmeta (napaka BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
sl_SI: Pošiljanje vzorca je spodletelo, manjka naslov URL predmeta za prenos

en: A source for browsing the DAAP server '%s'
sl_SI: Vir za brskanje strežnika DAAP '%s'

en: Albums
sl_SI: Albumi

en: Artists
sl_SI: Izvajalci

en: Invalid container identifier %s
sl_SI: Določilo vsebnika %s je neveljavno

en: A source for browsing the DPAP server '%s'
sl_SI: Vir za brskanje strežnika DPAP '%s'

en: Photos
sl_SI: Fotografije

en: Filesystem
sl_SI: Datotečni sistem

en: A source for browsing the filesystem
sl_SI: Vir za brskanje po datotečnem sistemu

en: File %s does not exist
sl_SI: Datoteka %s ne obstaja

en: Cannot get media from %s
sl_SI: Ni mogoče pridobiti vsebine iz %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
sl_SI: Vir za brskanje in iskanje fotografij Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s's Flickr
sl_SI: Flickr uporabnika %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s's flickr photos
sl_SI: Vir za brskanje in iskanje fotografij flickr uporabnika %s

en: A source for browsing Freebox TV channels
sl_SI: Vir za brskanje kanalov Freebox TV

en: Freebox Radio
sl_SI: Radio Freebox

en: A source for browsing Freebox radio channels
sl_SI: Vir za brskanje kanalov radia Freebox

en: Avatar provider from Gravatar
sl_SI: Ponudnik podob spletišča Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
sl_SI: Vstavek za pridobivanje podob za izvajalce in avtorje

en: A source for browsing and searching Jamendo music
sl_SI: Vir za brskanje in iskanje glasbe Jamendo

en: Albums of the week
sl_SI: Albumi tedna

en: Tracks of the week
sl_SI: Skladbe tedna

en: New releases
sl_SI: Nove izdaje

en: Top artists
sl_SI: Naj izvajalci

en: Top albums
sl_SI: Naj albumi

en: Top tracks
sl_SI: Najboljši posnetki

en: Failed to parse response
sl_SI: Razčlenjevanje odgovora je spodletelo

en: Empty response
sl_SI: Odziv brez vsebine

en: Failed to connect: %s
sl_SI: Napaka med povezovanjem: %s

en: Feeds
sl_SI: Viri

en: Invalid identifier %s
sl_SI: Neveljaven določilnik %s

en: Invalid category identifier %s
sl_SI: Določilo kategorije %s je neveljavno

en: Failed to browse: %s is a track
sl_SI: Brskanje je spodletelo: %s je posnetek

en: Malformed query "%s"
sl_SI: Napačno oblikovana zahteva poizvedbe "%s"

en: Local Metadata Provider
sl_SI: Krajevni ponudnik metapodatkov

en: A source providing locally available metadata
sl_SI: Vir krajevno dostopnih metapodatkov

en: Failed to resolve: %s
sl_SI: Razreševanje je spodletelo: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
sl_SI: Ni mogoče razrešiti nobenega izmed podanih ključev

en: A GIO supported URL for images is required
sl_SI: Zahtevan je z GIO podprt naslov URL slik

en: Genres
sl_SI: Zvrsti

en: A source for browsing music
sl_SI: Vir brskanja glasbenih datotek

en: Failed to get database from magnatune: %s
sl_SI: Pridobivanje podatkovne zbirke magnatune je spodletelo: %s

en: Failed to save database from magnatune - '%s'
sl_SI: Shranjevanje podatkovne zbirke iz magnatune je spodletelo - '%s'

en: Failed to get table from magnatune db: %s
sl_SI: Pridobivanje razpredelnice podatkovne zbirke magnatune je spodletelo: %s

en: Fail before returning media to user: %s
sl_SI: Opravilo je spodletelo pred posredovanjem vsebine uporabniku: %s

en: Metadata Store
sl_SI: Shramba metapodatkov

en: A plugin for storing extra metadata information
sl_SI: Vstavek za shranjevanje dodatnih metapodatkov

en: Failed to update metadata: %s
sl_SI: Posodabljanje metapodatkov je spodletelo: %s

en: specified keys are not writable
sl_SI: V navedene ključe ni mogoče pisati

en: Failed to update metadata
sl_SI: Posodabljanje metapodatkov je spodletelo

en: "source-id" not available
sl_SI: "source-id" ni na voljo

en: Failed to resolve
sl_SI: Razreševanje je spodletelo

en: Failed to search: %s
sl_SI: Iskanje je spodletelo: %s

en: OpenSubtitles Provider
sl_SI: Ponudnik OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
sl_SI: Vir, kjer je mogoče iskati podnapise video posnetkov

en: Optical Media
sl_SI: Optični nosilec

en: A source for browsing optical media
sl_SI: Vir za brskanje optičnih nosilcev

en: A source for browsing podcasts
sl_SI: Vir za brskanje podcastov

en: Failed to get podcast streams: %s
sl_SI: Pridobivanje pretokov podcastov je spodletelo: %s

en: Failed to parse content
sl_SI: Razčlenitev vsebine je spodletela

en: Failed to parse podcast contents
sl_SI: Razčlenjevanje vsebine podcastov je spodletelo

en: Failed to get podcast information
sl_SI: Pridobivanje podrobnosti podcastov je spodletelo

en: Failed to get podcasts list: %s
sl_SI: Pridobivanje seznama podcastov je spodletelo: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
sl_SI: Pridobivanje metapodatkov pretoka podcasta je spodletelo

en: Failed to get podcast metadata
sl_SI: Pridobivanje metapodatkov podcasta je spodletelo.

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
sl_SI: Vsebnikov ni mogoče ustvariti. Sprejmejo se le viri

en: URL required
sl_SI: Zahtevani URL

en: Most Popular
sl_SI: Najbolj priljubljeno

en: Recent
sl_SI: Nedavno

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
sl_SI: Vir za brskanje in iskanje videov Rai.tv

en: All
sl_SI: Vse

en: Black and White
sl_SI: Črno-belo

en: Cinema
sl_SI: Kino

en: Comedians
sl_SI: Komiki

en: Chronicle
sl_SI: Kronike

en: Culture
sl_SI: Kultura

en: Economy
sl_SI: Ekonomija

en: Fiction
sl_SI: Fikcija

en: Junior
sl_SI: Mladinsko

en: Investigations
sl_SI: Preiskave

en: Interviews
sl_SI: Intervjuji

en: Music
sl_SI: Glasba

en: News
sl_SI: Novice

en: Health
sl_SI: Zdravje

en: Satire
sl_SI: Satira

en: Society
sl_SI: Družba

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Sport
sl_SI: Šport

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: Politics
sl_SI: Politika

en: Leisure
sl_SI: Prosti čas

en: Travel
sl_SI: Potovanja

en: Failed to browse: %s
sl_SI: Brskanje je spodletelo: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
sl_SI: Vir za brskanje po postajah SHOUTcast

en: Cannot find media %s
sl_SI: Ni mogoče najti nosilca %s

en: non-NULL search text is required
sl_SI: Iskalno besedilo ne more biti prazna vrednost

en: A source for fetching metadata of television shows
sl_SI: Vir za pridobivanje metapodatkov televizijskih oddaj

en: Remote data does not contain valid identifier
sl_SI: Oddaljeni podatki ne vsebujejo veljavnih določil

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
sl_SI: Poizvedba je spodletela: %s

en: Failed to get media from uri: %s
sl_SI: Pridobivanje predstavne vsebine je spodletelo: %s

en: Empty query
sl_SI: Prazna poizvedba

en: ID '%s' is not known in this source
sl_SI: V tem viru ID '%s' ni znan

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
sl_SI: Vstavek za iskanje predstavnih vsebin z uporabo sistema Tracker

en: Removable - %s
sl_SI: Odstranljivo - %s

en: Local files
sl_SI: Krajevne datoteke

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
sl_SI: Vir za brskanje in iskanje videov Vimeo

en: Standard feeds
sl_SI: Običajni viri

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Top Rated
sl_SI: Najbolje ocenjeno

en: Top Favorites
sl_SI: Najbolj priljubljeno

en: Most Viewed
sl_SI: Z največ ogledi

en: Most Recent
sl_SI: Najnovejše

en: Most Discussed
sl_SI: Največkrat obravnavano

en: Most Linked
sl_SI: Največkrat povezano

en: Most Responded
sl_SI: Največkrat odgovorjeno

en: Recently Featured
sl_SI: Nedavno izpostavljeno

en: Watch On Mobile
sl_SI: Oglej si na mobilni napravi

en: A source for browsing and searching YouTube videos
sl_SI: Vir za brskanje in iskanje videov YouTube

en: Failed to get feed
sl_SI: Pridobivanje vira je spodletelo

en: Invalid feed identifier %s
sl_SI: Določilo obvestilnika %s je neveljavno
