grilo-plugins master - en to sk translation catalogue (132 entries)

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: A source for organizing media bookmarks
sk: Zdroj na usporiadanie mediálnych záložiek

en: Failed to get bookmark metadata
sk: Zlyhalo získanie metaúdajov záložiek

en: Failed to find bookmarks: %s
sk: Zlyhalo nájdenie záložiek: %s

en: Failed to remove: %s
sk: Zlyhalo odstránenie: %s

en: Failed to store: %s
sk: Zlyhalo uloženie: %s

en: No database connection
sk: Žiadne pripojenie k databáze

en: A source for browsing the DLNA server '%s'
sk: Zdroj na prehliadanie servera DLNA „%s“

en: Upload failed, target source destroyed
sk: Odosielanie zlyhalo. Cieľový zdroj zničený.

en: Upload failed, '%s', transferred %lu of %lu bytes
sk: Odosielanie zlyhalo, „%s“, prenesených %lu z %lu bajtov

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
sk: Zlyhalo získanie vlastností položky (Chyba BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
sk: Odosielanie zlyhalo. Chýba URL na prenášanom objekte média.

en: A source for browsing the DAAP server '%s'
sk: Zdroj na prehliadanie servera DAAP „%s“

en: Albums
sk: Albumy

en: Artists
sk: Interpreti

en: Invalid container identifier %s
sk: Neplatný identifikátor kontajnera %s

en: A source for browsing the DPAP server '%s'
sk: Zdroj na prehliadanie servera DPAP „%s“

en: Photos
sk: Fotografie

en: Filesystem
sk: Súborový systém

en: A source for browsing the filesystem
sk: Zdroj na prehliadanie súborového systému

en: File %s does not exist
sk: Súbor %s neexistuje

en: Cannot get media from %s
sk: Nedá sa získať médium z %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
sk: Zdroj na prehliadanie a vyhľadávanie fotografií služby Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s's Flickr
sk: Služba Flickr používateľa %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s's flickr photos
sk: Zdroj na prehliadanie a vyhľadávanie fotografií služby flickr používateľa %s

en: Freebox TV
sk: TV Freebox

en: A source for browsing Freebox TV channels
sk: Zdroj na prehliadanie televíznych kanálov služby Freebox

en: Freebox Radio
sk: Rádio Freebox

en: A source for browsing Freebox radio channels
sk: Zdroj na prehliadanie rádiových kanálov služby Freebox

en: Avatar provider from Gravatar
sk: Poskytovateľ podobizní z Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
sk: Zásuvný modul na získanie podobizní pre polia interpretov a autorov

en: A source for browsing and searching Jamendo music
sk: Zdroj na prehliadanie a vyhľadávanie hudby služby Jamendo

en: Albums of the week
sk: Albumy týždňa

en: Tracks of the week
sk: Stopy týždňa

en: New releases
sk: Nové vydania

en: Top artists
sk: Najlepší interpreti

en: Top albums
sk: Najlepšie albumy

en: Top tracks
sk: Najlepšie stopy

en: Failed to parse response
sk: Zlyhala analýza odpovede

en: Empty response
sk: Prázdna odpoveď

en: Failed to connect: %s
sk: Zlyhalo pripojenie: %s

en: Feeds
sk: Kanály

en: Invalid identifier %s
sk: Neplatný identifikátor %s

en: Invalid category identifier %s
sk: Neplatný identifikátor kategórie %s

en: Failed to browse: %s is a track
sk: Zlyhalo prehliadanie: %s je stopou

en: Malformed query "%s"
sk: Požiadavka s nesprávnym formátom „%s“

en: Local Metadata Provider
sk: Miestny poskytovateľ metaúdajov

en: A source providing locally available metadata
sk: Zdroj poskytujúci miestne dostupné metaúdaje

en: Failed to resolve: %s
sk: Zlyhalo zisťovanie: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
sk: Nedajú sa zistiť žiadne z poskytnutých kľúčov

en: A GIO supported URL for images is required
sk: Pre obrázky sa vyžaduje URL podporovaný knižnicou GIO

en: Genres
sk: Žánre

en: A source for browsing music
sk: Zdroj na prehliadanie hudby

en: Failed to get database from magnatune: %s
sk: Zlyhalo získanie databázy zo služby magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune - '%s'
sk: Zlyhalo uloženie databázy zo služby magnatune - „%s“

en: Failed to get table from magnatune db: %s
sk: Zlyhalo získanie tabuľky zo služby magnatune db: %s

en: Fail before returning media to user: %s
sk: Zlyhanie pred vrátením média používateľovi: %s

en: Metadata Store
sk: Úložisko metaúdajov

en: A plugin for storing extra metadata information
sk: Zásuvný modul na ukladanie informácií o metaúdajoch navyše

en: Failed to update metadata: %s
sk: Zlyhala aktualizácia metaúdajov: %s

en: specified keys are not writable
sk: určené kľúče nie sú zapisovateľné

en: Failed to update metadata
sk: Zlyhala aktualizácia metaúdajov

en: "source-id" not available
sk: kľúč „source-id“ nie je dostupný

en: Failed to resolve
sk: Zlyhalo zisťovanie

en: Failed to search: %s
sk: Zlyhalo vyhľadávanie: %s

en: OpenSubtitles Provider
sk: Poskytovateľ OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
sk: Zdroj poskytujúci zoznam titulkov pre videá

en: Optical Media
sk: Optické médium

en: A source for browsing optical media
sk: Zdroj na prehliadanie optických médií

en: A source for browsing podcasts
sk: Zdroj na prehliadanie podcastov

en: Failed to get podcast streams: %s
sk: Zlyhalo získanie prúdov podcastov: %s

en: Failed to parse content
sk: Zlyhalo analyzovanie obsahu

en: Failed to parse podcast contents
sk: Zlyhalo analyzovanie obsahu podcastov

en: Failed to get podcast information
sk: Zlyhalo získanie informácií o podcastoch

en: Failed to get podcasts list: %s
sk: Zlyhalo získanie zoznamu podcastov: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
sk: Zlyhalo získanie metaúdajov prúdu podcastov

en: Failed to get podcast metadata
sk: Zlyhalo získanie metaúdajov podcastov

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
sk: Nedajú sa vytvoriť kontajnery. Prijateľné sú iba kanály

en: URL required
sk: Vyžaduje sa URL

en: Most Popular
sk: Najobľúbenejšie

en: Recent
sk: Nedávne

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
sk: Zdroj na prehliadanie a vyhľadávanie videí služby Rai.tv

en: All
sk: Všetky

en: Black and White
sk: Čiernobiele

en: Cinema
sk: Kino

en: Comedians
sk: Komici

en: Chronicle
sk: Kronika

en: Culture
sk: Kultúra

en: Economy
sk: Ekonómia

en: Fiction
sk: Fikcia

en: Junior
sk: Pre deti

en: Investigations
sk: Prieskum

en: Interviews
sk: Rozhovory

en: Music
sk: Hudba

en: News
sk: Novinky

en: Health
sk: Zdravie

en: Satire
sk: Satira

en: Society
sk: Spoločnosť

en: Show
sk: Šou

en: Sport
sk: Šport

en: History
sk: História

en: Politics
sk: Politici

en: Leisure
sk: Voľný čas

en: Travel
sk: Cestovanie

en: Failed to browse: %s
sk: Zlyhalo prehliadanie: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
sk: Zdroj na prehliadanie rádiových staníc služby SHOUTcast

en: Cannot find media %s
sk: Nedá sa nájsť médium %s

en: non-NULL search text is required
sk: Vyžaduje sa nenulový hľadaný text

en: A source for fetching metadata of television shows
sk: Zdroj na získavanie metaúdajov televíznych šou

en: Remote data does not contain valid identifier
sk: Vzdialené údaje neobsahujú platný identifikátor

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
sk: Zlyhalo požadovanie: %s

en: Failed to get media from uri: %s
sk: Zlyhalo získanie média z uri: %s

en: Empty query
sk: Prázdna požiadavka

en: ID '%s' is not known in this source
sk: ID „%s“ nie je známy v tomto zdroji

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
sk: Zásuvný modul na vyhľadávanie multimediálneho obsahu použitím služby Tracker

en: Removable - %s
sk: Odstrániteľné - %s

en: Local files
sk: Miestne súbory

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
sk: Zdroj na prehliadanie a vyhľadávanie videí služby Vimeo

en: Standard feeds
sk: Obvyklé kanály

en: Categories
sk: Kategórie

en: Top Rated
sk: Najlepšie hodnotené

en: Top Favorites
sk: Najobľúbenejšie

en: Most Viewed
sk: Najsledovanejšie

en: Most Recent
sk: Najnovšie

en: Most Discussed
sk: Najviac rozoberané

en: Most Linked
sk: Najviac odkazované

en: Most Responded
sk: Najviac odpovedané

en: Recently Featured
sk: Nedávno predstavené

en: Watch On Mobile
sk: Sledované na mobile

en: A source for browsing and searching YouTube videos
sk: Zdroj na prehliadanie a vyhľadávanie videí služby YouTube

en: Failed to get feed
sk: Zlyhalo získanie kanálu

en: Invalid feed identifier %s
sk: Neplatný identifikátor kanálu %s
