grilo-plugins master - en to lt translation catalogue (131 entries)

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: A source for organizing media bookmarks
lt: Šaltinis medijos žymėms tvarkyti

en: Failed to get bookmark metadata
lt: Nepavyko gauti žymelės metaduomenų

en: Failed to find bookmarks: %s
lt: Nepavyko rasti gairių: %s

en: Failed to remove: %s
lt: Nepavyko pašalinti: %s

en: Failed to store: %s
lt: Nepavyko įrašyti: %s

en: No database connection
lt: Nėra duomenų bazės ryšio

en: A source for browsing the DLNA server '%s'
lt: Šaltinis DLNA serveriui „%s“ naršyti

en: Upload failed, target source destroyed
lt: Atnaujinti nepavyko, paskirties šaltinis sunaikintas

en: Upload failed, '%s', transferred %lu of %lu bytes
lt: Nusiųsti nepavyko, „%s“, perduota %lu baitų iš %lu

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
lt: Nepavyko gauti elemento savybių (BrowseObjects klaida %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
lt: Nesiųsti nepavyko, URL trūksta perduodamo daugialypės terpės objekto

en: A source for browsing the DAAP server '%s'
lt: Šaltinis DAAP serveriui „%s“ naršyti

en: Albums
lt: Albumai

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Invalid container identifier %s
lt: Netinkamas konteinerio identifikatorius %s

en: A source for browsing the DPAP server '%s'
lt: Šaltinis DPAP serveriui „%s“ naršyti

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Filesystem
lt: Failų sistema

en: A source for browsing the filesystem
lt: Šaltinis failų sistemai naršyti

en: File %s does not exist
lt: Failo %s nėra

en: Cannot get media from %s
lt: Nepavyko gauti medijos iš %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
lt: Šaltinis Flickr fotografijoms naršyti ir ieškoti

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s's Flickr
lt: %s Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s's flickr photos
lt: Šaltinis %s flickr fotografijoms naršyti ir ieškoti

en: A source for browsing Freebox TV channels
lt: Šaltinis Freebox TV kanalams naršyti

en: Freebox Radio
lt: Freebox Radijas

en: A source for browsing Freebox radio channels
lt: Šaltinis Freebox radijo kanalams naršyti

en: Avatar provider from Gravatar
lt: Gravatar pateiktas atvaizdas

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
lt: Įskiepis atvaizdams gauti kūrėjų ir autorių laukams

en: A source for browsing and searching Jamendo music
lt: Šaltinis Jamendo muzikai naršyti ir ieškoti

en: Albums of the week
lt: Savaitės albumai

en: Tracks of the week
lt: Savaitės takeliai

en: New releases
lt: Nauji leidimai

en: Top artists
lt: Populiariausi atlikėjai

en: Top albums
lt: Populiariausi albumai

en: Top tracks
lt: Populiariausi takeliai

en: Failed to parse response
lt: Nepavyko perskaityti atsako

en: Empty response
lt: Tuščias atsakas

en: Failed to connect: %s
lt: Nepavyko prisijungti: %s

en: Feeds
lt: Įrašai

en: Invalid identifier %s
lt: Netinkamas identifikatorius %s

en: Invalid category identifier %s
lt: Netinkamas kategorijos identifikatorius %s

en: Failed to browse: %s is a track
lt: Nepavyko naršyti: %s yra takelis

en: Malformed query "%s"
lt: Netinkamai suformuota užklausa „%s“

en: Local Metadata Provider
lt: Vietinių metaduomenų tiekėjas

en: A source providing locally available metadata
lt: Šaltinis vietoje saugomiems metaduomenims pateikti

en: Failed to resolve: %s
lt: Nepavyko išspręsti: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
lt: Nepavyko išspręsti jokių pateiktų raktų

en: A GIO supported URL for images is required
lt: Reikalingas GIO palaikomas URL paveikslėliams

en: Genres
lt: Žanrai

en: A source for browsing music
lt: Šaltinis muzikai naršyti

en: Failed to get database from magnatune: %s
lt: Nepavyko gauti duomenų bazės iš magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune - '%s'
lt: Nepavyko įrašyti duomenų bazės iš magnatune - „%s“

en: Failed to get table from magnatune db: %s
lt: Nepavyko gauti lentelės iš magnatune db: %s

en: Fail before returning media to user: %s
lt: Klaida prieš grąžinant mediją naudotojui: %s

en: Metadata Store
lt: Metaduomenų saugykla

en: A plugin for storing extra metadata information
lt: Įskiepis papildomiems metaduomenims saugoti

en: Failed to update metadata: %s
lt: Nepavyko atnaujinti metaduomenų: %s

en: specified keys are not writable
lt: nurodyti raktai nėra rašomi

en: Failed to update metadata
lt: Nepavyko atnaujinti metaduomenų

en: "source-id" not available
lt: „source-id“ neprieinamas

en: Failed to resolve
lt: Nepavyko išspręsti

en: Failed to search: %s
lt: Nepavyko ieškoti: %s

en: OpenSubtitles Provider
lt: OpenSubtitles tiekėjas

en: A source providing a list of subtitles for a video
lt: Šaltinis, teikiantis subtitrų sąrašą vaizdo įrašui

en: Optical Media
lt: Optinė medija

en: A source for browsing optical media
lt: Šaltinis optinei medijai naršyti

en: A source for browsing podcasts
lt: Šaltinis tinklalaidėms naršyti

en: Failed to get podcast streams: %s
lt: Nepavyko gauti tinklalaidžių srautų: %s

en: Failed to parse content
lt: Nepavyko perskaityti turinio

en: Failed to parse podcast contents
lt: Nepavyko perskaityti tinklalaidės turinio

en: Failed to get podcast information
lt: Nepavyko gauti tinklalaidės informacijos

en: Failed to get podcasts list: %s
lt: Nepavyko gauti tinklalaidžių sąrašo: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
lt: Nepavyko gauti tinklalaidės srauto metaduomenų

en: Failed to get podcast metadata
lt: Nepavyko gauti tinklalaidės metaduomenų

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
lt: Nepavyko sukurti konteinerių. Priimami tik įrašai

en: URL required
lt: Būtinas URL

en: Most Popular
lt: Populiariausi

en: Recent
lt: Neseni

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
lt: Šaltinis Rai.tv filmams naršyti ir ieškoti

en: All
lt: Visi

en: Black and White
lt: Juodai-balti

en: Cinema
lt: Kino filmai

en: Comedians
lt: Komedijos

en: Chronicle
lt: Kronikos

en: Culture
lt: Kultūra

en: Economy
lt: Ekonomika

en: Fiction
lt: Fantastika

en: Junior
lt: Vaikams

en: Investigations
lt: Detektyvai

en: Interviews
lt: Interviu

en: Music
lt: Muzika

en: News
lt: Naujienos

en: Health
lt: Sveikata

en: Satire
lt: Satyra

en: Society
lt: Visuomenė

en: Show
lt: Šou

en: Sport
lt: Sportas

en: History
lt: Istorija

en: Politics
lt: Politika

en: Leisure
lt: Laisvalaikis

en: Travel
lt: Kelionės

en: Failed to browse: %s
lt: Nepavyko naršyti: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
lt: Šaltinis SHOUTcast radijo sotims naršyti

en: Cannot find media %s
lt: Nepavyko rasti medijos %s

en: non-NULL search text is required
lt: Reikalingas ne NULL paieškos tekstas

en: A source for fetching metadata of television shows
lt: Šaltinis televizijos laidų metaduomenims gauti

en: Remote data does not contain valid identifier
lt: Nutolę duomenys neturi tinkamo identifikatoriaus

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
lt: Nepavyko užklausti: %s

en: Failed to get media from uri: %s
lt: Nepavyko gauti medijos iš uri: %s

en: Empty query
lt: Tuščia užklausa

en: ID '%s' is not known in this source
lt: Šiame šaltinyje ID „%s“ nėra žinomas

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
lt: Įskiepis daugialypės terpės turinio paieškai naudojant Tracker

en: Removable - %s
lt: Išimama laikmena - %s

en: Local files
lt: Vietiniai failai

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
lt: Šaltinis Vimeo filmams naršyti ir ieškoti

en: Standard feeds
lt: Standartiniai įrašai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Top Rated
lt: Geriausiai įvertinti

en: Top Favorites
lt: Labiausiai mėgstami

en: Most Viewed
lt: Dažniausiai žiūrimi

en: Most Recent
lt: Naujausi

en: Most Discussed
lt: Daugiausiai aptariami

en: Most Linked
lt: Daugiausiai saistomi

en: Most Responded
lt: Daugiausiai atsakymų

en: Recently Featured
lt: Neseniai pasirodę

en: Watch On Mobile
lt: Žiūrėti mobiliame įrenginyje

en: A source for browsing and searching YouTube videos
lt: Šaltinis YouTube filmams naršyti ir ieškoti

en: Failed to get feed
lt: Nepavyko gauti įrašo

en: Invalid feed identifier %s
lt: Netinkamas įrašo identifikatorius %s
