grilo-plugins master - en to hu translation catalogue (129 entries)

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: A source for organizing media bookmarks
hu: Bővítmény médiakönyvjelzők rendszerezésére

en: Failed to get bookmark metadata
hu: A könyvjelző metaadatainak lekérése sikertelen

en: Failed to find bookmarks: %s
hu: Nem találhatók könyvjelzők: %s

en: Failed to remove: %s
hu: Az eltávolítás meghiúsult: %s

en: Failed to store: %s
hu: A tárolás meghiúsult: %s

en: No database connection
hu: Nincs adatbázis-kapcsolat

en: A source for browsing the DLNA server '%s'
hu: Bővítmény a(z) „%s” DLNA kiszolgáló tallózására

en: Upload failed, target source destroyed
hu: A feltöltés meghiúsult, a cél forrás megsemmisült

en: Upload failed, '%s', transferred %lu of %lu bytes
hu: A feltöltés meghiúsult, „%s”, átvitel: %lu/%lu bájt

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
hu: Az elem tulajdonságainak lekérése meghiúsult (BrowseObjects hiba %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
hu: A feltöltés meghiúsult, az URL hiányzik az átvinni kívánt médiaobjektum mellől

en: A source for browsing the DAAP server '%s'
hu: Bővítmény a(z) „%s” DAAP kiszolgáló tallózására

en: Albums
hu: Albumok

en: Artists
hu: Előadók

en: Invalid container identifier %s
hu: Érvénytelen konténerazonosító: %s

en: A source for browsing the DPAP server '%s'
hu: Bővítmény a(z) „%s” DPAP kiszolgáló tallózására

en: Photos
hu: Fényképek

en: Filesystem
hu: Fájlrendszer

en: A source for browsing the filesystem
hu: Bővítmény a fájlrendszer tallózására

en: File %s does not exist
hu: A(z) %s fájl nem létezik

en: Cannot get media from %s
hu: Nem kérhető le média innen: %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
hu: Bővítmény Flickr fotók tallózására és keresésére

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s's Flickr
hu: %s Flickr-je

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s's flickr photos
hu: Bővítmény %s Flickr fotóinak tallózására és keresésére

en: A source for browsing Freebox TV channels
hu: Bővítmény Freebox TV-csatornák tallózására

en: Freebox Radio
hu: Freebox rádió

en: A source for browsing Freebox radio channels
hu: Bővítmény Freebox rádiócsatornák tallózására

en: Avatar provider from Gravatar
hu: Avatarszolgáltató a Gravatartól

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
hu: Bővítmény az előadó és szerző mezőkhöz tartozó avatar lekéréséhez

en: A source for browsing and searching Jamendo music
hu: Bővítmény Jamendo zenék tallózására és keresésére

en: Albums of the week
hu: A hét albumai

en: Tracks of the week
hu: A hét számai

en: New releases
hu: Új megjelenések

en: Top artists
hu: Népszerű előadók

en: Top albums
hu: Népszerű albumok

en: Top tracks
hu: Népszerű számok

en: Failed to parse response
hu: A válasz feldolgozása sikertelen

en: Empty response
hu: Üres válasz

en: Failed to connect: %s
hu: A kapcsolódás meghiúsult: %s

en: Feeds
hu: Hírforrások

en: Invalid identifier %s
hu: Érvénytelen azonosító: %s

en: Invalid category identifier %s
hu: Érvénytelen kategóriaazonosító: %s

en: Failed to browse: %s is a track
hu: A tallózás sikertelen: %s egy szám

en: Malformed query "%s"
hu: Rosszul formázott lekérdezés: „%s”

en: Local Metadata Provider
hu: Helyi metaadat-szolgáltató

en: A source providing locally available metadata
hu: Helyileg elérhető metaadatokat biztosító forrás

en: Failed to resolve: %s
hu: Nem sikerült feloldani ezt: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
hu: Nem lehet feloldani az egyik megadott kulcsot sem

en: A GIO supported URL for images is required
hu: A képekhez egy GIO által támogatott URL szükséges

en: Genres
hu: Műfajok

en: A source for browsing music
hu: Bővítmény zenék tallózására

en: Failed to get database from magnatune: %s
hu: Az adatbázis lekérése a Magnatune-ról sikertelen: %s

en: Failed to save database from magnatune - '%s'
hu: Az adatbázis mentése a Magnatune-ról sikertelen: „%s”

en: Failed to get table from magnatune db: %s
hu: A tábla lekérése a Magnatune adatbázisból sikertelen: %s

en: Fail before returning media to user: %s
hu: Hiba a média visszaadása előtt a felhasználónak: %s

en: Metadata Store
hu: Metaadat-tároló

en: A plugin for storing extra metadata information
hu: Bővítmény extra metaadat-információk tárolására

en: Failed to update metadata: %s
hu: A metaadatok frissítése sikertelen: %s

en: specified keys are not writable
hu: a megadott kulcsok nem írhatók

en: Failed to update metadata
hu: A metaadatok frissítése sikertelen

en: "source-id" not available
hu: A „source-id” nem érhető el

en: Failed to resolve
hu: Nem sikerült feloldani

en: Failed to search: %s
hu: A keresés meghiúsult: %s

en: OpenSubtitles Provider
hu: OpenSubtitles szolgáltató

en: A source providing a list of subtitles for a video
hu: Feliratok listáját biztosító forrás egy videóhoz

en: Optical Media
hu: Optikai média

en: A source for browsing optical media
hu: Bővítmény optikai média tallózására

en: A source for browsing podcasts
hu: Bővítmény podcastok tallózására

en: Failed to get podcast streams: %s
hu: A podcast műsorfolyamok lekérése meghiúsult: %s

en: Failed to parse content
hu: A tartalom feldolgozása meghiúsult

en: Failed to parse podcast contents
hu: A podcast tartalom feldolgozása meghiúsult

en: Failed to get podcast information
hu: A podcast információk lekérése meghiúsult

en: Failed to get podcasts list: %s
hu: A podcastok listájának lekérése sikertelen: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
hu: A podcast műsorfolyam metaadatainak lekérése sikertelen

en: Failed to get podcast metadata
hu: A podcast metaadatainak lekérése sikertelen

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
hu: Nem hozhatók létre konténerek. Csak műsorfolyamok fogadhatók el

en: URL required
hu: URL szükséges

en: Most Popular
hu: Legnépszerűbb

en: Recent
hu: Legutóbbi

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
hu: Bővítmény Rai.tv videók tallózására és keresésére

en: All
hu: Összes

en: Black and White
hu: Fekete-fehér

en: Cinema
hu: Mozi

en: Comedians
hu: Humoristák

en: Chronicle
hu: Történelem

en: Culture
hu: Kultúra

en: Economy
hu: Közgazdaság

en: Fiction
hu: Regények

en: Junior
hu: Ifjúsági

en: Investigations
hu: Nyomozások

en: Interviews
hu: Interjúk

en: Music
hu: Zene

en: News
hu: Hírek

en: Health
hu: Egészség

en: Satire
hu: Szatíra

en: Society
hu: Társadalom

en: History
hu: Történelem

en: Politics
hu: Politika

en: Leisure
hu: Kikapcsolódás

en: Travel
hu: Utazás

en: Failed to browse: %s
hu: Nem tallózható: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
hu: Bővítmény SHOUTcast rádiók tallózására

en: Cannot find media %s
hu: Nem található a média: %s

en: non-NULL search text is required
hu: Keresőkifejezés szükséges

en: A source for fetching metadata of television shows
hu: Forrás tévéműsorok metaadatainak lekéréséhez

en: Remote data does not contain valid identifier
hu: A távoli adatok nem tartalmaznak érvényes azonosítót

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
hu: A lekérés sikertelen: %s

en: Failed to get media from uri: %s
hu: A média lekérése lekérése az URI-ról sikertelen: %s

en: Empty query
hu: Üres lekérdezés

en: ID '%s' is not known in this source
hu: A(z) „%s” azonosító nem ismert ebben a forrásban

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
hu: Bővítmény multimédiás tartalom keresésére a Trackerrel

en: Removable - %s
hu: Cserélhető – %s

en: Local files
hu: Helyi fájlok

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
hu: Bővítmény Vimeo videók tallózására és keresésére

en: Standard feeds
hu: Általános források

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Top Rated
hu: Legjobbra értékelt

en: Top Favorites
hu: Legjobb kedvencek

en: Most Viewed
hu: Legtöbb megjelenés

en: Most Recent
hu: Legutóbbi

en: Most Discussed
hu: Legvitatottabb

en: Most Linked
hu: Legtöbb hivatkozás

en: Most Responded
hu: Legtöbb válasz

en: Recently Featured
hu: Nemrég kiemelt

en: Watch On Mobile
hu: Megjelenítés mobilon

en: A source for browsing and searching YouTube videos
hu: Bővítmény YouTube videók tallózására és keresésére

en: Failed to get feed
hu: A forrás lekérése meghiúsult

en: Invalid feed identifier %s
hu: Érvénytelen forrásazonosító: %s
