grilo-plugins master - en to eu translation catalogue (132 entries)

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

en: A source for organizing media bookmarks
eu: Multimediaren laster-markak antolatzeko iturburua

en: Failed to get bookmark metadata
eu: Huts egin du laster-markaren meta-datuak lortzean

en: Failed to find bookmarks: %s
eu: Huts egin du laster-markak bilatzean: %s

en: Failed to remove: %s
eu: Huts egin du kentzean: %s

en: Failed to store: %s
eu: Huts egin du gordetzean: %s

en: No database connection
eu: Ez dago datu-basearen konexiorik

en: A source for browsing the DLNA server '%s'
eu: '%s' DLNA zerbitzaria arakatzeko iturburua

en: Upload failed, target source destroyed
eu: Huts egin du igotzean, helburuko iturburua apurtuta

en: Upload failed, '%s', transferred %lu of %lu bytes
eu: Huts egin du '%s' igotzean, %lu/%lu byte transferituta

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
eu: Huts egin du elementuaren propietateak eskuratzean (BrowseObjects errorea %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
eu: Huts egin du igotzean. URLa falta da multimediaren objektuan transferitzeko

en: A source for browsing the DAAP server '%s'
eu: '%s' DAAP zerbitzaria arakatzeko iturburua

en: Albums
eu: Albumak

en: Artists
eu: Artistak

en: Invalid container identifier %s
eu: Baliogabeko '%s' edukiontziaren identifikatzailea

en: A source for browsing the DPAP server '%s'
eu: '%s' DPAP zerbitzaria arakatzeko iturburua

en: Photos
eu: Argazkiak

en: Filesystem
eu: Fitxategi-sistema

en: A source for browsing the filesystem
eu: Fitxategi-sistema arakatzeko iturburua

en: File %s does not exist
eu: Ez da '%s' fitxategia existitzen

en: Cannot get media from %s
eu: Ezin da multimedia eskuratu '%s'(e)tik

en: A source for browsing and searching Flickr photos
eu: Flickr-eko argazkiak arakatzeko eta bilatzeko iturburua

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s's Flickr
eu: '%s' Flickr-en

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s's flickr photos
eu: '%s'(r)en Flickr-eko argazkiak arakatzeko eta bilatzeko iturburua

en: Freebox TV
eu: Freebox TB

en: A source for browsing Freebox TV channels
eu: Freebox TBko kanalak arakatzeko iturburua

en: Freebox Radio
eu: Freebox irratia

en: A source for browsing Freebox radio channels
eu: Freebox irratiaren kanalak arakatzeko iturburua

en: Avatar provider from Gravatar
eu: Gravatar-ek eskainitako avatar-a

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
eu: Artista eta Egilea eremuetatik avatar-ak eskuratzeko plugina

en: A source for browsing and searching Jamendo music
eu: Jamendo-ko musika arakatzeko eta bilatzeko iturburua

en: Albums of the week
eu: Asteko albuma

en: Tracks of the week
eu: Asteko pistak

en: New releases
eu: Argitalpen berriak

en: Top artists
eu: Goreneko artistak

en: Top albums
eu: Goreneko albumak

en: Top tracks
eu: Goreneko pistak

en: Failed to parse response
eu: Huts egin du erantzuna analizatzean

en: Empty response
eu: Erantzuna hutsik

en: Failed to connect: %s
eu: Huts egin du konektatzean: %s

en: Feeds
eu: Iturriak

en: Invalid identifier %s
eu: Baliogabeko '%s' identifikatzailea

en: Invalid category identifier %s
eu: Baliogabeko '%s' kategoria identifikatzailea

en: Failed to browse: %s is a track
eu: Huts egin du arakatzean: '%s' pista bat da

en: Malformed query "%s"
eu: Gaizki osatutako '%s' kontsulta

en: Local Metadata Provider
eu: Lokaleko meta-datuen hornitzailea

en: A source providing locally available metadata
eu: Lokalean eskuragarri dauden meta-datuak hornitzen dituen iturburua

en: Failed to resolve: %s
eu: Huts egin du ebaztean: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
eu: Ezin da emandako gakorik ebatzi

en: A GIO supported URL for images is required
eu: GIOk onartutako URLa behar da irudientzako

en: Genres
eu: Generoak

en: A source for browsing music
eu: Musika arakatzeko iturburua

en: Failed to get database from magnatune: %s
eu: Huts egin du Magnatune-tik datu-basea eskuratzean: %s

en: Failed to save database from magnatune - '%s'
eu: Huts egin du Magnatune-tik datu-basea gordetzean: '%s'

en: Failed to get table from magnatune db: %s
eu: Huts egin du Magnatune-tik taula eskuratzean: %s

en: Fail before returning media to user: %s
eu: Huts egin du multimedia erabiltzaileari itzuli aurretik: %s

en: Metadata Store
eu: Meta-datuen biltegia

en: A plugin for storing extra metadata information
eu: Meta-datuen informazio gehigarria gordetzeko plugina

en: Failed to update metadata: %s
eu: Huts egin du meta-datuak eguneratzean: %s

en: specified keys are not writable
eu: zehaztutako gakoak ez dira idazgarriak

en: Failed to update metadata
eu: Huts egin du meta-datuak eguneratzean

en: "source-id" not available
eu: 'source-id' ez dago erabilgarri

en: Failed to resolve
eu: Huts egin du ebaztean

en: Failed to search: %s
eu: Huts egin du bilatzean: %s

en: OpenSubtitles Provider
eu: OpenSubtitles hornitzailea

en: A source providing a list of subtitles for a video
eu: Bideo baten azpitituluen zerrenda hornitzen duen iturburu bat

en: Optical Media
eu: Euskarri optikoa

en: A source for browsing optical media
eu: Euskarri optikoa arakatzeko iturburua

en: A source for browsing podcasts
eu: Podcast-ak arakatzeko iturburua

en: Failed to get podcast streams: %s
eu: Huts egin du podcast-aren korrontea eskuratzean: %s

en: Failed to parse content
eu: Huts egin du edukia analizatzean

en: Failed to parse podcast contents
eu: Huts egin du podcast-aren edukia analizatzean

en: Failed to get podcast information
eu: Huts egin du podcast-aren informazioa eskuratzean

en: Failed to get podcasts list: %s
eu: Huts egin du podcast-en zerrenda lortzean: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
eu: Huts egin du podcast korrontearen meta-datuak lortzean

en: Failed to get podcast metadata
eu: Huts egin du podcast-aren meta-datuak lortzean

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
eu: Ezin dira edukiontziak sortu. Iturriak soilik onartzen dira

en: URL required
eu: URLa beharrezkoa da

en: Most Popular
eu: Ospetsuenak

en: Recent
eu: Duela gutxikoak

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
eu: Rai.tv bideoak arakatzeko eta bilatzeko iturburua

en: All
eu: Denak

en: Black and White
eu: Zuri-beltza

en: Cinema
eu: Zinema

en: Comedians
eu: Komikoak

en: Chronicle
eu: Kronika

en: Culture
eu: Kultura

en: Economy
eu: Ekonomia

en: Fiction
eu: Fikzioa

en: Junior
eu: Gazteentzako

en: Investigations
eu: Ikerkuntzak

en: Interviews
eu: Elkarrizketak

en: Music
eu: Musika

en: News
eu: Albisteak

en: Health
eu: Osasuna

en: Satire
eu: Satira

en: Society
eu: Gizartea

en: Show
eu: Ikuskizuna

en: Sport
eu: Kirola

en: History
eu: Historia

en: Politics
eu: Politika

en: Leisure
eu: Aisialdia

en: Travel
eu: Bidaia

en: Failed to browse: %s
eu: Huts egin du arakatzean: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
eu: SHOUTcast irratiak arakatzeko iturburua

en: Cannot find media %s
eu: Ezin da '%s' multimedia bilatu

en: non-NULL search text is required
eu: Nulua ez den bilaketa-testua behar da

en: A source for fetching metadata of television shows
eu: Iturburua (telebistako programen metadatuak eskuratzeko)

en: Remote data does not contain valid identifier
eu: Urruneko datuek ez dute baliozko identifikatzailerik

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
eu: Huts egin du kontsultatzean: %s

en: Failed to get media from uri: %s
eu: Huts egin du URItik multimedia eskuratzean: %s

en: Empty query
eu: Kontsulta hutsik

en: ID '%s' is not known in this source
eu: '%s' IDa ez da iturburu honetan ezaguna

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
eu: Tracker erabiliz multimediaren edukia bilatzeko plugina

en: Removable - %s
eu: Aldagarria - %s

en: Local files
eu: Lokaleko fitxategiak

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
eu: Vimeo-ko bideoak arakatzeko eta bilatzeko iturburua

en: Standard feeds
eu: Iturri estandarrak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Top Rated
eu: Puntuazio onenak

en: Top Favorites
eu: Gogokoak

en: Most Viewed
eu: Ikusienak

en: Most Recent
eu: Duela gutxikoak

en: Most Discussed
eu: Gehien eztabaidatutakoak

en: Most Linked
eu: Estekatuenak

en: Most Responded
eu: Gehien erantzundakoak

en: Recently Featured
eu: Nabarmendutako azkenak

en: Watch On Mobile
eu: Ikusi mugikorrean

en: A source for browsing and searching YouTube videos
eu: Youtube-ko bideoak arakatzeko eta bilatzeko iturburua

en: Failed to get feed
eu: Huts egin du iturria eskuratzean

en: Invalid feed identifier %s
eu: Baliogabeko '%s' iturriaren identifikatzailea
