grilo master - en to tr_TR translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
tr_TR: Maket tanımı bulunamadı

en: Could not find mock content %s
tr_TR: %s maket içeriği bulunamadı

en: Could not access mock content
tr_TR: Maket içeriğine erişilemedi

en: Cannot connect to the server
tr_TR: Sunucuya bağlanılamıyor

en: Cannot connect to the proxy server
tr_TR: Vekil sunucuya bağlanılamıyor

en: Invalid request URI or header: %s
tr_TR: Geçersiz istek URI'si ya da başlık: %s

en: Authentication required: %s
tr_TR: Kimlik doğrulama gerekli: %s

en: The requested resource was not found: %s
tr_TR: İstenen kaynak bulunamadı: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
tr_TR: Girdi indirildiğinden beri değişikliğe uğradı: %s

en: Operation was cancelled
tr_TR: İşlem iptal edildi

en: Unhandled status: %s
tr_TR: İşlenmeyen durum: %s

en: Data not available
tr_TR: Veri mevcut değil

en: Invalid URL %s
tr_TR: Geçersiz URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
tr_TR: Grilo eklentileri içeren, noktalı virgüllerle ayrılmış dosya/klasör yolları

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
tr_TR: Grilo eklentileri içeren, iki nokta üst üste ile ayrılmış dosya/klasör yolları

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
tr_TR: Kullanılacak Grilo eklentilerinin iki nokta üst üste ile ayrılmış listesi

en: Grilo Options
tr_TR: Grilo Seçenekleri

en: Show Grilo Options
tr_TR: Grilo Seçeneklerini Göster

en: No searchable sources available
tr_TR: Aranabilir kaynaklar mevcut değil

en: Could not resolve media for URI '%s'
tr_TR: '%s' URI'si için ortam çözümlenemedi

en: Plugin '%s' is already loaded
tr_TR: '%s' eklentisi zaten yüklü

en: Failed to initialize plugin from %s
tr_TR: %s'den gelen eklenti ilklendirilemedi

en: Metadata key '%s' already registered in different format
tr_TR: '%s' üst veri anahtarı zaten başka bir biçimde kaydedilmiş

en: Metadata key '%s' cannot be registered
tr_TR: Üst veri anahtarı '%s' kaydedilemiyor

en: Source with id '%s' was not found
tr_TR: '%s' kimliğine (id) sahip kaynak bulunamadı

en: Failed to load plugin from %s
tr_TR: %s'den eklenti yüklenemedi

en: Invalid plugin file %s
tr_TR: Geçersiz eklenti dosyası %s

en: '%s' is not a valid plugin file
tr_TR: '%s' geçerli bir eklenti dosyası değil

en: Unable to load plugin '%s'
tr_TR: '%s' eklentisi yüklenemiyor

en: Plugin '%s' already exists
tr_TR: '%s' eklentisi zaten mevcut.

en: All configured plugin paths are invalid
tr_TR: Tüm yapılandırılmış eklenti yolları geçersiz

en: Plugin '%s' not available
tr_TR: '%s' eklentisi mevcut değil

en: Plugin not found: '%s'
tr_TR: Eklenti bulunamadı: '%s'

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
tr_TR: Eklenti yapılandırması 'plugin-id' başvurusunu içermiyor

en: Some keys could not be written
tr_TR: Bazı anahtarlar yazılamadı

en: None of the specified keys are writable
tr_TR: Belirtilen anahtarların hiçbiri yazılabilir değil

en: Media has no 'id', cannot remove
tr_TR: Ortam 'id'si yok, kaldırılamıyor
