grilo master - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
sv: Ingen attrappdefinition hittades

en: Could not find mock content %s
sv: Kunde inte hitta attrappinnehåll %s

en: Could not access mock content: %s
sv: Kunde inte komma åt attrappinnehåll: %s

en: Cannot connect to the server
sv: Kan inte ansluta till servern

en: Cannot connect to the proxy server
sv: Kan inte ansluta till proxyservern

en: Invalid request URI or header: %s
sv: Ogiltig fråge-URI eller huvud: %s

en: Authentication required: %s
sv: Autentisering krävs: %s

en: The requested resource was not found: %s
sv: Den efterfrågade resursen hittades inte: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
sv: Innehållet har ändrats sedan det hämtades: %s

en: Operation was cancelled
sv: Åtgärd avbröts

en: Unhandled status: %s
sv: Ohanterad status: %s

en: Data not available
sv: Data ej tillgängligt

en: Invalid URL %s
sv: Ogiltig plats %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
sv: Semikolonavgränsade sökvägar innehållandes Grilo-insticksmoduler

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
sv: Kolonavgränsade sökvägar innehållandes Grilo-insticksmoduler

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
sv: Kolonavgränsad lista med Grilo-insticksmoduler att använda

en: Grilo Options
sv: Grilo-val

en: Show Grilo Options
sv: Visa Grilo-val

en: No searchable sources available
sv: Inga sökbara källor är tillgängliga

en: Could not resolve media for URI '%s'
sv: Kunde inte slå upp media för platsen ”%s”

en: Plugin '%s' is already loaded
sv: Insticksmodulen ”%s” är redan inläst

en: Failed to initialize plugin from %s
sv: Misslyckades med att initiera insticksmodul från %s

en: Metadata key '%s' already registered in different format
sv: Metadatanyckeln ”%s” redan registrerad i annat format

en: Metadata key '%s' cannot be registered
sv: Metadatanyckeln ”%s” kunde inte registreras

en: Source with id '%s' was not found
sv: Källa med id ”%s” hittades inte

en: Failed to load plugin from %s
sv: Misslyckades med att läsa in insticksmodul från %s

en: Invalid plugin file %s
sv: Ogiltig insticksmodulsfil %s

en: '%s' is not a valid plugin file
sv: ”%s” är inte en giltig insticksmodulsfil

en: Plugin '%s' already exists
sv: Insticksmodulen ”%s” finns redan

en: Invalid path %s
sv: Ogiltig sökväg %s

en: All configured plugin paths are invalid
sv: Alla konfigurerade sökvägar till insticksmoduler är felaktiga

en: Plugin '%s' not available
sv: Insticksmodulen ”%s” är ej tillgänglig

en: Plugin not found: '%s'
sv: Insticksmodul hittades inte: %s

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
sv: Konfiguration för insticksmodul innehåller ingen ”plugin-id”-referens

en: Some keys could not be written
sv: Några nycklar kunde inte skrivas

en: None of the specified keys are writable
sv: Ingen av de angivna nycklarna är skrivbara

en: Media has no 'id', cannot remove
sv: Mediet har inget ”id”, kan inte ta bort
