grilo master - en to sl_SI translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
sl_SI: Ni navidezne definicije

en: Could not find mock content %s
sl_SI: Navidezne vsebine %s ni mogoče najti

en: Could not access mock content: %s
sl_SI: Dostop do vsebine ni mogoč: %s

en: Cannot connect to the server
sl_SI: Povezava s strežnikom ni mogoča

en: Cannot connect to the proxy server
sl_SI: Povezava s posredniškim strežnikom ni mogoča.

en: Invalid request URI or header: %s
sl_SI: Neveljavna glava ali zahteve naslova URI: %s

en: Authentication required: %s
sl_SI: Zahtevana je overitev: %s

en: The requested resource was not found: %s
sl_SI: Zahtevanega vira ni mogoče najti: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
sl_SI: Vnos je bil spremenjen, odkar je bil prejet: %s

en: Operation was cancelled
sl_SI: Opravilo je preklicano

en: Unhandled status: %s
sl_SI: Neupravljano stanje %s

en: Data not available
sl_SI: Podatki niso na voljo

en: Invalid URL %s
sl_SI: Neveljaven naslov URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
sl_SI: S podpičji ločene poti, ki vsebujejo vstavke Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
sl_SI: Z dvopičji ločene poti, ki vsebujejo vstavke Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
sl_SI: Z dvopičji ločene poti, ki vsebujejo vstavke Grilo, ki so v uporabi

en: Grilo Options
sl_SI: Možnosti Grilo

en: Show Grilo Options
sl_SI: Prikaže možnosti Grila

en: No searchable sources available
sl_SI: Viri, ki omogočajo iskanje, niso na voljo

en: Could not resolve media for URI '%s'
sl_SI: Ni mogoče razrešiti vrste predstavne vsebine na naslovu URI '%s'

en: Plugin '%s' is already loaded
sl_SI: Vstavek '%s' je že naložen

en: Failed to initialize plugin from %s
sl_SI: Ni mogoče začeti vstavka iz %s

en: Metadata key '%s' already registered in different format
sl_SI: Ključ metapodatkov '%s' je že vpisan v drugačnem zapisu

en: Metadata key '%s' cannot be registered
sl_SI: Ključa metapodatkov '%s' ni mogoče vpisati v seznam

en: Source with id '%s' was not found
sl_SI: Vira z ID '%s' ni mogoče najti

en: Failed to load plugin from %s
sl_SI: Nalaganje vstavka iz %s je spodletelo.

en: Invalid plugin file %s
sl_SI: Neveljavna datoteka vstavka %s

en: '%s' is not a valid plugin file
sl_SI: '%s' ni veljavna datoteka vstavka

en: Plugin '%s' already exists
sl_SI: Vstavek '%s' že obstaja.

en: Invalid path %s
sl_SI: Neveljavna pot %s

en: All configured plugin paths are invalid
sl_SI: Vse nastavljene poti vstavkov so neveljavne

en: Plugin '%s' not available
sl_SI: Vstavek '%s' ni na voljo

en: Plugin not found: '%s'
sl_SI: Vstavka ni mogoče najti: '%s'

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
sl_SI: Nastavitev vstavka ne vsebuje sklicov 'plugin-id'

en: Some keys could not be written
sl_SI: Nekaterih ključev ni mogoče zapisati.

en: None of the specified keys are writable
sl_SI: Noben od navedenih ključev ni zapisljiv

en: Media has no 'id', cannot remove
sl_SI: Predvstavna vsebina je brez podatka 'ID', ni je mogoče odstraniti
