grilo master - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
lt: Nerastas imitacijos apibrėžimas

en: Could not find mock content %s
lt: Nepavyko rasti imitacijos turinio %s

en: Could not access mock content: %s
lt: Nepavyko pasiekti imitacijos turinio: %s

en: Cannot connect to the server
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio

en: Cannot connect to the proxy server
lt: Nepavyko prisijungti prie tarpinio serverio

en: Invalid request URI or header: %s
lt: Netinkamas užklausos URI arba antraštė: %s

en: Authentication required: %s
lt: Reikia patvirtinti tapatybę: %s

en: The requested resource was not found: %s
lt: Prašomas resursas nerastas: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
lt: Įrašas buvo pakeistas po jo parsiuntimo: %s

en: Operation was cancelled
lt: Veiksmo buvo atsisakyta

en: Unhandled status: %s
lt: Neapdorota būsena: %s

en: Data not available
lt: Nėra prieinamų duomenų

en: Invalid URL %s
lt: Blogai suformuotas URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
lt: Kabliataškiais skiriami Grilo įskiepių keliai

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
lt: Dvitaškiais skiriami Grilo įskiepių keliai

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
lt: Dvitaškiais skiriamas naudojamų Grilo įskiepių sąrašas

en: Grilo Options
lt: Grilo parametrai

en: Show Grilo Options
lt: Rodyti Grilo parametrus

en: No searchable sources available
lt: Nėra ieškomų šaltinių

en: Could not resolve media for URI '%s'
lt: Nepavyko išspręsti medijos URI „%s“

en: Plugin '%s' is already loaded
lt: Įskiepis „%s“ jau įkeltas

en: Failed to initialize plugin from %s
lt: Nepavyko inicijuoti įskiepio iš %s

en: Metadata key '%s' already registered in different format
lt: Metaduomenų raktas „%s“ jau užregistruotas kitam formatui

en: Metadata key '%s' cannot be registered
lt: Metaduomenų raktas „%s“ negali būti užregistruotas

en: Source with id '%s' was not found
lt: Nerastas šaltinis su id „%s“

en: Failed to load plugin from %s
lt: Nepavyko įkelti įskiepio iš %s

en: Invalid plugin file %s
lt: Netinkamas įskiepio failas %s

en: '%s' is not a valid plugin file
lt: „%s“ yra netinkamas įskiepio failas

en: Plugin '%s' already exists
lt: Įskiepis „%s“ jau yra

en: Invalid path %s
lt: Neteisingas kelias %s

en: All configured plugin paths are invalid
lt: Visi nustatyti įskiepių keliai yra netinkami

en: Plugin '%s' not available
lt: Įskiepis „%s“ neprieinamas

en: Plugin not found: '%s'
lt: Įskiepis nerastas: „%s“

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
lt: Įskiepio konfigūracija neturi „plugin-id“ nuorodos

en: Some keys could not be written
lt: Kai kurių raktų negalima rašyti

en: None of the specified keys are writable
lt: Nė vienas iš nurodytų raktų nėra rašomas

en: Media has no 'id', cannot remove
lt: Medija neturi „id“, negalima pašalinti
