grilo master - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: No mock definition found
gl: Non se atopou a definición da mofa

en: Could not find mock content %s
gl: Non foi posíbel atopar o contido da mofa %s

en: Could not access mock content: %s
gl: Non foi posibel acceder ao contido da mofa: %s

en: Cannot connect to the server
gl: Non foi posíbel conectarse ao servidor

en: Cannot connect to the proxy server
gl: Non foi posíbel conectarse ao servidor proxy

en: Invalid request URI or header: %s
gl: URI ou cabeceira da petición non válida: %s

en: Authentication required: %s
gl: Autenticación requirida: %s

en: The requested resource was not found: %s
gl: O recurso solicitado non foi atopado: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
gl: A entrada foi modificada desde que foi subida: %s

en: Operation was cancelled
gl: Cancelouse a operación

en: Unhandled status: %s
gl: Estado non xestionado: %s

en: Data not available
gl: Datos non dispoñíbel

en: Invalid URL %s
gl: URL %s non válida

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
gl: Rutas separadas por punto e comas que conteñen os engadidos de Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
gl: Rutas separadas por comas que conteñen os engadidos de Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
gl: Lista separada por comas dos engadidos de Grilo a usar

en: Grilo Options
gl: Opcións de Grilo

en: Show Grilo Options
gl: Mostra as opcións de Grilo

en: No searchable sources available
gl: Non hai ningunha orixe buscábel dispoñíbel

en: Could not resolve media for URI '%s'
gl: Non foi posíbel resolver o media para o URI «%s»

en: Plugin '%s' is already loaded
gl: O engadido «%s» xa está cargado

en: Failed to initialize plugin from %s
gl: Produciuse un fallo ao inicializar o engadido desde %s

en: Metadata key '%s' already registered in different format
gl: A chave «%s» dos metadatos xa está rexistrada nun formato distinto

en: Metadata key '%s' cannot be registered
gl: A chave «%s» dos metadatos non poden rexistrarse

en: Source with id '%s' was not found
gl: Non foi posíbel atopar a orixe co id «%s»

en: Failed to load plugin from %s
gl: Produciuse un fallo ao cargar o engadido desde %s

en: Invalid plugin file %s
gl: Ficheiro de engadido %s non válido

en: '%s' is not a valid plugin file
gl: «%s» non é un ficheiro de engadido válido

en: Plugin '%s' already exists
gl: O engadido «%s» xa existe

en: Invalid path %s
gl: Ruta %s non válida

en: All configured plugin paths are invalid
gl: Todas as rutas de engadidos configuradas non son válidas

en: Plugin '%s' not available
gl: O engadido «%s» non está dispoñíbel

en: Plugin not found: '%s'
gl: Non foi posíbel atopar o engadido: «%s»

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
gl: A configuración do engadido non contén a referencia de «plugin-id»

en: Some keys could not be written
gl: Algunhas chaves non poden escribirse.

en: None of the specified keys are writable
gl: Ningunha das chaves especificadas son escribíbeis.

en: Media has no 'id', cannot remove
gl: O media non ten «id», non pode eliminarse
