gphoto2 2.5.9 - en to uk translation catalogue (330 entries)

en: 	"%s"
uk: 	«%s»

en: 	"%s" (EXPERIMENTAL)
uk: 	«%s» (ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ)

en: 	"%s" (TESTING)
uk: 	«%s» (ТЕСТОВИЙ)

en: 
    Aborting...
uk: 
    Переривається...

en: 
    Cancelling...
uk: 
    Скасовується...

en:                                  : Audio
uk:                                  : Звук

en:                                  : Capture not supported by the driver
uk:                                  : Драйвером не підтримується режим захоплення

en:                                  : Image
uk:                                  : Зображення

en:                                  : Preview
uk:                                  : Перегляд

en:                                  : Trigger Capture
uk:                                  : Ініціювати захоплення

en:                                  : Video
uk:                                  : Відео

en:   Downloaded:  %s
uk:   Скопійовано: %s

en:   Downloaded: %s
uk:   Скопійовано: %s

en:   Height:      %i pixel(s)
uk:   Висота:      %i точок

en:   Mime type:   '%s'
uk:   Тип MIME:    '%s'

en:   Mime type:  '%s'
uk:   Тип MIME:   '%s'

en:   None available.
uk:   Немає.

en:   Permissions:
uk:   Права:

en:   Size:        %lu byte(s)
uk:   Розмір:      %lu байтів

en:   Size:       %lu byte(s)
uk:   Розмір:     %lu байтів

en:   Time:        %s
uk:   Час:         %s

en:   Width:       %i pixel(s)
uk:   Ширина:      %i точок

en: %s
    Decreasing ranges are not allowed. You specified a range from %i to %i.
uk: %s
    Не можна вказувати діапазон з меншого числа. Ви вказали діапазон від %i до %i.

en: %s
    Image ID %i too high.
uk: %s
    Ідентифікатор зображення %i надто великий.

en: %s
    Image IDs must be a number greater than zero.
uk: %s
    Ідентифікатори зображень повинні бути числами більше нуля.

en: %s
    Ranges must be separated by ','.
uk: %s
    Діапазони повинні розділятись ",".

en: %s
    Ranges need to start with a number.
uk: %s
    Діапазони повинні починатись з цифри.

en: %s
    Unexpected character '%c'.
uk: %s
    Неочікуваний символ '%c'.

en: %s has been compiled with the following options:
uk: %s зібрано з наступними параметрами:

en: %s not found in configuration tree.
uk: Ключ «%s» не знайдено в конфігурації.

en: (expert only) Override USB IDs
uk: (лише для фахівців) Перевизначити USB ID

en: * Arguments in brackets [] are optional
uk: * Аргументи у дужках [] є необов'язковими.

en: *** Error (%i: '%s') ***
uk: *** Помилка (%i: '%s') ***

en: *** Error (%i: '%s') ***
uk: *** Помилка (%i: '%s') ***

en: *** Error ***
uk: *** Помилка ***

en: *** Error: No camera found. ***
uk: *** Помилка: фотоапаратів не знайдено. ***

en: </B/24>Continue
uk: </B/24>Продовжити

en: </B16>Cancel
uk: </B16>Скасувати

en: <C></5>Error
uk: <C></5>Помилка

en: ALWAYS INCLUDE THE FOLLOWING LINES WHEN SENDING DEBUG MESSAGES TO THE MAILING LIST:
uk: ЗАВЖДИ ВКЛЮЧАЙТЕ НАСТУПНІ РЯДКИ ПРИ НАДСИЛАННІ НАЛАГОДЖУВАЛЬНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ У СПИСОК РОЗСИЛКИ:

en: Abilities for camera             : %s
uk: Функції фотоапарата           : %s

en: Aborted.
uk: Перервано.

en: About the camera driver manual
uk: Про довідку драйвера фотоапарату

en: About the camera driver:
uk: Про драйвер пристрою:

en: Audio data:
uk: Звукозапис:

en: Available commands:
uk: Доступні команди:

en: Awakened by SIGUSR1...
uk: Пробуджено сигналом SIGUSR1…

en: Back
uk: Назад

en: Bad file number. You specified %i, but there are only %i files available in '%s' or its subfolders. Please obtain a valid file number from a file listing first.
uk: Неправильна кількість файлів. Ви вказали %1$i, але у "%3$s" або її підтеках доступно лише %2$i файлів. Спочатку визначте правильну кількість файлів з переліку файлів.

en: Bad file number. You specified %i, but there are only %i files available in '%s'. Please obtain a valid file number from a file listing first.
uk: Неправильна кількість файлів. Ви вказали %1$i, але у теці "%3$s" доступно лише %2$i файлів. Спочатку визначте правильну кількість файлів з переліку файлів.

en: Bad file number. You specified %i, but there is only 1 file available in '%s'.
uk: Неправильна кількість файлів. Ви вказали %i, але у теці «%s» доступний лише 1 файл

en: Buggy libcanon.so?
uk: Помилка у файлі libcanon.so?

en: Bulb mode enabled (exposure time: %ds).
uk: Увімкнено режим ручної витримки (час експонування: %d с).

en: COUNT
uk: КІЛЬКІСТь

en: COUNT or SECONDS
uk: КІЛЬКІСТЬ або СЕКУНДИ

en: COUNT, SECONDS, MILLISECONDS or MATCHSTRING
uk: COUNT, SECONDS, MILLISECONDS або MATCHSTRING

en: Camera and software configuration
uk: Фотоапарат та конфігурація ПЗ

en: Camera layout (DCIM)
uk: Розташування фотоапарата (DCIM)

en: Camera manual:
uk: Довідка до фотоапарату:

en: Camera summary:
uk: Зведена інформація:

en: Capture a movie
uk: Захопити відео

en: Capture a preview image
uk: Захопити зображення попереднього перегляду

en: Capture a quick preview
uk: Зробити пробний знімок

en: Capture a single image
uk: Зняти один кадр

en: Capture a single image and download it
uk: Захопити один кадр і отримати його

en: Capture an audio clip
uk: Зробити звукозапис

en: Capture an image
uk: Зробити знімок

en: Capture an image and download it
uk: Захопити зображення і отримати його

en: Capture an image from or on the camera
uk: Захопити зображення з фотоапарату

en: Capture choices                  :
uk: Вибір захоплення                 :

en: Capture failed (auto-focus problem?)...
uk: Помилка при зйомці (проблеми з автофокусуванням?)...

en: Capturing %d preview frames as movie to '%s'.
uk: Захоплюємо %d кадрів попереднього перегляду як відео до «%s».

en: Capturing frame #%d...
uk: Зйомка кадру #%d...

en: Capturing frame #%d/%d...
uk: Знімається кадр #%d/%d...

en: Capturing preview frames as movie to '%s' for %d seconds.
uk: Захоплюємо кадри попереднього перегляду як відео до «%s» протягом %d секунд.

en: Capturing preview frames as movie to '%s'. Press Ctrl-C to abort.
uk: Захоплюємо кадри попереднього перегляду як відео до «%s». Натисніть Ctrl-C, щоб перервати.

en: Change to a directory on the camera
uk: Перейти в каталог в пам'яті фотоапарата

en: Change to a directory on the local drive
uk: Перейти в каталог на локальному диску

en: Choice %s not found within list of choices.
uk: Варіант %s відсутній у списку варіантів.

en: Command '%s' not found. Use 'help' to get a list of available commands.
uk: Команда «%s» не існує. Введіть "help", щоб отримати перелік наявних команд.

en: Common options
uk: Загальні ключі

en: Configuration support            : %s
uk: Підтримка налаштовування         : %s

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Could not capture image.
uk: Не вдалося захопити зображення.

en: Could not capture.
uk: Не вдалося зробити знімок.

en: Could not change to local directory '%s'.
uk: Не вдалося знайти локальний каталог «%s».

en: Could not delete image.
uk: Не вдалося вилучити зображення.

en: Could not end capture (bulb mode).
uk: Не вдалося завершити захоплення (режим захоплення з витримкою вручну).

en: Could not find home directory.
uk: Не вдалося знайти домашній каталог.

en: Could not get capabilities?
uk: Не вдалося отримати перелік можливостей?

en: Could not get image.
uk: Не вдалося отримати зображення

en: Could not open 'movie.mjpg'.
uk: Не вдалося відкрити «movie.mjpg».

en: Could not parse EXIF data.
uk: Не вдалося проаналізувати дані EXIF.

en: Could not set bulb capture, result %d.
uk: Не вдалося налаштувати захоплення з визначенням витримки вручну, результат — %d.

en: Could not set configuration:
uk: Не вдалося встановити конфігурацію:

en: Could not set folder.
uk: Не вдалося встановити теку

en: Could not trigger capture.
uk: Не вдалося перемкнути стан захоплення.

en: Could not trigger image capture.
uk: Не вдалося розпочати захоплення зображень.

en: Create Directory
uk: Створити каталог

en: Create a directory
uk: Створити каталог

en: Ctrl-C pressed ... Exiting.
uk: Натиснуто Ctrl-C… Перериваємо роботу.

en: DIRNAME
uk: НАЗВКАТАЛОГУ

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete all files in folder (--no-recurse by default)
uk: Вилучити всі файли у теці (типово з --no-recurse)

en: Delete all files on camera       : %s
uk: Вилучити всі файли у фотоапараті : %s

en: Delete files given in range
uk: Вилучити файли у вказаному діапазоні

en: Delete selected files on camera  : %s
uk: Вилучити позначені файли         : %s

en: Deleting file %s%s%s on the camera
uk: Вилучається файл %s%s%s у фотоапараті

en: Description:
uk: Опис:

en: Devices found: %i
uk: Знайдено пристроїв: %i

en: Display number of files
uk: Показати кількість файлів

en: Display the camera/driver abilities in the libgphoto2 database
uk: Показувати можливості фотоапарата та драйвера у базі даних libgphoto2

en: Display version and exit
uk: Вивести версію та вийти

en: Displays command usage
uk: Довідка з команд

en: Download a file
uk: Завантажити файл

en: Download a thumbnail
uk: Завантажити мініатюру

en: Download raw data
uk: Завантажити необроблені дані

en: Downloading, uploading and manipulating files
uk: Завантаження, відвантаження та маніпуляції з файлами

en: Dump full configuration tree
uk: Створити дамп усього дерева параметрів

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
uk: Дані EXIF містять мініатюру (%i байт).

en: EXIF tags:
uk: Мітки EXIF:

en: Enter new filename:
uk: Введіть назву файлу:

en: Event FOLDER_ADDED %s/%s during wait, ignoring.
uk: Подія FOLDER_ADDED %s/%s під час очікування. Ігноруємо.

en: Event UNKNOWN %s during wait, ignoring.
uk: Подія UNKNOWN %s під час очікування. Ігноруємо.

en: Exit
uk: Вийти

en: Exit the gPhoto shell
uk: Вихід з командної оболонки gPhoto

en: FILENAME
uk: НАЗВАФАЙЛУ

en: FILENAME_PATTERN
uk: ШАБЛОН_ФАЙЛІВ

en: FOLDER
uk: ТЕКА

en: Failed to retrieve value of text widget %s.
uk: Не вдалося отримати значення текстового поля: %s.

en: Failed to retrieve values of date/time widget %s.
uk: Не вдалося отримати значення поля дати/часу %s.

en: Failed to retrieve values of radio widget %s.
uk: Не вдалося отримати значення поля радіо-перемикачів %s.

en: Failed to retrieve values of range widget %s.
uk: Не вдалося отримати значення поля діапазону %s.

en: Failed to retrieve values of toggle widget %s.
uk: Не вдалося отримати значення поля перемикачів %s.

en: Failed to set new configuration value %s for configuration entry %s.
uk: Не вдалося встановити значення %s для запису конфігурації %s.

en: Failed to set new time of date/time widget %s to %s.
uk: Не вдалося встановити нове значення дати/часу поля %s у %s.

en: Failed to set the value of range widget %s to %f.
uk: Не вдалося встановити вилучене поля діапазону %s у %f.

en: Failed to set the value of text widget %s to %s.
uk: Не вдалося встановити значення текстового поля %s у %s.

en: Failed to set values %s of toggle widget %s.
uk: Не вдалося встановити значення %s поля перемикача %s.

en: File %s exists. Overwrite? [y|n]
uk: Файл %s існує. Переписати? [y|n]

en: File preview (thumbnail) support : %s
uk: Підтримка мініатюр               : %s

en: File upload support              : %s
uk: Підтримка завантаження файлів    : %s

en: File:
uk: Файл:

en: Fixed RAM
uk: Фіксована RAM

en: Fixed ROM
uk: Фіксована ROM

en: For debugging messages, please use the --debug option.
    Debugging messages may help finding a solution to your problem.
    If you intend to send any error or debug messages to the gphoto
    developer mailing list <gphoto-devel@lists.sourceforge.net>, please run
    gphoto2 as follows:
uk: Для виводу налагоджувальних повідомлень використовуйте ключ --debug
    Налагоджувальні повідомлення можуть допомогти у розв'язанні проблем.
    Якщо ви збираєтесь надсилати будь-які повідомлення про помилки у список
    розсилки розробників gphoto <gphoto-devel@lists.sourceforge.net>,
    запускайте gphoto2 наступним чином:

en: Generic Flat
uk: Звичайна плоска

en: Generic Hierarchical
uk: Звичайна ієрархічна

en: Get all audio data from folder
uk: Отримати всі звукозаписи з теки

en: Get all files from folder
uk: Отримати всі файли з теки

en: Get all metadata from folder
uk: Отримати всі метадані з теки

en: Get all raw data from folder
uk: Отримати всі необроблені дані з теки

en: Get all thumbnails from folder
uk: Отримати всі мініатюри з теки

en: Get audio data given in range
uk: Отримати звукозаписи з вказаного діапазону

en: Get configuration value
uk: Отримати значення параметра конфігурації

en: Get configuration variable
uk: Отримати змінну конфігурації

en: Get files given in range
uk: Отримати файли з вказаного діапазону

en: Get information on software and host system (not from the camera)
uk: Отримати інформацію про ПЗ та систему (не з фотоапарату))

en: Get metadata given in range
uk: Отримати метадані з діапазону

en: Get raw data given in range
uk: Отримати необроблені дані з діапазону

en: Get thumbnails given in range
uk: Отримати мініатюри з вказаного діапазону

en: Getting storage information not supported for this camera.
uk: У цьому фотоапараті не передбачено можливості отримання даних щодо місткості сховища даних.

en: Help on "%s":
uk: Довідка з «%s»:

en: Hook script to call after downloads, captures, etc.
uk: Допоміжний скрипт для виклику після отримання даних, захоплення тощо.

en: Information on file '%s' (folder '%s'):
uk: Інформація про файл «%s» (тека «%s»):

en: Invalid command.
uk: Неправильна команда.

en: Invalid format '%s' (error at position %i).
uk: Неправильний формат «%s» (помилка у позиції %i).

en: Invalid path.
uk: Неправильний шлях.

en: Keep RAW images on camera after capturing
uk: Залишати цифрові негативи на фотоапараті після захоплення

en: Keep images on camera after capturing
uk: Залишати знімки на фотоапараті після захоплення

en: Keeping file %s%s%s on the camera
uk: Залишаємо файл %s%s%s на фотоапараті

en: List auto-detected cameras
uk: Вивести перелік автоматично знайдених фотоапаратів

en: List configuration tree
uk: Показати дерево параметрів

en: List configuration variables
uk: Вивести змінні конфігурації

en: List files in folder
uk: Виводить перелік файлів у теці

en: List folders in folder
uk: Виводить перелік тек у теці

en: List supported camera models
uk: Виводить перелік підтримуваних моделей фотоапаратів

en: List supported port devices
uk: Виводить перелік підтримуваних портів пристроїв

en: List the contents of the current directory
uk: Показати вміст поточного каталогу

en: Local directory now '%s'.
uk: Поточний локальний каталог - «%s»

en: MODEL
uk: МОДЕЛЬ

en: Miscellaneous options (unsorted)
uk: Різні ключі (без сортування)

en: Model
uk: Модель

en: Movie capture error... Exiting.
uk: Помилка під час захоплення відео… Завершуємо роботу.

en: Movie capture error... Unhandled MIME type '%s'.
uk: Помилка під час захоплення відео… Непридатний до обробки тип MIME «%s».

en: Movie capture finished (%d frames)
uk: Захоплення відео завершено (%d кадрів)

en: Name of file to write debug info to
uk: Назва файлу для запису налагоджувальної інформації

en: New file is in location %s%s%s on the camera
uk: Новий файл заходиться у фотоапараті у %s%s%s

en: No
uk: Ні

en: No recursion (default for deletion)
uk: Без рекурсії (типово для вилучення)

en: Not enough memory.
uk: Недостатньо пам'яті.

en: Number of files in folder '%s': %i
uk: Кількість файлів у теці «%s»: %i

en: Number of supported cameras: %i
uk: Кількість підтримуваних фотоапаратів: %i

en: OS/2 port by Bart van Leeuwen
uk: Перенос для OS/2 виконав Bart van Leeuwen

en: Operation cancelled
uk: Операція скасована

en: Operation cancelled.
uk: Операція скасована.

en: Overriding USB vendor/product id 0x%x/0x%x with 0x%x/0x%x
uk: USB-ідентифікатор виробника/продукту замінено з 0x%x/0x%x на 0x%x/0x%x

en: Overwrite files without asking
uk: Перезаписувати файли без підтвердження

en: Path                             Description
    --------------------------------------------------------------
uk: Шлях                             Опис
    --------------------------------------------------------------

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Please make sure there is sufficient quoting around the arguments.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що аргументи взято у лапки належним чином.

en: Port
uk: Порт

en: Ports must look like 'serial:/dev/ttyS0' or 'usb:', but '%s' is missing a colon so I am going to guess what you mean.
uk: Порт повинен мати формат 'serial:/dev/ttyS0' або 'usb:', але у '%s' відсутня двокрапка, тому програма спробує здогадатись, що ви мали на увазі.

en: Press any key to continue.
uk: Натисніть будь-яку клавішу.

en: Print complete help message on program usage
uk: Вивести повну довідку з використання програми

en: Print filesize before data
uk: Виводити розмір файлу перед даними

en: Print short message on program usage
uk: Вивести коротку довідку з використання програми

en: Process new files only
uk: Лише нові файли

en: Property %s is read only.
uk: Властивість %s не можна змінювати.

en: Quiet output (default=verbose)
uk: Не виводити повідомлення (типово=виводити усі)

en: RANGE
uk: ДІАПАЗОН

en: Read-Only
uk: Лише читання

en: Read-Write
uk: Читання-запис

en: Read-only with delete
uk: Лише читання з вилученням

en: Recursion (default for download)
uk: Рекурсивно (типово для завантаження)

en: Remote directory now '%s'.
uk: Поточний віддалений каталог - «%s»

en: Removable RAM
uk: Портативна RAM

en: Removable ROM
uk: Портативна ROM

en: Remove Directory
uk: Вилучити каталог

en: Remove a directory
uk: Вилучити каталог

en: Remove images from camera after capturing
uk: Вилучати зображення з фотоапарата після захоплення

en: Reset capture interval on signal (default=no)
uk: Скинути інтервал захоплення за сигналом (типове значення — ні)

en: Reset device port
uk: Звільнити порт пристрою

en: SECONDS
uk: СЕКУНД

en: SPEED
uk: ШВИДКІСТЬ

en: Saving file as %s
uk: Збереження файлу як %s

en: Send file to stdout
uk: Виводити файл у стандартний вивід

en: Serial port support              : %s
uk: Підтримка послідовного порту     : %s

en: Set bulb exposure time in seconds
uk: Встановити значення експонування вручну (у секундах)

en: Set capture interval in seconds
uk: Встановити інтервал між знімками у секундах

en: Set configuration value
uk: Встановити значення параметра конфігурації

en: Set configuration value index in choices
uk: Встановити індекс значення налаштування у списку варіантів

en: Set configuration value or index in choices
uk: Встановити значення налаштування або індекс у списку варіантів

en: Set configuration variable
uk: Встановити змінну конфігурації

en: Set configuration variable index
uk: Встановити індекс змінної налаштування

en: Set debug level [error|debug|data|all]
uk: Встановити рівень діагностики [error|debug|data|all]

en: Set number of frames to capture (default=infinite)
uk: Встановити кількість кадрів для захоплення (типово=без обмежень)

en: Show EXIF information of JPEG images
uk: Вивести дані EXIF зображень JPEG

en: Show a quick preview as Ascii Art
uk: Показувати попередній перегляд значками ASCII

en: Show camera driver manual
uk: Виводить довідку про драйвер фотоапарату

en: Show camera summary
uk: Вивести резюме щодо фотоапарата

en: Show image information, like width, height, and capture time
uk: Вивести дані щодо зображення, зокрема ширину, висоту та час захоплення

en: Show storage information
uk: Показати дані щодо носія даних

en: Skip existing file %s
uk: Пропустити наявний файл %s

en: Skip existing files
uk: Пропустити наявні файли

en: Specify a filename or filename pattern
uk: Вказує назву файлу чи шаблон назв файлів

en: Specify camera folder (default="/")
uk: Вказує теку у фотоапараті (типово="/")

en: Specify camera model
uk: Вказує модель фотоапарата

en: Specify device port
uk: Вказати порт пристрою

en: Specify new filename? [y|n]
uk: Ввести назву файлу? [y|n]

en: Specify serial transfer speed
uk: Вказує швидкість передачі послідовного порту

en: Specify the camera to use
uk: Вказати фотоапарат

en: Standing by waiting for SIGUSR1 to capture.
uk: Очікуємо на сигнал SIGUSR1, щоб розпочати захоплення.

en: Supported cameras:
uk: Підтримувані фотоапарати:

en: Tag
uk: Мітка

en: The %s widget has no indexed list of choices. Use --set-config-value instead.
uk: На віджеті %s немає індексованого списку варіантів. Скористайтеся краще --set-config-value.

en: The %s widget is not configurable.
uk: Поле %s не підтримує налаштовування.

en: The command '%s' requires an argument.
uk: Команди «%s» використовується з аргументом.

en: The filename provided by the camera ('%s') does not contain a suffix!
uk: Вказана фотоапаратом назва файлу («%s») не містить розширення!

en: The passed value %f is not within the expected range %f - %f.
uk: Вказане значення %f поза допустимим діапазоном %f - %f.

en: The passed value %s is neither a valid time nor an integer.
uk: Передане значення %s не є ані значенням часу, ані цілим числом.

en: The passed value %s is not a floating point value.
uk: Вказане значення %s не є числом з рухомою комою.

en: The passed value %s is not a valid toggle value.
uk: Вказане значення %s не є правильним значенням для поля перемикача.

en: The port you specified ('%s') can not be found. Please specify one of the ports found by 'gphoto2 --list-ports' and make sure the spelling is correct (i.e. with prefix 'serial:' or 'usb:').
uk: Вказаний вами порт ('%s') не знайдено. Вкажіть один з портів з переліку, що виводиться при виконанні 'gphoto2 --list-ports' та перевірте правильність введеного (тобто префікс 'serial:' чи 'usb:').

en: There are no files in folder '%s'.
uk: У теці «%s» немає файлів.

en: There is %d file in folder '%s'.
     | There are %d files in folder '%s'.
uk[0]: У теці "%2$s" є %1$d файл.
uk[1]: У теці "%2$s" є %1$d файли.
uk[2]: У теці "%2$s" є %1$d файлів.

en: There is %d folder in folder '%s'.
     | There are %d folders in folder '%s'.
uk[0]: У теці "%2$s" є %1$d тека.
uk[1]: У теці "%2$s" є %1$d теки.
uk[2]: У теці "%2$s" є %1$d тек.

en: There is no file in folder '%s'.
uk: У теці «%s» немає файлів.

en: Thumbnail:
uk: Мініатюра:

en: Time-lapse mode enabled (interval: %ds).
uk: Увімкнено режим відкладеного спуску (інтервал: %ds).

en: Time:
uk: Час:

en: To get help on a particular command, type in 'help command-name'.
uk: Щоб отримати довідку про певну команду, введіть "help назва_команди".

en: Transfer speeds supported        :
uk: Підтримувані швидкості           :

en: Trigger capture of an image
uk: Увімкнути захоплення зображення

en: Turn on debugging
uk: Увімкнути режим налагодження

en: USB support                      : %s
uk: Підтримка USB                    : %s

en: USBIDs
uk: USBID

en: Undefined
uk: Не визначено

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown event type %d during bulb wait, ignoring.
uk: Невідомий тип події, %d, під час очікування у режимі ручної витримки. Ігноруємо.

en: Upload a file
uk: Відвантажити файл

en: Upload a file to camera
uk: Завантажити файл у камеру

en: Upload metadata for file
uk: Відвантажити метадані у файл

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use 'now' as the current time when setting.
uk: Скористайтеся рядком «зараз» як поточним часом під час встановлення значення.

en: Use the following syntax a:b=c:d to treat any USB device detected as a:b as c:d instead. a b c d should be hexadecimal numbers beginning with '0x'.
uk: Використовуйте наступний синтаксис a:b=c:d, щоб вважати будь-який USB пристрій визначений як a:b пристроєм c:d. a b c d повинні бути шістнадцятковими числами, що починаються з '0x'.

en: Value
uk: Значення

en: Value:
uk: Значення:

en: Wait for an event
uk: Зачекати на подію

en: Wait for event(s) from camera
uk: Очікувати на події від фотоапарата

en: Wait for event(s) from the camera and download new images
uk: Очікувати на події від фотоапарата і отримати нові зображення

en: Wait for events and images to be captured and download it
uk: Зачекати на події і зображення, які слід захопити, і отримати дані

en: Wait for images to be captured and download it
uk: Зачекати на зображення, які слід захопити і отримати дані

en: Wait for shutter release on the camera and download
uk: Зачекати на спуск затвора фотоапарата і отримати дані

en: Waiting for %d events from camera. Press Ctrl-C to abort.
uk: Очікуємо на повідомлення про %d подій від фотоапарата. Натисніть Ctrl-C, щоб перервати.

en: Waiting for %d frames from the camera. Press Ctrl-C to abort.
uk: Очікуємо на %d кадрів з фотоапарата. Натисніть Ctrl-C, щоб перервати.

en: Waiting for %d milliseconds for events from camera. Press Ctrl-C to abort.
uk: Очікуємо %d мілісекунд на події від фотоапарата. Натисніть Ctrl-C, щоб перервати.

en: Waiting for %d seconds for events from camera. Press Ctrl-C to abort.
uk: Очікуємо %d секунд на події з фотоапарата. Натисніть Ctrl-C, щоб перервати.

en: Waiting for %s event from camera. Press Ctrl-C to abort.
uk: Очікуємо на повідомлення про подію %s від фотоапарата. Натисніть Ctrl-C, щоб перервати.

en: Waiting for events from camera. Press Ctrl-C to abort.
uk: Очікуємо на події з фотоапарата. Натисніть Ctrl-C, щоб перервати.

en: Waiting for next capture slot %ld seconds...
uk: Очікуємо наступний слот захоплення %ld секунд…

en: Yes
uk: Так

en: You can only specify speeds for serial ports.
uk: Швидкість можна вказувати лише для послідовних портів.

en: You cannot use %%n zero padding without a precision value!
uk: Не можна використовувати доповнення нулями поля '%%n' без точного значення!

en: Zero padding numbers in file names is only possible with %%n.
uk: Доповнення нулями назв файлів можливо лише з %%n.

en: [command]
uk: [команда]

en: [directory/]
uk: [каталог/]

en: [directory/]filename
uk: [каталог/]назва_файлу

en: count or seconds
uk: кількість або тривалість у секундах

en: delete
uk: вилучення

en: directory
uk: каталог

en: event found, stopping wait!
uk: отримано повідомлення щодо події, припиняємо очікування!

en: gPhoto shell
uk: командна оболонка gPhoto

en: gphoto2 %s
    
    Copyright (c) 2000-%d Lutz Mueller and others
    %s
    gphoto2 comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law. You may
    redistribute copies of gphoto2 under the terms of the GNU General Public
    License. For more information about these matters, see the files named COPYING.
    
    This version of gphoto2 is using the following software versions and options:
uk: gphoto2 %s
    
    Авторські права (c) 2000-%d Lutz Mueller та інші
    %s
    gphoto2 постачається БЕЗ ГАРАНТІЇ, у межах дозволених законом. Ви можете
    розповсюджувати копії gphoto2 на умовах ліцензії GNU General Public
    License. Додаткову інформацію дивіться у файл з назвою COPYING.
    
    Ця версія gphoto2 використовує наступні версії та параметри програм:

en: gphoto2 has been compiled without EXIF support.
uk: gphoto2 скомпільований без підтримки EXIF.

en: gphoto2 has been compiled without support for CDK.
uk: gphoto2 скомпільовано без підтримки CDK.

en: name
uk: назва

en: name=value
uk: назва=значення

en: name=valueindex
uk: назва=індекс_значення

en: no
uk: ні

en: none
uk: немає

en: not sleeping (%ld seconds behind schedule)
uk: не у стані очікування (%ld секунд запізнення за розкладом)

en: now
uk: зараз

en: read
uk: читання

en: read/delete
uk: читання/вилучення

en: set-config needs a second argument.
uk: для set-config треба вказати другий аргумент.

en: set-config-index needs a second argument.
uk: для set-config-index слід вказати другий аргумент.

en: set-config-value needs a second argument.
uk: для set-config-value слід вказати другий аргумент.

en: yes
uk: так
