libgnutls 3.2.1 - en to eo translation catalogue (304 entries)

en: 			Authentication.
eo: 			Aŭtentikigo.

en: 			Certificate signing.
eo: 			Subskribo de atestilo.

en: 			Communications encipherment.
eo: 			Komunikada ĉifrigo.

en: 			Digital signatures.
eo: 			Ciferecaj subskriboj.

en: 			Hexdump:
eo: 			16-uma nekropsio:

en: 			Not After: %s
eo: 			Ne post: %s

en: 			Not Before: %s
eo: 			Ne antaŭ ol: %s

en: 			Path Length Constraint: %d
eo: 			Limigo de voj-longo: %d

en: 			Policy Language: %s
eo: 			Lingvo de politiko: %s

en: 			Policy:
    				ASCII:
eo: 			Politiko:
    				ASCII:

en: 			Storage data encipherment.
eo: 			Konserv-datumara ĉifrigo.

en: 		Authority Key Identifier (%s):
eo: 		Aŭtoritata ŝlosil-identiganto (%s):

en: 		CRL Number (%s):
eo: 		Numero CRL (%s):

en: 		Challenge password: %s
eo: 		Defia pasvorto: %s

en: 		Creation: %s
eo: 		Kreo: %s

en: 		Curve:	%s
eo: 		Kurbo:	%s

en: 		Expiration: %s
eo: 		Limdato: %s

en: 		Expiration: Never
eo: 		Limdato: Neniam

en: 		Exponent (bits %d):
eo: 		Eksponanto (bitoj %d):

en: 		Exponent (bits %d):
eo: 		Eksponanto (bitoj %d):

en: 		Exponent:
eo: 		Eksponento:

en: 		Issued: %s
eo: 		Eldonita: %s

en: 		Key Usage:
eo: 		Ŝlosila uzmaniero:

en: 		Modulus (bits %d):
eo: 		Dividresto (bitoj %d):

en: 		Modulus (bits %d):
eo: 		Dividresto (bitoj %d):

en: 		Next Update: %s
eo: 		Venonta ĝisdatigo: %s

en: 		Next at: %s
eo: 		Venonta ĉe: %s

en: 		Not After: %s
eo: 		Ne post: %s

en: 		Not Before: %s
eo: 		Ne antaŭ ol: %s

en: 		Public key (bits %d):
eo: 		Publika ŝlosilo (bitoj %d):

en: 		Public key (bits %d):
eo: 		Publika ŝlosilo (bitoj %d):

en: 		Revocation time: %s
eo: 		Revoka horo: %s

en: 		Revoked at: %s
eo: 		Revokita ĉe: %s

en: 		Serial Number (hex):
eo: 		Seri-numero (16-ume):

en: 		This Update: %s
eo: 		Tiu ĉi ĝisdatigo: %s

en: 		Unknown attribute %s:
eo: 		Nekonata atributo %s:

en: 		Unknown extension %s (%s):
eo: 		Nekonata etendo %s (%s):

en: 	%sPublic Key Algorithm: %s
eo: 	%sPublik-ŝlosila algoritmo: %s

en: 	Algorithm Security Level: %s (%d bits)
eo: 	Algoritma sekureca nivelo: %s (%d bitoj)

en: 	Attributes:
eo: 	Atributoj:

en: 	Extensions:
eo: 	Etendoj:

en: 	Fingerprint (hex):
eo: 	Fingropremo (16-ume):

en: 	Fingerprint's random art:
eo: 	Hazarda artaĵo de fingropremo:

en: 	ID (hex):
eo: 	ID (16-ume):

en: 	Issuer: %s
eo: 	Eldonanto: %s

en: 	Key Security Level: %s
eo: 	Ŝlosila sekurec-nivelo: %s

en: 	Name[%d]: %s
eo: 	Nomo[%d]: %s

en: 	No revoked certificates.
eo: 	Neniu revokita atestilo.

en: 	Produced At: %s
eo: 	Produktita ĉe: %s

en: 	Public Key Algorithm: %s
eo: 	Publik-ŝlosila algoritmo: %s

en: 	Public key's random art:
eo: 	Hazarda artaĵo de fingropremo:

en: 	Revoked Name[%d]: %s
eo: 	Revokita nomo[%d]: %s

en: 	Revoked certificates (%d):
eo: 	Revokitaj atestiloj (%d):

en: 	Revoked: False
eo: 	Revokita: false

en: 	Revoked: True
eo: 	Revokita: vere

en: 	Serial Number (hex):
eo: 	Seri-numero (16-ume):

en: 	Signature Algorithm: %s
eo: 	Subskriba algoritmo: %s

en: 	Signature:
eo: 	Subskribo:

en: 	Subject: %s
eo: 	Temo: %s

en: 	Time stamps:
eo: 	Tempindikoj:

en: 	Update dates:
eo: 	Ĝisdatigaj datoj:

en: 	Validity:
eo: 	Valideco:

en: 	Version: %d
eo: 	Versio: %d

en: 	Version: 1 (default)
eo: 	Versio: 1 (apriora)

en: 
    				Hexdump:
eo: 
    				16-uma nekropsio:

en: 
    	Subkey[%d]:
eo: 
    	Subŝlosilo[%d]:

en: 
    %s			otherName ASCII:
eo: 
    %s			aliNomo ASCII:

en: %s			Any purpose.
eo: %s			Iu ajn celo.

en: %s			Certificate Authority (CA): FALSE
eo: %s			Atestila aŭtoritato (CA): FALSA

en: %s			Certificate Authority (CA): TRUE
eo: %s			Atestila aŭtoritato (CA): VERA

en: %s			Code signing.
eo: %s			Subskribo de kodo.

en: %s			Email protection.
eo: %s			Retadresa protekto.

en: %s			Hexdump:
eo: %s			16-uma nekropsio:

en: %s			OCSP signing.
eo: %s			Subskribo de OCSP.

en: %s			Path Length Constraint: %d
eo: %s			Limigo de voj-longo: %d

en: %s			TLS WWW Client.
eo: %s			Kliento TLS WWW.

en: %s			TLS WWW Server.
eo: %s			Servilo TLS WWW.

en: %s			Time stamping.
eo: %s			Tempindikigo.

en: %s			otherName DER:
eo: %s			aliNomo DER:

en: %s			otherName OID: %.*s
eo: %s			aliNomo OID: %.*s

en: %s		Authority Information Access (%s):
eo: %s		Aŭtoritat-informa aliro (%s):

en: %s		Authority Key Identifier (%s):
eo: %s		Aŭtoritata ŝlosil-identiganto (%s):

en: %s		Basic Constraints (%s):
eo: %s		Bazaj limigoj (%s):

en: %s		CRL Distribution points (%s):
eo: %s		Distribu-pukntoj de CRL (%s):

en: %s		Issuer Alternative Name (%s):
eo: %s		Nomo de eldonant-alternativo (%s):

en: %s		Key Purpose (%s):
eo: %s		Ŝlosila celo (%s):

en: %s		Key Usage (%s):
eo: %s		Ŝlosila uzmaniero (%s):

en: %s		Private Key Usage Period (%s):
eo: %s		Tempo por uzado de privata ŝlosilo (%s):

en: %s		Proxy Certificate Information (%s):
eo: %s		Prokuril-atestila informo (%s):

en: %s		Subject Alternative Name (%s):
eo: %s		Nomo de temo-alternativo (%s):

en: %s		Subject Key Identifier (%s):
eo: %s		Tema ŝlosil-identiganto (%s):

en: %s		Unknown extension %s (%s):
eo: %s		Nekonata etendo %s (%s):

en: %s	Extensions:
eo: %s	Etendoj:

en: %sCRL signing.
eo: %sSubskribo de CRL.

en: %sCertificate signing.
eo: %sAtestila subskribo.

en: %sData encipherment.
eo: %sDatumara ĉifrigo.

en: %sDigital signature.
eo: %sCifereca subskribo.

en: %sKey agreement.
eo: %sŜlosila interakordo.

en: %sKey decipher only.
eo: %sNur ŝlosil-malĉifrigo.

en: %sKey encipher only.
eo: %sNur ŝlosil-ĉifrigo.

en: %sKey encipherment.
eo: %sŜlosila ĉifrigo.

en: %sNon repudiation.
eo: %sNe-repudio.

en: (unknown error code)
eo: (nekonata erar-kodo)

en: A TLS fatal alert has been received.
eo: Gravega atentigo TLS estas ricevita.

en: A TLS packet with unexpected length was received.
eo: TLS-paketo kun neatendita longo estis ricevata.

en: A TLS warning alert has been received.
eo: Averta atentigo TLS estas ricevita.

en: A heartbeat ping message was received.
eo: Korbata mesaĝo 'ping' estis ricevata.

en: A heartbeat pong message was received.
eo: Korbata mesaĝo 'pong' estis ricevata.

en: ASN1 parser: Element was not found.
eo: Analizilo ASN1: elemento ne estis trovata.

en: ASN1 parser: Error in DER parsing.
eo: Analizilo ASN1: eraro en analizo de DER.

en: ASN1 parser: Error in TAG.
eo: Analizilo ASN1: eraro en TAG.

en: ASN1 parser: Error in type 'ANY'.
eo: Analizilo ASN1: eraro en tipo 'ANY'.

en: ASN1 parser: Generic parsing error.
eo: Analizilo ASN1: ĝenerala analiz-eraro.

en: ASN1 parser: Identifier was not found
eo: Analizilo ASN1: identiganto ne estis trovata

en: ASN1 parser: Overflow in DER parsing.
eo: Analizilo ASN1: troigo en analizo de DER.

en: ASN1 parser: Syntax error.
eo: Analizilo ASN1: sintaks-eraro.

en: ASN1 parser: Value is not valid.
eo: Analizilo ASN1: valoro ne validas.

en: ASN1 parser: Value was not found.
eo: Analizilo ASN1: valoro ne estis trovata.

en: ASN1 parser: error in implicit tag
eo: Analizilo ASN1: eraro en implicita marko

en: Access was denied
eo: Aliro estis rifuzata

en: An algorithm that is not enabled was negotiated.
eo: Algoritmo kiu ne estas ebligata estis negocata.

en: An error was encountered at the TLS Finished packet calculation.
eo: Eraro estis trovata ĉe la kalkulo de paketo TLS Finigita.

en: An illegal TLS extension was received.
eo: Malpermesata TLS-etendo estis ricevata.

en: An illegal parameter has been received.
eo: Malpermesata parametro estas ricevita.

en: An illegal parameter was found.
eo: Malpermesata parametro estis trovata.

en: An unexpected TLS handshake packet was received.
eo: Neatendita TLS-kvitanca paketo estis ricevata.

en: An unexpected TLS packet was received.
eo: Neatendita paketo TLS estis ricevata.

en: An unimplemented or disabled feature has been requested.
eo: Nerealigita aŭ malebligita trajto estas petata.

en: An unknown public key algorithm was encountered.
eo: Nekonata publik-ŝlosila algoritmo estis trovata.

en: An unsupported extension was sent
eo: Nesubtenata etendo estis sendata

en: Bad record MAC
eo: Malĝusta rikordo MAC

en: Base64 decoding error.
eo: Dekodig-eraro de Base64.

en: Base64 encoding error.
eo: Enkodig-eraro de Base64.

en: Base64 unexpected header error.
eo: Neatendita kap-eraro de Base64.

en: CA is unknown
eo: CA ne estas konata

en: Cannot initialize a session with the TPM.
eo: Ne eblis ekiggi seancon kun la TPM.

en: Certificate is bad
eo: Atestilo malĝustas

en: Certificate is expired
eo: Atestilo senvalidiĝis

en: Certificate is not supported
eo: Atestilo ne estas subtenata

en: Certificate was revoked
eo: Atestilo estis revokata

en: Channel binding data not available
eo: Kanal-bindiga datumaro ne disponeblas

en: Close notify
eo: Fermo-atentigo

en: Compression of the TLS record packet has failed.
eo: Densigo de la rikord-paketo TLS fiaskis.

en: Could not authenticate peer.
eo: Ne eblis aŭtentikigi samtavolanon.

en: Could not export a large integer.
eo: Ne eblis eksporti grandan entjeron.

en: Could not find OpenPGP subkey.
eo: Ne eblis trovi subŝlosilon OpenPGP.

en: Could not get OpenPGP key.
eo: Ne eblis havigi ŝlosilon OpenPGP.

en: Could not negotiate a supported cipher suite.
eo: Ne eblis negoci subtenatan ĉifran algoritmaron.

en: Could not negotiate a supported compression method.
eo: Ne eblis negoci subtenatan densigan metodon.

en: Could not retrieve the specified certificate
eo: Ne eblis havigi la indikitan atestilon

en: Decode error
eo: Dekodiga eraro

en: Decompression failed
eo: Maldensigo fiakis

en: Decompression of the TLS record packet has failed.
eo: Maldensigo de la rikord-paketo TLS fiaskis.

en: Decrypt error
eo: Malĉifra eraro

en: Decryption failed
eo: Malĉifro fiaskis

en: Decryption has failed.
eo: Malĉifrigo fiaskis.

en: Encryption has failed.
eo: Ĉifrigo fiaskis.

en: Error in Database backend.
eo: Eraro en datumara internaĵo.

en: Error in parsing.
eo: Eraro dum analizo.

en: Error in password file.
eo: Eraro en pasvorta dosiero.

en: Error in protocol version
eo: Eraro en versio de protokolo

en: Error in provided PIN.
eo: Eraro en provizita PIN.

en: Error in provided SRK password for TPM.
eo: Eraro en provizita pasvorta SRK por TPM.

en: Error in provided password for key to be loaded in TPM.
eo: Eraro en provizita pasvorto por ŝlosilo ŝargota en TPM.

en: Error in the certificate.
eo: Eraro en atestilo.

en: Error in the pull function.
eo: Eraro en tira funkcio.

en: Error in the push function.
eo: Eraro en puŝa funkcio.

en: Error in the system's randomness device.
eo: Eraro en la hazardec-aparato de la sistemo.

en: Error interfacing with /dev/crypto
eo: Eraro dum interfaco kun /dev/crypto

en: Error loading the keyring.
eo: Eraro dum ŝargo je la ŝlosilringo.

en: Error opening /dev/crypto
eo: Eraro dum malfermo de /dev/crypto

en: Error while reading file.
eo: Eraro dum lego de dosiero.

en: Export restriction
eo: Eksporta limigo

en: Failed to acquire random data.
eo: Ni fiaskis havigi hazardan datumaron.

en: Function was interrupted.
eo: Funkcio estis haltigata.

en: GnuTLS internal error.
eo: Interna eraro e GnuTLS.

en: Handshake failed
eo: Kvitanco fiaskis

en: Hashing has failed.
eo: Haketado fiaskis.

en: Illegal parameter
eo: Malpermesata parametro

en: Insufficient credentials for that request.
eo: Nesufiĉe da legitimaĵojj por tiu peto.

en: Insufficient security
eo: Nesufiĉa sekureco

en: Internal error
eo: Interna eraro

en: Internal error in memory allocation.
eo: Interna eraro en rezervigo de memoro.

en: Key usage violation in certificate has been detected.
eo: Malrespekto en ŝlosil-uzmaniero estas detektita.

en: No certificate (SSL 3.0)
eo: Neniu atestilo (SSL 3.0)

en: No certificate was found.
eo: Neniu atestilo estis trovata.

en: No common application protocol could be negotiated.
eo: Neniu ordinara aplikaĵ-protokolo povis esti negocata.

en: No or insufficient priorities were set.
eo: Neniu aŭ nesufiĉaj prioritatoj estis difinataj.

en: No renegotiation is allowed
eo: Neniu renegocigo estas permesata

en: No supported ECC curves were found
eo: Neniu subtenata kurbo ECC estis trovata

en: No supported application protocol could be negotiated
eo: Neniu subtenata aplikaĵ-protokolo povis esti negocata

en: No supported cipher suites have been found.
eo: Neniu subtenata ĉifra algoritmaro estas trovita.

en: No supported compression algorithms have been found.
eo: Neniu subtenata densig-algoritmo estas trovita.

en: No temporary DH parameters were found.
eo: Neniu provizora parametro DH estis trovata.

en: No temporary RSA parameters were found.
eo: Neniu provizora parametro RSA estis trovata.

en: OCSP Request Information:
eo: Pet-informo de OCSP:

en: OCSP Response Information:
eo: Respond-informo de OCSP:

en: OpenPGP Certificate Information:
eo: Atestil-informo de OpenPGP:

en: Other Information:
eo: Alia informo:

en: PKCS #10 Certificate Request Information:
eo: Atestil-peta informo de PKCS #10:

en: PKCS #11 PIN expired
eo: PKCS #11 PIN senvalidiĝis

en: PKCS #11 PIN locked
eo: PKCS #11 PIN ŝlosita

en: PKCS #11 error in attribute
eo: Eraro PKCS #11 en atributo

en: PKCS #11 error in data
eo: Eraro PKCS #11 en datumaro

en: PKCS #11 error in device
eo: Eraro PKCS #11 en aparato

en: PKCS #11 error in key
eo: Eraro PKCS #11 en ŝlosilo

en: PKCS #11 error in session
eo: Eraro PKCS #11 en seanco

en: PKCS #11 error in signature
eo: Eraro PKCS #11 en subskribo

en: PKCS #11 error in slot
eo: Eraro PKCS #11 en konektingo

en: PKCS #11 error in token
eo: Eraro PKCS #11 en ĵetono

en: PKCS #11 error.
eo: Eraro PKCS #11.

en: PKCS #11 initialization error.
eo: Ekiga eraro PKCS #11.

en: PKCS #11 unsupported feature
eo: PKCS #11 nesubtenata trajto

en: PKCS #11 user error
eo: PKCS #11 uzant-eraro

en: Parsing error in password file.
eo: Analiz-eraro en pasvorta dosiero.

en: Peer has terminated the connection
eo: Samtavolano ĉesigis la konekton

en: Public Key Information:
eo: Publik-ŝlosila informo:

en: Public Key Usage:
eo: Uzado de publik-ŝlosilo:

en: Public key decryption has failed.
eo: Malĉifrigo de publika ŝlosilo fiaskis.

en: Public key encryption has failed.
eo: Ĉifrigo de publika ŝlosilo fiaskis.

en: Public key signature verification has failed.
eo: Kontrolo de publik-ŝlosila subskribo fiaskis.

en: Public key signing has failed.
eo: Subskribo de publika ŝlosilo fiaskis.

en: Record overflow
eo: Rikorda troigo

en: Rehandshake was requested by the peer.
eo: Rekvitanco estis petata de la samtavolano.

en: Resource temporarily unavailable, try again.
eo: La rimedo estas provizore nedisponebla, provu refoje.

en: Safe renegotiation failed.
eo: Sekura renegocado fiaskis.

en: Some constraint limits were reached.
eo: Kelkaj limigoj estis atingataj.

en: Subject
eo: Temo

en: Success.
eo: Sukceso.

en: TLS Application data were received, while expecting handshake data.
eo: TLS-aplikaĵa datumaro estis ricevata, dum ni atendis kvitancan datumaron.

en: TPM error.
eo: Eraro TPM.

en: TPM is not initialized.
eo: TPM ne estas ekigita.

en: TPM key was not found in persistent storage.
eo: Ŝlosilo TPM ne estis trovata en persista konsevado.

en: The Diffie-Hellman prime sent by the server is not acceptable (not long enough).
eo: La primo Diffie-Hellman sendita de la servilo ne estas akceptebla (ne sufiĉe longa).

en: The Message Authentication Code verification failed.
eo: La kontrolo de mesaĝ-aŭtentikiga kodo fiaskis.

en: The OCSP response is invalid
eo: La respondo OCSP malvalidas.

en: The OID is not supported.
eo: La OID ne estas subtenata.

en: The OpenPGP User ID is revoked.
eo: La uzant-ID de OpenPGP estas revokita.

en: The OpenPGP fingerprint is not supported.
eo: La fingropremo OpenPGP ne esats subtenata.

en: The OpenPGP key has not a preferred key set.
eo: La ŝlosilo OpenPGP ne havas preferatan ŝlosilaron.

en: The PKCS structure's bag type is unknown.
eo: La ujo-tipo de strukturo PKCS estas ne konata.

en: The PKCS structure's content type is unknown.
eo: La enhav-tipo de strukturo PKCS estas ne konata.

en: The SRP username supplied is illegal.
eo: La liverita SRP-uzantnomo estas malpermesata.

en: The SRP username supplied is unknown.
eo: La liverita SRP-uzantnomo estas nekonata.

en: The SRP/PSK username is missing or not known
eo: Mankas uzantnomo SRP/PSK aŭ ĝi ne estas konata

en: The TLS connection was non-properly terminated.
eo: La TLS-konekto estis finigita neĝuste.

en: The certificate and the given key do not match.
eo: La atestilo kaj la indikita ŝlosilo ne interkongruas.

en: The certificate has unsupported attributes.
eo: La atestilo havas nesubtenatajn atributojn.

en: The certificate type is not supported.
eo: La tipo de atestilo ne estas subtenata.

en: The cipher type is unsupported.
eo: La ĉifra tipo estas nesubtenata.

en: The cookie was bad.
eo: La kuketo malĝustis.

en: The crypto library version is too old.
eo: La versio de ĉifra biblioteko tro malnovas.

en: The curve is unsupported
eo: La kurbo estas nesubtenata

en: The given DSA key is incompatible with the selected TLS protocol.
eo: La indikita ŝlosilo DSA malkongruas kun la elektita protokolo TLS.

en: The given memory buffer is too short to hold parameters.
eo: La indikita memor-bufro estas tro mallonga por teni parametrojn.

en: The given password contains invalid characters.
eo: La indikita pasvorto enhavas malvalidajn signojn.

en: The handshake data size is too large.
eo: La kvitanca damutara grando estas troa.

en: The hash algorithm is unknown.
eo: La haketa algoritmo estas nekonata.

en: The initialization of crypto backend has failed.
eo: La ekigo de ĉifra internaĵo fiaskis.

en: The operation timed out
eo: La tempo por operacio finis

en: The operation was cancelled due to user error
eo: La operacio estis nuligata pro uzant-eraro

en: The provided X.509 certificate list is not sorted (in subject to issuer order)
eo: La provizita atestilo-listo X.509 ne estas ordigita (laŭ ordo de temo al eldonanto)

en: The request is invalid.
eo: La peto malvalidas.

en: The requested PKCS #11 object is not available
eo: La petita objekto PKCS #11 ne disponeblas

en: The requested data were not available.
eo: La petita datumaro ne estis disponebla.

en: The scanning of a large integer has failed.
eo: La skanado de granda entjero fiaskis.

en: The server name sent was not recognized
eo: La sendita servilnomo ne estis rekonata

en: The signature algorithm is not supported.
eo: La subskriba algoritmo ne estas subtenata.

en: The specified algorithm or protocol is unknown.
eo: La indikita algoritmo aŭ protokolo estas nekonata.

en: The specified session has been invalidated for some reason.
eo: La specifa seanco estis ial malvalidigata.

en: The tasn1 library version is too old.
eo: La versio de biblioteko tasn1 tro malnovas.

en: The transmitted packet is too large (EMSGSIZE).
eo: La transigita pako tro larĝas (EMSGSIZE).

en: The upper limit of record packet sequence numbers has been reached. Wow!
eo: La supra limo de rikord-paketa sekvo-numeroj estas atingita. Hoo!

en: There is already a crypto algorithm with lower priority.
eo: Jam ekzistas ĉifra algoritmo kun pli malalta prioritato.

en: There is no certificate status (OCSP).
eo: Estas neniu atestila stato (OCSP).

en: Thread locking error
eo: Eraro de faden-ŝloso

en: Too many empty record packets have been received.
eo: Tro multaj malplenaj rikord-paketoj estas ricevitaj.

en: Too many handshake packets have been received.
eo: Tro multaj kvitancaj paketoj estas ricevitaj.

en: Unexpected message
eo: Neatendita mesaĝo

en: Unknown Subject Alternative name in X.509 certificate.
eo: Nekonata nomo de temo-alternativo en atestilo X.509.

en: Unknown certificate
eo: Nekonata atestilo

en: Unsafe renegotiation denied.
eo: Malsekura renegocado estas rifuzita.

en: Unsupported critical extension in X.509 certificate.
eo: Nesubtenata gravega etendo en atestilo X.509.

en: Unsupported extension in X.509 certificate.
eo: Nesubtenata etendo en atestilo X.509.

en: User canceled
eo: Nuligita de uzanto

en: Verifying TLS/IA phase checksum failed
eo: Kontrolo de faza kontrolsumo de TLS/IA fiaskis

en: Wrong padding in PKCS1 packet.
eo: Malĝusta ŝtopado en paketo PKCS1.

en: X.509 Certificate Information:
eo: Atestil-informo de X.509:

en: X.509 Certificate Revocation List Information:
eo: Informo de atestil-revoka listo de X.509:

en: created: %s,
eo: kreita: %s,

en: critical
eo: gravega

en: error: get_key_usage: %s
eo: eraro: get_key_usage: %s

en: expires: %s,
eo: senvalidiĝas: %s,

en: fingerprint:
eo: fingropremo:

en: key algorithm %s (%d bits)
eo: ŝlosil-algoritmo %s (%d bitoj)

en: name[%d]: %s,
eo: nomo[%d]: %s,

en: never expires,
eo: neniam senvalidiĝas,

en: not critical
eo: ne gravega

en: revoked name[%d]: %s,
eo: revokita nomo[%d]: %s,

en: signed using %s (broken!),
eo: subskribita uzante %s (fuŝita!),

en: signed using %s,
eo: subskribita uzante %s,

en: unknown
eo: nekonata

en: unknown key algorithm (%d)
eo: nekonata ŝlosil-algoritmo (%d)

en: warning: signed using a broken signature algorithm that can be forged.
eo: averto: subskribita uzante rompitan subskrib-algoritmon kiu povas esti imitata.
