libgammu 1.22.93 - en to sk translation catalogue (82 entries)

en: No error.
sk: Bez chyby.

en: Error opening device. Unknown, busy or no permissions.
sk: Chyba pri otváraní zariadenia. Prístup bol zamietnutý.

en: Error opening device, it is locked.
sk: Chyba pri prístupe k zariadeniu, zariadenie je blokované.

en: Error opening device, it doesn't exist.
sk: Chyba pri prístupe k zariadeniu, zariadenie neexistuje.

en: Error opening device, it is already opened by other application.
sk: Chyba pri prístupe k zariadeniu, už sa používa inou aplikáciou.

en: Error opening device, you don't have permissions.
sk: Chyba pri prístupe k zariadeniu, nemáte potrebné práva.

en: Error opening device. No required driver in operating system.
sk: Chyba pri prístupe k zariadeniu. V systéme nie je potrebný ovládač.

en: Error opening device. Some hardware not connected/wrongly configured.
sk: Chyba pri prístupe k zariadeniu. Hardvér nie je pripojený/nesprávne nakonfigurovaný.

en: Error setting device DTR or RTS.
sk: Chyba pri nastavovaní zariadenia DTR alebo RTS.

en: Error setting device speed. Maybe speed not supported.
sk: Chyba pri nastavovaní rýchlosti zariadenia. Rýchlosť asi nie je podporovaná.

en: Error writing to the device.
sk: Chyba pri zápise do zariadenia.

en: Error during reading from the device.
sk: Chyba počas čitania zo zariadenia.

en: Can't set parity on the device.
sk: Pripojiť zariadenie.

en: No response in specified timeout. Probably phone not connected.
sk: Nebola žiadna odozva do vypršania časového limitu. Telefón pravdepodobne nie je pripojený.

en: Unknown connection type string. Check config file.
sk: Zadaný neznámy typ pripojenia. Skontrolujte konfiguračný súbor.

en: Unknown model type string. Check config file.
sk: Zadaný neznámy typ telefónu. Skontrolujte konfiguračný súbor.

en: Some functions not available for your system (disabled in config or not implemented).
sk: Niektoré funkcie sú nedostupné pre váš systém (sú vypnuté v konfiguračnom súbore, alebo nie sú implementované).

en: Function not supported by phone.
sk: Funkcia nie je telefónom podporovaná.

en: Entry is empty.
sk: Položka je prázdna.

en: Security error. Maybe no PIN?
sk: Bezpečnostná chyba. Pravdepodobne chýba PIN?

en: Invalid location. Maybe too high?
sk: Chybná pozícia. Možno príliš vysoká?

en: Functionality not implemented. You are welcome to help authors with it.
sk: Táto funkcia nie je implementovaná. Ak chcete pomôcť s implementáciou, kontaktujte prosím autorov.

en: Memory full.
sk: Pamäť je plná.

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Can not open specified file.
sk: Súbor nie je možné otvoriť.

en: More memory required...
sk: Potrebná väčšia pamäť...

en: You're inside phone menu (maybe editing?). Leave it and try again.
sk: Ste v menu telefónu (upravujete záznam?). Opustite ho a skúste znovu.

en: Phone is not connected.
sk: Telefón nie je pripojený.

en: Function is currently being implemented. If you want to help, please contact authors.
sk: Na implementácii tejto funkcie sa pracuje. Ak chcete pomôcť s implementáciou, kontaktujte prosím autorov.

en: Phone is disabled and connected to charger.
sk: Telefón je vypnutý a pripojený do nabíjačky.

en: File format not supported by Gammu.
sk: Formát tohto súboru nie je podporovaný v Gammu.

en: Nobody is perfect, some bug appeared in protocol implementation. Please contact authors.
sk: Nikto nie je dokonalý, zdá sa že sa stala chyba pri implementácii protokolu. Prosím kontaktujte autorov.

en: Transfer was canceled by phone, maybe you pressed cancel on phone.
sk: Preos zrušený telefónom, možno ste zadali zrušenie prenosu v telefóne.

en: Phone module need to send another answer frame.
sk: Ovládač telefónu potrebuje odoslať ešte jeden rámec.

en: Current connection type doesn't support called function.
sk: Aktuálny typ spojenia nepodporuje požadovanú funkciu.

en: CRC error.
sk: CRC chyba.

en: Invalid date or time specified.
sk: Uvedený neplatný dátum alebo čas.

en: Phone memory error, maybe it is read only.
sk: Chyba pamäte telefónu, je možné že je iba na čítanie.

en: Invalid data given to phone.
sk: Zadaná chybná hodnota.

en: File with specified name already exists.
sk: Súbor so zadaným názvom už existuje.

en: File with specified name doesn't exist.
sk: Súbor so zadaným názvom neexistuje.

en: You have to give folder name and not file name.
sk: Zadajte názov adresára, nie názov súboru.

en: You have to give file name and not folder name.
sk: Zadajte názov súboru, nie názov adresára.

en: Can not access SIM card.
sk: Nie je možný prístup na SIM kartu.

en: Wrong GNAPPLET version in phone. Use version from currently used Gammu.
sk: Nesprávna verzia GNAPPLETu v telefóne. Použite verziu z aktuálne použivaného Gammu.

en: Only part of folder has been listed.
sk: Iba časť adresára bola zaradená do zoznamu.

en: Folder must be empty.
sk: Adresár musí byť prázdny.

en: Data were converted.
sk: Údaje boli skonvertované.

en: Gammu is not configured.
sk: Gammu nie je nakonfigurovaný.

en: Wrong folder used.
sk: Nesprávny použitý adresár.

en: Internal phone error.
sk: Interná chyba telefónu.

en: Error writing file to disk.
sk: Chyba pri zápise súboru na disk.

en: No such section exists.
sk: Žiadna takáto sekcia neexistuje.

en: Using default values.
sk: Použijú sa štandardné hodnoty.

en: Corrupted data returned by phone.
sk: Telefónom boli vrátené porušené údaje.

en: Bad feature string in configuration.
sk: Chybný názov vlastnosti v konfigurácii.

en: Desired functionality has been disabled on compile time.
sk: Požadovaná funkcionalita bola deaktivovaná pri kompilácii.

en: Bluetooth configuration requires channel option.
sk: Pre konfiguráciu bluetooth je potrebná voľba kanálu.

en: Service configuration is missing.
sk: Chýba konfigurácia služby.

en: Command rejected because device was busy. Wait and restart.
sk: Príkaz bol odmietnutý, pretože zariadenie je obsadené. Zkuste to o chviľu znova.

en: Could not connect to the server.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru.

en: Could not resolve the host name.
sk: Nepodarilo sa preložiť meno počítača.

en: Unknown error description.
sk: Neznámy popis chyby.

en: Templates
sk: Šablóny

en: Personal
sk: Osobné

en: Car
sk: Auto

en: Headset
sk: Slúchadlá s mikrofónom

en: General
sk: Všeobecné

en: Silent
sk: Tiché

en: Discreet
sk: Diskrétne

en: Loud
sk: Hlasité

en: My style
sk: Môj štýl

en: Inbox
sk: Prijaté

en: Sent items
sk: Odoslané položky

en: Saved items
sk: Uložené položky

en: Family
sk: Rodina

en: Friends
sk: Priatelia

en: Colleagues
sk: Kolegovia

en: Other
sk: Ostatné

en: Meeting
sk: Stretnutie

en: Outdoor
sk: Vonkajšie

en: Outbox
sk: Odoslané
