gammu 1.22.93 - en to sk translation catalogue (867 entries)

en:    Increase %s
sk:    Zvýšte %s

en:   Deleting %s
sk:   Odstraňujem %s

en:   File filesystem ID
sk:   ID súboru

en:   Only part handled!
sk:   Spracovaná len časť!

en:   Problem with adding playlist
sk:   Chyba pri pridávaní zoznamu skladieb

en:   Saving to %s
sk:   Ukladám do %s

en:   entry ID %02X
sk:   ID položky %02X

en:  (%02i:%02i minutes left)
sk:  (zostáva %02i:%02i minút)

en:  (%s in SMIL)
sk:  (%s vo SMIL)

en:  (Call register: date and time)
sk:  (História hovorov: dátum a čas)

en:  (Call register: with missed calls)
sk:  (História hovorov: so zmeškanými hovormi)

en:  (Caller group number in pbk entry)
sk:  (Číslo skupiny volajúcich v položke telefonného zoznamu)

en:  (Caller group: is logo on ?)
sk:  (Skupina: je logo zapnuté?)

en:  (Caller group: logo)
sk:  (Skupina: logo)

en:  (Car kit profile)
sk:  (profil do auta)

en:  (Group ID (6230i or later))
sk:  (ID skupiny (6230i a staršie))

en:  (Head set profile)
sk:  (profil pre head set)

en:  (Instant Messaging service list ID ?)
sk:  (ID servisného zoznamu okamžitého spracovania správ)

en:  (Phone number)
sk:  (Telefónne číslo)

en:  (Picture ID assignment)
sk:  (Priradenie ID obrázku)

en:  (Ringtone ID from filesystem/internal)
sk:  (ID zvonenia zo súboru/interné)

en:  (Ringtone ID)
sk:  (ID zvonenia)

en:  (SIP Address (Push to Talk address))
sk:  (SIP adresa(adresa Push to Talk))

en:  (SMS list assignment)
sk:  (Priradenie SMS zoznamu)

en:  (Speed dial on SIM)
sk:  (Rýchla voľba na SIM)

en:  (Speed dial)
sk:  (Rýchla voľba)

en:  (Text: URL address)
sk:  (Text: URL adresa)

en:  (Text: email address)
sk:  (Text: emailová adresa)

en:  (Text: name (always the only one))
sk:  (Text: meno (vždy len jedno))

en:  (Text: note)
sk:  (Text: poznámka)

en:  (Text: postal address)
sk:  (Text: poštová adresa)

en:  (Text: user ID)
sk:  (Text: ID užívateľa)

en:  (Voice tag assignment)
sk:  (Priradenie hlasového vytáčania)

en:  (active)
sk:  (aktívny)

en:  (conversation list ID)
sk:  (ID zoznamu konverzácií)

en:  (default name)
sk:  (predvolený názov)

en:  (presence list ID ?)
sk:  (ID zoznamu prezencie)

en:  (set for reply)
sk:  (nastavené pre odpoveď)

en:  (startup)
sk:  (úvodný)

en:  created by %s
sk:  vytvoril %s

en:  format, ringtone "%s"
sk:  formát, zvonenia "%s"

en:  in
sk:  v

en:  in %d. week of
sk:  v %d. týždni

en:  on each
sk:  každý

en:  on each %d.
sk:  každý %d.

en:  speed dial not assigned
sk:  rychlé vytáčanie nie je priradené

en:  version %s
sk:  verzia %s

en: %3d free
sk: %3d voľných

en: %3d used
sk: %3d využitých

en: %d. day of
sk: %d. deň v

en: %d. day of year
sk: %d. deň roku

en: %i SMS parts in %i SMS sequences
sk: %i SMS častí v %i SMS sekvenciách

en: %i entries empty, %i entries filled
sk: %i záznamov prázdnych, %i záznamov obsadených

en: %i entries in backup file
sk: %i položiek v záložnom súbore

en: %i entries types
sk: %i typov položiek

en: %i locations
sk: %i pozícii

en: %i phone number types
sk: %i typov telefónnych čísel

en: %i templates
sk: %i šablón

en: %i unread
sk: %i neprečítané

en: %i used
sk: %i použité

en: %i. Access point %i
sk: %i. Prístupový bod %i

en: %s (yes/no) ?
sk: %s (áno/nie) ?

en: (file with ID %i)
sk: (súbor s ID %i)

en: (longer)
sk: (dlhší)

en: , %i parts
sk: , %i časti

en: , ID (16 bit) %i
sk: , ID (16 bitové) %i

en: , ID (8 bit) %i
sk: , ID (8 bitové) %i

en: , Inbox folder
sk: , doručené správy

en: , Outbox folder
sk: , zložka s odoslanými správami

en: , SIM memory
sk: , SIM karta

en: , date separator is %c
sk: ,odďeľovač dátumu je %c

en: , message reference=%d
sk: , referenčné číslo správy=%d

en: , part %i of %i
sk: , časť %i z %i

en: , phone memory
sk: , pamäť telefónu

en: , phone or SIM memory
sk: , pamäť telefónu alebo SIM karta

en: , type
sk: , typ

en: , used in card: %li bytes
sk: ,využité na karte: %li bajtov

en: , width %i, height %i
sk: , šírka %i, výška %i

en: -c / --config <filename> ... name of configuration file
sk: -c / --config <súbor> ... meno konfiguračného súboru

en: -d / --debug <level> ... debug level (nothing|text|textall|textalldate|binary|errors)
sk: -d / --debug <úroveň> ... ladiaca úroveň  (nothing|text|textall|textalldate|binary|errors)

en: -f / --debug-file <filename> ... file for logging debug messages
sk: -f / --debug-file <súbor> ... súbor pre zapisovanie ladiacich správ

en: -s / --section <confign> ... section of config file to use, eg. 42
sk: -s / --section <číslokonf> ... číslo konfigurácie, ktorá sa má použiť, napr. 42

en: ....waiting for network answer
sk: ....čakám na odpoveď siete

en: 12 hours
sk: 12 hodín

en: 2 bytes
sk: 2 bajty

en: 24 hours
sk: 24 hodín

en: 4 bytes
sk: 4 bajty

en: 8 bit SMS, cannot be displayed here
sk: 8 bit SMS, nemôže byť zobrazený

en: 8-bit
sk: 8-bitové

en: ALL
sk: VŠETKO

en: Access point
sk: Prístupový bod

en: Action needed
sk: Akcia vyžadovaná

en: Add SIM phonebook entries?
sk: Pridať kontakty na SIM kartu?

en: Add notes to phone?
sk: Pridať do telefónu poznámky?

en: Add phone ToDo?
sk: Pridať úlohy?

en: Add phone WAP bookmarks?
sk: Pridať záložky WAP?

en: Add phone calendar notes?
sk: Pridať poznámky do kalendára?

en: Add phone phonebook entries?
sk: Pridať položky telefónneho zoznamu?

en: Adding "%s"
sk: Pridávam "%s"

en: Address
sk: Adresa

en: Address type
sk: Typ adresy

en: Age
sk: Vek

en: Alarm
sk: Upozornenie

en: Alarm (%i) not set in phone
sk: Budík (%i) nie je v telefóne nastavený

en: Alarm in location %i:
sk: Budík na pozícii %i:

en: Analogue
sk: Analógový

en: Another client replied
sk: Iný klient už odpovedal

en: Application already exists. Deleting by Gammu.
sk: Aplikácia už existuje. Mažem.

en: April
sk: Apríľ

en: Ascending
sk: vzostupné

en: Authentication type
sk: Typ autentifikácie

en: Auto
sk: Automatický

en: Auto deleting disabled
sk: Automatické vymazávanie vypnuté

en: Auto deleting notes after %i day(s)
sk: Automatické zmazanie poznámok po %i dňoch

en: Automatic
sk: Automatický

en: Automatic answer
sk: Automatická odpoveď

en: Backing up and restoring
sk: Záloha a obnovenie

en: Backup SIM SMS profiles?
sk: Zazálohovať SMS profily zo SIM karty?

en: Backup SIM phonebook?
sk: Zálohovať telefónny zoznam na SIM karte?

en: Backup functionality not compiled in!
sk: Podpora pre zálohovanie nebola skompilovaná!

en: Backup phone Chat settings?
sk: Zálohovať nastavenia Chat-u?

en: Backup phone FM radio stations?
sk: Zálohovať nastavnia FM rádií?

en: Backup phone GPRS access points?
sk: Zálohovať prístupové body GPRS?

en: Backup phone MMS settings?
sk: Zálohovať MMS nastavenia?

en: Backup phone SyncML settings?
sk: Zálohovať nastavenia SyncML?

en: Backup phone WAP bookmarks?
sk: Zálohovať WAP záložky?

en: Backup phone WAP settings?
sk: Zálohovať WAP nastavenia?

en: Backup phone calendar notes?
sk: Zálohovať poznámky v kalendári?

en: Backup phone caller groups and logos?
sk: Zálohovať skupiny a logá volajúcich?

en: Backup phone notes?
sk: Zálohovať poznámky?

en: Backup phone operator logo?
sk: Zálohovať logo operátora?

en: Backup phone phonebook?
sk: Zálohovať telefónny zoznam?

en: Backup phone profiles?
sk: Zálohovať profily?

en: Backup phone startup logo/text?
sk: Zálohovať úvodné logo/text?

en: Backup phone todos?
sk: Zálohovať úlohy?

en: Backup phone user ringtones?
sk: Zálohovať užívateľske zvonenia?

en: Backup sms from folder "%s"%s?
sk: Zálohovať SMS so zložky "%s"%s?

en: Bad day!
sk: Nesprávny deň!

en: Bad month!
sk: Nespávny mesiac!

en: Bad option!
sk: Chybná voľba!

en: Batch file could not be opened: %s
sk: Dávkový súbor nemohol byť otvorený: %s

en: Batch processed, terminating.
sk: Dávka spracovaná, končím.

en: Battery Current Fast:
sk: Nabíjací prúd batérie pre rýchle nabíjanie:

en: Battery Current:
sk: Nabíjací prúd batérie:

en: Battery capacity
sk: Kapacita batérie

en: Battery level
sk: Stav batérie

en: Battery size indicator:
sk: Indikátor veľkosti batérie:

en: Battery temperature
sk: Teplota batérie

en: Battery temperature:
sk: Teplota batérie:

en: Battery type
sk: Typ batérie

en: Battery voltage
sk: Napätie batérie

en: Battery voltage, divided:
sk: Napätie batérie, rozdelené:

en: Battery voltage, scaled:
sk: Napätie batérie, zväčšené:

en: Bearer
sk: Doručiteľ

en: Beep once
sk: Pípnuť raz

en: Birthday (Anniversary)
sk: Narodeniny (Výročie)

en: Bit error rate
sk: bitová chybovosť

en: Bitmap
sk: Bitmapa

en: Bitmap ID
sk: ID bitmapy

en: Bookmark not found in file
sk: V súbore nebola nájdená záložka

en: CB message received
sk: Prijatá CB správa

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Calendar database
sk: Databáza kalendára

en: Calendar note not found in file
sk: Poznámka z kalendára nebola v súbore nájdená

en: Calendar notes
sk: Kalendár

en: Call active
sk: Hovor je aktívny

en: Call alert for
sk: Upozornenie na hovor pre

en: Call info
sk: Informácie o hovore

en: Call length
sk: Dĺžka hovoru

en: Call type
sk: Typ hovoru

en: Caller group
sk: Skupina

en: Caller group logo
sk: Logo skupiny

en: Caller group number too high, please increase buffer in sources!
sk: Počet skupín volajúcich je príliš vysoký, prosím zvýšte veľkosť vyrovnávacej pamäte v zdrojoch!

en: Caller groups
sk: Skupiny

en: Caller logo
sk: Logo skupiny

en: Calls
sk: Hovory

en: Can not open file %s
sk: Chyba pri otváraní súboru %s

en: Can't do it with current phone protocol
sk: Operáciu nie je možné uskutočniť so sučasným protokolom

en: Can't open file "%s"
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor "%s"

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category
sk: Kategória

en: Changed:
sk: Zmenené:

en: Channel %i, text "%s"
sk: Kanál %i, text "%s"

en: Charge current
sk: Nabíjací prúd

en: Charge state
sk: Stav nabíjania

en: Charge voltage
sk: Nabíjacie napätie

en: Charger current:
sk: Nabíjací prúd:

en: Charger voltage:
sk: Nabíjacie napätie:

en: Checking %s
sk: Kontrolujem %s

en: Checking SIM SMS profiles
sk: Kontrolujem profily SIM SMS

en: Checking SIM phonebook
sk: Kontrolujem telefónny zoznam na SIM karte

en: Checking phone Chat settings
sk: Kontrolujem nastavenia Chat-u

en: Checking phone FM radio stations
sk: Kontrolujem nastavenia FM rádií

en: Checking phone GPRS access points
sk: Kontrolujem prístupové body GPRS

en: Checking phone MMS settings
sk: Kontrolujem nastavenia MMS

en: Checking phone SyncML settings
sk: Kontrolujem nastavenia SyncML

en: Checking phone WAP bookmarks
sk: Kontrolujem WAP záložky

en: Checking phone WAP settings
sk: Kontrolujem nastavenia WAP

en: Checking phone calendar
sk: Kontrolujem kalendár v telefóne

en: Checking phone caller logos
sk: Kontrolujem logo volajúceho

en: Checking phone notes
sk: Kontrolujem poznámky v telefóne

en: Checking phone operator logo
sk: Kontrolujem logo operátora

en: Checking phone phonebook
sk: Kontrolujem telefónny zoznam v telefóne

en: Checking phone profiles
sk: Kontrolujem profily

en: Checking phone startup text
sk: Kontrolujem text po štarte telefónu

en: Checking phone todos
sk: Kontrolujem úlohy v telefóne

en: Checking phone user ringtones
sk: Kontrolujem užívateľske zvonenia

en: Checksum in backup file do not match (original: %s, new: %s). Continue?
sk: Kontrolný súčet záložného súboru sa nezhoduje (pôvodný: %s, nový: %s). Pokračovať?

en: City
sk: Mesto

en: Class
sk: Trieda

en: Coding
sk: Kódovanie

en: Commands can be specified with or without leading --.
sk: Príkazy môžu byť zadávané s aj bez úvodného --.

en: Company
sk: Firma

en: Compiled in features:
sk: Zakompilované vlastnosti:

en: Completed
sk: Dokončené

en: Completed time
sk: Čas dokončenia

en: Concatenated (linked) message
sk: Zreťazená (spojená) správa

en: Configuration could not be parsed!
sk: Nastavenie nemohlo byť spracované!

en: Congestion
sk: Zahltenie

en: Connection "%s" on device "%s"
sk: Pripájam "%s" k zariadeniu "%s"

en: Connection rejected by SME
sk: SME odmietlo spojenie

en: Connection security
sk: Zabezpečenie pripojenia

en: Connection set name
sk: Názov pripojenia

en: Connection type
sk: Typ pripojenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Contact ID
sk: ID kontaktu

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continuous
sk: Nepretržité

en: Corrupted message, skipping
sk: Poškodená správa, preskakujem

en: Country
sk: Krajina

en: Currently shown on the display
sk: Zobrazené na displeji

en: Custom text 1
sk: Osobné info 1

en: Custom text 2
sk: Osobné info 2

en: Custom text 3
sk: Osobné info 3

en: Custom text 4
sk: Osobné info 4

en: DD MM YY
sk: DD MM RR

en: DD MM YYYY
sk: DD MM RRRR

en: DD MMM YY
sk: DD MMM RR

en: Daily alarm
sk: Denný budík

en: Data PDU
sk: PDU dát

en: Data call
sk: Datový hovor

en: Data call speed
sk: Rychlosť dátového volania

en: Data call type
sk: Typ dátového hovoru

en: Date
sk: Dátum

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Date and time not set in phone
sk: Dátum a čas nie je v telefóne nastavený

en: Date format is
sk: Formát dátumu je

en: Date, time and alarms
sk: Čas, dátum a budíky

en: Dealer note text is "%s"
sk: Text poznámky distribútora je "%s"

en: Declared JAR file size is different than real. Fixed by Gammu.
sk: Deklarovaná veľkosť JAR súboru je iná ako reálna. Opravené.

en: Default GSM alphabet (compression)
sk: Východzia GSM abeceda (s kompresie)

en: Default GSM alphabet (no compression)
sk: Východzia GSM abeceda (bez kompresie)

en: Default number
sk: Východzie číslo

en: Delete SIM phonebook?
sk: Vymazať telefónny zoznam na SIM karte?

en: Delete all phone FM radio stations?
sk: Vymazať všetky FM stanice?

en: Delete all phone user ringtones?
sk: Zmazať všetky užívateľské zvonenia?

en: Delete dialled calls?
sk: Vymazať odchádzajúce hovory?

en: Delete each sms after backup?
sk: Zmazať každú SMS správu po zálohovaní?

en: Delete missed calls?
sk: Vymazať zmeškané hovory?

en: Delete phone WAP bookmarks?
sk: Odstrániť WAP záložky?

en: Delete phone calendar notes?
sk: Vymazať kalendár?

en: Delete phone notes?
sk: Odstrániť poznámky?

en: Delete phone phonebook?
sk: Vymazať telefónny zoznam?

en: Delete phone todos?
sk: Odstrániť úlohy?

en: Delete received calls?
sk: Vymazať prijaté hovory?

en: Deleting
sk: Mažem

en: Deleting SMS from "%s" folder:
sk: Odstraňujem SMS zo zložky "%s":

en: Deleting old FM stations:
sk: Mažem staré FM stanice:

en: Deleting old bookmarks:
sk: Odstraňujem staré záložky:

en: Deleting old notes:
sk: Odstraňujem staré poznámky:

en: Deleting old todos:
sk: Odstraňujem staré úlohy:

en: Deleting:
sk: Odstraňujem:

en: Delivery report
sk: Potvrdenie o doručení

en: Delivery status
sk: Stav doručenia

en: Description
sk: Popis

en: Details
sk: Detaily

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device File:
sk: Meno zariadenia:

en: Dial-up number
sk: Číslo na vytočenie

en: Disables email indicator
sk: Vypína indikáciu emailu

en: Disables fax indicator
sk: Vypína indikáciu faxu

en: Disables voice indicator
sk: Vypína hlasovú indikáciu

en: Displaying not supported
sk: Zobrazenie nie je podporované

en: Divert type
sk: Typ presmerovania

en: Do you want to play it?
sk: Naozaj chcete prehrať?

en: Do you want to restore binary SMS?
sk: Chcete obnoviť binárne SMS?

en: Do you want to save this MMS file?
sk: Chcete uložiť tento MMS súbor?

en: Do you want to save this attachment?
sk: Chcete túto prílohu uložiť?

en: Do you want to set phone date/time? (NOTE: in some phones it's required to correctly restore calendar notes and other items)
sk: Chcete nastaviť dátum/čas v telefóne? (Pri niektorých telefónoch je to nutné pre korektné obnovenie poznámok v kalendári a ďalších záznamov)

en: Done
sk: Hotovo

en: Driver:
sk: Ovládač:

en: Due time
sk: Posledný termín

en: Dumps decoding
sk: Dekódovanie výpisov

en: EMS animation ID
sk: ID EMS animácie

en: EMS sound ID
sk: ID EMS zvuku

en: ERROR: unknown memory type ("%s")
sk: CHYBA: neznámy typ pamäte ("%s")

en: Email address 2
sk: Email 2

en: Empty
sk: Prázdne

en: Enables email indicator
sk: Zapína indikáciu emailu

en: Enables fax indicator
sk: Zapína indikáciu faxu

en: Enables voice indicator
sk: Zapína hlasovú indikáciu

en: Enabling info about USSD
sk: Povoľujem informácie o USSD

en: Enabling info about calls
sk: Povoľujem informácie o prichádzajúcich hovoroch

en: Enabling info about incoming CB
sk: Povoľujem informácie o prichádzajúcich CB

en: Enabling info about incoming SMS
sk: Povoľujem informácie o prichádzajúcich SMS

en: Enter %s code:
sk: Zadajte %s kód:

en: Enter the message text and press %s:
sk: Zadajte text správy a stlačte %s:

en: Entering monitor mode...
sk: Začínam monitorovací režim...

en: Entry is empty
sk: Záznam je prázdny

en: Entry was deleted
sk: Záznam bol vymazaný

en: Entry was empty
sk: Záznam bol prázdny

en: Error
sk: Chyba

en: Error creating thread
sk: Chyba pri vytváraní vlákna

en: Error in SME
sk: Chyba v SME

en: Error reading batch! Terminating.
sk: Chyba pri načítaní dávky! Končím.

en: Error while closing file!
sk: Chyba pri uzatváraní súboru!

en: Error while opening file for writing!
sk: Chyba pri otváraní súboru pre zápis!

en: Error while saving to file %s!
sk: Chyba pii ukladaní do súboru %s!

en: Error while writing file!
sk: Chyba pri zápise do súboru!

en: Every day
sk: Každý deň

en: Executing batch "%s" - command %i: %s
sk: Spúšťam dávku "%s" - príkaz %i: %s

en: FM radio
sk: FM rádio

en: Fail
sk: Zlyhalo

en: Failed to allocate memory, aborting!
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť, končím!

en: Failed to read [gammu%d] section from configuration file (gammurc)!
sk: Nepodarilo sa načítať [gammu%d] sekciu z konfiguračného súboru (gammurc)!

en: Favorite messaging number
sk: Obľúbené číslo pre správy

en: Fax call
sk: Faxový hovor

en: Fax number
sk: Faxové číslo

en: February
sk: Február

en: File "%s"
sk: Súbor "%s"

en: File checksum calculated by phone doesn't match with value calculated by Gammu. File is damaged or there is a error in Gammu.
sk: Kontrólny súčet vypočítaný telefónom sa nezhoduje so súčtom ktorý vypočítal Gammu. Súbor je poškodený alebo je chyba v Gammu.

en: File created by
sk: Súbor vytvoril

en: File;
sk: Súbor;

en: Filesystem
sk: Súbory

en: First name
sk: Krstné meno

en: Folder
sk: Zložka

en: Folder %s
sk: Priečinok %s

en: Folder not found. Probably function not supported!
sk: Adresár nenájdený. Táto funkcia nie je pravdepodobne podporovaná!

en: For more details, call help on specific topic (gammu --help topic). Topics are:
sk: Viac informácii nájdete v jednotlivých témach (gammu --help téma). Témy sú:

en: Formal name
sk: Formálne meno

en: Format
sk: Forrmát

en: Frequency
sk: Frakvencia

en: Friday
sk: Piatok

en: Functions that don't fit elsewhere
sk: Funkcie, ktoré sa inde nevošli

en: Gammu commands, topic: %s
sk: Príkazy Gammu, téma: %s

en: Gammu information
sk: Informácie o Gammu

en: Gammu-detect version %s
sk: Gammu-detect verzia %s

en: General number
sk: Všeobecné číslo

en: Getting "%s"
sk: Sťahujem "%s"

en: Group name
sk: Meno skupiny

en: Hardware
sk: Hardvér

en: Headset interconnection:
sk: Pripojenie headsetu:

en: High
sk: Vysoká

en: Home number
sk: Číslo domov

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Hook interconnection:
sk: Pripojenie zavesenia:

en: ID of new file is "%s"
sk: ID vytvoreného súboru je "%s"

en: ID of new folder is "%s"
sk: ID nového adresára je "%s"

en: IP address
sk: IP adresa

en: If you want break, press Ctrl+C...
sk: Pro prerušenie stlačte Ctrl+C...

en: Inbox folder
sk: Doručené správy

en: Incoming call alert
sk: Upozernenie na prichádzajúci hovor

en: Incompatible destination
sk: Nekompatibilný cieľ

en: Information
sk: Informácia

en: Initial battery voltage:
sk: Pôvodné napätie batérie:

en: Invalid SMSC location: %s
sk: Chybné umiestnenie SMSC: %s

en: Invalid security code type
sk: Chybný typ bezpečnostného kódu

en: Is a folder. Please give only file names.
sk: Je zložka. Prosím zadajte iba názvy súborov.

en: It can be RTTL ringtone only used with this option
sk: Len zvonenie typu RTTL môže byť použité s touto vlastnosťou

en: January
sk: Január

en: Job title
sk: Funkcia

en: July
sk: Júl

en: June
sk: Jún

en: Keypad locked
sk: Klávesnica uzamknutá

en: Keypad tones
sk: Tóny klávesnice

en: Last modified
sk: Posledná zmena

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last parameter wasn't text
sk: Posledný parameter nebol text

en: Leaving monitor mode...
sk: Ukončujem monitorovací režim...

en: Level 1
sk: Úroveň 1

en: Level 2
sk: Úroveň 2

en: Level 3
sk: Úroveň 3

en: Level 4
sk: Úroveň 4

en: Level 5
sk: Úroveň 5

en: Light sensor:
sk: Svetelný senzor:

en: Lights
sk: Svetlá

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Location %d
sk: Umiestnenie %d

en: Location %i
sk: Pozícia %i

en: Location %i, folder "%s"
sk: Umiestnenie %i, zložka "%s"

en: Login type
sk: Typ prihlásenia

en: Logo and pictures
sk: Logá a obrázky

en: Low
sk: Nízka

en: MM DD YY
sk: MM DD RR

en: MM DD YYYY
sk: MM DD RRRR

en: MMS and MMS settings
sk: MMS a ich nastavenia

en: MMS indicator
sk: MMS indikátor

en: MMS settings not found in file
sk: V súbore neboli nájdené nastavenia MMS

en: Manual
sk: Manuálne

en: Manufactured
sk: Vyrobené

en: Manufacturer
sk: Výrobca

en: March
sk: Marec

en: Maximal location for caller logo can be 5
sk: Maximálne umiestnenie loga volajúceho môže byť 5

en: Maximum time
sk: Maximálny čas

en: May
sk: Máj

en: Medium
sk: Stredné

en: Meeting
sk: Stretnutie

en: Memo (Miscellaneous)
sk: Poznámka (Rôzne)

en: Memory %s, Location %i
sk: Pamäť %s, pozícia %i

en: Memory (phonebooks and calls)
sk: Pamäť (kontakty a hovory)

en: Memory has only %i free locations.Exiting
sk: Pamäť má len %i voľných miest. Ukončujem

en: Message alert tone
sk: Tón upozornenia na správu

en: Message alert tone ID
sk: ID tónu oznámenia správy

en: Message number
sk: Číslo správy

en: Message size
sk: Veľkosť správy

en: Message type
sk: Typ správy

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Mobile number
sk: Číslo na mobil

en: Monday
sk: Pondelok

en: More parameters required (function requires %d to %d)
sk: Príliš malo parametrov (funkcia požaduje %d až %d)

en: More parameters required (function requires %d)
sk: Príliš málo parametrov (funkcia požaduje %d)

en: More parameters required!
sk: Je potrebných viac parametrov!

en: NO (always)
sk: NIE (vždy)

en: NONE
sk: NIČ

en: Name
sk: Meno

en: Name in phone
sk: Názov v telefóne

en: Name:
sk: Meno:

en: Network
sk: Sieť

en: Network level
sk: Úroveň siete

en: Network state
sk: Stav siete

en: Networks for %s:
sk: Siete pre %s:

en: Nick name
sk: Prezívka

en: No
sk: Nie

en: No JAR size info in JAD file. Added by Gammu.
sk: V JAD súbore nie je informácie o veľkosti JAR. Pridané.

en: No PIN code entered!
sk: Nebol zadaný žiadny PIN kód!

en: No action needed
sk: Nie je potrebná žiadna akcia

en: No chars read, assuming it is okay!
sk: Nenačítané žiadne znaky, predpokladám že je to v poriadku!

en: No configuration file found!
sk: Nebol nájdený konfiguračný súbor!

en: No configuration read, using builtin defaults!
sk: Nebolo načítané žiadne nastavenie, používam východzie hodnoty!

en: No internetworking available
sk: Nie je dostupné pripojenie k internetu

en: No network code
sk: Žiaden kód siete

en: No operator logo in phone
sk: V telefóne nie je žiadne logo operátora

en: No response from SME
sk: Žiadna odpoveď od SME

en: No signal
sk: Žiaden signál

en: Nokia GSM operator logo
sk: Nokia GSM logo operátora

en: Nokia WAP bookmark
sk: Nokia WAP záložka

en: Nokia WAP bookmark or WAP/MMS settings
sk: Nokia WAP záložka alebo WAP/MMS nastavenia

en: Nokia binary
sk: Nokia binárna

en: Nokia calendar note
sk: Nokia kalendár

en: Nokia caller logo
sk: Nokia logo volajúceho

en: Nokia operator logo
sk: Logo operátora Nokia

en: Nokia profile
sk: Profil Noka

en: Nokia ringtone
sk: Zvonenie Nokia

en: Nokia specific
sk: Špecifické pre Nokiu

en: None
sk: Žiadna

en: Normal
sk: Normálna

en: Not enough parameters!
sk: Príliš málo parametrov!

en: Not executed
sk: Nespustené

en: Not obtainable
sk: Nedá sa získať

en: Not supported
sk: Nepodporované

en: Note not found in file
sk: Poznámka nebola v súbore nájdená

en: Note type
sk: Typ poznámky

en: Notes
sk: Poznámky

en: Nothing to enter.
sk: Nie je čo vložiť.

en: Number
sk: Číslo

en: Number of bits
sk: Počet bitov

en: Number of messages
sk: Počet správ

en: Number out of range: %s
sk: Číslo je mimo povolený rozsah: %s

en: Number:
sk: Číslo:

en: OFF
sk: VYPNUTÉ

en: ONLY
sk: JEDNO

en: October
sk: Október

en: Off
sk: Vypnuté

en: Office number
sk: Číslo do kancelárie

en: Ohms
sk: Ohmov

en: Old simlock
sk: Starý simlock

en: On
sk: Zapnuté

en: Only part of data saved, please increase %s.
sk: Uložená iba časť údajov, prosím zvýšte %s.

en: Only part of data saved, please increase the limit.
sk: Uložená iba časť údajov, prosím zvýšte limit.

en: Operator logo
sk: Logo operátora

en: Operator logo for %s network
sk: Logo operátora pre %s sieť

en: Original IMEI
sk: Pôvodné číslo IMEI

en: Other number
sk: Ďalšie číslo

en: Packet network
sk: Paketová sieť

en: Packet network state
sk: Stav paketovej siete

en: Pager number
sk: Číslo na pager

en: Parameter "%s" unknown
sk: Parameter "%s" je neznámy

en: Parameter is not a number: %s
sk: Parameter "%s" nie je číslo

en: Parameter missing!
sk: Chýba parameter!

en: Parameters before command configure gammu behaviour:
sk: Parametre pred príkazom upravujú chovanie gammu:

en: Parameters help
sk: Pomoc pre parametre

en: Part of folder
sk: Časť zložky

en: Part of folder only
sk: Iba časť zložky

en: Passed
sk: Prešlo

en: Password
sk: Heslo

en: Permanent error,
sk: Trvalá chyba,

en: Personal
sk: Osobné

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone SMS status
sk: Stav SMS v telefóne

en: Phone current
sk: Prúd do telefónu

en: Phone information
sk: Informácie o telefóne

en: Phone memory
sk: Pamäť telefónu

en: Phone on serial port %s
sk: Telefón na sériovom porte %s

en: Phone seems not to support radio
sk: Telefón pravdepodobne nepodporuje rádio

en: Phone settings
sk: Nastavenie telefónu

en: Phone temperature
sk: Teplota telefónu

en: Phone tests
sk: Testy telefónu

en: Phone time is %s
sk: Čas v telefóne je %s

en: Phonebook database
sk: Databáza kontaktov

en: Phonebook entry not found in file
sk: Položka telefónneho zoznamu nebola v súbore nájdená

en: Phones
sk: Telefóny

en: Photo
sk: Fotka

en: Picture
sk: Obrázok

en: Picture ID
sk: ID obrázku

en: Picture name
sk: Názov obrázku

en: Please connect headset. Required as antenna
sk: Prosím pripojte headset. Je potrebný ako anténa

en: Please enumerate locations from 1
sk: Prosím očíslujte pozície od 1

en: Please note that restoring data will cause existing data in phone to be deleted.
sk: Prosím berte na vedomie, že obnovou údajov sa existujúce údaje v telefóne vymažú.

en: Power amplifier temperature:
sk: Teplota zosilňovača:

en: Press Ctrl+C to break...
sk: Prerušíte stlačením Ctrl+C ...

en: Press any key to continue...
sk: Pre pokračovanie stlačte ľubovoľnú klávesu...

en: Priority
sk: Priorita

en: Private
sk: Sukromný

en: Probably caller group is missing from your backup, add it and use --restore again.
sk: Pravdepodobne v zálohe chýba skupina volajúcich, pridajte ju a znova použite --restore.

en: Problem with deleting playlist
sk: Chyba pri vymazávaní zoznamu skladieb

en: Product code
sk: Kód produktu

en: Profile
sk: Profil

en: Protocols
sk: Protokoly

en: Push to talk ID
sk: ID pre Push to talk

en: Quality of service not available
sk: Kvalita služby nie je dostupná

en: Query:
sk: Otázka:

en: Read
sk: Prečítané

en: Read only
sk: Iba na čítanie

en: Reading
sk: Čítanie

en: Reading:
sk: Čítanie:

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Reference number
sk: Referenčné číslo

en: Reminder (Date)
sk: Pripomienka (Dátum)

en: Remote number | Remote numbers
sk[0]: Vzdialené čísla
sk[1]: Vzdialených čísel
sk[2]: Vzdialeným číslam

en: Remote procedure error
sk: Chyba vzdialenej procedúry

en: Repeating
sk: Opakovanie

en: Reserved/Specific to SC: %x
sk: Rezervované/Závislé na SC: %x

en: Resistive keyboard 1/auxdet:
sk: Odporová klávesnica 1/auxdet:

en: Resistive keyboard 1/headint2:
sk: Odporová klávesnica 1/headint2:

en: Response:
sk: Odpoveď:

en: Restore %03i sms to folder "%s"%s?
sk: Obnoviť %03i sms do zložky "%s"%s?

en: Restore SIM SMSC profiles?
sk: Obnoviť SMSC profily na SIM karte?

en: Restore SIM phonebook?
sk: Obnoviť telefónny zoznam SIM?

en: Restore message?
sk: Obnoviť správu?

en: Restore notes from the past?
sk: Obnoviť udalosti z minulosti?

en: Restore phone FM radio stations?
sk: Obnoviť FM stanice?

en: Restore phone GPRS Points?
sk: Obnoviť prístupové body GPRS?

en: Restore phone MMS settings?
sk: Obnoviť nastavenia MMS?

en: Restore phone WAP bookmarks?
sk: Obnoviť WAP záložky?

en: Restore phone WAP settings?
sk: Obnoviť nastavenia WAP?

en: Restore phone calendar notes?
sk: Obnoviť poznámky z kalendára?

en: Restore phone caller groups and logos?
sk: Obnoviť skupiny a logá volajúcich?

en: Restore phone notes?
sk: Obnoviť poznámky?

en: Restore phone operator logo?
sk: Obnoviť logo operátora?

en: Restore phone phonebook?
sk: Znovuuložiť telefónny zoznam?

en: Restore phone profiles?
sk: Obnoviť profily telefónu?

en: Restore phone startup logo/text?
sk: Obnoviť úvodné logo/text?

en: Restore phone todo?
sk: Obnoviť úlohy?

en: Restore user ringtones?
sk: Obnoviť užívateľské zvonenia?

en: Ring once
sk: Zazvoniť raz

en: Ringing
sk: Zvonenie

en: Ringtone
sk: Zvonenie

en: Ringtone "%s"
sk: Zvonenie "%s"

en: Ringtone "%s" (tempo = %i Beats Per Minute)
sk: Zvonenie "%s" (tempo = %i =Uderov za minútu)

en: Ringtone ID
sk: ID zvonenia

en: Ringtone too long. %i percent part cut
sk: Zvonenie je príliš dlhé. Skrátené o %i percent

en: Ringtone volume
sk: Hlasistosť zvonenia

en: Ringtones
sk: Zvonenia

en: SIM SMS status
sk: Stav SMS a SIM

en: SIM memory
sk: SIM pamäť

en: SM Deleted by SC Administration
sk: SM vymazaná správcom SC

en: SM Validity Period Expired
sk: Vypršala doba platnosti SM

en: SM deleted by originating SME
sk: SM zmazaná odosielajúcim SME

en: SM does not exist
sk: SM neexistuje

en: SM forwarded by the SC to the SME but the SC is unable to confirm delivery
sk: SM preposlaná pomocou SC na SME ale SC nie je schopné potvrdiť doručenie

en: SM received by the SME
sk: SM bola prijatá cez SME

en: SM replaced by the SC
sk: SM nahradená SC

en: SME busy
sk: SME je zaneprázdnené

en: SMS and EMS
sk: SMS a EMS

en: SMS counter overflow
sk: Pretieklo počítadlo SMS

en: SMS daemon is now in separate binary, please use gammu-smsd instead of gammu smsd!
sk: SMS démon je teraz samostatný program, prosím použite gammu-smsd namiesto gammu smsd!

en: SMS daemon is now in separate binary, please use gammu-smsd-inject instead of gammu sendsmsdsms!
sk: SMS démon je teraz samostatný program, prosím použite gammu-smsd-inject namiesto gammu sendsmsdsms!

en: SMS memory full
sk: Pamäť pre SMS je plná

en: SMS message
sk: SMS správa

en: SMS message received
sk: SMS správa prijatá

en: SMS replacing ID
sk: SMS nahradzuje ID

en: SMS status report
sk: Informácie o stave SMS

en: SMSC number
sk: SMSC číslo

en: SMSC response
sk: SMSC odpoveď

en: Saturday
sk: Sobota

en: Saved
sk: Uložené

en: Saved in folder number %d "%s", location %i
sk: Uložené v zložke číslo %d "%s", pozícia %i

en: Saved to file %s
sk: Uložené do súboru %s

en: Saving SMS %i/%i
sk: Ukladám SMS %i/%i

en: Screen saver
sk: Šetrič obrazovky

en: Screen saver number
sk: Číslo šetriča obrazovky

en: Screen saver timeout
sk: Doba aktivácie šetriča obrazovky

en: Search text too long, truncating to %d chars!
sk: Text pre vyhľadanie je príliš dlhý, skracujem na %d znakov!

en: Searching for phone folder:
sk: Hľadám adresár v telefóne:

en: Second proxy
sk: Druhá proxy

en: Secure
sk: Zabezpečené

en: Security code is %s
sk: Bezpečnostný kód je %s

en: Security code set to "12345"
sk: Bezpečnostný k nastavený na "12345"

en: Security status
sk: Bezpečnostný stav

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Sending SMS %i/%i
sk: Odosielam SMS %i/%i

en: Sending sms from folder "%s", location %i
sk: Odosielam správu zo zložky "%s", pozícia %i

en: Sent
sk: Odoslané

en: Sequential Number:
sk: Sekvenčné číslo:

en: Server number
sk: Číslo serveru

en: Service code
sk: Servisný kód

en: Service number
sk: Číslo služby

en: Service rejected
sk: Služba odmietnutá

en: Service reply
sk: Servisná odpoveď

en: Set %i
sk: Nastavenie %i

en: Setting done
sk: Nastavenie vykonané

en: Setting time in phone to the same time as is set in computer.
sk: Nastavujem čas v telefóne podľa času v počítači.

en: Shopping
sk: Nakupovanie

en: Show version information and compiled in features.
sk: Zobraziť informácie o verzii a zostavených funkcií.

en: Siemens OTA file
sk: Siemens OTA súbor

en: Siemens file
sk: Siemens súbor

en: Siemens specific
sk: Špecifické pre Siemens

en: Signal strength
sk: Sila signálu

en: Silent alarm
sk: Tiché upozornenie

en: Simlock data
sk: Údaje simlocku

en: Smart Messaging
sk: Inteligentné správy

en: Some MMS file features unknown for Gammu decoder
sk: Niektoré vlastnosti MMS súboru nie sú známe dekóderu Gammu

en: Some details were ignored (unknown or not implemented in decoding functions)
sk: niektoré detaily boli ignorované (neznáme alebo neiplementované funkcie dekódovania)

en: Something went wrong, unknown message operation!
sk: Nastala nejaká chyba, neznáma operácia so správou!

en: Sorry. For now there is only support for GPRS or DATA bearers end
sk: Prepáčte, momentálne sú podporované len GPRS a dátové prenosy

en: Sorry. No GPRS bearer found in MMS settings
sk: Prepáčte. V nastaveniach MMS nebol nájdený žiaden GPRS prenos

en: Special
sk: Špeciálne

en: Standard
sk: Štandardné

en: Standard number
sk: Štandarndé číslo

en: Start
sk: Začiatok

en: Start time
sk: Začiatok

en: Startup logo
sk: Úvodné logo

en: State
sk: Štát

en: Station name
sk: Názov stanice

en: Status
sk: Stav

en: Stop
sk: Koniec

en: Street address
sk: Adresa ulice

en: Subject
sk: Predmet

en: Subsystem:
sk: Subsystém:

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Swapping start and end location
sk: Vymieňam začiatok a koniec

en: Sync. calendar
sk: Synchronizácia kalendára

en: Sync. phonebook
sk: Synchronizácia kontaktov

en: Temporary
sk: Dočasné

en: Temporary error,
sk: Dočasná chyba,

en: Terminated
sk: Ukončené

en: Text too long, truncating to %d chars!
sk: Text je príliš dlhý, skracujem na %d znakov!

en: There are %i SMS messages packed and the limit is %i. Exiting
sk: Zkomprimovaných %i SMS správ a limit je %i. Končím

en: There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
sk: Nie je poskytovaná ŽIADNA ZÁRUKA, a to v miere povolenej zákonom.

en: There is newer stable Gammu version available! (%s instead of %s)
sk: Nová stabilná verzia Gammu je dostupná! (%s namiesto of %s)

en: There is newer testing Gammu version available! (%s instead of %s)
sk: Nová testovacia verzia Gammu je dostupná! (%s namiesto of %s)

en: This is free software: you are free to change and redistribute it.
sk: Tento program je slobodný software: môžete ho voľne šíriť a modifikovať.

en: This ringtone in Nokia Composer in phone should look:
sk: Toto zvonenie by v Noka Composere v telefóne malo vyzerať:

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Time format is
sk: Formát času je

en: Time of backup
sk: Čas zálohovania

en: Time: %02d:%02d
sk: Čas: %02d:%02d

en: Timeout
sk: Vypršal čas

en: To do lists
sk: Úlohy

en: To enter it please press:
sk: Na zadanie prosím stlačte:

en: ToDo note not found in file
sk: V súbore nebola nájdená úloha

en: Todo note not found in file
sk: Poznámka s úlohou nebola v súbore nájdená

en: Todos
sk: Úlohy

en: Tone alarm
sk: Zvukové upozornenie

en: Too few parameters!
sk: Príliš málo parametrov!

en: Too high folder number (max. %i)
sk: Príliš vysoké číslo zložky (maximálne %i)

en: Too long SMS name ("%s"), ignored
sk: Príliš dlhý názov SMS správy ("%s"), ignorované

en: Too many animation frames!
sk: Príliš veľa obrázkov v animácií!

en: Too many parameters (function accepts %d to %d)
sk: Príliš veľa parametrov (funkcia akceptuje %d až %d)

en: Too many parameters (function accepts %d)
sk: Príliš veľa parametrov (funkcia akceptuje %d)

en: Training/Athletism
sk: Tréning/Atletika

en: Training/Ball Games
sk: Tréning/Loptové hry

en: Training/Budo
sk: Tréning/Budo

en: Training/Cycling
sk: Tréning/Cyklistika

en: Training/Dance
sk: Tréning/Tanec

en: Training/Extreme Sports
sk: Tréning/Extrémne Športy

en: Training/Football
sk: Tréning/Futbal

en: Training/Golf
sk: Tréning/Golf

en: Training/Gym
sk: Tréning/Telocvičňa

en: Training/Hockey
sk: Trénong/Hokej

en: Training/Horse Races
sk: Tréning/Dostihy

en: Training/Races
sk: Tréning/Preteky

en: Training/Rugby
sk: Tréning/Ragby

en: Training/Sailing
sk: Tréning/Plavba

en: Training/Street Games
sk: Tréning/Pouličné hry

en: Training/Swimming
sk: Tréning/Plávanie

en: Training/Tennis
sk: Tréning/Tenis

en: Training/Travels
sk: Tréning/Cestovanie

en: Training/Winter Games
sk: Tréning/Zimné hry

en: Travel
sk: Cesta

en: Trying %i
sk: Skúšam %i

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Type:
sk: Typ:

en: USSD received
sk: Prijaté USSD

en: UnRead
sk: Neprečítané

en: UnSent
sk: Neodoslané

en: Unicode (compression)
sk: Unicode (s kompresiou)

en: Unicode (no compression)
sk: Unicode (bez kompresie)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown (%x)
sk: Neznámy (%x)

en: Unknown GSM network code ("%s")
sk: Neznámy kód GSM siete ("%s")

en: Unknown PDU type: 0x%x
sk: Neznámy typ PDU : 0x%x

en: Unknown attribute (%s)
sk: Neznámy atribút (%s)

en: Unknown backup format: "%s"
sk: Neznámy formát zálohy: "%s"

en: Unknown call type ("%s")
sk: Neznámy typ hovoru ("%s")

en: Unknown divert action ("%s")
sk: Neznáma akcia presmerovania ("%s")

en: Unknown divert type ("%s")
sk: Neznámy typ presmerovania ("%s")

en: Unknown help topic specified!
sk: Zadaná neznáma téma!

en: Unknown key/function name: "%c"
sk: Neznámy názov klávesy/funkcie: "%c"

en: Unknown memory type ("%s")
sk: Neznámy typ pamäte ("%s")

en: Unknown memory type: "%s"
sk: Neznámy typ pamäte: "%s"

en: Unknown number
sk: Neznáme číslo

en: Unknown parameter ("%c")
sk: Neznámy parameter ("%c")

en: Unknown parameter ("%s")
sk: Neznámy parameter ("%s")

en: Unknown parameter ("%s")
sk: Neznámy parameter ("%s")

en: Unknown reason. Can't reset your security code
sk: Neznáma príčina. Nepodarilo sa zresetovať váš bezpečnostný kód

en: Unknown security status.
sk: Neznámy bezpečnostný stav.

en: Unknown validity string ("%s")
sk: Neznáma text platnosti ("%s")

en: Unread SMS
sk: Neprečítaná SMS

en: Updating specified parts of date and time in phone.
sk: Aktualizujem zadané časti dátumu a času v telefóne.

en: Usage details
sk: Podrobnosti o používaní

en: Usage: gammu [parameters] <command> [options]
sk: Použitie: gammu [parametre] <príkaz> [voľby]

en: Use -smscnumber option to give SMSC number
sk: Na zadanie čísla SMSC použite voľbu -smscnumber

en: Use Unicode subformat of backup file?
sk: Použiť formát Unicode pre súbor so zálohami?

en: Use addnew command if you just want to add some entries to your phone.
sk: Na pridanie nových položiek do telefónu použite príkaz addnew.

en: Used in phone: %li bytes
sk: Využité v telefóne: %li bajtov

en: User
sk: Užívateľ

en: User Data Header
sk: Uživateľská hlavička dát

en: User ID
sk: ID užívateľa

en: User UDH
sk: Užívateľské UDH

en: User name
sk: Užívateľské meno

en: VCXO temperature:
sk: Teplota VCXO:

en: Vacation
sk: Dovolenka

en: Validity
sk: Platnosť

en: Version of installed libGammu.so (%s) is different to version of Gammu (%s)
sk: Nainštalovaná verzia libGammu.so (%s) sa líši od verzie Gammu (%s)

en: Vibrate first
sk: Najprv vibrovať

en: Vibrating alert
sk: Vibračné upozornenie

en: Voice call
sk: Hlasový hovor

en: Void SMS
sk: Prázdna SMS

en: WAP bookmark not found in file
sk: WAP záložka nebola v súbore nájdená

en: WAP settings and bookmarks
sk: Nastavenie WAPu a záložiek

en: WAP settings not found in file
sk: V súbore neboli nájdené nastavenia WAP

en: Waiting for PIN.
sk: Čaká na PIN.

en: Waiting for PIN2.
sk: Čaká na PIN2.

en: Waiting for PUK.
sk: Čaká na PUK.

en: Waiting for PUK2.
sk: Čaká na PUK2.

en: Waiting for Security Code.
sk: Čaká na bezpečnostný kód.

en: Waiting for network code.
sk: Čaká na kód siete.

en: Waiting for phone code.
sk: Čaká na kód telefónu.

en: Warning
sk: Varovanie

en: Warning (games) tones
sk: Tóny upozornenia (hry)

en: We already have one pending, ignoring this one!
sk: Jedna už čaká na spracovanie, túto ignorujem!

en: Wednesday
sk: Streda

en: Week starts on %s
sk: Týždeň začína v %s

en: Welcome note text is "%s"
sk: Uvítacia správa je "%s"

en: What file type ("%s") ?
sk: Aký typ súboru ("%s") ?

en: What folder type ("%s") ?
sk: Aký typ adresára ("%s") ?

en: What format of output file logo ("%s") ?
sk: V akom formáte sa má uložiť výstupné logo ("%s") ?

en: What format of output ringtone file ("%s") ?
sk: V akom formáte sa má uložiť zvonenie ("%s") ?

en: What format of sms ("%s") ?
sk: Aký formát sms správy ("%s") ?

en: What lights should I enable ("%s") ?
sk: Ktoré svetlá mám zapnúť ("%s") ?

en: What should I do ("%s") ?
sk: Čo mám robiť ("%s") ?

en: What type of categories do you want to get ("%s") ?
sk: Aký typ kategórie chcete načítať ("%s") ?

en: What type of category do you want to add ("%s") ?
sk: Aký typ kategórie chcete pridať ("%s") ?

en: What type of logo do you want to get ("%s") ?
sk: Aký typ loga chcete načítať ("%s") ?

en: What type of logo do you want to set ("%s") ?
sk: Aký typ loga chcete nastaviť ("%s") ?

en: What type of reset do you want ("%s") ?
sk: Ktorý typ resetu chcete uskutočniť ("%s") ?

en: What type of reset phone settings ("%s") ?
sk: Aký typ resetu nastavení telefónu previesť ("%s") ?

en: Where are parameters?
sk: Kde sú parametre?

en: Where is backup filename and location and memory type?
sk: Aké je umiestnenie a názov záložného súboru a typ pamäte?

en: Where is backup filename and location?
sk: Kde je umiestnený záložný súbor a jeho názov?

en: Where is logo filename?
sk: Kde je meno súboru loga?

en: Where is number of frames?
sk: Kde je počet rámcov?

en: Where is ringtone filename?
sk: Kde je meno súboru zvonenia?

en: Whole PDU
sk: Celé PDU

en: Windows serial port probing
sk: Prehľadávanie sériových portov vo Windows

en: Work number
sk: Číslo do práce

en: Writing JAD file:
sk: Zapisujem JAD súbor:

en: Writing JAR file:
sk: Zapisujem JAR súbor:

en: Writing file %s:
sk: Zapisujem súbor %s:

en: Writing file:
sk: Zapisujem súbor:

en: Writing:
sk: Zápis:

en: Wrong message length ("%s")
sk: Chybná dĺžka správy ("%s")

en: YES (always)
sk: ÁNO (vždy)

en: YY MM DD
sk: RR MM DD

en: YYYY MM DD
sk: RRRR MM DD

en: Yes
sk: Áno

en: You have to give number between 1 and 7 ("%s")
sk: Musíte zadať číslo medzi 1 až 7 ("%s")

en: You have to give number of EMS frames between 1 and 4 ("%s")
sk: Musíte zadať počet EMS snímkov medzi 1 až 4 ("%s")

en: You have to set network code!
sk: Musíte nastaviť kód siete!

en: You will have null names in entries. Upgrade firmware in phone to higher than 4.06
sk: Budete mať prázdne mená v položkách. Aktualizujte firmware na vyšší ako 4.06

en: You will have null names in entries. Upgrade firmware in phone to higher than 6.00
sk: Budete mať prázdne mená v položkách. Aktualizujte firmware na vyšší ako 6.00

en: Zip code
sk: Smerovacie číslo

en: active
sk: aktívne

en: address "%s", port %i
sk: adresa "%s", port %i

en: all types of diverts
sk: všetky typy presmerovaní

en: attached
sk: pripojené

en: battery connected and is being charged
sk: batéria je pripojená a nabíja sa

en: battery connected and is fully charged
sk: batéria je pripojená na je plne nabitá

en: battery connected, but not powered from battery
sk: batéria je pripojená, ale telefón ju nepoužíva

en: battery not connected
sk: batéria nie je preipojená

en: byte
sk: bajt

en: call end from our side
sk: hovor ukončený z našej strany

en: call end from remote side (code %i)
sk: hovor ukončený z druhej strany (kód %i)

en: call established. Waiting for answer
sk: hovor uskutočnený. Čakám na odpoveď

en: call held
sk: hovor je podržaný

en: call resumed
sk: hovor je obnovený

en: call started
sk: hovor prebieha

en: call switched
sk: hovor bol presmerovaný

en: data & fax & voice
sk: data & fax & hlas

en: day
sk: deň

en: default
sk: vychodzie

en: detached
sk: odpojené

en: detected power failure
sk: zistená chyba napájania

en: device address %02x%02x%02x%02x%02x%02x
sk: adresa zariadenia je %02x%02x%02x%02x%02x%02x

en: disabled
sk: zakázané

en: each month
sk: každom mesiaci

en: enabled
sk: povolené

en: end of call (unknown side)
sk: koniec hovoru(neznáma príčina)

en: for %d time  | for %d times
sk[0]: %d-krát
sk[1]: %d-krát
sk[2]: %d-krát

en: forever
sk: navždy

en: forever on each %i. day of %s
sk: navždy každý %i deň. deň v %s

en: general
sk: všeobecné

en: home
sk: domov

en: home network
sk: domáca sieť

en: incoming call from "%s"
sk: prichádzajúci hovor od "%s"

en: length=%i notes, but you will enter only first 50 tones.
sk: dĺžka=%i záznamov, ale vy zadáte len prvých 50 tónov.

en: mobile
sk: mobil

en: no
sk: nie

en: not logged into network
sk: neprihlásený do siete

en: outgoing call to "%s"
sk: odchádzajúci hovor pre "%s"

en: phone
sk: telefón

en: phone
sk: telefón

en: phone memory
sk: pamäť telefónu

en: phone or SIM memory
sk: pamäť telefónu alebo SIM karty

en: powered from battery
sk: napájané z batérie

en: raw result %10i
sk: nespracovaný výsledok %10i

en: registration to network denied
sk: registrácia do siete odmietnutá

en: requesting network
sk: požaduje sieť

en: roaming network
sk: roamingová sieť

en: saving %i SMS
sk: ukladám SMS správu %i

en: since %s
sk: od %s

en: since %s till %s
sk: od %s do %s

en: standard input
sk: štandardný vstup

en: string
sk: reťazec

en: till %s
sk: do %s

en: unit result %10i
sk: spracovaný výsledok %10i

en: unknown
sk: neznámy

en: unknown %i
sk: neznámy %i

en: unknown field type
sk: neznámy typ položky

en: unknown type!
sk: neznámy typ!

en: voice
sk: hlas

en: when busy
sk: ak je obsadené

en: when not answered
sk: ak neodpovedá

en: when phone off or no coverage
sk: ak je telefón vypnutý alebo mimo dosah

en: work
sk: práca

en: yes
sk: áno
