libGammu 1.38.2 - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: No error.
pl: Brak błędów.

en: Error opening device. No required driver in operating system.
pl: Błąd podczas otwierania urządzenia. Brak wymaganego sterownika w systemie.

en: Error setting device DTR or RTS.
pl: Błąd podczas ustawiania linii DTR lub RTS.

en: Error setting device speed. Maybe speed not supported.
pl: Błąd ustawienia szybkości urządzenia. Prawdopodobnie prędkość nieobsługiwana.

en: No response in specified timeout. Probably phone not connected.
pl: Brak odpowiedzi w wyznaczonym czasie. Prawdopodobnie telefon nie jest podłączony.

en: Unknown connection type string. Check config file.
pl: Podano nieznany tryb połączenia. Sprawdź konfigurację.

en: Unknown model type string. Check config file.
pl: Podano nieznany model telefonu. Sprawdź konfigurację.

en: Function not supported by phone.
pl: Funkcja nie obsługiwana przez telefon.

en: Security error. Maybe no PIN?
pl: Błąd bezpieczeństwa. Czy podałeś PIN?

en: Invalid location. Maybe too high?
pl: Nieznana lokalizacja. Może zbyt wysoko?

en: Memory full.
pl: Pamięć pełna.

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: More memory required...
pl: Potrzeba więcej pamięci...

en: You're inside phone menu (maybe editing?). Leave it and try again.
pl: Jesteś wewnątrz menu telefonu (może edytujesz?). Zostaw je i spróbuj ponownie.

en: Phone is disabled and connected to charger.
pl: Telefon jest zablokowany i podłączony do ładowarki.

en: Nobody is perfect, some bug appeared in protocol implementation. Please contact authors.
pl: Nikt nie jest doskonały, pojawił się błąd w implementacji protokołu. Proszę skontaktować się z autorami.

en: Transfer was canceled by phone, maybe you pressed cancel on phone.
pl: Transfer został anulowany przez telefon, możliwe że nacisnąłeś przycisk anuluj na swoim telefonie.

en: Current connection type doesn't support called function.
pl: Bieżący typ połączenia nie wspiera wywołanej funkcji.

en: CRC error.
pl: Błąd CRC.

en: Invalid date or time specified.
pl: Podana data lub czas jest niepoprawny.

en: Phone memory error, maybe it is read only.
pl: Błąd pamięci telefonu, możliwe że jest tylko do odczytu.

en: Invalid data given to phone.
pl: Wysłano niepoprawne dane do telefonu.

en: File with specified name doesn't exist.
pl: Plik o określonej nazwie nie istnieje.

en: You have to give folder name and not file name.
pl: Musisz podać nazwę katalogu, a nie pliku.

en: You have to give file name and not folder name.
pl: Musisz podać nazwę pliku, a nie katalogu.

en: Can not access SIM card.
pl: Brak dostępu do karty SIM.

en: Wrong GNAPPLET version in phone. Use version from currently used Gammu.
pl: Niepoprawna wersja GNAPPLET w telefonie. Użyj wersji z obecnie używanego Gammu.

en: Folder must be empty.
pl: Katalog musi być pusty.

en: Data were converted.
pl: Dane zostały przekonwertowane.

en: Bad feature string in configuration.
pl: Zły ciąg funkcji w konfiguracji.

en: Bluetooth configuration requires channel option.
pl: Konfiguracja Bluetooth wymaga podania kanału.

en: Personal
pl: Osobiste

en: Car
pl: Samochód

en: Headset
pl: Zestaw słuchawkowy

en: General
pl: Ogólny

en: Silent
pl: Milczy

en: Discreet
pl: Dyskretny

en: Loud
pl: Głośny

en: My style
pl: Mój styl

en: Inbox
pl: Skrzynka odbiorcza

en: Sent items
pl: Wysłane

en: Saved items
pl: Zapisane

en: Family
pl: Rodzina

en: Friends
pl: Przyjaciele

en: Colleagues
pl: Koledzy

en: Other
pl: Inne

en: Meeting
pl: Spotkanie

en: Outbox
pl: Skrzynka nadawcza
