Gammu 1.38.2 - en to pl translation catalogue (513 entries)

en:    Increase %s
pl:    Zwiększyć %s

en:   Deleting %s
pl:   Usuwam %s

en:   Saving to %s
pl:   Zapisywanie do %s

en:  (Call register: date and time)
pl:  (Spis połączeń: data i czas)

en:  (Call register: with missed calls)
pl:  (Spis połączeń: połączenia nieodebrane)

en:  (Caller group number in pbk entry)
pl:  (Numer grupy dzwoniących we wpisie PBK)

en:  (Caller group: logo)
pl:  (Grupa dzwoniących: logo)

en:  (Phone number)
pl:  (Numer telefonu)

en:  (Ringtone ID)
pl:  (Identyfikator dzwonka)

en:  (Speed dial)
pl:  (Szybkie wybieranie)

en:  (Text: URL address)
pl:  (Tekst: adres URL)

en:  (Text: email address)
pl:  (Tekst: adres email)

en:  (Text: name (always the only one))
pl:  (Tekst: nazwa(zawsze tylko jedna))

en:  (Text: note)
pl:  (Tekst: notatka)

en:  (Text: postal address)
pl:  (Tekst: kod pocztowy)

en:  (Text: user ID)
pl:  (Tekst: identyfikator użytkownika)

en:  (startup)
pl:  (startowe)

en:  created by %s
pl:  utworzone przez %s

en:  in
pl:  w

en:  in %d. week of
pl:  w %d. tygodniu

en:  on each
pl:  w każdy

en:  on each %d.
pl:  w każdy %d.

en:  version %s
pl:  wersja %s

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godzin
pl[2]: %d godzin

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund

en: %d week | %d weeks
pl[0]: %d tydzień
pl[1]: %d tygodnie
pl[2]: %d tygodni

en: %d year | %d years
pl[0]: %d rok
pl[1]: %d lat
pl[2]: %d lat

en: %d. day of
pl: %d. dzień

en: %d. day of year
pl: %d. dzień roku

en: %i entries in backup file
pl: %i wpisów w pliku kopii zapasowej

en: %i percent
pl: %i procent

en: %i percent done.
pl: %i procent zakończono.

en: %i phone number types
pl: %i typów numerów telefonów

en: %i used
pl: %i użycie

en: %s (yes/no) ?
pl: %s (tak/nie) ?

en: , date separator is %c
pl: , separator daty: %c

en: , type
pl: , typ

en: 12 hours
pl: 12 h

en: 2 bytes
pl: 2 bajty

en: 24 hours
pl: 24 h

en: 4 bytes
pl: 4 bajty

en: ALL
pl: WSZYSTKIE

en: Add SIM phonebook entries?
pl: Dodać wpisy książki telefonicznej na karcie SIM?

en: Add notes to phone?
pl: Dodać notatki do telefonu?

en: Add phone ToDo?
pl: Dodać Zadania w telefonie?

en: Add phone WAP bookmarks?
pl: Dodać zakładki WAP w telefonie?

en: Add phone calendar notes?
pl: Dodać notatki w kalendarzu w telefonie?

en: Add phone phonebook entries?
pl: Dodać wpisy książki telefonicznej w telefonie?

en: Adding "%s"
pl: Dodaję "%s"

en: Address
pl: Adres

en: Address type
pl: Typ adresu

en: Age
pl: Wiek

en: Alarm (%i) not set in phone
pl: Alarm (%i) nie jest ustawiony w telefonie

en: Alarm in location %i:
pl: Alarm w lokalizacji %i:

en: Application already exists. Deleting by Gammu.
pl: Aplikacja już istnieje. Usuwanie przez Gammu.

en: April
pl: Kwiecień

en: August
pl: Sierpień

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Auto deleting disabled
pl: Auto usuwanie wyłączone

en: Auto deleting notes after %i day(s)
pl: Automatyczne usuwanie notatek po %i dniu(ach)

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Backup SIM SMS profiles?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa profili SMS na karcie SIM?

en: Backup SIM phonebook?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa książki na karcie SIM?

en: Backup phone Chat settings?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa ustawień czatu w telefonie?

en: Backup phone FM radio stations?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa stacji radiowych (FM) w telefonie?

en: Backup phone GPRS access points?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa punktów dostępowych GPRS?

en: Backup phone MMS settings?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa ustawień MMS w telefonie?

en: Backup phone SyncML settings?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa ustawień SyncML w telefonie?

en: Backup phone WAP bookmarks?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa zakładek WAP w telefonie?

en: Backup phone WAP settings?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa ustawień WAP w telefonie?

en: Backup phone calendar notes?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa notatek kalendarza?

en: Backup phone caller groups and logos?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa dzwoniących grup i loga?

en: Backup phone notes?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa notatek w telefonie?

en: Backup phone operator logo?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa logo operatora w telefonie?

en: Backup phone phonebook?
pl: Czy utworzyć kopię zapasową książki telefonicznej?

en: Backup phone profiles?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa profili w telefonie?

en: Backup phone startup logo/text?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa logo/tekstu powitalnego?

en: Backup phone todos?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa zadań w telefonie?

en: Backup phone user ringtones?
pl: Czy utworzyć kopię bezpieczeństwa dzwonków użytkownika w telefonie?

en: Backup sms from folder "%s"%s?
pl: Czy zapisać kopię bezpieczeństwa SMSa z folderu "%s"%s?

en: Bad day!
pl: Nieprawidłowy dzień!

en: Bad month!
pl: Zły miesiąc!

en: Battery Current:
pl: Stan baterii:

en: Battery size indicator:
pl: Rozmiar wskaźnika baterii:

en: Battery temperature:
pl: Temperatura baterii:

en: Battery voltage, divided:
pl: Napięcie akumulatora podzielone:

en: Battery voltage, scaled:
pl: Napięcie baterii, skalowane:

en: Birthday (Anniversary)
pl: Urodziny (Rocznica)

en: Bookmark not found in file
pl: Zakładki nie znaleziono w pliku

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Calendar note not found in file
pl: Nie znaleziono notatki z kalendarza w pliku

[ctx: Calendar note type]
en: Call
pl: Połączenie

en: Call length
pl: Długość rozmów

en: Call type
pl: Typ transmisji

en: Calls
pl: Połączenia

en: Can not open file %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s

en: Can't do it with current phone protocol
pl: Nie można tego zrobić w obecnie użytym protokole

en: Can't open file "%s"
pl: Nie można otworzyć pliku "%s"

en: Category
pl: Kategoria

en: Charger current:
pl: Ładowarka podłączona:

en: Charger voltage:
pl: Napięcie ładowania:

en: Checking %s
pl: Sprawdzanie %s

en: Checking SIM SMS profiles
pl: Sprawdzanie profili SMS na karcie SIM

en: Checking SIM phonebook
pl: Sprawdzanie książki telefonicznej na karcie SIM

en: Checking phone Chat settings
pl: Sprawdzanie ustawień czatu w telefonie

en: Checking phone FM radio stations
pl: Sprawdzanie stacji radiowych (FM) w telefonie

en: Checking phone GPRS access points
pl: Sprawdzanie ustawień punktów dostępowych GPRS

en: Checking phone MMS settings
pl: Sprawdzanie ustawień MMS w telefonie

en: Checking phone SyncML settings
pl: Sprawdzanie ustawień SyncML w telefonie

en: Checking phone WAP bookmarks
pl: Sprawdzanie zakładek WAP w telefonie

en: Checking phone WAP settings
pl: Sprawdzanie ustawień WAP w telefonie

en: Checking phone calendar
pl: Sprawdzanie kalendarza w telefonie

en: Checking phone caller logos
pl: Sprawdzenie loga dzwoniących telefonów

en: Checking phone notes
pl: Sprawdzanie notatek w telefonie

en: Checking phone operator logo
pl: Sprawdzanie logo operatora w telefonie

en: Checking phone phonebook
pl: Sprawdzanie książki telefonicznej

en: Checking phone profiles
pl: Sprawdzanie profili w telefonie

en: Checking phone startup text
pl: Sprawdzanie tekstu powitalnego w telefonie

en: Checking phone todos
pl: Sprawdzanie zadań w telefonie

en: Checking phone user ringtones
pl: Sprawdzanie dzwonków użytkownika w telefonie

en: Checksum in backup file do not match (original: %s, new: %s). Continue?
pl: Suma kontrolna w pliku kopii bezpieczeństwa się nie zgadza (oryginalna: %s, nowa: %s). Kontynuować?

en: Coding
pl: Kodowanie

en: Compiled in features:
pl: Skompilowane w elementach:

en: Completed
pl: Ukończono

en: Completed time
pl: Czas zakończenia

en: Configuration could not be parsed!
pl: Nie można przeanalizować konfiguracji!

en: Configuration file generated by gammu-detect.
pl: Plik konfiguracyjny wygenerowany przez gammu-detect.

en: Connection security
pl: Połączenie zabezpieczone

en: Connection type
pl: Typ połączenia

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact ID
pl: Identyfikator kontaktu

en: Content type
pl: Typ zawartości

en: Country
pl: Kraj

en: DD MM YY
pl: DD MM RR

en: DD MM YYYY
pl: DD MM RRRR

en: DD MMM YY
pl: DD MMM RR

en: Daily alarm
pl: Dzienny alarm

en: Date
pl: Data

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Date and time not set in phone
pl: Data i czas nie są ustawione w telefonie

en: Date format is
pl: Format daty:

en: December
pl: Grudzień

en: Declared JAR file size is different than real. Fixed by Gammu.
pl: Deklarowanych rozmiar pliku JAR jest inny niż rzeczywistym. Ustalone przez Gammu.

en: Delete all phone user ringtones?
pl: Czy usunąć wszystkie dzwonki użytkownika w telefonie?

en: Delete each sms after backup?
pl: Usunąć każdego SMSa po wykonaniu kopii bezpieczeństwa?

en: Delete phone notes?
pl: Usunąć notatki telefoniczne?

en: Delete phone todos?
pl: Usunąć todos telefonu?

en: Deleting
pl: Usuwanie

en: Deleting old FM stations:
pl: Usuwanie starych stacji radiowych (FM):

en: Deleting old bookmarks:
pl: Usuwanie starych zakładek:

en: Deleting old notes:
pl: Usuwanie starych notatek:

en: Deleting old todos:
pl: Usuwanie starych zadań:

en: Deleting:
pl: Usuwanie:

en: Delivery report
pl: Raport dostarczenia

en: Delivery status
pl: Stan dostawy

en: Description
pl: Opis

en: Device
pl: Urządzenie

en: Device File:
pl: Plik urządzenia:

en: Dial-up number
pl: Numer Dial-up

en: Divert type
pl: Typ przekierowania

en: Do you want to restore binary SMS?
pl: Czy przywrócić SMS binarny?

en: Do you want to set phone date/time? (NOTE: in some phones it's required to correctly restore calendar notes and other items)
pl: Czy chcesz ustawić datę/czas w telefonie? (UWAGA: w niektórych telefonach jest to wymagane w celu przywrócenia notatek z kalendarza i innych elementów)

en: Done
pl: Gotowe

en: Driver:
pl: Sterownik:

en: Due time
pl: Czas realizacji

en: ERROR: unknown memory type ("%s")
pl: BŁĄD: nieznany typ pamięci ("%s")

en: Email address 2
pl: Adres e-mail 2

en: Entry is empty
pl: Pozycja jest pusta

en: Entry was deleted
pl: Pozycja została usunięta

en: Entry was empty
pl: Pozycja jest pusta

en: Error
pl: Błąd

en: Error creating thread
pl: Błąd podczas tworzenia wątku

en: Error while closing file!
pl: Błąd podczas zapisywania pliku!

en: Error while opening file for writing!
pl: Błąd podczas otwierania pliku do zapisu!

en: Error while saving to file %s!
pl: Błąd podczas zapisywania do pliku %s !

en: Error while writing file!
pl: Błąd podczas zapisywania pliku

en: Every day
pl: Codziennie

en: Fail
pl: Niepowodzenie

en: Fax number
pl: Numer faksu

en: February
pl: Luty

en: File "%s"
pl: Plik "%s"

en: File created by
pl: Plik utworzony przez

en: First name
pl: Imię

en: Folder
pl: Katalog

en: For more details, call help on specific topic (gammu --help topic). Topics are:
pl: Aby uzyskać więcej informacji, dotyczących  pomocy na określony temat wpisz (gammu --help temat). Tematy:

en: Formal name
pl: Imię formalne

en: Friday
pl: Piątek

en: Gammu commands, topic: %s
pl: Polecenia Gammu, temat:%s

en: Gammu-detect version %s
pl: Wersja Gammu-detect %s

en: General number
pl: Numer ogólny

en: Getting "%s"
pl: Uzyskiwanie "%s"

en: Hardware
pl: Sprzęt

en: Headset interconnection:
pl: Wybierz typ połączenia:

en: High
pl: Wysoki

en: Home address
pl: Adres domowy

en: Home email
pl: E-mail domowy

en: Home fax number
pl: Domowy numer faksu

en: Home mobile number
pl: Domowy numer telefonu

en: Home number
pl: Numer domowy

en: Home website
pl: Strona domowa

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Hook interconnection:
pl: Połączenie z telefonem:

en: If you want break, press Ctrl+C...
pl: Jeśli chcesz zakończyć działanie, naciśnij klawisz Ctrl+C...

en: Information
pl: Informacja

en: Initial battery voltage:
pl: Napięcie początkowe baterii:

en: Invalid
pl: Nieuzasadniony

en: January
pl: Styczeń

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Last modified
pl: Ostatnio zmodyfikowany

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Light sensor:
pl: Czujnik oświetlenia:

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Location %d
pl: Położenie: %d

en: Login type
pl: Typ logowania

en: Low
pl: Niski

en: MM DD YY
pl: MM DD RR

en: MM DD YYYY
pl: MM DD RRRR

en: MMS settings not found in file
pl: Nie odnaleziono ustawień MMS w pliku

en: Manual
pl: Ręcznie

en: Manufactured
pl: Producent

en: Manufacturer
pl: Producent

en: March
pl: Marzec

en: May
pl: Maj

en: Medium
pl: Średni

en: Meeting
pl: Spotkanie

en: Memo (Miscellaneous)
pl: Memo (Różne)

en: Memory has only %i free locations.Exiting
pl: W pamięci jest tylko %i wolnych miejsc. Przerywam

en: Message number
pl: Numer wiadomości

en: Message size
pl: Rozmiar wiadomości

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Mobile number
pl: Numer komórki

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: More parameters required (function requires %d to %d)
pl: Więcej parametrów wymaganych (funkcja wymaga %d z %d)

en: More parameters required (function requires %d)
pl: Więcej parametrów wymaganych (funkcja wymaga %d)

en: More parameters required!
pl: Potrzeba więcej parametrów!

en: NO (always)
pl: NIE (zawsze)

en: NONE
pl: ŻADNE

en: Name
pl: Nazwa

en: Name in phone
pl: Nazwa w telefonie

en: Name prefix
pl: Prefiks nazwy

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Network
pl: Sieć

en: Network state
pl: Status sieci

en: No
pl: Nie

en: No JAR URL info in JAD file!
pl: Brak informacji JAR adres URL w pliku JAD !

en: No JAR size info in JAD file. Added by Gammu.
pl: Brak informacji o rozmiarze JAR w pliku JAD. Dodane przez Gammu.

en: No configuration file found!
pl: Nie znaleziono pliku konfiguracyjnego!

en: No configuration read, using builtin defaults!
pl: Nie odnaleziono żadnej konfiguracji, zostały użyte wbudowane ustawienia !

en: No name info in JAD file!
pl: Brak informacji o nazwie w pliku JAD !

en: No network code
pl: Brak kodu sieciowego

en: No signal
pl: Brak sygnału

en: No vendor info in JAD file!
pl: Brak informacji o producencie w pliku JAD !

en: Nokia ringtone
pl: Dzwonka Nokia

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalny

en: Not enough parameters!
pl: Za mało parametrów!

en: Not executed
pl: Nie wykonano

en: Not obtainable
pl: Nie wynika

en: Not supported
pl: Nie obsługiwane

en: Note not found in file
pl: Nie znaleziono notatki w pliku

en: Note type
pl: Typ notatki

en: Nothing to enter.
pl: Nic nie wpisano.

en: November
pl: Listopad

en: Number
pl: Numer

en: Number of bits
pl: Liczba bitów

en: Number of messages
pl: Liczba wiadomości

en: Number out of range: %s
pl: Numer poza zakresem: %s

en: Number:
pl: Numer:

en: OFF
pl: WYŁ

en: ONLY
pl: TYLKO

en: October
pl: Październik

en: Office number
pl: Numer biura

en: Ohms
pl: Omów

en: Old simlock
pl: Stary simlock

en: Only part of data saved, please increase %s.
pl: Zapisano tylko fragment danych, prosimy zwiększyć %s.

en: Only part of data saved, please increase the limit.
pl: Zapisano tylko fragment danych, prosimy zwiększyć limit.

en: Original IMEI
pl: Orginalny IMEI

en: Other number
pl: Inny numer

en: Packet network
pl: Pakiet sieci

en: Packet network state
pl: Stan pakietów sieci

en: Pager number
pl: Numer pagera

en: Parameters help
pl: Parametry pomoc

en: Passed
pl: Udane

en: Password
pl: Hasło

en: Personal
pl: Osobiste

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone information
pl: Informacje o telefonie

en: Phone memory
pl: Pamięć telefonu

en: Phone on USB serial port %s %s
pl: Port telefonu USB %s %s

en: Phone on serial port %s
pl: Telefon na porcie szeregowym %s

en: Phone seems not to support radio
pl: Telefon zdaje się nie wspierać radia

en: Phone time is %s
pl: Czas w telefonie: %s

en: Phonebook entry not found in file
pl: Nie znaleziono wpisu książki telefonicznej w pliku

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Please connect headset. Required as antenna
pl: Proszę podłączyć zestaw słuchawkowy. Działa on jako antena

en: Please enumerate locations from 1
pl: Proszę wyliczyć lokalizację od 1

en: Please note that restoring data will cause existing data in phone to be deleted.
pl: Prosimy zauważyć, że przywrócenie danych spowoduje wykasowanie dotychczasowych danych z telefonu.

en: Power amplifier temperature:
pl: Temperatura wzmacniacza mocy:

en: Press Ctrl+C to break...
pl: Naciśnij Ctrl+C, aby przerwać...

en: Press any key to continue...
pl: Naciśnij dowolny klawisz by kontynuować.

en: Priority
pl: Priorytet

en: Private
pl: Prywatne

en: Probably caller group is missing from your backup, add it and use --restore again.
pl: Prawdopodobnie rozmówca grupy brakuje w kopii zapasowej, należy dodać i użyć - przywrócić ponownie.

en: Product code
pl: Kod produktu

en: Read
pl: Przeczytane

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: Reading
pl: Czytam

en: Reading:
pl: Czytam:

en: Reference number
pl: Numer referencyjny

en: Reminder (Date)
pl: Przypomnienie (data)

en: Remote number | Remote numbers
pl[0]: Numer zdalny
pl[1]: Numery zdalne
pl[2]: Numery zdalne

en: Repeating
pl: Powtarzanie

en: Resistive keyboard 1/headint2:
pl: Odpornościowy przewodów klawiatury 1/headint2:

en: Restore %03i sms to folder "%s"%s?
pl: Przywrócić %03i sms do folderu "%s"%s?

en: Restore SIM SMSC profiles?
pl: Czy przywrócić profile SIM SMSC?

en: Restore SIM phonebook?
pl: Przywrócić książkę telefoniczną z karty SIM?

en: Restore message?
pl: Przywrócić wiadomość?

en: Restore notes from the past?
pl: Przywrócić notatki z przeszłości?

en: Restore phone FM radio stations?
pl: Czy przywrócić stacje radiowe (FM) w telefonie?

en: Restore phone GPRS Points?
pl: Czy przywrócić Punkty GPRS w telefonie?

en: Restore phone MMS settings?
pl: Czy przywrócić ustawienia MMS w telefonie?

en: Restore phone WAP bookmarks?
pl: Czy przywrócić zakładki WAP w telefonie?

en: Restore phone WAP settings?
pl: Czy przywrócić ustawienia WAP w telefonie?

en: Restore phone calendar notes?
pl: Przywrócić notatki z kalendarza w telefonie?

en: Restore phone caller groups and logos?
pl: Przywrócić grupy dzwoniących i loga?

en: Restore phone notes?
pl: Czy przywrócić notatki z telefonu?

en: Restore phone operator logo?
pl: Czy przywrócić logo operatora w telefonie?

en: Restore phone phonebook?
pl: Przywrócić książkę telefoniczną z telefonu?

en: Restore phone profiles?
pl: Czy przywrócić profile w telefonie?

en: Restore phone startup logo/text?
pl: Czy przywrócić tekst/logo powitalne w telefonie?

en: Restore phone todo?
pl: Czy przywrócić listę zadań z telefonu?

en: Restore user ringtones?
pl: Czy przywrócić dzwonki użytkownika?

en: Ring once
pl: Dzwonek

en: Ringtone
pl: Dzwonek

en: Ringtone "%s"
pl: Dzwonek "%s"

en: Ringtone ID
pl: Identyfikator dzwonka

en: Ringtone volume
pl: Głośność dzwonka

en: Ringtones
pl: Dźwięki dzwonka

en: SIM memory
pl: Pamięci karty SIM

en: SMS memory full
pl: Pełna pamięć SMS

en: SMS message
pl: Wiadomość SMS

en: SMSC number
pl: Numer SMSC

en: Saturday
pl: Sobota

en: Saved
pl: Zapisane

en: Screen saver number
pl: Numer wygaszacza ekranu

en: Search text too long, truncating to %d chars!
pl: Tekst wyszukiwania jest zbyt długi, skróć do %d znaków!

en: Second name
pl: Drugie imię

en: Security code is %s
pl: Kod bezpieczeństwa to %s

en: Security code set to "12345"
pl: Kod bezpieczeństwa ustawiony na "12345"

en: Security status
pl: Status bezpieczeństwa

en: Sent
pl: Wysłane

en: September
pl: Wrzesień

en: Sequential Number:
pl: Numer seryjny:

en: Server
pl: Serwer

en: Server number
pl: Numer serwera

en: Service number
pl: Numer usługi

en: Service rejected
pl: Usługa odrzucona

en: Setting done
pl: Ustawienia gotowe

en: Setting time in phone to the same time as is set in computer.
pl: Ustawianie czasu w telefonie zgodnie z czasem komputera.

en: Shopping
pl: Zakupy

en: Show debugging output for detecting devices.
pl: Pokazanie "odrobaczonych" danych wyjściowych dla wykrytego urządzenia.

en: Show version information and compiled in features.
pl: Pokaż wersję programu i wkompilowaną funkcjonalność.

en: Silent alarm
pl: Cichy alarm

en: Simlock data
pl: Dane simlocka

en: Standard number
pl: Numer standardowy

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: State
pl: Państwo

en: Station name
pl: Nazwa stacji

en: Status
pl: Stan

en: Street address
pl: Ulica

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Swapping start and end location
pl: Podmienianie początkowej i ostatniej lokalizacji

en: Text
pl: Tekst

en: There is newer stable Gammu version available! (%s instead of %s)
pl: INFO: nowa wersja stabilna Gammu (%s zamiast %s) jest osiągalna !

en: There is newer testing Gammu version available! (%s instead of %s)
pl: INFO: nowa wersja testowa Gammu (%s zamiast %s) jest osiągalna !

en: This is free software: you are free to change and redistribute it.
pl: To jest bezpłatne oprogramowanie: masz możliwość wprowadzanie zmian i rozpowszechniania.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time format is
pl: Format czasu

en: Time of backup
pl: Czas kopii bezpieczeństwa

en: Time: %02d:%02d
pl: Czas: %02d:%02d

en: Timeout
pl: Przekroczono limit czasu

en: ToDo note not found in file
pl: Nie odnaleziono ToDo w pliku

en: Todo note not found in file
pl: Nie znaleziono notatki "Do zrobienia" w pliku

en: Todos
pl: Do zrobienia

en: Tone alarm
pl: Alarm tonowy

en: Too few parameters!
pl: Zbyt mało parametrów!

en: Too many parameters (function accepts %d to %d)
pl: Zbyt wiele parametrów (funkcja akceptuje %d z %d)

en: Too many parameters (function accepts %d)
pl: Zbyt wiele parametrów (funkcja akceptuje %d)

en: Training/Athletism
pl: Trening/atletyka

en: Training/Ball Games
pl: Trening/Gry z piłką

en: Training/Budo
pl: Trening/Budo

en: Training/Cycling
pl: Trening/jazda na rowerze

en: Training/Dance
pl: Trening/taniec

en: Training/Extreme Sports
pl: Trening/sporty ekstremalne

en: Training/Football
pl: Trening/piłka nożna

en: Training/Golf
pl: Trening/golf

en: Training/Gym
pl: Trening/gimnastyka

en: Training/Hockey
pl: Trening/hokej

en: Training/Horse Races
pl: Trening/wyścigi konne

en: Training/Races
pl: Trening/wyścigi

en: Training/Rugby
pl: Trening/rugby

en: Training/Sailing
pl: Trening/żeglowanie

en: Training/Street Games
pl: Trening/sporty uliczne

en: Training/Swimming
pl: Trening/pływanie

en: Training/Tennis
pl: Trening/tenis

en: Training/Travels
pl: Trening/podróże

en: Training/Winter Games
pl: Trening/sporty zimowe

en: Travel
pl: Podróż

en: Trying %i
pl: Próbuję %i

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Type:
pl: Typ:

en: UnRead
pl: Nieprzeczytane

en: UnSent
pl: Niewysłane

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown (%x)
pl: Nieznany (%x)

en: Unknown GSM network code ("%s")
pl: Nieznany kod sieci GSM ("%s")

en: Unknown PDU type: 0x%x
pl: Nieznany typ PDU: 0x%x

en: Unknown backup format: "%s"
pl: Nieznany format kopii zapasowej: "%s"

en: Unknown call type ("%s")
pl: Nieznany typ połączenia ("%s")

en: Unknown country name: %s.
pl: Nieznana nazwa kraju: %s.

en: Unknown divert action ("%s")
pl: Nieznana akcja ("%s")

en: Unknown divert type ("%s")
pl: Nieznany typ przekierowania ("%s")

en: Unknown help topic specified!
pl: Wpisano nieznany temat pomocy!

en: Unknown memory type ("%s")
pl: Nieznany typ pamięci ("%s")

en: Unknown memory type: "%s"
pl: Nieznany typ pamięci: "%s"

en: Unknown number
pl: Nieznany numer

en: Unknown parameter ("%c")
pl: Nieznany parametr ("%c")

en: Unknown parameter ("%s")
pl: Nieznany parametr ("%s")

en: Unknown parameter ("%s")
pl: Nieznany parametr ("%s")

en: Unknown reason. Can't reset your security code
pl: Nieznany powód. Nie można zresetować Twojego kodu bezpieczeństwa

en: Unknown security status.
pl: Nieznany status bezpieczeństwa.

en: Unknown validity string ("%s")
pl: Nieznana ważność ciągu ("%s")

en: Updating specified parts of date and time in phone.
pl: Aktualizowanie określonych części daty i czasu w telefonie.

en: Usage: gammu [parameters] <command> [options]
pl: Sposób użycia: gammu [parametr] <komenda> [opcje]

en: Use Unicode subformat of backup file?
pl: Czy użyć formatu Unicode w kopii zapasowej?

en: Use addnew command if you just want to add some entries to your phone.
pl: Użyj polecenia Dodaj nowy, jeśli chcesz dodać kilka wpisów do swojego telefonu.

en: VCXO temperature:
pl: Temperatura VCXO :

en: Vacation
pl: Wakacje

en: Version of installed libGammu.so (%s) is different to version of Gammu (%s)
pl: Wersja zainstalowanego libGammu.so (%s) jest różna od wersji Gammu (%s)

en: Video number
pl: Numer wideo

en: WAP bookmark not found in file
pl: Nie znaleziono zakładki WAP z pliku

en: WAP settings not found in file
pl: Nie znaleziono ustawień WAP w pliku

en: Waiting for PIN.
pl: Oczekiwanie na PIN.

en: Waiting for PIN2.
pl: Oczekiwanie na PIN2.

en: Waiting for PUK.
pl: Oczekiwanie na PUK.

en: Waiting for PUK2.
pl: Oczekiwanie na PUK2.

en: Waiting for Security Code.
pl: Oczekiwanie na kod bezpieczeństwa.

en: Waiting for network code.
pl: Oczekiwanie na kod sieci.

en: Waiting for phone code.
pl: Oczekiwanie na kod telefonu.

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Wednesday
pl: Środa

en: Week starts on %s
pl: Tydzień zaczyna się w %s

en: What format of sms ("%s") ?
pl: Jaki format sms ("%s")?

en: What lights should I enable ("%s") ?
pl: Które światła mam aktywować ("%s")?

en: What should I do ("%s") ?
pl: Co powinienem zrobić ("%s")?

en: Where are parameters?
pl: Gdzie są parametry?

en: Where is backup filename and location and memory type?
pl: Podaj nazwę i lokalizację pliku kopii zapasowej oraz typ pamięci?

en: Where is backup filename and location?
pl: Podaj nazwę i lokalizację pliku kopii zapasowej?

en: Where is logo filename?
pl: Gdzie jest logo nazwy pliku?

en: Where is number of frames?
pl: Gdzie jest liczba klatek?

en: Where is ringtone filename?
pl: Gdzie jest nazwa pliku dzwonka?

en: Windows serial port probing
pl: Sondowanie przez port szeregowy systemu Windows

en: Work address
pl: Adres pracy

en: Work email
pl: Służbowy adres e-mail

en: Work fax number
pl: Numer faksu dla pracy

en: Work mobile number
pl: Numer komórkowy pracy

en: Work number
pl: Numer pracy

en: Work website
pl: Strona pracy

en: Writing JAD file:
pl: Zapisywanie pliku JAD:

en: Writing file %s:
pl: Zapisywanie pliku %s:

en: Writing:
pl: Zapisywanie:

en: Wrong message length ("%s")
pl: Nieprawidłowa długość wiadomości ("%s")

en: YES (always)
pl: TAK (zawsze)

en: YY MM DD
pl: RR MM DD

en: YYYY MM DD
pl: RRRR MM DD

en: Yes
pl: Tak

en: byte
pl: bajt

en: day
pl: dzień

en: device address %02x%02x%02x%02x%02x%02x
pl: adres urządzenia %02x%02x%02x%02x%02x%02x

en: disabled
pl: wyłączone

en: each month
pl: co miesiąc

en: error %i
pl: Błąd: %i

en: forever
pl: zawsze

en: forever on each %i. day of %s
pl: cały czas w każdy %i. dzień %s

en: general
pl: Ogólne

en: home
pl: Strona domowa

en: home network
pl: sieć domowa

en: no
pl: nie

en: not logged into network
pl: nie zalogowany do sieci

en: pager
pl: Pager

en: phone
pl: Telefon

en: phone memory
pl: Pamięć telefonu

en: phone or SIM memory
pl: Telefon lub pamięci SIM

en: raw result %10i
pl: Surowy wynik %10i

en: registration to network denied
pl: odmowa rejestracji w sieci

en: requesting network
pl: żądanie sieci

en: roaming network
pl: sieć roamingowa

en: saving %i SMS
pl: zapisywanie %i SMS

en: since %s
pl: od %s

en: since %s till %s
pl: od %s do %s

en: standard input
pl: wejście standardowe

en: string
pl: łańcuch znaków

en: till %s
pl: aż do %s

en: unit result %10i
pl: Jednostka i wynik %10i

en: unknown
pl: nieznane

en: unknown field type
pl: nieznany typ pola

en: unknown type!
pl: nieznany typ!

en: work
pl: praca

en: yes
pl: tak
