libgammu 1.22.93 - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: No error.
nl: Geen fout.

en: Error writing to the device.
nl: Fout bij schrijven naar het toestel.

en: Can't set parity on the device.
nl: Kan pariteit niet instellen op het toestel.

en: Invalid location. Maybe too high?
nl: Ongeldige locatie. Misschien te hoog?

en: Functionality not implemented. You are welcome to help authors with it.
nl: Deze functie is niet geïmplementeerd. Het staat je vrij om de auteurs te helpen bij de implementatie ervan.

en: Memory full.
nl: Geheugen vol.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Can not open specified file.
nl: Kan het opgegeven bestand niet openen.

en: More memory required...
nl: Meer geheugen nodig...

en: Phone is not connected.
nl: De telefoon is niet verbonden.

en: Function is currently being implemented. If you want to help, please contact authors.
nl: Deze functie wordt geïmplementeerd. Gelieve de auteurs te contacteren, indien je wil helpen bij de implementatie.

en: File format not supported by Gammu.
nl: Bestandsformaat niet ondersteund door Gammu.

en: Invalid date or time specified.
nl: Ongeldige datum of tijd opgegeven.

en: Can not access SIM card.
nl: Geen toegang tot de SIM-kaart.

en: Service configuration is missing.
nl: Dienstinstelling ontbreekt.

en: Could not connect to the server.
nl: Kon niet verbinden met de server.

en: Could not resolve the host name.
nl: Kon de hostnaam niet opzoeken.

en: Operation aborted.
nl: Operatie afgebroken.

en: Entry is read only.
nl: Invoer is enkel lezen.

en: Other
nl: Overige
