libGammu 1.38.2 - en to cs translation catalogue (99 entries)

en: No error.
cs: Žadná chyba.

en: Error opening device. Unknown, busy or no permissions.
cs: Chyba při otevírání zařízení. Přístup odmítnut.

en: Error opening device, it is locked.
cs: Chyba při otevírání zařízení, je zamčené.

en: Error opening device, it doesn't exist.
cs: Chyba při otevírání zařízení, neexistuje.

en: Error opening device, it is already opened by other application.
cs: Chyba při otevírání zařízení, je již používáno.

en: Error opening device, you don't have permissions.
cs: Chyba při otevírání zařízení, přístup odmítnut.

en: Error opening device. No required driver in operating system.
cs: Chyba při otevírání zařízení. Chybí ovladač v operačním systému.

en: Error opening device. Some hardware not connected/wrongly configured.
cs: Chyba při otevírání zařízení. Hardware je špatně připojen/nastaven.

en: Error setting device DTR or RTS.
cs: Chyba při nastavování DTR nebo RTS.

en: Error setting device speed. Maybe speed not supported.
cs: Chyba při nastavování rychlosti zařízení. Rychlost pravděpodobně není podporována.

en: Error writing to the device.
cs: Chyba při zápisu.

en: Error during reading from the device.
cs: Chyba při čtení.

en: Can't set parity on the device.
cs: Nepodařilo se nastavit paritu na zařízení.

en: No response in specified timeout. Probably phone not connected.
cs: Žadná odpověď v očekaváné době. Telefon pravděpodobně není připojen.

en: Frame not requested right now. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information how to report it.
cs: Tato odpověď od telefonu nebyla očekávána. Podívejte se na stránku <https://cs.wammu.eu/support/bugs/> pro informace, jak tuto událost nahlásit.

en: Unknown response from phone. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information how to report it.
cs: Neznámá odpověď od telefonu. Podívejte se na stránku <https://cs.wammu.eu/support/bugs/> pro informace, jak tuto událost nahlásit.

en: Unknown frame. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information how to report it.
cs: Neznámý rámec. Podívejte se na stránku <https://cs.wammu.eu/support/bugs/> pro informace, jak tuto událost nahlásit.

en: Unknown connection type string. Check config file.
cs: Zadán neznámý typ připojení. Zkontrolujte konfigurační soubor.

en: Unknown model type string. Check config file.
cs: Zadán neznámý model telefonu. Zkontrolujte konfigurační soubor.

en: Some functions not available for your system (disabled in config or not implemented).
cs: Některé funkce nejsou dostupné pro váš systém (vypnuté při kompilaci nebo nejsou implementovány).

en: Function not supported by phone.
cs: Funkce není podporována telefonem.

en: Entry is empty.
cs: Záznam je prázdný.

en: Security error. Maybe no PIN?
cs: Bezpečnostní chyba. Možná nebyl zadán PIN?

en: Invalid location. Maybe too high?
cs: Chybná pozice. Možná příliš vysoká?

en: Functionality not implemented. You are welcome to help authors with it.
cs: Funkcionalita není implementována. Pokud chcete pomoci, autoři pomoc uvítají.

en: Memory full.
cs: Paměť je plná.

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Can not open specified file.
cs: Zvolený soubor nelze otevřít.

en: More memory required...
cs: Je potřeba více paměti...

en: Operation not allowed by phone.
cs: Operace nebyla povolena telefonem.

en: No SMSC number given. Provide it manually or use the one configured in phone.
cs: Nebylo zadáno číslo SMSC. Prosím zadejte ho ručně nebo použijte číslo zadané v telefonu.

en: You're inside phone menu (maybe editing?). Leave it and try again.
cs: Jste v menu telefonu (upravujete záznam?). Opusťte ho a zkuste znovu.

en: Phone is not connected.
cs: Telefon není připojen.

en: Function is currently being implemented. If you want to help, please contact authors.
cs: Funkce je rozepsána. Pokud chcete pomoci, kontaktuje prosím autory.

en: Phone is disabled and connected to charger.
cs: Telefon je vypnutý a připojený k nabíječce.

en: File format not supported by Gammu.
cs: Gammu tento formát nepodporuje.

en: Nobody is perfect, some bug appeared in protocol implementation. Please contact authors.
cs: Nikdo není dokonalý, ani libGammu a nastala chyba v implementaci protokolu. Prosím kontaktujte autory.

en: Transfer was canceled by phone, maybe you pressed cancel on phone.
cs: Přenos zrušen telefonem, možná jste zadali zrušení přenosu v telefonu.

en: Phone module need to send another answer frame.
cs: Ovladač telefonu potřebuje odeslat ještě jeden rámec.

en: Current connection type doesn't support called function.
cs: Použité připojení nepodporuje požadovanou funkci.

en: CRC error.
cs: Chyba CRC.

en: Invalid date or time specified.
cs: Zadáno chybné datum nebo čas.

en: Phone memory error, maybe it is read only.
cs: Chyba při přístupu do paměti telefonu, možná je jen pro čtení.

en: Invalid data given to phone.
cs: Zadána chybná data.

en: File with specified name already exists.
cs: Soubor se zadaným jménem již existuje.

en: File with specified name doesn't exist.
cs: Soubor se zadaným jménem neexistuje.

en: You have to give folder name and not file name.
cs: Musíte zadat jméno složky, ne souboru.

en: You have to give file name and not folder name.
cs: Musíte zadat jméno souboru, ne složky.

en: Can not access SIM card.
cs: Nelze přistoupit na SIM kartu.

en: Wrong GNAPPLET version in phone. Use version from currently used Gammu.
cs: Špatný verze programu GNAPPLET v telefonu. Prosím použijte verzi obsaženou v Gammu.

en: Only part of folder has been listed.
cs: Byla vypsána jen část složky.

en: Folder must be empty.
cs: Složka musí být prázdná.

en: Data were converted.
cs: Data byla převedena.

en: Gammu is not configured.
cs: Gammu není nastaveno.

en: Wrong folder used.
cs: Byla použita chybná složka.

en: Internal phone error.
cs: Interní chyba telefonu.

en: Error writing file to disk.
cs: Chyba při zápisu souboru na disk.

en: No such section exists.
cs: Požadovaná sekce neexistuje.

en: Using default values.
cs: Používám výchozí hodnoty.

en: Corrupted data returned by phone.
cs: Telefon vrátil poškozená data.

en: Bad feature string in configuration.
cs: Chybný název vlastnosti v konfiguraci.

en: Desired functionality has been disabled on compile time.
cs: Požadovaná funkce byla vypnuta při kompilaci.

en: Bluetooth configuration requires channel option.
cs: Nastavení bluetooth potřebuje zadat kanál.

en: Service is not running.
cs: Služba není spuštěna.

en: Service configuration is missing.
cs: Chybí nastavení služby.

en: Command rejected because device was busy. Wait and restart.
cs: Příkaz byl odmítnut, protože zařízení je zaneprázdněné. Zkuste to po chvíli znovu.

en: Could not connect to the server.
cs: Nepodařilo se připojit k serveru.

en: Could not resolve the host name.
cs: Nepodařilo se přeložit jméno počítače.

en: Failed to get SMSC number from phone.
cs: Nepodařilo se z telefonu načíst číslo SMS centra.

en: Operation aborted.
cs: Operace byla přerušena.

en: Installation data not found, please consult debug log and/or documentation for more details.
cs: Nepodařilo se nalézt data pro instalaci. Pro více informací se, prosím, podívejte se do ladícího výstupu a/nebo do dokumentace.

en: Entry is read only.
cs: Záznam je jen pro čtení.

en: Network error.
cs: Chyba sítě.

en: Invalid database version.
cs: Chybná verze databáze.

en: Failed to initialize DB driver.
cs: Nepodařilo se nahrát ovladač databáze.

en: Failed to configure DB driver.
cs: Nepodařilo se nastavit ovladač databáze.

en: Failed to connect to database.
cs: Nepodařilo se připojit k databázi.

en: Database connection timeout.
cs: Vypršelo připojení k databázi.

en: Error in executing SQL query.
cs: Chyba při provádění SQL dotazu.

en: Unknown error description.
cs: Neznámý popis chyby.

en: Templates
cs: Šablony

en: Personal
cs: Osobní

en: Car
cs: Auto

en: Headset
cs: Sluchátka

en: General
cs: Obecné

en: Silent
cs: Tiché

en: Discreet
cs: Diskritní

en: Loud
cs: Hlasité

en: My style
cs: Můj styl

en: Inbox
cs: Příchozí

en: Sent items
cs: Odeslané zprávy

en: Saved items
cs: Uložené zprávy

en: Family
cs: Rodina

en: Friends
cs: Přatelé

en: Colleagues
cs: Kolegové

en: Other
cs: Ostatní

en: Meeting
cs: Schůzka

en: Outdoor
cs: Venkovní

en: Outbox
cs: Odchozí
