libgammu 1.22.93 - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Error writing to the device.
ca: Escriptura fallida en el dispositiu.

en: Can't set parity on the device.
ca: No s'ha pogut fixar la paritat en el dispositiu.

en: Can not open specified file.
ca: No es pot obrir el fitxer indicat.

en: Phone is not connected.
ca: El telèfon no s'ha connectat.

en: Service configuration is missing.
ca: Configuració de servei no trobada.

en: Could not connect to the server.
ca: No s'ha pogut connectar al servidor.

en: Could not resolve the host name.
ca: No es pot resoldre el nom de l'allotjament.

en: Operation aborted.
ca: Operació aturada.

en: Entry is read only.
ca: L'entrada només permet lectura.
