gammu 1.22.93 - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Start
af: Begin

en: Text
af: Teks

en: Location
af: Ligging

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Priority
af: Prioriteit

en: None
af: Geen

en: Unknown
af: Onbekend

en: Completed
af: Voltooi

en: Folder
af: Gids

en: Name
af: Naam

en: Calls
af: Oproepe

en: Status
af: Toestand

en: Number
af: Nommer

en: OK
af: Regso

en: Device
af: Toestel

en: Manufacturer
af: Vervaardiger

en: Hardware
af: Hardeware

en: Product code
af: Produkkode

en: Todos
af: Doendinge

en: Calendar
af: Kalender

en: Connection type
af: Verbindingstipe

en: Normal
af: Normaal

en: Delivery report
af: Afleweringverslag

en: State
af: Toestand

en: Sent
af: Gestuur

en: Read
af: Lees
