atftp - en to cs translation catalogue (26 entries)

note: Type: boolean Description
en: Should the server be started by inetd?
cs: Má se server spouštět přes inetd?

note: Type: boolean Description
en: atftpd can be started by the inetd superserver or as a daemon and handle incoming connections by itself. The latter is only recommend for very high usage server.
cs: atftpd může běžet jako samostatný daemon a sám zpracovávat příchozí požadavky, nebo může být spouštěn z metaserveru inetd. První možnost je doporučená pouze pro velmi vytížené servery.

note: Type: string Description
en: Server timeout:
cs: Časový limit serveru:

note: Type: string Description
en: How many seconds the main thread waits before exiting.
cs: Kolik sekund má hlavní vlákno čekat, než se ukončí.

note: Type: string Description
en: Retry timeout:
cs: Časový limit opakování:

note: Type: string Description
en: How many seconds to wait for a reply before retransmitting a packet.
cs: Kolik sekund má server čekat na odpověď, než paket odešle znovu.

note: Type: string Description
en: Maximum number of threads:
cs: Maximální počet vláken:

note: Type: string Description
en: Maximum number of concurrent threads that can be running.
cs: Maximální počet současně běžících vláken.

note: Type: select Description
en: Verbosity level:
cs: Míra upovídanosti:

note: Type: select Description
en: Level of logging. 7 logs everything including debug logs. 1 will log only the system critical logs. 5 (LOG_NOTICE) is the default value.
cs: 7 zaznamená vše včetně ladicích hlášení. 1 zaznamená pouze kritické záznamy, 5 (LOG_NOTICE) je výchozí hodnota.

note: Type: boolean Description
en: Enable 'timeout' support?
cs: Povolit podporu „timeout“?

note: Type: boolean Description
en: Enable 'tsize' support?
cs: Povolit podporu  „tsize“?

note: Type: boolean Description
en: Enable 'block size' support?
cs: Povolit podporu „block size“?

note: Type: boolean Description
en: Enable multicast support?
cs: Povolit podporu multicastu?

note: Type: string Description
en: TTL for multicast packets:
cs: TTL pro multicastové pakety:

note: Type: string Description
en: Port to listen for tftp request:
cs: Port, na kterém se má naslouchat tftp požadavkům:

note: Type: string Description
en: Port range for multicast file transfer:
cs: Rozsah portů pro hromadný (multicast) přenos souborů:

note: Type: string Description
en: Multicast transfer will use any available port in a given set. For example, "2000-2003, 3000" allow atftpd to use port 2000 to 2003 and 3000.
cs: Pro hromadný přenos použijí libovolné porty ze zadané množiny. Například „2000-2003, 3000“ dovolí atftpd použít porty 2000 až 2003 a port 3000.

note: Type: string Description
en: Address range for multicast transfer:
cs: Rozsah adres pro hromadné přenosy:

note: Type: string Description
en: Multicast transfer will use any available addresses from a given set of addresses. Syntax is "a.b.c.d-d,a.b.c.d,..."
cs: Pro hromadný přenos použijí libovolné adresy ze zadané množiny adres. Syntaxe je následující: „a.b.c.d-d,a.b.c.d,...“

note: Type: boolean Description
en: Log to file instead of syslog?
cs: Nepoužívat pro záznamy syslog, ale samostatný soubor?

note: Type: boolean Description
en: If your server does intensive tftp file serving, it is a good idea to  accept here. That will avoid cluttering your syslog with tftpd logs.
cs: Pokud bude váš server nabízet tftp soubory mnoha klientům, je dobré tuto možnost povolit, protože se pak záznamy tftpd nebudou míchat se záznamy syslogu.

note: Type: string Description
en: Log file:
cs: Soubor pro záznamy:

note: Type: string Description
en: A file where atftpd will write its logs. This file will be made writable for the user 'nobody' and group 'nogroup'.
cs: Soubor, do kterého bude atftpd zapisovat své záznamy. Práva souboru budou nastavena tak, aby do něj mohl zapisovat uživatel „nobody“ a skupina „nogroup“.

note: Type: string Description
en: Base directory:
cs: Základní adresář:

note: Type: string Description
en: The directory tree from where atftpd can serve files. That directory must be world readable.
cs: Adresářový strom, ze kterého atftpd nabízí soubory. Adresář musí být čitelný pro všechny.
